|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 10:42:54   
Hocu bebu
Hvala onom ko izmisli mobitele user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 10:54:04   
bubuli
ja vjerujem u sudbinu i u ono ko ceka taj i doceka...
nisam imala aman neke srece u ljubavi i izdesavalo se svasta...digla ruke od svega i bum...
moja rodica i njegov rodjak su hodali 7god.mi se nikad ni u putu sreli nismo...
nas dvije od dva brata djeca kao i njih dvojica...i do te svadbe...7 dana nakon mi smo vec u vezi...ko da se znamo 100god.
godinu dana veze,super veze,a samo sutradan znaci godina i dan saznam da sam trudna...user posted image user posted image user posted image

na svadbi rodicinoj od 150 zvanica nikog ubola nisam dok sam kitila sama svatove osim svekrvu-mozda smo zato brrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

imam masu primjera al odo se kupati ...


_____________________________



(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 10:54:47   
vila_7
ne nego zahvali sebi što ne znaš birati brojeve! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 10:57:54   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: helena_7

ne nego zahvali sebi što ne znaš birati brojeve! user posted image user posted image user posted image


i dan danas me zeza kako sam ja znala njegov broj, a ja njega da je on mene nazvo!

Samo ja mislim da je to neka visa sila bila da se ovakve dvije budalice sastave user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 11:02:17   
ledy blue
mm svojoj tadasnjoj ''djevojci ''rekao da ce se samnom ozeniti..a znali smo se samo iz vidjenja user posted image
raspored madeza na mom tijelu identican je kao i kod njega samo su nam suprotnim stranama ..tako kad se ''poklopimo'' poklope se i madezi user posted image


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 11:04:56   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: ledy blue

mm svojoj tadasnjoj ''djevojci ''rekao da ce se samnom ozeniti..a znali smo se samo iz vidjenja user posted image
raspored madeza na mom tijelu identican je kao i kod njega samo su nam suprotnim stranama ..tako kad se ''poklopimo'' poklope se i madezi user posted image



nevjerovatno to za madeze user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 11:13:31   
Yuna
Ja sam govorila da ne želim bosance nikako, a pogotovo druge vjere. Mislila sam da je to jakooo loša kombinacija.

Kad smo počeli komunicirati, nisam ništa planirala ni očekivala. Kad smo se upoznali u živo, opet sam mislila da ne bude ništa od toga.

Mislila sam da ne bude ništa od toga sve dok se nisam jednog dana probudila i shvatila da imam muža i bebu. user posted image A sad će i druga.user posted image

Dan danas mi nije jasno što se to desilo i kako je to moguće. Zato pretpostavljam da je sudbina jer sam ja imala sasvim druge planove u životu.


< Poruku je uredio Yuna -- 2.12.2009 11:15:10 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 11:16:53   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu


IZVORNA PORUKA: ledy blue

mm svojoj tadasnjoj ''djevojci ''rekao da ce se samnom ozeniti..a znali smo se samo iz vidjenja user posted image
raspored madeza na mom tijelu identican je kao i kod njega samo su nam suprotnim stranama ..tako kad se ''poklopimo'' poklope se i madezi user posted image



nevjerovatno to za madeze user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 13:35:22   
milomoje
Moj brat kad je bio maleni 5-6 godina nacrtao svoju curu i rekao da se zove Mirela,...taj crtez i dan danas cuva mama, te kada se poceo zabavljati i mijenjati curice pa skoro pa svaka se zvala Mirela, jedna od njih i sadasnja zena koja se isto zove Mirela, i mama mu kada se ozenio pokazala crtez... cudno :)
A sto se mene tice, meni je sve vaznije u zivotu vezano sa brojem/datumom 12...i ima dosta dosta koincidencije

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 14:30:26   
veeseelaa
Šesta temeljna istima vjere glasi:

VE BIL KADERI HAJRIHI VE ŠERRIFI MINALLAHI TEALA, što znači
Vjerujem da sve što se događa biva s Božijom voljom i određenjem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 14:36:35   
Anoniman
Upravo tako,vidjela sam ti sliku na najljepšim parovima i baš si cool,glasala sam za tebe hha

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 14:38:50   
vila_7
gdje je to glasanje? da se i ja prijavim! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 14:41:00   
manuela RR
Ja sam još u prvom razredu srednje škole iz ko zna kojeg razloga napisala u dnevnik da ću imati sina i da će se zvati Emir,baš sam tako napisala da ću imati i da će se zvati(ko neki prorokuser posted image user posted image user posted image user posted image )
Neki dan kod mame sređivala neke stvari i nađem taj svoj dnevnik,naravno počnem ga čitati i vidim tu rečenicu.
Nekih 6 godina poslije te rečenice ja imam svog Emira u naručjuuser posted image user posted image user posted image
Prosto za nepovjerovati!!!!

A to kako sam svog muža upoznala ne mogu drugačije ni objasniti nego da je sudbina umješala prsteuser posted image user posted image user posted image ali poduga je to priča...a sad mi baš nešto mrsko detaljisatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 14:54:19   
Anoniman
Gdje su druženja i događaji ima tema najljepši par

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 15:27:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Upravo tako,vidjela sam ti sliku na najljepšim parovima i baš si cool,glasala sam za tebe hha



hvala draga, postidjela sam se kako si me samo nahvalila user posted image user posted image  a drago miuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 15:32:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ledy blue

mm svojoj tadasnjoj ''djevojci ''rekao da ce se samnom ozeniti..a znali smo se samo iz vidjenja user posted image
raspored madeza na mom tijelu identican je kao i kod njega samo su nam suprotnim stranama ..tako kad se ''poklopimo'' poklope se i madezi user posted image


ısta stvar!:))))) Ovo sa mladezima, a ovo za vjencanje je obrnuto, jednom smo se u srednjoj zezale i ja to izjavim, a par godina kasnije njegovom inicicijativom se i desi!


< Poruku je uredio Shee -- 2.12.2009 15:36:06 >

(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 18:32:27   
acudesa
Žene drage, vjerujte mi da sam se naježila pok sam čitala pojedine postove, ono, nemam riječiuser posted image ....stvarno dok suđeni ne dođe-džaba
(pade mi na pamet moja drugarica iz mlađih dana, njoj bi nana imala običaj reći: Hajde, bona, kud stalno izlaziš, doći će suđeni na vrata. A, ona, ni pet ni šest: Ako dođe, reci mu da sam ja u čaršijiuser posted image user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 18:45:35   
Anoniman
jedva sam cekala da zatrudnim,kad sam zatrudnila odma su nastali problemi pila sam lijekova i lijekova svi su govorili kako ces iznijet do kraja utjece na bebu ocel bit ziva,zdrava.Bila sam  3 put u bolnici .
Bolove imala skoro svaki dan svaki,dan nesto drugo mozda da sam sedmicu uzivala u user posted image ono sve u strahu,i brigi.
Osla rodila prije vremena s malom kg.bebu bila u ink.svaki dan govorili vidicemo kako,ce bit sutra kako danas i tako dan za danom.
I zahvaljujuci Bogu i sudbini i svim tim lijekovima sto sam pila moja Anel je ziv i zdrav i veliki momakuser posted image user posted image
Rekla sam mm.ako ikada budemo ,,imali drugouser posted image ,voli cu ga ali ce Anel ce uvijek biti poseban u mom srcu....

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 18:50:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: felix

I zahvaljujuci Bogu i sudbini i svim tim lijekovima sto sam pila moja Anel je ziv i zdrav i veliki momakuser posted image user posted image
Rekla sam mm.ako ikada budemo ,,imali drugouser posted image ,voli cu ga ali ce Anel ce uvijek biti poseban u mom srcu....


dusha moja draga....ja sam baš osjetljiva na djecu...jubim ga punouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 19:03:11   
SdZ
Vjerujem da sudbina postoji i da je odredjena.....evo ja npr.oduvijek sam voljela biti kod majke,konaciti i tako i sad moj dragi zivi u tom naselju,pa kazem da sam od malena izgleda znala gdje cu da zivimuser posted image
i jos puno je toga sto kazem "e,to je sudbina"


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 19:09:48   
acudesa
Ti ćeš aBd tamo gdje i najviše volišuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 19:11:41   
aicha
pazite sad ovo...
prije mm ja sam imala malo poduzu vezu na daljinu i tamam se sve nekako uozbiljilo i vec je bio u planu brak kad nastadose problemi,sitne svadjice itd. Ja sam primjetila da nes nije ok ali sam puno vjerovala tom momku. Meni su neki rodjaci poceli govoriti kako se spetljao sa nekom djevojkom tamo al moj bivsi me uvjeravao da mu je to samo prijateljica itd itd   kad!!!
jednom ja tako klanjala ikindiju i bas ono nasekirana zovem njega na mobitel kad on nedostupan (a dogovorili se da cemo se cuti to popodne)...zovem ja i dalje i valjda u onoj nervozi permutiram broj i NAZOVEM ni manje ni vise nego tu njegovu djevojku sa kojom me varao i kad sam cula zenski glas ja prekinem (skontam da sam pogrijesila broj) kad zove ona mene...ja joj se izvinila da sam pogrijesila broj i prekinem (nervozna bila)...kad zove ona mene opet..i tamam da joj nesto drsko kazem da me ne pegla da sam pogrijesila kad pita ona mene "jel ....(moje ime)".ja se sklamenila...kad predstavi se ona ko je i sve mi isprica za njih dvoje...
Ja poludila...helem taj moj bivsi nikad nije povjerovao da sam ja slucajno nazvala tu djevojku sa kojom me varao, mislio je da mi je neko dao broj i sl al kad Allah cuva svoje robove...helem tako se rasvijetlio slucaj i sve je zavrsilo dobro po meneuser posted image

a za mm, ja sam uvijek govorila kao djevojka, nikad se ne bih udala u komsiluk, u mahalu(zbog onih zenturaca,traceva i prica) i sve sam imala veze il na daljinu ili iz druge mahale i sl i na kraju se udam za komsiju (za mog muza)

a mm sam znala iz vidjenja i uopce nije bio moj tip momka...a ja sam se njemu potajno svidjala i on je svaki sabah kad je isao u dzamiju molio Allaha da mu ja budem zena i kad me jedne prilike vidio sa nekim momkom, razocarao se i nije htio vise da to moli...i tek nakon godinu dvije ja se i on spetljamo i naposljetku mu Allah uslisio dovuuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 19:16:23   
SdZ
IZVORNA PORUKA: acudesa

Ti ćeš aBd tamo gdje i najviše volišuser posted image user posted image


Dauser posted image tamo gdje je onaj koga NAJVISE volimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 19:20:20   
acudesa
IZVORNA PORUKA: aicha

 permutiram broj i NAZOVEM ni manje ni vise nego tu njegovu djevojku sa kojom me varao i kad sam cula zenski glas ja prekinem (skontam da sam pogrijesila broj) kad zove ona mene...ja joj se izvinila da sam pogrijesila broj i prekinem (nervozna bila)...kad zove ona mene opet..i tamam da joj nesto drsko kazem da me ne pegla da sam pogrijesila kad pita ona mene "jel ....(moje ime)".ja se sklamenila...kad predstavi se ona ko je i sve mi isprica za njih dvoje...

Bože moj jedini, stvarno sam bez taksta

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 19:27:40   
ivanak
Pa kojom sam slučajnosti upoznala muža.... ma mogla sam ga upoznati i prije, ali poklopile su se stvari tako...
Moja mama je u rodbinskoj vezi ( prvi rođaci ) sa osobom koji je udavao kćer., a ona je znači meni druga rodica... a  majka joj ima brata koji ima dvoje djece, a taj jedan je moj muž user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sto puta su išli doli kod njih i oni dolazili kod njih, a ja nisam znala za njega... znala sam da žena od maminog rođaka ima brata, djeca.... ali da sam misla da će mi on biti dečko, muž, otac mog djeteta.... ma ludilo....user posted image user posted image user posted image

A ja to vrijeme nisam baš izlazila, dosadilo mi sve, i muški, i ljudi... i mene zafrkavli ma šta ne izlaziš... pa neće ti princ na bijelom konju doći doma.... kad ono došao ( kuća ispod njih sam živila )

I mnogo toga se sudbinski izdogađalo, i loše ga, a i dobro ga...
Uvijek sam htjela imati starijeg brata i nažalost nisam imala.... i zato sam htjela da sutra moja kćer, aBd budem imala ima starijeg brata da je čuva, pazi, igra se s njome.... pa eto imam sina, sad slijedi kćer user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio ivanak -- 2.12.2009 19:31:21 >


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *