|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:28:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama2009

mi smo dosli sa sajma, odusevljni izborom......potrosili vise nego smo planirali
kako medo broji zvjezde
medine bajke za laku noc
bebin kuvar
kuvar predjela
nevjesta- Julie Garwood
kao voda za cokoladu- Laura Esuivel
ljubicasta vatra-Joyce Brenda



super, i ja sam juce kupila Medine bajke za laku noc, bas je prejeftino! i danas ovu Vrticku kuharicu, odusevljena sam organizacijom kuhariceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:35:45   
aicha
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: aicha

Evo ja se upravo vratila sa sajma

Slabo nesto ove godine, manje standova...manje raje, pusto

Uglavnom kupili smo neke knjige od Aid el Karnijauser posted image , Safveta Halilovica knjizica o hifzu i jos neku o odgoju djece sto zelim da poklonim jednoj sekici sto ce se uskoro poroditi insaAllahuser posted image

svasta! meni odavno nije bio bolji izbor, a prevelika guzva je bila i juce i danas, jedva sam se probijala kroz guzvu!


eh ja sad bila prije sahat vremena...nije bila neka guzva...user posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:37:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: aicha

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: aicha

Evo ja se upravo vratila sa sajma

Slabo nesto ove godine, manje standova...manje raje, pusto

Uglavnom kupili smo neke knjige od Aid el Karnijauser posted image , Safveta Halilovica knjizica o hifzu i jos neku o odgoju djece sto zelim da poklonim jednoj sekici sto ce se uskoro poroditi insaAllahuser posted image

svasta! meni odavno nije bio bolji izbor, a prevelika guzva je bila i juce i danas, jedva sam se probijala kroz guzvu!


eh ja sad bila prije sahat vremena...nije bila neka guzva...user posted image

mozda su neki vec sklonili standove i ranije otisli, jer je sutra zadnji dan. ja sam i juce idanas bila oko 2

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:39:02   
škorpija
ja sma bila na sajmu oko 12 i baš je bila gužva, kupila bebiju slikovnica, teti čuvalici bebin kuharuser posted image , sebi ništa, nisam našla ono što želimuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:41:58   
pocahontas
do kada to traje? ja bih sutra isla poslijepodne sa mm? 

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:43:21   
škorpija
ne znam, sutra se zatvara valjda, ali ne znam u koliko satiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:44:38   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija
kupila bebiju slikovnica, teti čuvalici bebin kuharuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 17:47:45   
R&T@
Prosle godine cijeli posljednji dan su se pakovali, valjda moraju napustiti prostor do veceri.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 19:46:04   
maja78 RR
bila danas i nauzivala se, druga sala me nije nesto odusevila, nije puna izlagaca

kupila slikovnice bebiju, sebi izgubljeni simbol od dan brown-a, i sve cetiri knjige sumrak sage
gledala sam jos od Gordane Kuic ali mi nekako skuplje nego sam mislila, i gledala od Kishona, ali se nisam mogla sjetiti koje sam sve citala
muz gledao strucnu literaturu, nazalost slab izor

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 19:47:36   
leona81
ja nisam stigla smrc...ni sutra necu moci

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 19:49:47   
Anoniman
Samo da napomenem da sam vidjela nasu Nunichi na sajmu neki dan. A ja kontam otic opet sutra, fali mi par onih oxford enciklopedija, a na sajmu su po 5 KM. Ja sam kupila klasike, Sekspira, kod Sahimpasica po 2 KM.

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 20:10:19   
Anoniman
@Maida...Nuna se javila danas KONACNO user posted image

I mi smo bili...meni se ponuda cini veca nego proteklih godinauser posted image ...Andrej je dobio 3 slikovnice...jednu na eng da mu nana citauser posted image (mene fascinirao armadilo pa sam je morala kupitiuser posted image )a dvije su "prvi pojmovi" bas sam se sjetila emanuele...mislim da je ona trazila prije pola godine ove slikovnice...ja i suprug...nita....nazalost...one knjige koje mene interesuju su od 60 pa na dalje, a on nije nasao nista...e sutra planiram s mojom mamiticom, valjda nece ovolika guzva biti pa cu moci natenane sve obici...
Da li je neko od vas vidio tipa "obrada drveta", "kako napraviti igracke od drveta" ...nesto na taj fazon?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 20:15:40   
Saraya
IZVORNA PORUKA: aicha

eh ja sad bila prije sahat vremena...nije bila neka guzva...user posted image


Draga Aicha, ja sam bila od 3 do 4, otprilike, jedva sam prilazila stolovima, ko na pijaci... Jesi li bila u sali 3??? Ja nisam ulazila u dvicu ovaj put, i nisam nasla medine bajke user posted image ... al kupili smo drugih, jako finih slikovnica za djecicu. Sto rece Maida, ja bih opet sutra isla, samo da mi nije zao dati pare za ulaznicu... i za parking kojeg jedva nadjemo... user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 23:35:32   
mama2009
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: aicha

Evo ja se upravo vratila sa sajma

Slabo nesto ove godine, manje standova...manje raje, pusto

Uglavnom kupili smo neke knjige od Aid el Karnijauser posted image , Safveta Halilovica knjizica o hifzu i jos neku o odgoju djece sto zelim da poklonim jednoj sekici sto ce se uskoro poroditi insaAllahuser posted image

svasta! meni odavno nije bio bolji izbor, a prevelika guzva je bila i juce i danas, jedva sam se probijala kroz guzvu!


i meni odavno nije bio bolji sajam, aicha da nisi mozda "preskocila" drugu salu.....cak sto vise izbor i cijeme extra


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 23:44:53   
Hanady RR
Bila i potrošila više nego sam planirala, al zadovoljna sam do bola.
I cue i mama a bome i babo dobili su super knjižica.
Koeljo-pobjednik je sam, moja najveća radost.

a ostalih 9 knjiga koje sma pazarila popišem ujutro sad mi mrsko


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 23:48:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Bila i potrošila više nego sam planirala, al zadovoljna sam do bola.
I cue i mama a bome i babo dobili su super knjižica.
Koeljo-pobjednik je sam, moja najveća radost.

a ostalih 9 knjiga koje sma pazarila popišem ujutro sad mi mrsko


user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 23:53:20   
teacher75
i mi smo se porodicno ponovili. tata dobio Dnevnik bosanskog vojnika, Lana Medine price za laku noc i Vrtičku kuharicu a mama KOelja- Pobjednik je sam. htjela je mama jos puno toga, al potrosile se pare user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 23:55:06   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

i mi smo se porodicno ponovili. tata dobio Dnevnik bosanskog vojnika, Lana Medine price za laku noc i Vrtičku kuharicu a mama KOelja- Pobjednik je sam. htjela je mama jos puno toga, al potrosile se pare user posted image


je li to sa lutkicom mede na pocetku? i mi smo tu kupili bebiju i obradovao se jako


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sajam knjige
25.4.2010 23:59:17   
teacher75
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

i mi smo se porodicno ponovili. tata dobio Dnevnik bosanskog vojnika, Lana Medine price za laku noc i Vrtičku kuharicu a mama KOelja- Pobjednik je sam. htjela je mama jos puno toga, al potrosile se pare user posted image


je li to sa lutkicom mede na pocetku? i mi smo tu kupili bebiju i obradovao se jako


jeste, to je ta, kostala je 7 km, a kad sam nasla na internetu da u kompletu sa onom drugom slikovnicom- Medo broji zvijezde inace kosta cak 270 kuna, jos vise sam se obradovala! postavila sam gore link sa slikama tih slikovnica

< Poruku je uredio teacher75 -- 26.4.2010 0:01:46 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sajam knjige
26.4.2010 0:00:26   
teacher75
IZVORNA PORUKA: teacher75

ovo je ta knjiga: http://www.mozaik-knjiga.hr/article.aspx?articleid=889
pogledajte samo cijenu, a sad je samo 7 km!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sajam knjige
26.4.2010 0:04:10   
Medić*
i mi smo danas uzivali na sajmu, a bogami i potrosilo se user posted image , uzeli par slikovnica, Vrticku kuharicu i Moj prvi govor u slikama i par djecijih plakata tipa abeceda, brojevi, uglavnom super je sajam ove godine user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sajam knjige
26.4.2010 6:27:32   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovo je ta knjiga: http://www.mozaik-knjiga.hr/article.aspx?articleid=889
pogledajte samo cijenu, a sad je samo 7 km!



medo broji zvijezde je isto bila 7, znaci 14 KM u kompletu, pa stvarno smjesno


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sajam knjige
26.4.2010 8:50:08   
dzeny_2103
I ja potrosila puno, puno ali zadovoljna izlazenim, vidjenim i kupljenim.Malo sam tuzna user posted image jer nisam nasla od DŽin Sason -Princeza Sultana(to je ona I knjiga).Je li ko od vas vidio da mi nije gdje promakla

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sajam knjige
26.4.2010 9:24:35   
ena23
Dan Brown za babu
Lovac na zmajeve za mamu
Tri male slikovnice za bebu (svidjelo mi se "legende i mitovi svjeta ali na kraju potrosili sve kesa sto smo ponijeli)
Zbirka izdanja National Geographic iz 2007 (to za WC) user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sajam knjige
26.4.2010 9:38:47   
Saraya
Ja inace ne volim romane i sl. Citam prirucnike, strucnu literaturu i enciklopedije... user posted image

Evo sta smo kupili:

Kako razviti emocionalnu inteligenciju kod djeteta (Odlicna je), na sajmu 20 KM
http://www.mozaik-knjiga.hr/article.aspx?articleid=355

Mrsanjem do zdravlja, 10 KM
http://www.mozaik-knjiga.hr/article.aspx?articleid=584

Izabranici Boziji- knjiga o svim Bozijim poslanicima, ilustrovana, za djecu  25 KM

Komplet slikovnice Noddy, ima 18 kom, jedna je 2,5 KM

Jos nekoliko mozgalica za djecu poput http://www.knjiga.ba/Djecije-knjige/Igralica-MUcilica-Za-bistre-glavice-Zelena_K2234.html Ove su po 5 KM na sajmu.

I jos 10-ak bojanki i slikovnica za manju raju(2,5 KM), Bilalu one plastificirane(2 KM), i nekoliko ovih postera(plakata) sto je medic slatki navela.(3 KM)


Helem, ovaj put najvise za djecu, al nije mi zao, mi sebi non-stop kupujemo knjige, bilo je vrijeme da i njih obradujemo...user posted image

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *