|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 19:30:54   
aicha
imam jos jednu pricicu

petak bio i sanjala ja moju naj drugaricu...sanjam ona trudna (stomak) a ona imala takodjer spontani i kiretazu mjesec dana prije tog sna...i nazovem ja nju..pricale mi onako malo,vidim ja ona nesto cudna u glasu i meni naumpade san i ja da se nasalimo govorim njoj da sam je sanjala i da sam sanjala da je trudna
ona usutila
kaze pa znas sestro...ovo ono..nije mi dosla menga. Govorim ja njoj da je garant to neki poremecaj poslije spontanog...i prodje malo i ona uradi test kad fakat trudna. Helem imala je dosta problematicnu tu trudnocu i na kraju je rodila prekrasnu djevojcicu i ona cesto to danas spomene kako sam ja to sanjala...

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 19:31:16   
acudesa
ja i mm smo iz razgovora zaključili da smo bruku puta bili na istim mjestima u isto vrijeme, gdje smo se morali vidjeti, ali se nismo "skužili"..do ključnog momenta....user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 19:37:20   
acudesa
Znate šta se meni desilo, sanjam ja drugaricu, nismo se čule ni vidjele 10-tak godina, kao ona rodila sina i dala mu ima Hamza (a, u stvarnosti, dok smo još bile u kontaktu je imala 3 kćeriuser posted image ...ne bude mi teško, nađem joj broj i nazovem je...nakon toliko godina, djeca joj velika, dobila još jednu kćer (sad četiriuser posted image  )i TRUDNA, nosi muško, treba se poroditi za 10 dana...ja joj ispričam san. Nazovem je nakon poroda opet, kaže dala je ime Hamza (a, već je o tom imenu i razmišljala)..nek joj bude hairli momak i 4 cureuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 0:47:24   
anitaMO
evo i mene.
moja prva trudnoća je završila spontanim pobačajem 5.1.2007.god.aali zato je druga završila porodjajem na isti datum samo godinu kasnije.eto pa vi recite da li je toslučajnost .user posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 0:50:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anitaMO

evo i mene.
moja prva trudnoća je završila spontanim pobačajem 5.1.2007.god.aali zato je druga završila porodjajem na isti datum samo godinu kasnije.eto pa vi recite da li je toslučajnost .user posted image



sudbina i to vrloooooo sretna sudbina


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 0:51:17   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: anitaMO

evo i mene.
moja prva trudnoća je završila spontanim pobačajem 5.1.2007.god.aali zato je druga završila porodjajem na isti datum samo godinu kasnije.eto pa vi recite da li je toslučajnost .user posted image



Nije definitivno!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 0:57:38   
anitaMO
da jako sretna.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 1:01:25   
milenium
Evo ovako.Ja sma Svedsku mrzila.Dok je divljao rat,mogla sam da izidjem iz Bosne ali nisma htjela.Dalja rodbina zvala u Svedsku jer se tada moglo.i ja im govorila:Boze me zakloni i sacuvaj gore da idem medju pingvine-nema sanse.
[

user posted image user posted image pingvine. a jesi legendauser posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 1:09:19   
milenium
moja prijateljica je slučajno od mene uzela mob i odabrala jedno ime da mu pošalje poruku onako da malo zezne.nikad čovjeka nije vidila i tako poruka po poruka ,dopisivanje pa susret za par mjeseci kad su se vidjeli shvatili su da su stvoreni jedno za drugo,5 godina su bili u vezi.i neki dan prekinuli.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 9:10:36   
vila_7
Aicha, de bona i mene sanjaj da sam trudna! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 12:40:08   
aicha
IZVORNA PORUKA: helena_7

Aicha, de bona i mene sanjaj da sam trudna! user posted image


hahhaha,pokusacu

nego jeste ono interesantno...upravo racunam kad mi se desio spontani
koji datum se tebi desio spontani?

meni 16.04. pa je nemoguce da tad rodim jedino 05.11. iduce godine kad mi je bila ova operacija...to je vec moguce :)
Allah zna da samo bude hajr i sto prije!!!user posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 12:44:19   
vila_7
user posted image user posted image user posted image user posted image i ja sam to računala......ja sam imala spontani 18.07.2008.  Ove godine na taj datum...ništa značajno, a i za sljedeću je već prošao rok! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 13:02:47   
aicha
ako sad ne dobijes mozda i potrefis ;) user posted image user posted image user posted image

a mozda ti prvo micanje bude na taj datum ;) ...treba biti optimisticanuser posted image

vjeruj mi...ja sam imala sve neki los feeling zadnjih 6mjuser posted image ...kao da sam znala da ce mi se nesto desiti pred vanmatericnu...vjeruj mi. A sad sam optimisticna...sigurno ce se i nama sad na hajr okrenuti!!!user posted image user posted image user posted image

i ti snovi su zaista nesto neopisivo...cesto mi se desi da sanjam osobe pa ih taj dan vidim ili mi se jave...ili im se nesto desi
tako sam jednom sanjala da je moja jedna poznanica izgubila bebu (tek kad sam se udala...nisam bila opterecena trudnocama tada) i ona je bas taj dan dobila krvarenje i za par dana odljev (tek kasnije kroz razgovor sam to povezala)... e takvih snova se plasim...a pred moju vanmatericnu sam sanjala takodjer ruzan san...kao ja trudna a nisam...kao spontani(nesto nedefinisano) i fakat taj dan sam cio dan trcala po doktorima,vadila nalaze da bi na kraju u bolnici zavrsila...sve je nekako povezano...na hajruser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 13:04:50   
veeseelaa
draga aicha ja sve sva istraumiram čitajući tvoje postove, a ne smijem ti se ni obratiti da me ružno ne usniš

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 13:08:59   
Hanady RR
Mislim da je na temi o snovima o ovome govoreno. ja također vjerujem da su snovi u određenim trenutcima pokazatljiili znakovi za neke događaje. No sa mog aspekta to i nijeu vezi sa sudbinom kad sami sanjamo i da nam se znak za nešto. No ima o tome različitih mišljenja. Moja tetka ( mamina sestra) koja živi u Danskoj duboko je ubjeđena da njeni snovi su uvijek baš uvijek neki znak i u svim slučajevima njenog rjetkog sanjanja u životu to se tako i pokazalo.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 13:22:32   
Mirkica
i ja vam moram ispricati nesto , kad sam bila trudna negdje oko28-29 sedmice usnim ja da je moja jetrva izgubila bebu(nije  bila trudna tada) i ja kao nju tjesim i ja izgubim bebu moju , i gle cuda 2 sedmice poslije na moj rodzendan rodim ti ja mrtvo dijete u 31 sedmici i posle toga 2 mejseca moja jetrva krajem februara kada je meni bio termin da se porodim imala vanmatericnu ejjj ja od tada ne pricam snove.

Eh sada o sudbini ja sam mog muza ni manje ni vise upoznala an intrnetu :))) ja tada imala momka vec dugaaaa veza i on mm  meni napise pp i aj niakda ne odgovaram nego po njegovom mailu mislila sam da ga poznajem i tako ja odgovorim i mi smo nekoliko mailova izmjenili tam vam ja mislila da je on iz Beca i da samnom studira pa reko hajd da ne budem neljubazna a on opet mislio da ja zivim u Njemackoj i na njegovom Fakultetu studiram :) , i jedva se mi skontali  tako je to trajalo 2,5 godine dopisivanje umedzuvremenu sam ja i raskinula s mojim i et upoznala mog muza danas zivimo i volio se i sretna sam s njim.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 13:55:23   
Suzana
Acudesa od kako se pojavila na RR postavila je nebrojen broj sjajnih tema. Bravo Acudesa! user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:05:44   
aicha
vesela...ja i kada sanjam ruzno ne pricam (ne valja to pricati tako nas je Poslanik saws poducio),samo lijepe snove prepricavam hahaahahauser posted image

joj mirkice..tako ti je nesto kod mene bilo kad sam imala spontani...sanjam kao tjesim ja jednu seku kojoj je beba umrla (a ona uopce nema bebe niti je trudna) i placem u snu i citiram joj hadis Poslanika saws kako je rekao da kome umre dijete da ce mu biti stit od Dzehennemske vatre i da ce ga na S danu uzeti za ruku i da ga nece pustati dok ga ne uvede u Dzennet (i u snu ja nju uzela za ruku i govorim joj..ovako ce te uzeti i nece te pustati) i dva dana poslije ja na ultrazvuku missed ab...user posted image

a kad su mi rekli da mi je missed ab...ja dosla kuci..sva nasekirana i uzmem Kur'an da ucim da se malo smirim i otvorim i bas nabasam na str sure Kehf gdje je prica o Musa i Hidru i onom djecaku koji je ubijen jer bi svoje roditelje naveo na nevjerstvo (vjernici znaju tu pricu) i sta znas...

e sad imam vesele neke snove...nekad su zbrkani a nekad sanjam kao ja trudna i sve ok...i tako te stvari (al mislim da su mi ovi snovi od previse razmisljanja o tim trudnocama)

A inace...posto poslije Poslanika saws nema vise objave..receno je da ce ostati samo istiniti snovi..da ce vjernici sanjati takve snove pa mene ne zacudjuje da ljudi sanjaju i sl

znakovi su svuda oko nas pa i u nama samima ;-)


_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:15:00   
mamine oci
neznam jel sudbina ali znam i svjesna sam da sve sto se desava desava se Bozijom voljom,ali i ja sam bila u dosta situacija gdje su mi se stvari desavale iznenada,recimo gledam reklamu gdje se prodaje kozmetika divan lokal,ja kazem sebi sto je lijepo kad bih ja ovdje radila,sutradan reklama traze radnicu odem i od neznam koliko prijavljenih ja bude zaposljena,ili cak jednom broj telefona jedne lokalne televizije i moj fiksni za jedan broj se razlikuje i cesto grese i traze televiziju i ja kazem da izvolte i neprodje malo ja se zaposlim kao voditeljca u toj istoj televiziji,kad ni sanjala nisam da cu zivjeti u Sarajevo dodje mi drugarica i prica muz joj u goste rodjaku u Sarajevo ja joj kazem uh,sto bi ja volela zivjet tamo neprodje nedjelja ja dodjem i zivim ovdje i evo me i dan-danasuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:17:04   
Mirkica

Poslanika saws kako je rekao da kome umre dijete da ce mu biti stit od Dzehennemske vatre i da ce ga na S danu uzeti za ruku i da ga nece pustati dok ga ne uvede u Dzennet


Amin ,
A tu pricu i taj Hadis znam al et ljudi su opet Egoisti.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:21:11   
Nedi
Bojim se da kažem ono što sanjam, bojim se da mislim o onome što sanjam, bojim se da sanjam jer je tako blizu stvarnosti da je to nevjerovatno...

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:22:01   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: aicha



znakovi su svuda oko nas pa i u nama samima ;-)


user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:26:29   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Suzana

Acudesa od kako se pojavila na RR postavila je nebrojen broj sjajnih tema. Bravo Acudesa! user posted image

Hvala, Suzyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:28:00   
Nedi
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Suzana

Acudesa od kako se pojavila na RR postavila je nebrojen broj sjajnih tema. Bravo Acudesa! user posted image

Hvala, Suzyuser posted image user posted image user posted image



A ja taman na ovo htjela napisati, zato i ima 2933 objava i 5 zvjezdica, ona mi je favorit za prestizanje Višnjeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:31:16   
acudesa
Moj brat i snaha su se upoznali internetom i to: Dok je on živio u Istanbulu, a ona u Makedoniji (a, u Sarajevu su se mogli sresti milion puta)..aliuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *