|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
20.7.2010 1:48:38   
frenkoza
ovo je tragi-komično

user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu srcemoje)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
20.7.2010 10:11:53   
Super dada
Priča je ekstra! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
20.7.2010 10:19:32   
Srculence
Super je pričauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
25.7.2010 0:31:10   
Anoniman
I TAKO JE POČELA SVAĐA

1) I tako je pocela svadja...
Pitao sam svoju zenu u supermarketu da kupimo gajbu piva za 15 €. Rekla je da ne moze i onda je, bez da me je pitala, kupila dnevnu kremu za 65 €. Rekao sam joj da bi joj gajba piva vise pomogla da se oseća lepom.

2) I tako je pocela svadja...
Pre par dana sam pitao zenu gde bi volela da idemo za godisnjicu braka. Rekla je: "Negde gde davno nisam bila." Predlozio sam joj kuhinju.

3) I tako je pocela svadja...
Dok sam gledao omiljenu emisiju, zena je sela kraj mene i pitala: "Sta ima na TV-u?" - "Prasine...", rekao sam joj.

4) I tako je pocela svadja...
Zena mi je pomogla da joj odaberem rodjendanski poklon. Rekla je da zeli "nesto crveno, sto od 0 do 130 dostize za 3 sekunde." Kupio sam joj vagu.

5) I tako je pocela svadja...
Moja zena se pogledala u ogledalo i bila je nezadovoljna onim sto vidi: "Osecam se uzasno; stara sam, debela i grozna. Odmah da si mi dao kompliment!" Rekao sam joj da joj oci jos uvek savrseno funkcionisu.

6) I tako je pocela svadja...
Bio sam sa zenom na godisnjici njene mature. Jedan od prisutnih je bio pijan, ali nije prestajao da redja casu za casom. Pitao sam zenu da li ga poznaje. "Naravno," rekla je, "dugo smo bili zajedno i kad smo se razisli, poceo je da pije i od tada nije prestao." Rekao sam: "Ko bi rekao da ce toliko dugo da slavi..."

(odgovor članu Srculence)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
25.7.2010 0:38:01   
Anoniman
BOSANSKI DOSJE X(x files)

Na jednom odjeljenju intenzivne njege sarajevske bolnice, uvijek u istom krevetu, pacijenti su, bez obzira na njihovo stanje, počeli umirali svakog petka u 11 sati.
Liječnici su postali vrlo zabrinuti jer nikako nisu mogli ustanoviti što je uzrok pomoru pacijenata.
Kako je vrijeme prolazilo a ljudi bez izuzetka umirali u tom istom krevetu svakog petka u isto vrijeme, neki su liječnici počeli vjerovati da se radi o natprirodnoj pojavi. I tako su odlučili okupiti radnu grupu koja će pokušati odgonetnuti to se događa...
U petak, nekoliko minuta prije 11 sati, okupili su se oko "ukletog" kreveta brojni specijalisti iz svih područja medicine, i ne samo oni nego i i oni koji se bave nadnaravnim. Neki su od njih imali uza se raspela, neki Bibliju, neki Kuran, a jedan je imao i vijenac češnjaka...
Kada je sat konačno otkucao 11 sati, u sobu užurbano uđe Rasema Safić, nova čistačica.
Pogledavši zbunjeno okupljene ljude, isključi sistem koji pacijenta održava u životu i uključi usisavač...

-

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
28.7.2010 20:08:38   
maja78 RR
obavezno slusati sa slusalicama na usima, nema prepadanja da se zna

http://extra.listverse.com/amazon/audioillusions/virtualhaircut.mp3

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
21.8.2010 22:54:35   
Anoniman
http://www.youtube.com/watch?v=Rj8GS2bjhd4&feature=player_embedded

Nije lose ja  ga maloprije prvi put vidjela user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
24.8.2010 13:56:48   
salmy
Kako usrećiti  
vlastitu
ženu?
Da bi vaša žena                                         
bila zadovoljna
Dovoljno je samo
da budete njen:
1. prijatelj
 2. drug
 3. ljubavnik
 4. brat
 5. otac
 6. učitelj
 7. instruktor
 8. kuhar
 9. stolar
10. vodoinstalater
11. mehaničar
12. dizajner
13. kreator
14. seksolog
15. ginekolog
17. babica
16. psiholog
18. psihijatar
19. terapeut
21. organiziran
22. dobar otac
23. veoma čist
24. simpatičan
25. atleta
26. osjećajan
27. pažljiv
28. džentlmen
29. inteligentan
30. sanjar
31. kreativan
32. mio
33. jak
34. pun razumijevanja
35. tolerantan
36. oprezan
37. ambiciozan
38. uspješan
39. hrabar
40. odlučan
41. povjerljiv
42. poštovan
43. strastan
44. ljubazan
45. sklon kupovinama
46. nesklon pravljenju problema
47.veoma bogat
48. nezahtjevan
49. onaj što ne gleda druge
također
morate
voditi računa
o tome da:
50. ...ne budete ljubomoran
(ali ne i nezainteresiran)
51. ...se slažete sa njenom familijom
(ali ne previše )
52. ...joj ne ograničavate slobodu
(ali se ipak zanimate gdje to i sa kime izlazi)
Također,
veoma je
važno:
53. Da ne zaboravljate na značajne
datume:
(vjenčanje, zaruke, prvi susret...)
- godišnjice mature
- imendane
- menstruacije
Nažalost, čak i ako bezuvjetno prihvatite ove instrukcije, to vam neće biti dovoljna garancija da će ona biti 100% sretna, jer bi se mogla osjećati prikraćena životom u jednoj tako zagušujućoj bračnoj perfekciji i zbrisati sa prvim kurvinim sinom, boemčinom, pijandurom ili folirantom na koga naiđe
 
 
Kako usrećiti
jednog
muškarca?user posted image
1. Daj mu!!!user posted image
2. Daj mu kad god želi!!!user posted image user posted image
3. Daj mu i ako ne želi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
16.9.2010 22:07:25   
salmy
user posted image
MM ne pije limunadu na plazi!!! samo voduuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
16.9.2010 22:12:31   
salmy
user posted image Statua Mikelandjela se vraca u Italiju nakon turneje po SAD








user posted image Nakon dve godine turneje po SAD, statua Mikelandjelovog Davida, putuje nazad u Italiju.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
27.9.2010 14:51:45   
salmy

[color=black size=4]Evo što brojevi kažu o osobnosti čovjeka rođenog određenog dana:



1 - Ljudi rođeni prvoga u mjesecu su kao šećer i sol. Izgaraju u ljubavi i nikada se ne povlače u tišini. Nije im se dobro zamjeriti.

[color=black size=4]2 - Rođeni drugoga su stijene i trnje. Biti uz njih velika je čast, ali i mač. Nikada ne oproste 'izdaju'.
3 - Oni rođeni trećega su kamen i mak. Opijenost sobom često im se obije o glavu. Bez njih se ne može, a s njima nije lako.
4 - Osobnost rođenih četvrtog je poput malih pasa. I umiljati grizu, zar ne? S njima u ljubavi nikada nisi na sigurnom, hoće li te ostaviti ili ostati s tobom.
5 - Pet usporedi s čašom punom meda, ali ispod meda ima vode. Doprijeti do njihova srca nije jednostavno, zato dugo ostaješ žedan.
6 - Ljudi iz šestice su kao vrane. Ono što najave i ispune. Lako ih je povrijediti. Vrlo su osjetljivi.
7 - Sedmica su kao ptice u letu. Malo na nebu, malo na zemlji. Dobri su promatrači, ali i komedijaši.
8 - Oni rođeni osmoga su kao kazališni glumci. Dugo čekaju ulogu, a kada je dobiju, obave sve kako treba. Po svojem.
9 - Devetke su kao kukuljice. Razviju se u lijepe leptire, ali brzo 'uginu' ako ih se ne hrani ljubavlju.
10 - Rođeni desetoga imaju osobnost kornjača. Uvijek dođu na cilj, ma koliko morali putovati i ništa im nije teško.
11 - Oni su kao more. Neistraženi i privlačni, ali i opasni ako ih prevariš. Nemoj im ništa obećati ako nisi u stanju ispuniti.
12 - Oni iz broja dvanaest su patke. Nemirne izvana, mirne iznutra. Dobročinitelji na svoju štetu.
13 Ljudi broja trinaest teško su dokučivi. Osobnost im je kao kopriva. Dok vole, sve oproste, čak i nevjeru. Iako ne vole zapovijedati, papuče nose samo na nogama.
14 - Četrnaest je lavlji broj. Love dok ne ulove, ali i odbacuju ako im 'miris' ne odgovara. Vrlo su pametni.
15 - Oni iz broja petnaest su kao krtice. Ne odustaju po cijenu ničega. Vole dok ne izgore. Drže do stila.
16 - Rođeni šesnaestog su kao drvo bambusa. Vrlo savitljivi, ali i domišljati. Lako im je prići jer primaju svakoga. Darežljivi su dok ih netko ne iznevjeri.
17 - Sedamnaest je kao plima i oseka. Vrlo dobri, ali i oprezni u odlukama. Ključ je uvijek u njihovim rukama.
18 - Oni su kao koralji. Teško se do njih dolazi, ali kada ih čovjek osvoji, krase svaki dom. Iznutra gore, ali izvana to teško pokazuju.
19 - Ustrajni u naumu, duboki u duhu. Ostavljaju tragove gdje god se pojave.
20 - Oni su puževi. Traže sigurnost, a bili bi pustolovi. Teško im se opredijeliti, jer su nesigurni u sebe.
21 - To je broj stonoge. Neobičan spoj ljubavi i rata. Previše toga žele odjedanput. Rašire se na sve strane pa se teško spajaju.
22 - Ljudi-srne. Topli i susretljivi, puni suosjećanja za druge. Vrlo su svjesni svojih mogućnosti i nikada ih ne prelaze.
23 - Oni su kao gušće pero. S jedne te strane glade, ali s druge bodu ravno u bit. Često nepredvidivi.
24 - To je broj mrava. Organizirani i stabilni u odlukama. Padaju pod teretom, ali tek ako je zaista pretežak.
25 - Kao konji, malo traže za sebe, a puno podnose. Radije pitaju jer ne vole pogriješiti. Ni tuđe pogreške ne prihvaćaju lako.
26 - Slonovi. Osjećaj pripadnosti njima je najvažniji. Radije će prešutjeti napad, nego uzvratiti uvredom.
27 - Oni su vidre. Sreća ih ne zaobilazi, ali na nju dugo čekaju. Iako slušaju, često ne čuju sugovornika. Isključe se po potrebi.
28 - Rođeni su kao ljudi zemlje. Bore se za pravdu, iako često gube. Aktivni i vatreni nastoje promijeniti svijet i pravila.
29 - Te su osobe kao pijetlovi. Čuvaju svoje od svake napasti. Veliki romantici o čemu šute, ali pokazuju djelima.
30 - U tom su broju rođeni ljudi mačke. Nenametljivi i postojani. Ono što kažu, zaista i misle.
31 - Vrlo su savjesni i ponosni. Iako vole pričati, ne otkrivaju puno o sebi.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
27.9.2010 15:13:18   
M kao Mama
28 - Rođeni su kao ljudi zemlje. Bore se za pravdu, iako često gube. Aktivni i vatreni nastoje promijeniti svijet i pravila.

Definitivno istina, ostahod bez teksta, još samo mi vjetrenjača fali



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
27.9.2010 15:14:41   
koka i po
21 - To je broj stonoge. Neobičan spoj ljubavi i rata. Previše toga žele odjedanput. Rašire se na sve strane pa se teško spajaju.



eh sad....tu i tamo.......kako sta ......

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
27.9.2010 15:18:11   
malena27 RR
1 - Ljudi rođeni prvoga u mjesecu su kao šećer i sol. Izgaraju u ljubavi i nikada se ne povlače u tišini. Nije im se dobro zamjeriti.

ovo fakat tacno..user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
27.9.2010 15:20:23   
M kao Mama
28 - Rođeni su kao ljudi zemlje. Bore se za pravdu, iako često gube. Aktivni i vatreni nastoje promijeniti svijet i pravila.

Definitivno tačno, još mi samo vjetrenjače nedostaju, pa da priča bude kompletna

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
27.9.2010 15:21:40   
Visnja RR
1 - Ljudi rođeni prvoga u mjesecu su kao šećer i sol. Izgaraju u ljubavi i nikada se ne povlače u tišini. Nije im se dobro zamjeriti.

user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
27.9.2010 15:28:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

BOSANSKI DOSJE X(x files)

Na jednom odjeljenju intenzivne njege sarajevske bolnice, uvijek u istom krevetu, pacijenti su, bez obzira na njihovo stanje, počeli umirali svakog petka u 11 sati.
Liječnici su postali vrlo zabrinuti jer nikako nisu mogli ustanoviti što je uzrok pomoru pacijenata.
Kako je vrijeme prolazilo a ljudi bez izuzetka umirali u tom istom krevetu svakog petka u isto vrijeme, neki su liječnici počeli vjerovati da se radi o natprirodnoj pojavi. I tako su odlučili okupiti radnu grupu koja će pokušati odgonetnuti to se događa...
U petak, nekoliko minuta prije 11 sati, okupili su se oko "ukletog" kreveta brojni specijalisti iz svih područja medicine, i ne samo oni nego i i oni koji se bave nadnaravnim. Neki su od njih imali uza se raspela, neki Bibliju, neki Kuran, a jedan je imao i vijenac češnjaka...
Kada je sat konačno otkucao 11 sati, u sobu užurbano uđe Rasema Safić, nova čistačica.
Pogledavši zbunjeno okupljene ljude, isključi sistem koji pacijenta održava u životu i uključi usisavač...

-


tobe jarabi al moram user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
27.9.2010 15:30:11   
koka i po
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

BOSANSKI DOSJE X(x files)

Na jednom odjeljenju intenzivne njege sarajevske bolnice, uvijek u istom krevetu, pacijenti su, bez obzira na njihovo stanje, počeli umirali svakog petka u 11 sati.
Liječnici su postali vrlo zabrinuti jer nikako nisu mogli ustanoviti što je uzrok pomoru pacijenata.
Kako je vrijeme prolazilo a ljudi bez izuzetka umirali u tom istom krevetu svakog petka u isto vrijeme, neki su liječnici počeli vjerovati da se radi o natprirodnoj pojavi. I tako su odlučili okupiti radnu grupu koja će pokušati odgonetnuti to se događa...
U petak, nekoliko minuta prije 11 sati, okupili su se oko "ukletog" kreveta brojni specijalisti iz svih područja medicine, i ne samo oni nego i i oni koji se bave nadnaravnim. Neki su od njih imali uza se raspela, neki Bibliju, neki Kuran, a jedan je imao i vijenac češnjaka...
Kada je sat konačno otkucao 11 sati, u sobu užurbano uđe Rasema Safić, nova čistačica.
Pogledavši zbunjeno okupljene ljude, isključi sistem koji pacijenta održava u životu i uključi usisavač...

-


tobe jarabi al moram user posted image user posted image user posted image user posted image



gluho bilo ....crni humor

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zanimljivi/smijesni tekstovi, slike, klip...
27.9.2010 15:31:20   
Anoniman
27 - Oni su vidre. Sreća ih ne zaobilazi, ali na nju dugo čekaju. Iako slušaju, često ne čuju sugovornika. Isključe se po potrebi.


ovo definitivno odgovarauser posted image ...a na ovaj prvi dio... jos cekamuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: NEŠTO VEOMA INTERESANTNO
13.10.2010 10:51:00   
salmy
Mnogi ljudi i danas kada pišu brojku 7 stavljaju crticu preko donjegdijela broja.Ta crtica u teoriji ne postoji, a ne može se naći ni na tipkovnici, ni na kalkulatoru.Kažu da je ovako nastala:Mojsije stoji na Sinaju i zapisuje deset zapovjedi. Kad je došao dosedme, reče mu Bog:- Ne poželi ženu bližnjega svoga!Nakon muka i tišine, narod poviče:- Precrtaj 7!!! Precrtaj 7!!!

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: NEŠTO VEOMA INTERESANTNO
13.10.2010 10:52:57   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: NEŠTO VEOMA INTERESANTNO
13.10.2010 11:01:07   
aida.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: NEŠTO VEOMA INTERESANTNO
13.10.2010 14:38:37   
milenium

IZVORNA PORUKA: salmy

Mnogi ljudi i danas kada pišu brojku 7 stavljaju crticu preko donjegdijela broja.Ta crtica u teoriji ne postoji, a ne može se naći ni na tipkovnici, ni na kalkulatoru.Kažu da je ovako nastala:Mojsije stoji na Sinaju i zapisuje deset zapovjedi. Kad je došao dosedme, reče mu Bog:- Ne poželi ženu bližnjega svoga!Nakon muka i tišine, narod poviče:- Precrtaj 7!!! Precrtaj 7!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: NEŠTO VEOMA INTERESANTNO
13.10.2010 14:52:18   
Lejla Ka
17 - Sedamnaest je kao plima i oseka. Vrlo dobri, ali i oprezni u odlukama. Ključ je uvijek u njihovim rukama.

Ovo prvo OK. Ali šta znači da je ključ u mojim rukama, i to uvijek user posted image Jel to, ko biva, ja vedrim i oblačim, aha jašta radim user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: NEŠTO VEOMA INTERESANTNO
13.10.2010 15:08:08   
frenkoza
 


25 - Kao konji, malo traže za sebe, a puno podnose. Radije pitaju jer ne vole pogriješiti. Ni tuđe pogreške ne prihvaćaju lako.


cuj kao konji ... cccc... malo trazi punio podnosi... user posted image user posted image user posted image   samo obrnuto... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *