|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:34:03   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Suzana

Acudesa od kako se pojavila na RR postavila je nebrojen broj sjajnih tema. Bravo Acudesa! user posted image

Hvala, Suzyuser posted image user posted image user posted image



A ja taman na ovo htjela napisati, zato i ima 2933 objava i 5 zvjezdica, ona mi je favorit za prestizanje Višnjeuser posted image user posted image user posted image


Vidite li vi otkada sam ja članuser posted image ..samo 4 mjesecauser posted image user posted image user posted image
najgora samuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:35:42   
Nedi
Jest vala, ja više od godine a zvjezdice samo spadajuuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:37:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nedi

Jest vala, ja više od godine a zvjezdice samo spadajuuser posted image

kako spadaju? ja bih voljela da mi koja spadne, daj mi savjetuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:38:35   
vila_7
acudesa...šta slijedi nakon pete zvjezdice? Nije valjda da nisu nešto specijalno smislili!?user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:39:31   
Nedi
Razradiš temu sa x postova i onda se forumašice počnu razilaziti u mišljenjima i tete RR je obrišu i tako odlete i zvjezdiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:44:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: helena_7

acudesa...šta slijedi nakon pete zvjezdice? Nije valjda da nisu nešto specijalno smislili!?user posted image

explodirat će mi monitoruser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 14:46:17   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nedi

Razradiš temu sa x postova i onda se forumašice počnu razilaziti u mišljenjima i tete RR je obrišu i tako odlete i zvjezdiceuser posted image user posted image user posted image

A, zato meni fale 3 objaveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kako mi je žao, baš te 3...toliko sam se bila potrudila da ih sročimuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 15:13:28   
Nedi
Ne sikiram se ja ze tebe, namirit ćeš ti to, ne mogu te stići kako letiš sa teme na temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 15:15:51   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne sikiram se ja ze tebe, namirit ćeš ti to, ne mogu te stići kako letiš sa teme na temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
(evo na šta meni idu objave, dok vas ja sve izgrlim i izljubim...2943)user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 15:18:50   
Nedi
Dobro si od sada i ja to praktikujem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 15:22:52   
mube
ja oduvijek vjerujem u sudbinu a nacin na koji sam upoznala ljubav svoju me je definitivno uvjerio da sudbina postoji,naime ni on ni ja nismo bili uclanjeni ni na jednu internet straniecu medjutim na jednu smo se ipak prijavili i to isti dan,on iz svedske ja iz bosne,bio je prva osoba kojoj sam odgovorila na pp a ja sam bila prva i poslednja kojoj je poslao pp,trajalo je to neko vrijeme i evo nas sad u sretnom,braku doduse jesam medju pingvinima kao sto rece jedna forumasica ali to je moja sudbina,hvala Bogu....ima tu jos nekih koincidenija vezanih za nas dvoje ali ovo je ukratkouser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 17:57:24   
leli§
moji rodtelji rodjeni u istom mjesecu, njegovi roditelji rodjeni u istom mjesecu...nas dvoje rodjeni u istom mjesecu...(naravno svi smo rodjeni u tri razlicita mjesecauser posted image )

i on i ja smo jedini "ljetni clanovi obitelji"user posted image user posted image user posted image a o ostalom da i ne pricam...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 21:46:30   
aicha
IZVORNA PORUKA: mamine oci

neznam jel sudbina ali znam i svjesna sam da sve sto se desava desava se Bozijom voljom,ali i ja sam bila u dosta situacija gdje su mi se stvari desavale iznenada,recimo gledam reklamu gdje se prodaje kozmetika divan lokal,ja kazem sebi sto je lijepo kad bih ja ovdje radila,sutradan reklama traze radnicu odem i od neznam koliko prijavljenih ja bude zaposljena,ili cak jednom broj telefona jedne lokalne televizije i moj fiksni za jedan broj se razlikuje i cesto grese i traze televiziju i ja kazem da izvolte i neprodje malo ja se zaposlim kao voditeljca u toj istoj televiziji,kad ni sanjala nisam da cu zivjeti u Sarajevo dodje mi drugarica i prica muz joj u goste rodjaku u Sarajevo ja joj kazem uh,sto bi ja volela zivjet tamo neprodje nedjelja ja dodjem i zivim ovdje i evo me i dan-danasuser posted image


mamine oci.. reci "uh sto bi voljela da aicha brzo zatrudni i da ima blizance" ne bi li mi se ispunilouser posted image

sjeti me se u dovi ponekad...

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 21:49:09   
aicha
IZVORNA PORUKA: Mirkica


Poslanika saws kako je rekao da kome umre dijete da ce mu biti stit od Dzehennemske vatre i da ce ga na S danu uzeti za ruku i da ga nece pustati dok ga ne uvede u Dzennet


Amin ,
A tu pricu i taj Hadis znam al et ljudi su opet Egoisti.



Mirkice, ti pogotovo spadas u tu kategoriju posto je tebi dijete "ozivjelo" u pubi bilo? Po nekim ucenjacima takvoj se djeci klanja i Dzenaza...tako da ces sresti svoje malo insh. na S.danu a SVI SMO MI ALLAHOVI I NJEMU SE VRACAMO

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 22:02:30   
veeseelaa
Amin

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 22:04:42   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: aicha

IZVORNA PORUKA: Mirkica


Poslanika saws kako je rekao da kome umre dijete da ce mu biti stit od Dzehennemske vatre i da ce ga na S danu uzeti za ruku i da ga nece pustati dok ga ne uvede u Dzennet


Amin ,
A tu pricu i taj Hadis znam al et ljudi su opet Egoisti.



Mirkice, ti pogotovo spadas u tu kategoriju posto je tebi dijete "ozivjelo" u pubi bilo? Po nekim ucenjacima takvoj se djeci klanja i Dzenaza...tako da ces sresti svoje malo insh. na S.danu a SVI SMO MI ALLAHOVI I NJEMU SE VRACAMO

aicha dijete koje na ovom svijetu niej zaplakalo njemu se se ne klanaj Dzenaza, Hadis se odnosi  na dijecu koja su umrla u utrobi majke  (za novorodzencadi nisam sigurna )


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 22:08:42   
Mirkica
a to da cemo se sresti jednog dana to mi i daje NADU i hrabrost za svaki novi dan
ALI SVE JE OVO SUDBINA i kroz nju se mora....


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 22:12:39   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: aicha

IZVORNA PORUKA: mamine oci

neznam jel sudbina ali znam i svjesna sam da sve sto se desava desava se Bozijom voljom,ali i ja sam bila u dosta situacija gdje su mi se stvari desavale iznenada,recimo gledam reklamu gdje se prodaje kozmetika divan lokal,ja kazem sebi sto je lijepo kad bih ja ovdje radila,sutradan reklama traze radnicu odem i od neznam koliko prijavljenih ja bude zaposljena,ili cak jednom broj telefona jedne lokalne televizije i moj fiksni za jedan broj se razlikuje i cesto grese i traze televiziju i ja kazem da izvolte i neprodje malo ja se zaposlim kao voditeljca u toj istoj televiziji,kad ni sanjala nisam da cu zivjeti u Sarajevo dodje mi drugarica i prica muz joj u goste rodjaku u Sarajevo ja joj kazem uh,sto bi ja volela zivjet tamo neprodje nedjelja ja dodjem i zivim ovdje i evo me i dan-danasuser posted image


mamine oci.. reci "uh sto bi voljela da aicha brzo zatrudni i da ima blizance" ne bi li mi se ispunilouser posted image

sjeti me se u dovi ponekad...

seticu se draga i uputicu dvu za tebe Allah.dz.s, da ukabuli....

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 22:12:48   
aicha
Nema veze sto nije zaplakalo...naci cu ti predaju ako nije i Omer ra takvom djetetu klanjao dzenazu (koje je ozivjelo u utrobi pa potom umrlo) mada znam da ovdje kod nas to ne klanjaju...vjerovatno kao i u svim drugim pitanjima ima razilazenje po tom propisu al nije to bit posta...bit je da je tebi dijete umrlo i da ces insh. imati nagradu za to

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 22:16:45   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: aicha

Nema veze sto nije zaplakalo...naci cu ti predaju ako nije i Omer ra takvom djetetu klanjao dzenazu (koje je ozivjelo u utrobi pa potom umrlo) mada znam da ovdje kod nas to ne klanjaju...vjerovatno kao i u svim drugim pitanjima ima razilazenje po tom propisu al nije to bit posta...bit je da je tebi dijete umrlo i da ces insh. imati nagradu za to

ma ja ima razlicitih misljenja o tome , mi smo pitali Hodze da klanja Dzenazu i on je odbio rekao je da nema potrebe, sada ako smo pogrijesili , ja sam pitala BOg zna.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
3.12.2009 22:23:03   
Ilhana RR
Ja bas vjerujem u sudbinu i sve sto se desi meni to jest sudbina...

Kad sam ja krenula sa mojim muzem moji su bili presretni jer vecina kazu "visegrad priboj isto je to" uglavnom kroz pricu mi smo dosta skuzili stvari..

Moja sveki je mom muzu prvu trenerku kupila od moje strine naprimer, moja rodica je isla sa njegovom tetkom u razred, moj daidza i njegov amidza asikovali sa istom curom a i znali se prije rata.... sad na ono sto cini moju vezu sa mojim svekrom jos cvrscu je to da je moja mama imala tetku u Visegradu udatu, ona je imala dvije cerke i dva sina, ja sam visila u Visegradu kao mala... ta mamina tetka je zivila "preko Drine" od adisove nane i dede... znaci "gledale" se kuce jedna u drugu...

Eh taj jedan od tih sinova mamine tetke sam ja voljela vise nego ikoga drugog na svijetu, kad sam bila dijete govorila sam cak da cu se udati za njega... ko djecija posla, uglavnom kad sam saznala da je poginuo u ratu bila sam pretuzna...

Sad na to sa mojim svekrom, moj svekar je tokom citavog rata bio u vojsci, i to sa mojim rodjacima rahmetli... On je bio dobar sa ovim rodjakom sto sam ga ja voljela, kad mu je mladji brat poginuo moj svekar je to njemu morao da saopsti... kad je poginuo ovaj moj rodjak, kojeg sam toliko voljela moj svekar je morao da saopsti to njegovim sestrama...

Mislim da je to sve sudbina tu...

imam jos jednu...

Moja stara majka rahmetli je porijeklom iz Mrkonjic Grada al se udala u Priboj, cesto je isla tamo iako je bila jako bolesna zena. Kad smo se mi curice rodile uvijek bih govorila, ovu cu ovde onu cu ovde da mi se uda a "paldumusu" cu u Sarajevo, pa tako cu imati uvijek gdje da stanem da se odmorim dok stignem do Mrkonjic Grada...

Paldumusa sam ja (ona voljela strasno Hanku Paldum a ja plava =) ), ja se jesam udala u Sarajevo i ako tamo nismo... moja mama je plakala toliko kad sam se ja udala bas iz tog razloga sto jeste bilo Sarajevo al nazalost ona nije mogla to vidjeti... Moj deda je samo rekao "Nevidje nasa Derva da se njena Paldumusa uda u Sarajevo".....

A sto se tice Hanke Paldum, neznam jel radi stare majke rahmetli al i ja je strasno volim =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
7.12.2009 15:26:00   
hanabanana
" U sudbinu ne vjeruju oni kojima je dobro.... "

Nekada davno sam ovo negdje pročitala....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
7.12.2009 15:52:41   
acudesa
:) ja vjerujem u sudbinu, a i dobro mi je:) ellhamdulilahuser posted image
Ne mislim isto kao i citirani gospuser posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
7.12.2009 16:58:16   
fatimica09
znate sta user posted image ...ja evo ispisala (po obicaju user posted image ) cijeli roman na ovu temu....kad konekcija puf....ukinu me, te dok se prijavis ponovo....kontam pik ponove....ma vala ne mogu....mora da nije sudjeno sad....isaret sto bi rekli.....ali cim mi muz bude nocnauser posted image .....eto mene ovdje....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
7.12.2009 17:03:54   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: hanabanana

" U sudbinu ne vjeruju oni kojima je dobro.... "

Nekada davno sam ovo negdje pročitala....



Greška u koracima....

" O sudbini ne govore oni kojima je dobro. "

Sorry do mene je.
Vidim ja ovo čitam i nekako mi ne štima.

A ovo gore rekao je A. Dukić.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *