|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kasni mi, a test negativan
18.12.2009 23:23:02   
amina24
Ja vas sviju redom ugnajvi pitanjim izviniteuser posted image

(odgovor članu amina24)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kasni mi, a test negativan
18.12.2009 23:24:33   
ledy blue
Imas temu beta hc...pa ukucaj u pretrazivacu...a  da se krv..i ako si trudna taj hormon se nalazi u krvi.. mislim da trebas otici ljekaru opce prakse i traziti uputnici za taj test..a mozes i na privatnim klinikama ..

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu amina24)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kasni mi, a test negativan
18.12.2009 23:26:45   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: amina24

Jeli treba da izvadim krv ili???

da da izvadis krv to ti je trebaal uraditi radi sigurnosti , mada ja mislim da ona nema sumnaje kod tebe :)))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu amina24)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kasni mi, a test negativan
18.12.2009 23:28:12   
Mirkica
ona je mogla na urinu i krvi vidjeti jesil trudna i jel sve OK ma ako imas strah sutra DOktoru nekom drugom radi sebe i ciste savjesti  

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kasni mi, a test negativan
18.12.2009 23:29:23   
ledy blue
http://www.ringeraja.ba/forum/BETA_HCG/m_7026/tm.htm

http://www.ringeraja.ba/forum/beta-hcg--gdje/m_461263/tm.htm

evo ovdje imas sve o beti i gdje je uraditi

Amina sretno...a ja odoh pokusavti sa svojim dragim napraviti jednu user posted image ..al cisto sumljam da cemo uspjeti...



< Poruku je uredio ledy blue -- 18.12.2009 23:30:50 >


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kasni mi, a test negativan
18.12.2009 23:33:38   
amina24
Nedaj se uspjet će te samo polako, koliko sebi želimuser posted image toliko tebiuser posted image

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kasni mi, a test negativan
18.12.2009 23:40:15   
aicha
amina, krvaris li sad?mislim ono smeckasto?

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu amina24)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kasni mi, a test negativan
19.12.2009 0:08:08   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: aicha

amina, krvaris li sad?mislim ono smeckasto?


nema amine ti zakasnila sa savjetima dje si ti cio dan :))) moracete vi sutra meni tam u cekaonici opravdanje da doneste user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kasni mi, a test negativan
19.12.2009 0:38:41   
aicha
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: aicha

amina, krvaris li sad?mislim ono smeckasto?


nema amine ti zakasnila sa savjetima dje si ti cio dan :))) moracete vi sutra meni tam u cekaonici opravdanje da doneste user posted image user posted image user posted image user posted image



bolje je da sam zakasnila jer ja na smeckaste iscjetke odmah alarmiram hahahah

ma evo u obavezama nekim..prosla mi menga user posted image
uredna je bila 7 dana

sad me malo probada na lijevoj strani, osjetim bol u jajniku... ja Rabbenauser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kasni mi, a test negativan
27.1.2010 13:37:53   
Vava74
evo i mene sa sličnom pričom. Na dan kada sam trebala dobiti M( kako se nije pojavila) napravila sam test koji je bio negativan. Za tri dana sam ga ponovila, i opet negativan. Već sam bila i odustala mislila sam da ću morati piti tablete da dobijem i čisto zbog nekih drugih stvari koje sam trebala obaviti ponovim test opet nakon tri dana(dakle 7 dana kašnjenja) i test pozitivan. Inače imam dug ciklus - oko 35 dana. I sad evo čekam sutra, imam zakazan pregled, pa se nadam .Drzite mi i vi palčeve molim i sretno svima. Inače imala sam kiretažu prije godinu i pol poslije koje nisam mogla nikako zatrudnjeti

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kasni mi, a test negativan
27.1.2010 13:41:46   
Radoznalica
Vava držimo ti fige da sve bude u redu. Ako ti je test pokazao user posted image , onda si sigurno trudna, čestitamuser posted image Na pregledu ti mogu samo potvrditi trudnoću, i ako je mala sumnjam da će još moći vidjeti plod, ali bar ćeš biti mirnija kad ti sve potvrde. Sretno!

_____________________________

Nikada nemojte mnogo govoriti o sebi, jer drugi uvijek imaju više za kazati o toj temi


(odgovor članu Vava74)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kasni mi, a test negativan
27.1.2010 13:43:32   
Vava74
ma hvala za dobre želje, samo sam taj put kod kiretaže imala blight ovum pa mi je sam pregled i potvrda veliki stres.. Puse i sreće svima

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kasni mi, a test negativan
28.1.2010 20:13:49   
Vava74
Evo me s pregleda. Trudnoća je potvrđena, ali se srculence još ne vidi. Izgleda da mi je ovulacija bila skoro deset dana nakon onog što sam ja računala i to se slaže sa mojim rezultatima testa. Sad ostaje čekati da vidimo srculence. Puno vam sreće svima.

(odgovor članu Vava74)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kasni mi, a test negativan
29.1.2010 19:14:07   
ena0002
Vava cestitam i sretno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vava74)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kasni mi, a test negativan
29.1.2010 21:24:47   
mina minka
i ja cestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kasni mi, a test negativan
29.1.2010 23:45:51   
nadam se73
IZVORNA PORUKA: Vava74

Evo me s pregleda. Trudnoća je potvrđena, ali se srculence još ne vidi. Izgleda da mi je ovulacija bila skoro deset dana nakon onog što sam ja računala i to se slaže sa mojim rezultatima testa. Sad ostaje čekati da vidimo srculence. Puno vam sreće svima.
vava74 cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Znaj da pomoć dolazi nakon strpljenja, a izlaz nakon nedaće i uvijek reci:"Zadovoljan sam s onim sto mi je Gospodar moj propisao!"

(odgovor članu Vava74)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kasni mi, a test negativan
30.1.2010 0:19:08   
aidicaa
Vava cestitke i od mene user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Vava74)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kasni mi, a test negativan
30.1.2010 0:19:50   
misica
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vava74)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: kasni mi, a test negativan
11.2.2010 9:15:58   
Vava74
Evo dizem temu opet. Bila na pregedu imamo srculence. Znaci definitivno negativni testovi ne moraju biti negativne vijesti. Svima vam od srca želim da mi se što prije pridružite. Puse

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: kasni mi, a test negativan
11.2.2010 9:17:31   
Leva
Iskrene cestitke user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Vava74)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: kasni mi, a test negativan
11.2.2010 9:21:53   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene cestitke i od mene!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: kasni mi, a test negativan
11.2.2010 11:09:06   
yasemin
user posted image user posted image user posted image  čestitka i od mene od srca

(odgovor članu Vava74)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: kasni mi, a test negativan
11.2.2010 19:04:17   
AMELIC
Vava čestitam...ja nemam hrabrosti ni da uradim testuser posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: kasni mi, a test negativan
11.2.2010 23:13:55   
Lilipop
Vava cestitam!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 x IUI -0

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: kasni mi, a test negativan
12.2.2010 12:59:46   
dana8
Evo da se i ja prikljucim na ovu temu...mi smo godinu ipo u braku,mm imao mao los spermogram pa smo radili dvije nazalost neuspjele inseminacije.
Sad smo jedan mjesec odmarali jer poceo da pije neki caj i gle cuda bas mi ovaj mjesec kasni evo vec 5 dana.Uradila sam test cim je kasnila 2 dana jer mi stvarno do sada nikad nije kasnilo i test pokazao negativan.Sad nemam hrabrosti za novi test,reko sacekat cu jos dva-tri dana.
Ne znam sta moze biti,necu da se radujem prije vremena da se nebi poslije razocarala.
Nemam doduse nikakve siptome,samo sto me malo boli stomak i idem puno da mokrim.
Uglavnom izvjestit cu vas bilo pozitivno ili negativno...

(odgovor članu amina24)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *