|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PROXEED
25.7.2008 14:19:30   
mimy
tako ste me rasplakale drage moje..
ne mogu vam opisati šta trenutno osjećam..mada vi to znate...

puno, puno vas volim...
ove riječi mi daju nadu.. biće sve dobro..samo moramo biti jake i rasteretiti svoju glavu...jer tu se sve odigrava...
kako ljudi pobijede neku opaku bolest..šta kažu..??
imali su volju za život.. imali su volju da te bolje pobijede i uspjeli su.. stoga.. i mi moramo želiti..ali se ne smijemo preopterećavati time..

MM je pravo zlato... vjerujte da mi njega nije-neznam šta bi...
pa ako je dragi Bog odlučio da tu bebu ne možemo imati..onda moram biti zadovoljna.. jer mislim da bi mi bilo puno gore.. da mi je MM, a ne daj Bože nikome, grub ili da me ne razumije..
ovako imamo jedno drugo.. a ima i alternativnih rješenja..samo što čovjeka boli to-što svi doktori kažu da je sve u redu.. a bebane nema..pa nema...
ljubim vas puno...ostanite mi vjerne sebi..
čuvjte se i pazite svoje mužeke...
jer bez obzira koliko nas nekada nervirali..mi ih i dalje volimo-jer šta bi mi bez njih????
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj najdraži i ja u braku od 12.06.2006...
A ljoljimo se puno,puno duze...

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: PROXEED
25.7.2008 14:52:24   
zvončica
Ne daj se Mimyuser posted image user posted image user posted image user posted image
Biće sve ok. MORA!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: PROXEED
25.7.2008 16:12:29   
prevareni
Pozdrav svima,ovo sto kazem je 100%istina,PROXEED ima se kupiti u Zenici u apoteci (ul Sarajevska 51,72000 Zenica Tel,032 406 226 kosta 123,40 km sa popustom od 5% oko 117km ) ja sam ga pio 6,5 mje  i nema nekog ucinka, ali nisam ga ni trebao piti jer mi je u jednoj ustanovi neuredan a u drugoj -drugom gradu super,jedini problem je kod mene pokretljivost mi OSREDNJA a broj progresivni spermatozoida je 40 %,samo moram poboljsati pokretljivost i sada pijem Pro.fertil caps.2x1 -minimalno 3 mje. a ovaj lijek u bosni nema kad sam ja se raspitivao,njegovo porjeklo je iz Austrije gdje sam ga nabavio prije 7 dana a njegovo ispitivanje je pokazalo pravo cudo,cjena je 116 eura za 3 mje.sastav je---L-Carnitin 440mg,-L-Arginin-250MG,Connzim Q10-15mg,Vitamin E120mg,zink-40mg,Folsaure-46,9mgGlutathion80mg,Selen3,5mg,u dvije kapsule,i svi oni koji zele da vise nesto znaju pp u vezi svega.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: PROXEED
14.8.2008 8:28:06   
mimy
jutro svima.....
evo upravo čitam svoje poruke od neki dan.. i sjećam se kako mi je bilo... kako sam bila na podu...ma ispod poda...
onda ste mi vi drage moje dale snage...
digla sam se... i donijela odluku da uživam naredni period...i šta da vam kažem cure moje drage....
USPJELO JE......... TRUDNA SAM......
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ne mogu vam opisati kako se osjećam...i šta se trenutno zbiva u meni i oko mene...
najvažnije je da je to - to...

nisam bila ni svjesna vjerujte.. toliko toga mi se desilo u proteklih mjesec dana..
da sam izgubila orijentaciju nad vremenom i prostorom...
kada sam pogledala svoj kalendarčić..u kome redovno vodim evidenciju o svojoj mjesečnici.. vidjela sam da mi ona kasni..
jučer sam uradila test...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jutros smo ponovno uradili test... user posted image user posted image user posted image user posted image
cure...to je to..zar ne???
moram još otići do ljekara..al po mom proračunu.. user posted image kasni već 12 dana..a inače je kako ono vi kažete..kao švicarski sat...

želim vam svima koje niste osjetile ovaj osjećaj..da to osjetite u jako bliskoj budućnosti...ma bolje jučer nego danas...
neopisivo je...
hvala vam još jednom na svemu...na svoj potpori...
ljubim i volim vas sve do zadnje...
i hajmo danas malo dernečiti...
danas je praznik..heheheheeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj najdraži i ja u braku od 12.06.2006...
A ljoljimo se puno,puno duze...

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: PROXEED
14.8.2008 8:41:11   
mamyca
user posted image user posted image user posted image user posted image Mimy iskrene cestitke od mene,tebi i bebici maloj sve najbolje,puno zdravlja i srece.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: PROXEED
14.8.2008 8:51:01   
proljeće
Mimy velika čestitka stiže iz Sarajeva,sretno i da sve prođe u najboljem redu.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: PROXEED
14.8.2008 9:23:00   
lida
mimy ĆESTITAM

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zelim ti laku i zdravu trudnoću


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu proljeće)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: PROXEED
14.8.2008 9:42:59   
senchy78
mimy i ja se pridružujem čestitkama

(odgovor članu proljeće)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: PROXEED
14.8.2008 9:55:39   
tikica_69
mimy cestitam i zelim ti zdravu i mirnu trudnocu user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu senchy78)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: PROXEED
14.8.2008 9:57:37   
budućamama
mimy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Od srca sve najljepše što se poželjeti može tebi, TM i naravno najviše lijepog user posted image  u pupi

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: PROXEED
14.8.2008 10:24:48   
vjestica
IZVORNA PORUKA: budućamama

mimy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Od srca sve najljepše što se poželjeti može tebi, TM i naravno najviše lijepog user posted image  u pupi

potpisujem

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: PROXEED
14.8.2008 10:47:00   
Skvo RR
Mimy od srca ti cestitam na user posted image ....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: PROXEED
14.8.2008 10:48:10   
mimy
hvala vam drage moje...
baš ste me rasplakale...user posted image user posted image user posted image user posted image

bez riječi sam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kao što rekoh-želim da svaka od vas uskoro osjeti tu toplinu ispod svoga srca...


hvala....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj najdraži i ja u braku od 12.06.2006...
A ljoljimo se puno,puno duze...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: PROXEED
8.10.2008 12:47:14   
maslačak82
Jesu se spermiogrami popravili kod ikoga?

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: PROXEED
8.10.2008 14:30:24   
prevareni
Maslacak 82,daj boze da se ikom popravi nalaz od proxeeda,ja sam pio  ga 6,5 mje.nalaz se porravio jedva 4%,a meni za mjesec malo jace od Pro-fertila,popravio 5% ali da nisam imao infekcije,gljivica,upalakaze doktor da bi bio ucinak jos bolji,a jeftiniji je do proxeeda puno,za 1mje.proxeed kosta 246,80km.kada sam ga ja pio.a Pro-fertil za 3mje.kosta116 eura,a ucinak duplo bolji,i evo dokaza da nevalja,nekoliko mojih prijatelja nebih ga kupili jer su neki tvrdoglavi,i sada piju ili ce da piju.ko sta zeli neka pita gdje god hoce.sretno.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: PROXEED
8.10.2008 15:24:48   
maslačak82
Eto mi smo sa asthenoteratozoospermije došli do oligoastenozoospermije, dakle još gore tako da tražimo "lijekove"
Svako savijet dobrodošao....

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: PROXEED
17.10.2008 14:01:46   
Lilly
Zna li neko, da li ovaj lijek propisuje kod Normospermie ili samo ako je losiji spermiogram?

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: PROXEED
17.10.2008 14:03:03   
maslačak82
Ma kavi što će ti ako mu je normo?
eh da je u mog takav!

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: PROXEED
17.10.2008 15:07:34   
Lilly
I ja ne kontamuser posted image . Moj muz je imao stari nalaz i dr. (moj ginekolog) je rekao da pije proxeed 2x1+ neke kaps. Da li to kao neko osvjezenje spermiogramu ili sta vec, ne znam? Mozda sto je kvalitet pokretljivosti slab a sama pokretljivost je 77%, progresivni 40% a normalni s.82%. Biolog kaze da je nalaz sasvim uredan. Nisam znala da je cijena lijeka tako paprena... Medutim, posto se spermiogram morao uraditi jos jednom (radi moje laparo.i svezih nalaza), nije pio nista. Novi nalaz, naravo opet "NORMO", iste vrijednosti, za koji % boljeuser posted image , s tim da je sada kvalitet pokretljivosti-osrednji (a nista nije pio). Dr. vise nista nista propisivao. Ja sam malo ostala u dilemi da je mozda ipak trebao nesto piti, za svaki slucaj, ali mislim da bi to trebalo biti jasno: Ili piti ili ne piti?user posted image
Drugi koji su gledali nalaz kazu da trazim probl. negdje drugo a ne tu gdje ga nema pa sam se tako usmjerila na sebe

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: PROXEED
17.10.2008 21:17:00   
prevareni
Liily koliko mogu vidjeti da vas muz je vadio nalaz kod Radmile,ali i moj je nalaz priblizan kao kod vaseg muza,kada sam otosao kod urologa,on mi je propisao da pijem Pro-fertil cap 2x1 3mje.radi OSREDNJE Pokretljivosti,i nakon 1,5 mje.nalaz se(broj spermija u ejakulatu 114 mil./255mil. ,Broj spermija 38 mil./71 mil,Progresivno pokretni 40%/45% sve za 1,5 mjeseci,ali da nisam imao veliku infekciju kaze mi doktor da bi mi nalaz bio jos bolji,zahvaljujuci Pro-fertilu puno je jeftiniji a duplo je bolji,a ubrzo cu ponovo vaditi novi nalaz-nazalost ne u Zenici nego u Sarajevu ili Tuzli,ja vam preporucujem da nabavite ovaj lijek i da pijete jer je za sve vidove napravljen,Sretno svima do zeljenog cilja.


12 god u braku.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: PROXEED
17.10.2008 23:59:32   
Lilly
Prevareni, hvala na savjetu! Da, nalaz je raden kod Radmile. Vjrovatno da je i vas nalaz onda Normospermia? Moj muz je radio 3x, i uvijek isto a razlog zasto je ponavljao spermiogram jeste sto sam ja par puta mjenjala mjesto lijecenja pa tako da smo morali sve pretrage nanovo. Ako smijem da pitam; da li je kod vas problem spermiogram ili ima jos nesto? Ja imam probleme sa stitnom ali to je skoro otkriveno. Cim stabilizujemo vrijednosti, pokusacemo sa inseminacijom aBd! Da,.. jos u MM-nalazu je bilo nesto leukocita(6-8) ali jedna dr. kaze da to nije nista...Na pocetku lijecenja smo oboje popili nekakvu terapiju ali se sad ne sjecam sta je tacno bilouser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: PROXEED
18.10.2008 21:19:17   
prevareni
Pozdrav,Leukociti su problem kod vaseg muza,evo zasto ja kada sam vadio prvi nalaz u K B Zenica je Prog.pok.36%,Normalni oblici 70%,Patoloski 30%,i upute me u CHR izvadim kod njih nalaz Prog.pokr.8%,Normalni Oblici 30% Patoloski 70%,7 nalaza je otprilike ovakvi ali sam pio Proxed 6,5mje.kazu da ja sam problem zasto nemam djece,odem u Sar.izvadim nalaz Progresivno pokretni 40%, Normalni oblici 72%,Patoloski 28%,i kaze mi Radmila da mi je nalaz dobar i da nemam nikakvih problema da zana ostane u drugom stanju,ali je rekla zeni da izvadi sve nalaze na Mikrobiolose,moj urolog mi propisuje Pro- fertilcap 2x1 3 mje.jer mi je pokretljivost Osrednja i da 100% bude siguran mi je rekao da pijem kapsule,a supruga je pocela da vadi Mikrobioloske nalaze,međuvremenu kada je pila lijekove jasam primio infekciju od nje (Rdai lijekova,posto je bilo svega )i nakon 1,5mje.u Tuzli vadim nalaz i Progresivno pokretni su narasli na 45% ali od silne infekcije,i (Leukociti pokazuju dali imas upala,infekcije,gljivica itd.) i sad kako kazu da sam ja dobar,Vama predlazem da vas muz izvadi nalaze na dali ima infekcije,gljivica,i jos drugih stvari koje prave probleme,a ivi pogotovi da to uradite jer imam par slucajeva gdje su zene imale infekciju itd,a poslije eno imaju djecu moj urolog i supruge ginekolog su ubjeđeni da ce biti prirodnim putem dok ovo sve zavrsimo sto smo naumili uraditi.Hitno idite vadite Mikrobioloske nalaze obadvoje,pa da me poslije castite.user posted image Sretno.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: PROXEED
18.10.2008 21:24:43   
prevareni
Ja sam prvog Urologa imao preko štele,pa me je izlevatio ko budalu.A ovaj Urolog kao i Ginekolog su FENOMENALNI jer ostali stvarni neznaju ili nece da znaju,kada sam jednom DR rekao da pijem Pro-fertil seljak nije znao kakav je to lijek a on ima veze sa tim lijekom.

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: PROXEED
24.4.2009 22:59:19   
vikica77
Zdravo,
dopada mi se Vaša tema jer MM i ja imamo sličnih problema i pokušavamo da nađemo rješenje. Ja 32 god, MM 38 god u braku 3 god i nikada ni jedna naznaka,a kamoli trudnoćauser posted image   Obišla sam većinu doktora koji su na glasu da su neko i nešto po pitanju neplodnosti, ali rezultata nigdje. 

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: PROXEED
9.5.2009 21:10:38   
bebiloni
Evo dragi moji da se i ja ukljucim i prokomentarisem ovu temu jer imam slicna iskustva.MM je operisao venu prije 7 god,prije 2 godine je poceo piti proxeed i postigao je nevjerovatno dobre rezultate sa njim.Medjutim posto su svi nalazi i kod mene i kod njega u redu,ja imam 29 a on 30 god.a do trudnoce ne dolazi,mi se vec pripremamo za vantjelesnu kod geneticara miodraga stojkovica u Leskovcu u poliklinici SPEBO.Zanima me da li neko ima iskustva sa ovom klinikom.

(odgovor članu vikica77)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *