|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 20:39:46   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

slikano '81 ...znaci, imala sam 2 god.user posted image

user posted image
user posted image


o pile slatko...
dada ko med si bila kao malena...lijepa si i sada...al zaista med medeniuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 20:43:39   
teacher75
nazalost nemam skener pa sam pokusala uslikati slike mm i sebe kad smo imali oko godinu dana (koliko sada ima lana). slike se ne vide najbolje pa ne znam koliko mozete skontati na koga lici:

ovo je mm (imao je kosicu ko curica user posted image )

user posted image

ovo sam ja:

user posted image

user posted image

i Lana:

user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 20:49:21   
Anoniman
Hvalauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 20:52:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

nazalost nemam skener pa sam pokusala uslikati slike mm i sebe kad smo imali oko godinu dana (koliko sada ima lana). slike se ne vide najbolje pa ne znam koliko mozete skontati na koga lici:

ovo je mm (imao je kosicu ko curica user posted image )

user posted image

ovo sam ja:

user posted image

user posted image

i Lana:

user posted image

i ovo tvoje pile je na muser posted image nista zene...sto poky rece...stara kineska...dijete lici na onog ko je vise uzivaouser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 20:54:41   
samedi
Teacher,meni je Lana ista ti,ma kopija tvoja!!

Dadada ma preslatka si mi,sa ovom kosicom!!! Breskva,kako ti skonta da je ona na tuti? Ja nikad ne bih skontala..

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:25:31   
Anoniman
samedi je upravu...ja nisam skontala da si na ovoj zadnjij foto. ti ticerko...ja mislila tm..Dakle Lana je ista mamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu samedi)
  Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:27:46   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ljudi imal šta moje????? pomagajte user posted image
user posted image



Naravno da ima. Ima sličnosti i u obliku očiju, i u osmijehu... Ten vam definitivno nije ni sličan, ali djevojčica je, takođe lijepa, svijetla verzija svoje mame... Ljudi često zbog boje kose ili očiju tvrde da dijete liči na jednog roditelja, a kad bolje pogledaš, to nije uvijek tako... Pa, ne tješim te, fakat tako mislim.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:37:11   
new mama
user posted image
evo mene i moje djevojcice



_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:44:07   
Anoniman
ma vas dvije ljepotice user posted image ...ista mama, kosica se razlikuje ali s vremenom će da bude smeđa,
mm je bio plav baš ko i Alim a sad je crn, tako da će i Ajna posmeđit ko mamauser posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:44:11   
Hanady RR
joj ja evo slike i iz mlađih dana rovila...
djeca nam ne liče na nas

danas šetam sa djecom i jedna komšinica mi kaže ??e vala mlada ova ti mlađa ista mahir kad je bio mali kada sam ja ovdje doselila prije 32 godine, ja sad tražim sliku da nađem...on je žut nema govora...al nema plave očiuser posted image

žuta i ja kad sam mala bila...
al nema očiju plavihuser posted image

a starija...ona opet ne znam, sve mislim na moju mamu liči al opet haman samo ja i ona tako mislimouser posted image user posted image user posted image user posted image

sad ću ja da skeniram slike da vidim šta vi mislet možda sam ja zbunjena više...sve geldajte smao boju očiju kod mlađe mi ne dirajte to na našim slikama nema.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:49:19   
new mama
Breskvauser posted image user posted image ma ja sam kao dijete imala smedju kosu,Ajna se rodila crna i ja se nadam da ce joj kosica potamniti,mada je i mm bio plav kao dijete,a sad crn,ja imam jednu sliku kad sam bila dijete,prebacila bi je na komp. ali se ne vidi dobro,ma ja kao da Ajnu gledam na toj slici,nije sad da bi nesto bas htjela na silu da lici na mene,ali dokazi su tuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:52:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: new mama

Breskvauser posted image user posted image ma ja sam kao dijete imala smedju kosu,Ajna se rodila crna i ja se nadam da ce joj kosica potamniti,mada je i mm bio plav kao dijete,a sad crn,ja imam jednu sliku kad sam bila dijete,prebacila bi je na komp. ali se ne vidi dobro,ma ja kao da Ajnu gledam na toj slici,nije sad da bi nesto bas htjela na silu da lici na mene,ali dokazi su tuuser posted image user posted image user posted image





tjesi se tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne lici na tebe ni malouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva te lozi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:55:18   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

samedi je upravu...ja nisam skontala da si na ovoj zadnjij foto. ti ticerko...ja mislila tm..Dakle Lana je ista mamauser posted image user posted image user posted image

kada se lana tek rodila vise je licila na mm, svi su to govorili. ja ne primjecujem sada neke slicnosti na mene, ali kad pogledam ove svoje slike kad sam bilauser posted image , vidim da jako lici, samo sto sam ja bila bucmastija i tamnija. lana ima svijetlu kosu, a nas oboje imamo tamnu, s tim da je mm kao user posted image isto bio svijetle kose. ima njegova stopala definitivno, mislim da ce biti mrsava na njegauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:55:55   
new mama
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: new mama

Breskvauser posted image user posted image ma ja sam kao dijete imala smedju kosu,Ajna se rodila crna i ja se nadam da ce joj kosica potamniti,mada je i mm bio plav kao dijete,a sad crn,ja imam jednu sliku kad sam bila dijete,prebacila bi je na komp. ali se ne vidi dobro,ma ja kao da Ajnu gledam na toj slici,nije sad da bi nesto bas htjela na silu da lici na mene,ali dokazi su tuuser posted image user posted image user posted image





tjesi se tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne lici na tebe ni malouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva te lozi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma sta se imam tjesiti,narod kaze ista jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:56:01   
teacher75
IZVORNA PORUKA: new mama

user posted image
evo mene i moje djevojcice



prelijepe ste!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 21:58:26   
new mama
Hvala teacheruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 22:00:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: new mama

Breskvauser posted image user posted image ma ja sam kao dijete imala smedju kosu,Ajna se rodila crna i ja se nadam da ce joj kosica potamniti,mada je i mm bio plav kao dijete,a sad crn,ja imam jednu sliku kad sam bila dijete,prebacila bi je na komp. ali se ne vidi dobro,ma ja kao da Ajnu gledam na toj slici,nije sad da bi nesto bas htjela na silu da lici na mene,ali dokazi su tuuser posted image user posted image user posted image

tjesi se tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne lici na tebe ni malouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva te lozi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Vrati se par stranica unazad gdje je new mama postavila sliku sebe kao bebe ne znam tačno koja je stranica vidjećeš sličnost...a također zastani na str. br8 i vidi moje pilence kako liči na meneuser posted image user posted image user posted image ...
sad nam daj i ti sliku hajde, hajde da vidimo ko je tata user posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 4.11.2010 22:01:34 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 22:02:11   
new mama
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: new mama

Breskvauser posted image user posted image ma ja sam kao dijete imala smedju kosu,Ajna se rodila crna i ja se nadam da ce joj kosica potamniti,mada je i mm bio plav kao dijete,a sad crn,ja imam jednu sliku kad sam bila dijete,prebacila bi je na komp. ali se ne vidi dobro,ma ja kao da Ajnu gledam na toj slici,nije sad da bi nesto bas htjela na silu da lici na mene,ali dokazi su tuuser posted image user posted image user posted image

tjesi se tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne lici na tebe ni malouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva te lozi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Vrati se par stranica unazad gdje je new mama postavila sliku sebe kao bebe ne znam tačno koja je stranica vidjećeš sličnost...a također zastani na str. br8 i vidi moje pilence kako liči na meneuser posted image user posted image user posted image ...
sad nam daj i ti sliku hajde, hajde da vidimo ko je tata user posted image

je,je,hocemo tatuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 22:16:11   
Anoniman
user posted image



evo tateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ista ONuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 22:18:15   
new mama
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image



evo tateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ista ONuser posted image user posted image user posted image user posted image


mlada damo,nisam vas prepoznalauser posted image user posted image user posted image ,e onda smo u nekom roduuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 22:37:28   
bebbe RR
New mama, ti i Ajna ste iste!
A, Hanady, plave oči je nekada negdje neko morao imati:) To je baš rijeko da dva tamnooka roditelja imaju plavooko dijete, i baš zato super. Znaš li da dva plavooka roditelja ne mogu imati smeđeooko dijete?! A Farah ima prelijepe, blage, divne, velike oke... I, u pravu si, meni se isto čini da Hanadi ne liči ni na tebe ni na TM:))))) A mamu ti nisam vidjela, pa ne znam... Zato dječak od tvoje sestre liči na tebe.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 23:04:27   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image



evo tateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ista ONuser posted image user posted image user posted image user posted image


mlada damo,nisam vas prepoznalauser posted image user posted image user posted image ,e onda smo u nekom roduuser posted image user posted image user posted image



Ej ba, raspustile ste mi se plaho. user posted image user posted image
Ne dirajte mi coeka. user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 23:07:17   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image



evo tateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ista ONuser posted image user posted image user posted image user posted image


mlada damo,nisam vas prepoznalauser posted image user posted image user posted image ,e onda smo u nekom roduuser posted image user posted image user posted image



Ej ba, raspustile ste mi se plaho. user posted image user posted image
Ne dirajte mi coeka. user posted image user posted image


nije moj tip, previse mi je nekako njezan, ja volim malo grublje i muzevnije muskarceuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 23:11:29   
Apotekarka
I nije nesto noa kad se plocice i ledja ne vide ccccccuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
4.11.2010 23:13:06   
Apotekarka
Dadda preslatka si evo i mene kad sam maja bila
user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *