|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dormeo posteljina
9.1.2010 1:02:13   
Anoniman
I ja sam kupila (ljubičastu), oprala sam na 40 kako i piše al čovječe jedva sam je ugurala u bubanj i sad evo izvadila baš se izgužvala...Bit će peglanjauser posted image ...
Mi je još nismo isprobali, suši se, nadam se da će biti ugodna...


< Poruku je uredio Breskva -- 9.1.2010 1:04:04 >

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dormeo posteljina
9.1.2010 12:40:30   
ena0002
Kad je budem prvi put prala mogu na 40, ali mi poslije to nekako malo za posteljinu user posted image . Je li iko skontao da li boje da ukljucim na vise stepeni ako ne boje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dormeo posteljina
9.1.2010 12:47:39   
Anoniman
Ma boje, malo mi ostalo bijelo od praška i to da skinem mokrom krpom sve na krpi ljubičasto ostalo tako da ti ne bi preporučila visoku temperaturu

< Poruku je uredio Breskva -- 9.1.2010 12:49:56 >

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dormeo posteljina
9.1.2010 17:51:47   
ena0002
Hvala na odgovoru, ma pretpostavila sam da bije ali mi to naumpalo tek kad sam kupila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dormeo posteljina
20.1.2010 9:46:46   
Anoniman
Jel' to nikome ne treba ispunjen listic ili 37 naljepnicauser posted image da onda bacam

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dormeo posteljina
19.2.2010 20:12:04   
nevenkagaragic
IZVORNA PORUKA: ena0002

Kad je budem prvi put prala mogu na 40, ali mi poslije to nekako malo za posteljinu user posted image . Je li iko skontao da li boje da ukljucim na vise stepeni ako ne boje user posted image

Ja sam prala (ne jorgan, samo navlake) na 60° i sve je u redu, a peglala sam poluvlazno jer se stvarno malo teze pegla.
Istina je sto neko rece da one navlake bas hlade (rashladjuju), ali je ugodno.
Prvo jutro Meho kaze "sklanjaj ono, smrz`o sam se", ali ja nisam reagovala, znam da je to samo psiholoski jer je i meni bilo neobicno lagano i plasila sam se da nece biti toplo.  Ali je super, kupila sam i sinu i snajki.

_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dormeo posteljina
24.2.2010 9:25:47   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: juni

Dadada, mi ne koristimo onu posteljinu (ljubicastu) pa ti je od srca poklanjam da bezveze ne bacas pare a meni bi samo stajalo u ormaru. Radi se o dvije jastucnice i navlake za jorgan (jedan veliki za bracni zajednicki jorgan).


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dormeo posteljina
21.4.2010 18:21:55   
Visnja RR
Posteljina Dormeo se moze nabaviti preko naseg portala user posted image

http://www.ringeraja.ba/studio-moderna?csu=p-view&cex=31992&med=bn&orig=mcn&vir=no&src=ba_target_p-view_bn_sa_ts_swf_6369&referrer=ts_bn_31992

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dormeo posteljina
15.2.2011 21:14:58   
Dina_1405
Ja imam za francuski,ljubicastu i narandzastu sa smedjim. Sta znam,da sam odusevljena-nisam. Ok su. Samo im je mana sto se peglaju (jastucnice i ona kao navlaka), a prekrivac ne moze lijepo da se opere u masini , a moja je 8kguser posted image
I plahta se posebno kupuje... A crkla bih da je nisam kupila.

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dormeo posteljina
17.10.2011 15:29:22   
lejlaze
da ne otvaram novu temu, pitanje-
da li je neko od vas kupio nadmadrac? planiramo to kupiti,  pa me zanimaju iskustva.


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dormeo posteljina
17.10.2011 15:36:15   
M kao Mama
ja ima madrac, a za nadmadrac doremo ne znam,

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dormeo posteljina
26.10.2011 12:34:24   
ziki
Juce stiglo, isprobano i odusevljeni smo. Uzeli smo nadmadrac onaj od 6 cm, jorgane i posteljinu. Vidjecemo za kasnije al ovako na prvu prezadovoljni smo svo troje

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dormeo posteljina
29.10.2011 14:45:12   
rerica
Cure,vidim da kupujete i razmisljate o kupovini nadmarca,preporucila bih vam jastuci,jorgani i nadmar100% vune,a posteljina 100& pamuk,isprobano odusevljena: mail sveodvune@yahoo.com ili na fb Krevetnina od Vune....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dormeo posteljina
29.10.2011 18:58:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rerica

Cure,vidim da kupujete i razmisljate o kupovini nadmarca,preporucila bih vam jastuci,jorgani i nadmar100% vune,a posteljina 100& pamuk,isprobano odusevljena: mail sveodvune@yahoo.com ili na fb Krevetnina od Vune....user posted image user posted image user posted image
gdje je moguce pogledati njihove proizvode...interesuju me jastuci
na fb je jako malo slika...a i ja bih uzivo ako moze


< Poruku je uredio dadada -- 29.10.2011 18:59:13 >

(odgovor članu rerica)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Dormeo posteljina
30.10.2011 9:44:20   
rerica

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: rerica

Cure,vidim da kupujete i razmisljate o kupovini nadmarca,preporucila bih vam jastuci,jorgani i nadmar100% vune,a posteljina 100& pamuk,isprobano odusevljena: mail sveodvune@yahoo.com ili na fb Krevetnina od Vune....user posted image user posted image user posted image
gdje je moguce pogledati njihove proizvode...interesuju me jastuci
na fb je jako malo slika...a i ja bih uzivo ako moze


Mostarsko raskrsce iza Škafe,a evo ti i broj 061 590 222

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Dormeo posteljina
21.12.2011 21:07:57   
ElRa
Dali neka od vas ima posteljinu od satena? kako ste zadovoljne, isplatili se kupiti posto su prilicno skupe

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Dormeo posteljina
22.12.2011 14:25:11   
mamana
Imam ja i vjeruj da vrijede toliko novaca. Ja kupujem one TAC i pokazale su se izuzetno kvalitetne, poslije bezbroj pranja boja im se nije ni sekunde promjenila. Moj savjet kupi pamučni santen.

(odgovor članu ElRa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Dormeo posteljina
22.7.2012 21:11:46   
mamma mumi
Molim vas, ako neko zna gdje u Sarajevu mogu kupiti lijepu posteljinu za bracni krevet, a da nije plaho skupa, treba mi za poklon.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Dormeo posteljina
29.11.2012 9:12:16   
salmy
Zanima me jeli neko od vas kupio one deke dormeo?
Skupila sam dosta onih medica,i hocu da kupim oboma deke...Zanima me kakve su? jesul tople

Imamo jorgane njihove,jastuke i prekrivac za momka...sve je za 10...a sad me deke privlaceuser posted image

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Dormeo posteljina
23.12.2013 20:35:49   
salmy
Je li neko od vas kupio onaj set deku i jastuk sto reklamiraju 50% snizen''
Kontam moze li se koristiti kao prekrivac recimo?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Dormeo posteljina
23.12.2013 20:36:45   
salmy

IZVORNA PORUKA: salmy

Zanima me jeli neko od vas kupio one deke dormeo?
Skupila sam dosta onih medica,i hocu da kupim oboma deke...Zanima me kakve su? jesul tople

Imamo jorgane njihove,jastuke i prekrivac za momka...sve je za 10...a sad me deke privlaceuser posted image

hahahhahah..ko o cemu ja o dormeu..kad mi je vjecito hladnouser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Dormeo posteljina
20.1.2014 16:09:08   
begovica
Ja sam kupila sebi u Ikei kad sam bila na shoping turi posteljinu. Platila oko 40km i prezadovoljna sam. Ima naravno i skupljih i ljepših ali i ove su odlicne.
user posted image

Gledala sma malo posteljine kod nas u Sarajevu, i nisam bas odusevljena izborom. Ima jedna radnja mislim da je Elegant ili nesto slicno, prelijepe posteljine ali i preskupe. I u jysku sam gledala, ono sto je povoljni je katastrofalno ono sto je dobro je preskupo. Tako da kad sam se nasla u Ikei nisam mogla da se ne suzdrzim, da kupim vise posteljina :D

Primijetila sam da Konzum ima finih posteljina, ali trebnutno sam se opskrbila pa dogodine mozda dodje i ljepsih :D

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Dormeo posteljina
20.1.2014 16:11:47   
begovica
I da zaboravih....
Imam ja Doremo deku i jastuk i prezadovoljna sam, ali vidjela sam negdje slicne deke od drugog proizvodjaca dosta povoljnije, zanima me da li je neko imao iskustva sa istim???
user posted image

(odgovor članu begovica)
Neposredna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *