|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kasni mi, a test negativan
17.4.2014 10:18:49   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Irilda

Na drugim temama nema niko online :( pa da vidim hoce li mi iko ovdje odgovoriti, da li je neka od Vas koristila Ovugnost trakice (za ovulaciju) kakva su iskustva, hvala :)

Jesam ja koristila...Ne znam sta te interesuje...Imas cijelu temu posvećenu trakicama za O...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Irilda)
Neposredna veza do poruke: 676
   RE: Kasni mi, a test negativan
17.4.2014 10:32:47   
Irilda
Vidim odg si mi na obje teme hvala ti :) ma zanimalo me ugl zasto neke rade oko 11h ujutro a neke poslijepodne oko 17, odn zasto rade dva puta, je li mi rizicno da radim jednom dnevno, a ciklus mi je bio redovan dok nisam pocela raditi na bebi i meni umjesto da zakasni ja dobila M pet dana prije :D tako da cu ako sam doboro shvatila citajuci racunati po ovom "novom" ciklusu

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 677
   RE: Kasni mi, a test negativan
17.4.2014 15:43:23   
dandi84
Ja sam radila oko 17 h kad dođem sa posla i pokazivale su O bas onda kad sam je i sama osjećala. Prije testiranja nisam pila vodu 2 sata. Ako su ti ciklusi kao meni sto su bili na 28,29 dana možeš slobodno krenuti sa testiranjem 13dc. A sa druge strane možda je najsigurnije akcijati svaki drugi dan i sigurno nećeš promašiti ovulaciju user posted image ...
Da ne idemo suviše mimo teme..Evo ti link ako se trudite za bebu pa tu piši o svemu i pitaj sve sto te zanima...
http://www.ringeraja.ba/forum/cekaonica-u-aprilu/m_2148602/mpage_40/tm.htm#2168195

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Irilda)
Neposredna veza do poruke: 678
   RE: Kasni mi, a test negativan
11.7.2014 17:38:07   
malica_
drage moje zenice moja user posted image kasni vec 4 dana :)user posted image nadam se da nedolazi ove godine, radila sam test al je negativan pa sam bila nekih 2 dana u depresiji a sad sam samo u nekom iscekivanju,,, nadam se user posted image user posted image user posted image po cijeli dan spavam jedem i imam mucnice tako da sve je na zavidnom nivou :) :)

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: Kasni mi, a test negativan
23.8.2014 14:51:43   
Klara2014
Kako mogu da uploudujem sliku testa ovde zelim vase misljenje..

(odgovor članu malica_)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: Kasni mi, a test negativan
23.8.2014 15:14:58   
Teddy Bear
ovako ja radim

www.imageshack.com

user posted image
Oznacite resize image, ova velicina je za stavljanje slika na stranice i e-mail
user posted image
Kliknete na Browse i izaberete zeljenu sliku
user posted image
Izaberete sliku i kliknete na open
user posted image

Kliknete na start upload
user posted image
Sacekate par sekund dok se upload-a
user posted image
Kliknete opciju direct link to image
user posted image
Samo prenesete sliku na prozor gdje hocete da stavite..u ovom slucaj je nasa Ringeraja.bauser posted image



Nadjoh objasnjeno pa ti prenosim, nadam se na ces se snaci user posted image

(odgovor članu Klara2014)
Neposredna veza do poruke: 681
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.8.2014 12:54:16   
Klara2014
Ne znam, pokusavala sam ali nece, vrv nece preko mob-a... Radila sam test juce i danas po 2 puta i svaki put je t crta bleda( onako pod uglom ali je vidim, mogla je da se vidi i na slici sto sam slikala) danas sam mislila ako je trudnoca da ce biti tamnija... Ali nije tanka kao evaporacijska vec deblja a bleeeeeeeeda jedva, moj muz rekao negativno... Meni je 35. Dan ciklusa danas, a ciklusi su mi ionako dugi , jusu neredovni al nikad preko 35, uglavnom na 32 dana, zato ne mogu da se snadjem:(

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 682
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.8.2014 12:57:45   
Klara2014
To sam uradila na test kartici, juce na tracici se pojavila bleda a kasnije posle par sati je nije bilo.,, imala sam neke simptome u poslednje vreme ali ih zanemarujem jer ne zelim da se nadam. Nedelja je i nemam gde da vadim krv.. A tako sam se nadala i prosli put pa nista,, al mi sad cudno jedino sto mi se na toliko testova "pricinjava " t crta

(odgovor članu Klara2014)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.8.2014 13:01:05   
Klara2014
Moje iskreno misljenje je da bi do sad trebalo da bude jaka crta i da se ne nadam od tolike zelje

(odgovor članu Klara2014)
Neposredna veza do poruke: 684
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.8.2014 19:17:10   
indy 89
klara budi optimisticna kupi jos jedan i uradi ujutru bit ce user posted image ja navijam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu Klara2014)
Neposredna veza do poruke: 685
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.8.2014 21:07:40   
Klara2014
Idem sutra kod ginekologa pa javljam, hvala mada ne verujem:)

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 686
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.8.2014 22:46:40   
edith
Klara 2014 pa tek ti je 35. DC, nekim ženama u ovo vrijeme test ništa i ne pokaže. meni je znao ujutro pokazati user posted image , popodne ništa.
javi nam rezultate. dotad navijamo za tamnije user posted image
mada sam ja već sigurna da je to to, ako ti vidiš drugu crticu :)

(odgovor članu Klara2014)
Neposredna veza do poruke: 687
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.8.2014 22:53:52   
Klara2014
Zato je i fora, on nije video, a ja sam znala i ranije da je vidjam...imala sam spontani na ulasky u 3. Mesec pre godinu ipo dana,do sad nista. Mrziiiim ljude koji me zapitkuju: kad cete, jel se cuvate.. Bla bla... Necu nikom ni pricati sad ako budem trudna majke mi..samo pritisak svi vrse..hvala vam

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 688
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.8.2014 22:56:25   
Klara2014
Da sam u nekom vecem gradu sad bi vadil krv haha

(odgovor članu Klara2014)
Neposredna veza do poruke: 689
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.8.2014 12:39:12   
edith
Koliko tamnu drugu crticu mm nije vidio, hehe... došlo mi da ga opalim. i kasnije, kao on ne vjeruje dok ne bude isto tamna kao i kontrolna. ja kad sam prvi put vidjela user posted image blijedu i bila sam trudna. mada su mi neki testovi na početku bili poz, neki neg. pa nisam ni ja mogla biti sigurna dok doktorica nije potvrdila...
nadam se da će doktor potvrditi lijepe vijesti :)

(odgovor članu Klara2014)
Neposredna veza do poruke: 690
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.8.2014 16:06:10   
Klara2014
Evo da se javim, sad sam vec poludela, ginekolog " misli" da imam kondilome, nije siguran papa stize danas.. Pa cu znati. Drugo pronenjen grlic, ne zna od cega uzela je briseve, poslala ne da vadim krv. Kao nije trudnoca kaze, a kad sam videla na izvestaju sta mi trazi da uradim- to su tumor markeri sedimentacija bla bla , i na kraju stavila BETA HCG. Sta me zeza... Debljina endometrijuma napisala 11/2

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 691
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.8.2014 16:18:57   
edith
joj ovih naših doktora, pa Bože sačuvaj. nije ti dovoljno tvoje muke, još te pravi budalom. kaže nisi trudna i onda da vadiš betu... nije sigurna ni u šta. bolje ti je da radiš ako možeš. ali su toliko kontradiktorni sami sebi da je nama to za poludit. ja kad sam pobacila, rekao mi da nastavim s dabrostonom da bi mi druga doktorica rekla da je lud zbog toga, šta će mi to ako nisam više trudna.
tebi želim da sve bude ok, da su to bila samo nagađanja i da sve bude uredno...

(odgovor članu Klara2014)
Neposredna veza do poruke: 692
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.8.2014 16:44:12   
Klara2014
Treba se cuvati radim u zdravstvu i cula sam kako neki ginekolozi zaboga svima vide kondilome e onda vam zakazu da dodjete da vam spale kao to nesto.... Idem sad da radim betu... Temperatura mi je i dalje 37, 3... Ako beta bude velika idem da je ubijem. Ako nije sigurna treba da cuti.nesto ne mogu da saljem poruke ovde ne znam da li ce izaci

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 693
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.8.2014 18:10:01   
edith
ma baš bezveze, ako si trudna samo ti stres stvara. mrzim ljudima govoriti da se smire, jer ni mene niko ne može smiriti kad sam u sličnoj situaciji, ali stvarno nam je psiha najveći neprijatelj user posted image

(odgovor članu Klara2014)
Neposredna veza do poruke: 694
   RE: Kasni mi, a test negativan
8.9.2014 17:35:19   
mazza
uh, sta nacitah ovih dana user posted image

zdravo svima,

i ja da podijelim sa vama svoj prodlem, nadam se da bar neko ima slicnih iskustava, jer nema sta gore od ove neizvesnosti.
ovako, inace mi user posted image bude oko 27 dana. pijem neke trave za plodnost i folnu, i prosli mesec mi je zakasnila koji dan, ali ovaj mesec kasni vec7 dana, radila sam juce test i negativan. nista nesto posebno ne osecam osim doli deo ledja me boli, imam osecaj da mi se materica mrda ili steze ne znam kako da obijasnim, i nekad mi tokom dana naidje sitost, kao muka, kao da mi je sve do grla doslo...

da li je moguce da je ipak trudnoca u pitanju?.... svakako kontam test za koji dan opet ako ne dodjeuser posted image

hvala vam unaprije user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 695
   RE: Kasni mi, a test negativan
23.11.2014 20:29:11   
cadila
Drage zene, da li je iko imao ovakvo iskustvo: redvne menstruacije, ciklkus 28-29. Prosli mjesec je ciklus neobicno trajao 34 dana( dobila 17.10). Potrefilo se da idem bas tad na sistematski, tako da samm radila ultrazvuk tik pred ovulaciju (bar je tako izgledalo, datum meni se cini 23.10) i sve se cinilo ok, osim sto sam imala malo gljivica pa mi je pripisala caneste. Od tad nisam dobila, dakle danas je 38 dan od prvog dana menstruacije. Testovi na trudnocu negativni...sta ciniti, jos malko cekati...nemam stvarno iskustva u tom koliko je ok cekati jer sam citav zivot redovna.....hvaaaaaaaaaaalaaaaaa

(odgovor članu mazza)
Neposredna veza do poruke: 696
   RE: Kasni mi, a test negativan
23.11.2014 23:08:57   
edith
Cadila ja isto imam redovne user posted image i prošle godine baš 11 mjesec mi kasnilo 14, a 12 mjesec 10 dana i od tada mi je ciklus 33 dana, a bio 30. uradila sam hrpu testova, svi negativni bili. da bi mi doktorica u 4 mjesecu rekla da imam cistu i da je možda zbog toga, a možda da je kasnije bila ovulacija itd, svašta može biti. ako želiš user posted image , nadam se da ćeš za par dana ugledati user posted image u svakom slučaju, sačekaj još par dana ili vidi da te doktor primi. Sretno user posted image

(odgovor članu cadila)
Neposredna veza do poruke: 697
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.11.2014 10:07:13   
cadila
I dalje ništa novo. Danas cu se zakazati za pregled. Problem mi je i sto su mi nakon sistematskog dali antibiotik (nekakav Ciprofloksacin) zbog dosta bakterija u urinu. Negdje sa procitala i da zbog upale mogu biti lažni negativni rezultati testa za trudnocu. I jos na to mi se dodala anemija ( Zeljezo 4.6). SVe ovo moze uticati i na ciklus, jasno mi je, ali eto, ne bih pila antibiotik dok ne utvrdim da li je moguca trudnoca. Znam da se nista bez saglasnosti ginekologa u trudnoci ne pije...

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 698
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.11.2014 14:39:02   
edith
Pa onda na pregled što prije. Nadam se da će doktor potvrditi da je user posted image u pitanju. Moja kolegica je zbog upale pila neke tablete i doktorica joj rekla da taj mjesec ne radi na user posted image i kad nešto hoće, baš taj mjesec ostane user posted image , ni sanjala nije, ali nije žurila s testom, jer je mislila da joj kasni zbog upale i lijekova. sretno ti.

(odgovor članu cadila)
Neposredna veza do poruke: 699
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.11.2014 14:58:01   
cadila
Ma i ja kazem, evo zakazala se. Necu da se vise mislim. Samo se nadam dsa ce sve sumnje otkloniti, pa kako god da bude, da znam na cemu sam i da rjesavam upalu. Drzite fige i hvala, hvala na odgovoru, smijesno je kako malo kuckanja da neki osjecaj olaksanja....pozz

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *