|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kasni mi, a test negativan
18.11.2013 13:15:38   
SAMO JA
bila jutors drage moje kod gice posto dojim svoju devojcicu jos a ona ima godinu i 4mj ovulacija se pobrkala trebala sam da dobijem oko 14 al nista oduser posted image ustanovimo mi je na ultrazvuku da je ovulacija bila tek juce user posted image hahah user posted image tako da tek za 20 dana mozda budeuser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Kasni mi, a test negativan
18.11.2013 13:23:32   
Lejla Ka
Da si odmah rekla da dojiš, sve bi bilo mnogo jasnije. Dok dojiš nema nikakvih pravila, menstruacija ti može zakasniti i par mjeseci a da ne budeš trudna.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu SAMO JA)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Kasni mi, a test negativan
18.11.2013 20:09:02   
SAMO JA
da razumem ali mi je bila celo vreme redovna polse poroda user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.11.2013 18:41:57   
marijana mala
pozdrav drage moje ja sam tu nova al eto da vam se pridruzim ,ja danas isla kupit test jel mi je kasnila tri dana i ja kupimm test,dodem kucim obavim sa muzom hopla cupla hehe i prokrvarim ,bAS sam bila tuzna al bar nisam test bezveze iskoristila hehe,cuvam za novi mjesec hehe ,al dobro meni se ni ne zuri ja ih imam već troje ,al eto mislila sam po svemu bit ce i cetvro al nije,a spontani sam imala prije negdje tri mjeseca kad mi se bas desila trudnoća,al nazalost nije uspjela ,i zato sam rekla necu se više ni cuvat možda mi se opet posreći,al evo još nista

(odgovor članu SAMO JA)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Kasni mi, a test negativan
27.11.2013 23:17:39   
SAMO JA
stigla koja user posted image rekao mi ginekolog da moram prvo prestati dojiti pa tek onda user posted image da radimo na bebi

(odgovor članu marijana mala)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Kasni mi, a test negativan
27.11.2013 23:35:34   
Chilli
Moja prijateljica je dojila i ostala u drugom stanju. Bebac odbijao sisu...a po ciklusima nije mogla skontati jer su poslije poroda naravno bili neredovni.

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu SAMO JA)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Kasni mi, a test negativan
14.12.2013 22:54:17   
bunney
Cao svima ! Prvo da vas lijepo pozdravim, ja sam nova, upravo sam se uclanila. Imam jedno pitanje za sve vas da ne bih sad trazila po postovima situacija je sljedeca: M mi je uvijek redovna 28 dana zadnji put dosla 10.11. i ocekivala sam je 8.12 medjutim nista tek nakon dva dana dosla je ali trajala bukvalno sat vremena nekoliko kapi na ulosku i poslije toga danima smedji iscjedak, test danas radila u poslje podnevnim satima i negativan je :( Dajte neki savjet trudimo se za bebaru vec 17 mj.

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Kasni mi, a test negativan
14.12.2013 23:10:41   
bebacha

IZVORNA PORUKA: bunney

Cao svima ! Prvo da vas lijepo pozdravim, ja sam nova, upravo sam se uclanila. Imam jedno pitanje za sve vas da ne bih sad trazila po postovima situacija je sljedeca: M mi je uvijek redovna 28 dana zadnji put dosla 10.11. i ocekivala sam je 8.12 medjutim nista tek nakon dva dana dosla je ali trajala bukvalno sat vremena nekoliko kapi na ulosku i poslije toga danima smedji iscjedak, test danas radila u poslje podnevnim satima i negativan je :( Dajte neki savjet trudimo se za bebaru vec 17 mj.


ja ti mogu samo reci da sam u obadvije trudnoce imala takav iscjedak,par dana nakon sto je tesz pokazao +

ako imalo sumnjas na trudnocu savjetujem ti da odes ginekologu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bunney)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Kasni mi, a test negativan
14.12.2013 23:16:00   
bunney
Aaa naravno ginekologu idem slijedece sedmice, ali eto kontala sam da se ipak malo raspitam, da li da uradim jos jedantest prije svega? I jos nesto grudi su mi danima ukvalno natecene i uzasno bolne, takodje sve vrijeme imam osjecaj da cu dobiti (bol u ledjima i donjem dijelu abdomena) iskreno nadam se trudnoci pa sta Bog da i hvala na odgovoru !

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Kasni mi, a test negativan
14.12.2013 23:40:28   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: bunney

Aaa naravno ginekologu idem slijedece sedmice, ali eto kontala sam da se ipak malo raspitam, da li da uradim jos jedantest prije svega? I jos nesto grudi su mi danima ukvalno natecene i uzasno bolne, takodje sve vrijeme imam osjecaj da cu dobiti (bol u ledjima i donjem dijelu abdomena) iskreno nadam se trudnoci pa sta Bog da i hvala na odgovoru !


Uradi Betu i rijesi sve sumnje, iskreno se nadam velikooooj beti user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu bunney)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Kasni mi, a test negativan
14.12.2013 23:54:48   
bunney
Moram se raspitati kako se radi beta ja sam tek nova u svemu ovome tako da sam izgubljena skroz znam samo da se uzima uzorak krvi. Hvala na podrsci puuuunoooo !

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.12.2013 0:05:35   
mala_sa
IZVORNA PORUKA: bunney

Moram se raspitati kako se radi beta ja sam tek nova u svemu ovome tako da sam izgubljena skroz znam samo da se uzima uzorak krvi. Hvala na podrsci puuuunoooo !


Odes u alTawil Importane centar, kazes da hoces da uradis beta hcg hormon, izvadjen ti krv iz vene i za 20min jave da je gotov nalaz. Pozitivna bêta je svaka veca od 5, s tim sto bi tebi trebala vec biti najmanje oko 100. Nalaz kosta 25KM.

< Poruku je uredio mala_sa -- 15.12.2013 0:06:19 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu bunney)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.12.2013 9:01:57   
bebacha
ali ro strebas uraditi sto prije jer u slucaju trudnoce trebas koristiti odredjene medikamente.sretno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.12.2013 10:11:13   
bunney
E da, znam gdje je to jer sam bas nedavno vadila sve hormone i TSH mi je 4 pa sam na terapijici dr Zelija Velija kaze da mi za trudnocu treba biti 2, hvala vam drage moje sutra cu ako ikako stignem od posla otici a moram naci vremena da vadim betu hvala vam na informacijama :*

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Kasni mi, a test negativan
27.1.2014 18:17:48   
mushu1
Pozdrav cure
Nova sam na forumu i uzivam citajuci vase postove, jer ste sve super i nastojite pomoci jedna drugoj.
Moj problem je sljedeci. Imam 36 god i policisticne jajnike. Dobijam nekih tri cetiri puta godisnje. Prije mjesec dana sam radila hormone i imam manjak estrogena. Doktorica mi je rekla da je to uzrok zasto ne ogu da zatrudnim i da ce to zacas rijesiti (nadam se9.
Dala mi je primolut nor da pijem 2x1 pet dana i rekla da cu dobiti nakon dva tri dana od zadnje popijene tablete. E ja sam zadnju popila u proslu subotu, znaci danas mi je deveti dan a menzesa ni na mapi. Od simptoma imam samo malo bolne grudi, a inace ne opstajem od bolova, malo imam vrtoglavice, cesce mokrim i imam nekakav ruzan osjecaj u ustima.
Uradila sam sinoc test i bio je negativan. Jutros sam zvala dr i rekla mi je da sacekam do srijede i da uradim jutarnji test i da joj se javim, jer se mozda radi o nekoj kasnoj ovulaciji, sta god to bilo.
Ja sam jako nestrpljiva i opet sad sam uradila test i negativan je. Uradit cu i sutra ujutro i srijedu ujutro. Nadam se toj drugoj linijici :)

E sada, da li je ijedna od vas pila primolut nor i nije dobila unutar pet dana i da li postoji mogicnost trudnoce, jer stvaarno sam nestrpljiva :)

Hvala vam puno i puno poljubaca user posted image user posted image

(odgovor članu bunney)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Kasni mi, a test negativan
10.2.2014 15:05:33   
MakiS
Cao svima,nova sam na formu :) . treba mi pomoc ako je nko imao slicno iskustvo. prosli mesec sam imala 10.01.2014 i jos nisam dobila,a inace mi ne kasni. dobijam uvek 2-3 dana pre. radila sam dva testa i oba su bila negativna. nemam nikakve simptome osim sto cesce idem u wc,grudi me inace uvek boluckaju preuser posted image ,ali sad skoro i da ne boluckaju. pozdrav,i hvalaaauser posted image

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Kasni mi, a test negativan
10.2.2014 21:26:48   
MakiS
A zaboravi da kazem da sam 2 dana imala temperaturu oko 37.2 pa 37.3 .pokusavamo vec pola godine,ali ovaj mesec smo se bas trudili oko user posted image .. srecno ssvimauser posted image

(odgovor članu MakiS)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.2.2014 13:21:53   
malemo
Zdravo

U braku sam vec 10 mjececi i nemogu da zatrudnim pila sam macinu travu ,bila sam skoro kod ginekologa jer mi je kasnilo 7 dana pregledal me i rekla da je sve uredu samo ima neredovne cikluse i da pijem dobroston koliko je pametno i to pokusati molim za savjet dobila sam 22.1 a na pregledu sam bila 9.2 i rekla mi je da mi sad tek idu plodni dani user posted image

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.2.2014 14:14:05   
vilmica
MakiS sacekaj jos par dana pa ponovi test.. ja sam isto imala redovan ciklus na 28 dana. Nakon 7 dana kasnjenja test mi je bio negativan. 2 dana nakon toga, znaci 9.dana kasnjenja test je bio pozitivan, i evo sad sam u 20-toj sedmici. To je zato sto je ovulacija bila kasnije nego sto je ocekivana, tako da je to mozda slucaj i kod tebe.
U svakom slucaju, nadam se da ce biti onako kako zelis user posted image
Pozdrav

(odgovor članu malemo)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.2.2014 14:16:36   
AAvalon
malemo, napisala sam ti na drugoj temi, ali evo i ovde. jos uvijek ne pokusavate dugo (iako se tebi cini kao vjecnost), strpi se jos par mjeseci mozda nesto i bude. ako prodje godina pokusavanja a nista nema, onda otidji lijepo kod ljekara koji ima iskustva sa lijecenjem infertiliteta. nemoj se zavlaciti kod obicnih ginekologa jer ces kod njih samo dobiti da pijes dabrostone i sl. bez da i pogledaju tvoj hormonalni status, da se zapitaju zasto su ti neredovni ciklusi ili ne do Bog muzev spermogram. ako postoji uzrok infertilitetu, bolje je da ga sto prije nadjes i rjesavas problem, a ja se nadam da neces ni doci u ovu fazu. sretno!

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu malemo)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Kasni mi, a test negativan
20.3.2014 16:20:32   
lara11
Molim vas za odgovor..Zadnju M sam imala 17.02 kasnila je 2 dana ..a prije nego sto cu dobiti imala sam blage mucnine ..M nije bila bas kao i svaki put,imalo je krace i trajala.kad je proslo imala sam jake zelje za hranom.ponekad ziganje u malom stomaku,musnina je prisutna skoro svaki dan ,i blaga je ..trebala sam dobiti 17.03 ali mi kasni..sinoc sam radila test ali je bio negativan ..prisutni su ponekad i pred menst.bolovi ali nikako da dobijem ..postoji li mogucnos da sam trudna a da test nije pokazao pozitivno ..
molim vas da mi odgovorite neznam sta da radim jer po mom racunanju mogla sam ostati trudna prije 4 - 5 sedmica.. dali da idem ginekologu ako nedobijem ili sta da radim ..HVALA

< Poruku je uredio malena27 RR -- 26.3.2014 11:34:49 >

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Kasni mi, a test negativan
1.4.2014 13:22:34   
blue moon
Cao cure, imam 32 god, ja i mm radimo na user posted image vec godinu i po i zasad nema nista. Ja sam zadnju user posted image imala 10.2. prije dva dana sam radila test, bio je negativan. Inace imam neredovne menge al nikad nije ovoliko dugo kasnila. Osim toga grudi su mi povecane vec dvije sedmice, ali nemam izrazene vene i bol u grudima inace kao pred user posted image .
mm i ja planiramo ici na zajednicki pregled negdje privatno gdje mozemo obaviti pregled i povaditi nalaze na jednom mjestu jer oboje radimo i ne mozemo ganjati doktore i uputnice. Pozeljno bi bilo da rade u popodnevnim satima i subotom jer drugacije ne mozemo, jedino da cekamo godisnji odmor.
Inace idem na godisnje sistematske preglede koje mi organizuje firma, tada obavim papa i dosad je sve bilo ok. Ne pamtim kad sam regularno otisla svom doktoru i pa ne znam da li mogu uzeti bolovanje za pretrage. Odakle poceti?

_____________________________

Mamina princeza 15.11.2015.

(odgovor članu lara11)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Kasni mi, a test negativan
11.4.2014 10:28:09   
u_nadi_za_bebacem
Nova sam na forumu i sigurno se pitanja ponavljaju stalno, ali ovako: trebala sam dobiti 07.04,zadnja menstruacij mi je bila 07.03. Trajala mi 2 dana, odem ja kod ginuser posted image ica 20.03. Kaze da je sve ok i da su taj dan taman plodni, bacimo se ja i moj mm na posao ,inace smo skoro godinu u braku i od pocetka se ne cuvamo, sad je vec 11.04. Moje menstruacije nema, kasni a meni drago… uradim ja test odmah 07.04.jedva skoro vidljiva crta ali samo meni vidljiva ja mislim, imam simptoma trudnoce, mucnina, blaga nesvjesticai mirisi mi jaci smetaju… a inace mi je ginic propisala folnu da pijeuser posted image m.. Folicin.. Ja se nadam da sam… user posted image a usput imam u bolove u donjem dijelu stomaka u u preponama i ledjima…

(odgovor članu SAMO JA)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Kasni mi, a test negativan
11.4.2014 13:57:48   
dandi84

IZVORNA PORUKA: u_nadi_za_bebacem

Nova sam na forumu i sigurno se pitanja ponavljaju stalno, ali ovako: trebala sam dobiti 07.04,zadnja menstruacij mi je bila 07.03. Trajala mi 2 dana, odem ja kod ginuser posted image ica 20.03. Kaze da je sve ok i da su taj dan taman plodni, bacimo se ja i moj mm na posao ,inace smo skoro godinu u braku i od pocetka se ne cuvamo, sad je vec 11.04. Moje menstruacije nema, kasni a meni drago… uradim ja test odmah 07.04.jedva skoro vidljiva crta ali samo meni vidljiva ja mislim, imam simptoma trudnoce, mucnina, blaga nesvjesticai mirisi mi jaci smetaju… a inace mi je ginic propisala folnu da pijeuser posted image m.. Folicin.. Ja se nadam da sam… user posted image a usput imam u bolove u donjem dijelu stomaka u u preponama i ledjima…

Ako je bila blijeda crta onda je trudnoca. Bitno je da se pojavila. Sacekaj pa prekosutra opet uradi test bice tamnija linija ako je danas bila svijetla, najbolje ujutru sa prvim jutarnjim urinom raditi test. Srecno I javi namuser posted image


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu u_nadi_za_bebacem)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Kasni mi, a test negativan
17.4.2014 10:05:57   
Irilda
Na drugim temama nema niko online :( pa da vidim hoce li mi iko ovdje odgovoriti, da li je neka od Vas koristila Ovugnost trakice (za ovulaciju) kakva su iskustva, hvala :)

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *