|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sajam knjige
26.3.2010 16:24:38   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Romali

Sarajkice mojeuser posted image , znate li kad počinje aprilski Sajam knjige?? Koliko dana će trajati?
Mislim, zna li se već? Nisam nigdje naila na reklamu jo.



"Na povrini od 8.000 kvadratnih metara ove će godine od 21. do 26. aprila u dvije dvorane Centra Skenderija - sajamskoj i "Mirza Delibaić"" biti Sajam knjige

< Poruku je uredio maja78 -- 26.3.2010 16:30:57 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sajam knjige
22.4.2010 7:25:06   
Nunichi
Curke moje, ako koja danas bude na sajmu i vidi me neka mase slobodno. user posted image
Nazalost nemam vremena za kafu, a i vanredna situacija je u Sa, ali ako koju sretnem bice mi drago.

ps. plaho sam vas pozelila. user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sajam knjige
22.4.2010 7:55:47   
acudesa
nuniuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sajam knjige
23.4.2010 13:21:58   
tap3ah
Ima li se šta probrati na sajmu od dječijih slikovnica??

.... naravno s popustom user posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 19:33:35   
teacher75
Sajam knjige je ovaj put super. danas sam bila sa mm, al buduci da smo bebu ostavili kuci, nismo bas imali puno vremena. samo smo protutnjali i nismo pola obisli. sutra cu opet otici sa lanom, pa da obidjem sto nisam stigla i da kupim par knjiga koje sam snimila. mm je odmah navalio da kupimo Dnevnik bosanskog vojnika (40km) tako da smo u startu potrosili skoro sve pare sto sam ponijela user posted image kupili smo jos jako jeftino na velikom snizenju baby knjigu Medine price za laku noc (snizeno na samo 7km). naslovna stranica je umotana u platno i ima igracku platnenog medu, a stranice su od debelog kartona, i ima fino da se procita prica, bas knjiga za bebe. takodjer je dobro za poklon...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 19:36:09   
teacher75
ovo je ta knjiga: http://www.mozaik-knjiga.hr/article.aspx?articleid=889
pogledajte samo cijenu, a sad je samo 7 km!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 21:51:25   
Latinka
Eh, ja sam danas išla na saajm i to sama ovaj put. 3 debela sata sam provela hodajući okolo, nauživala se u razgledanju i kupnji knjiga, jer nije bilo sa mnom ni MM ni nikog drugog pa da kontam: joj, dal' mu je dosadno; i da samo letimično pregledam knjige.
Sve u svemu, super je ove godine sajam (eto, k'o da nekad nije bio user posted image )


_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 22:07:43   
Saraya
Ja sam bila u cetvrtak, odlino je... user posted image
Teacher, sto me navuce za tog medu... user posted image Morat cu sutra otici da vidim jesu li sve rasprodate, a sigurno jesu. user posted image

Mi kupovali uglavnom za djecu, kupila sebi neke 2 knjige, al vec ih procitala, user posted image user posted image user posted image ovu prvu od korice do korice, a drugu ono sto me zanimalo... user posted image

Imate li jos kakvih preporuka? user posted image Da ne lutam... user posted image

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 23:26:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Saraya

Ja sam bila u cetvrtak, odlino je... user posted image
Teacher, sto me navuce za tog medu... user posted image Morat cu sutra otici da vidim jesu li sve rasprodate, a sigurno jesu. user posted image

Mi kupovali uglavnom za djecu, kupila sebi neke 2 knjige, al vec ih procitala, user posted image user posted image user posted image ovu prvu od korice do korice, a drugu ono sto me zanimalo... user posted image

Imate li jos kakvih preporuka? user posted image Da ne lutam... user posted image


ja kontam uzeti jednu kuharicu za bebe (u nazivu ima rijec vrtic, ne sjecam se kako se tacno zove), vidjela sam da je super-12km, imaju recepti od 6 mjeseci pa dok ne krene u skolu, zatim novu knjigu od Koelja i jednu od Nick Hornby- koju nemam, ne sjecam se naziva, a mozda jos poneka naletiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 23:31:22   
Hanady RR
Koja nova od Koelja teacher i kolika košta na sajmu, jel srbijanski izdavač opet najeftiniji.
ja sutra sa mužićem idem na sajam mami ćemo djecu pa da se malo počastim...uh otkad nisam. Janem vam novitete kojima sam sebe častila.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 23:33:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Koja nova od Koelja teacher i kolika košta na sajmu, jel srbijanski izdavač opet najeftiniji.
ja sutra sa mužićem idem na sajam mami ćemo djecu pa da se malo počastim...uh otkad nisam. Janem vam novitete kojima sam sebe častila.user posted image



kosta 15 km al se ne sjecam naslova, znam samo da je nemam u kolekciji user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 23:33:32   
Schecherlemica
Mi idemo sutrauser posted image user posted image user posted image
Danas nazalost nisam stigla,a planirala sam,ali zato sutra ne propustam...
Jedva cekam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 23:43:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Koja nova od Koelja teacher i kolika košta na sajmu, jel srbijanski izdavač opet najeftiniji.
ja sutra sa mužićem idem na sajam mami ćemo djecu pa da se malo počastim...uh otkad nisam. Janem vam novitete kojima sam sebe častila.user posted image



kosta 15 km al se ne sjecam naslova, znam samo da je nemam u kolekciji user posted image


meni je zahir posljednja u klekciji...sve iza toga fali mi...garant ta nova...sutra moram da je nađem, anisma ni znala da ima iza Zahira.Hvala na ifno...idem da googlamuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 23:45:07   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Schecherlemica

Mi idemo sutrauser posted image user posted image user posted image
Danas nazalost nisam stigla,a planirala sam,ali zato sutra ne propustam...
Jedva cekam user posted image user posted image user posted image



ja idem ako Bogda oko 12


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 23:49:08   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Koja nova od Koelja teacher i kolika košta na sajmu, jel srbijanski izdavač opet najeftiniji.
ja sutra sa mužićem idem na sajam mami ćemo djecu pa da se malo počastim...uh otkad nisam. Janem vam novitete kojima sam sebe častila.user posted image



kosta 15 km al se ne sjecam naslova, znam samo da je nemam u kolekciji user posted image


meni je zahir posljednja u klekciji...sve iza toga fali mi...garant ta nova...sutra moram da je nađem, anisma ni znala da ima iza Zahira.Hvala na ifno...idem da googlamuser posted image


meni su zadnje zahir i brida, a vidjela sam jos dvije koje nemam i koje nisam prije nikako vidjala!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 23:53:17   
Schecherlemica
Mama 2009 mozda se i sretnemo user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja trazim Amina Malufa,koje nemam i naravno,slikovnice za mog djecaka...
A svakako ako se mami jos nesto svidi,pocastit ce se...user posted image
Taj kuhar za djecu mi zvuci primamljivo user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sajam knjige
24.4.2010 23:54:06   
Hanady RR
imam bridu na netu ništa novo ne nalazim user posted image user posted image user posted image
jesam smotana a skroz sam iz štosa ispala....


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 0:06:24   
Saraya
Sutra RR druzenje u dvorani Skenderija... user posted image user posted image user posted image Mogu misliti koja ce guzvara biti. user posted image user posted image Posljednji dan Sajma...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 0:07:42   
leona81
zar nije u ponedjeljak?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 0:10:47   
Saraya
IZVORNA PORUKA: leona81

zar nije u ponedjeljak?


Hej, izvini, ne vidjeh da je prosla ponoc, JE u pon... :)))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 16:25:00   
teacher75
danas kupila Vrtićku kuharicu za mame i tate (super je) i koelja Pobjednik je sam user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 16:32:45   
Anoniman
ja sam do sad isla tri puta, vec sam bankrot, ali sam prezadovoljna, a ni za sutra nista ne obecavam

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:11:55   
aicha
Evo ja se upravo vratila sa sajma

Slabo nesto ove godine, manje standova...manje raje, pusto

Uglavnom kupili smo neke knjige od Aid el Karnijauser posted image , Safveta Halilovica knjizica o hifzu i jos neku o odgoju djece sto zelim da poklonim jednoj sekici sto ce se uskoro poroditi insaAllahuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:24:23   
mama2009
mi smo dosli sa sajma, odusevljni izborom......potrosili vise nego smo planirali
kako medo broji zvjezde
medine bajke za laku noc
bebin kuvar
kuvar predjela
nevjesta- Julie Garwood
kao voda za cokoladu- Laura Esuivel
ljubicasta vatra-Joyce Brenda



_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:26:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: aicha

Evo ja se upravo vratila sa sajma

Slabo nesto ove godine, manje standova...manje raje, pusto

Uglavnom kupili smo neke knjige od Aid el Karnijauser posted image , Safveta Halilovica knjizica o hifzu i jos neku o odgoju djece sto zelim da poklonim jednoj sekici sto ce se uskoro poroditi insaAllahuser posted image

svasta! meni odavno nije bio bolji izbor, a prevelika guzva je bila i juce i danas, jedva sam se probijala kroz guzvu!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *