|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 0:03:44   
Hanady RR
kažu med je dobar za memoriju...pa valjda da ti čitanje i pamćenje pročitanog bolje iduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e sutra u napaduser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 0:11:01   
lila25
onaj u skenderiji sam propustila i to najvise zbog muza icemo danas icemo sutra i ja ne odoh ali ovaj nema sanse,fino bebija i odosmo...

skvo imaju li kakve price,bajke,basne za djecu,ovaj moj vec slusa kad mu citam pa ne znam sta bi mu mogla kupiti...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 0:15:15   
Skvo RR
Lila 25 ima, prica i basni..To sam primjetila, za nederace ima izbora...a za ove terminatore papira tanko...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 10:53:35   
dzeny_2103
JA sam isto juće bila i uzela sam nesto a jos cu neke uzeti aBd.Je li ko čitao Greh njene mame  Autor: Milica Jakovljević Mir-Jam,  kakva je ?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 11:03:21   
mojplus
Super , njene knjige su lagane i onako za zaljubljene duse....ja uzivam u njima ...nadam se da ce ti se svidjeti ...

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 11:04:45   
maja78 RR
ja sam citala dosta od mir-jam ali poodavno, sve su mi bile divne, ono klasicne ljubavne

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 11:05:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

JA sam isto juće bila i uzela sam nesto a jos cu neke uzeti aBd.Je li ko čitao Greh njene mame  Autor: Milica Jakovljević Mir-Jam,  kakva je ?

citala sam prije nekih 20 godina, tada mi se svidjela, ljubavna user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 11:18:26   
Amelaa RR
Ako ko bude isao mozel mi provjeriti imal  Twilight saga sve knjige i how much suski

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 11:53:44   
mamina princeza
Ja mislim Amela da cu ja ici pa cu pogledati. hoces da ti ja prodam :) hehehhe ozbiljno user posted image
ja sam twilight kupila pola u knjizari pola naproslom sajmu u seknderiji  (mislim da je na sajmu bila oko 13 i 15 KM kako koja a u knjizarama ok o 20 KM - meki uvez) Tad sam se bas bila zagrijala za ove knjige ali sma se kasnije ohladila - cak nisam zadnji dio ni procotala do kraja nesto me pocela nervirati.

Pogldacu ja mislim da cu poslijepodne otici ako uspijem od vrucine.

Ja bih trebala isto da kupim neke knjige al nisam trennutno u dobrim odnosim s novcanikkm pa jos razmisljam .. a neznam ni koj ami je sad na redu:)
Skvo daj reci neke od naslova koje si ti kupila posto vidim da je bilo podosta :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 11:57:21   
M kao Mama
Uh, predobra za moj ukus, pročitaj nečeš se pokajati, ja sam neki dan pročitala U slovenačkim gorama, volim Mir-Jam

< Poruku je uredio mama alma RR -- 15.7.2010 12:01:34 >

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 11:59:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

JA sam isto juće bila i uzela sam nesto a jos cu neke uzeti aBd.Je li ko čitao Greh njene mame  Autor: Milica Jakovljević Mir-Jam,  kakva je ?


uh čitala davno...
sve knjige od mir-jam imam...to je već komplet koji je moja mama nekada u fazi rata i iza rata kupovala i skupljala...ona je voli...ali i meni je sasvim OK...od svih njenih ja se zaklinjem u ''U slovenačkim gorama''- opisi su mi samo u njenom načinu pisanja savršeno prihvatljivi za čitanje...percepcija slike prilokom čitanja daje mogućnost opuštanja savršenog user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:00:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Ja mislim Amela da cu ja ici pa cu pogledati. hoces da ti ja prodam :) hehehhe ozbiljno user posted image
ja sam twilight kupila pola u knjizari pola naproslom sajmu u seknderiji  (mislim da je na sajmu bila oko 13 i 15 KM kako koja a u knjizarama ok o 20 KM - meki uvez) Tad sam se bas bila zagrijala za ove knjige ali sma se kasnije ohladila - cak nisam zadnji dio ni procotala do kraja nesto me pocela nervirati.

Pogldacu ja mislim da cu poslijepodne otici ako uspijem od vrucine.

Ja bih trebala isto da kupim neke knjige al nisam trennutno u dobrim odnosim s novcanikkm pa jos razmisljam .. a neznam ni koj ami je sad na redu:)
Skvo daj reci neke od naslova koje si ti kupila posto vidim da je bilo podosta :)

ako nisi nemoj...
ja sam jedne godine otišla na sajam a bila u svađi sa novčanikom...danima sam bila bolesna od tuge majkemiuser posted image user posted image user posted image user posted image

hajd jedan sajam bez tebe nije strašno user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:02:04   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Uh, predobra za moj ukus, pročitaj nečeš se pokajati, ja sam neki dan pročitala U slovenačkim planinama, volim Mir-Jam

user posted image ko zna znauser posted image što bi rekla naša dobra drugarica acuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:06:17   
Srculence
Joj ja ću večeras ići ako mognem .....jedva čekamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nekako baš volim on atmosferu na sajmu...svi nešo gledaju... kupuju...ma baš superuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:06:28   
M kao Mama
U kod mene neko srbijansko izdanje, na ćirilici, ipe majke mi u slovenačkim planinama, ali eno ispravila sam u slovenačkim gorama u postu da bude nam identično, hahahahaha.

Predobra je knjiga, a što je nagore ponijel aje naposao, pa kad se zakuhalo, frcale suze na sve strane.

Hanady, ako imaš koju ponesi mi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:10:49   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

U kod mene neko srbijansko izdanje, na ćirilici, ipe majke mi u slovenačkim planinama, ali eno ispravila sam u slovenačkim gorama u postu da bude nam identično, hahahahaha.

Predobra je knjiga, a što je nagore ponijel aje naposao, pa kad se zakuhalo, frcale suze na sve strane.

Hanady, ako imaš koju ponesi mi

dogovorit ćemo se...samo da znaš ja knjige na revers izdajemuser posted image user posted image user posted image user posted image

ima onih koji su ljuti na mene jer sam odbila da pozajmim...nikada nisu vraćali...
nikada neću prežalit ''Zeleno busenje'' koje sam u ratu pozajmila...do tada revers izdajemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:16:27   
Srculence
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

U kod mene neko srbijansko izdanje, na ćirilici, ipe majke mi u slovenačkim planinama, ali eno ispravila sam u slovenačkim gorama u postu da bude nam identično, hahahahaha.

Predobra je knjiga, a što je nagore ponijel aje naposao, pa kad se zakuhalo, frcale suze na sve strane.

Hanady, ako imaš koju ponesi mi

dogovorit ćemo se...samo da znaš ja knjige na revers izdajemuser posted image user posted image user posted image user posted image

ima onih koji su ljuti na mene jer sam odbila da pozajmim...nikada nisu vraćali...
nikada neću prežalit ''Zeleno busenje'' koje sam u ratu pozajmila...do tada revers izdajemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ovo ti je najpamtnijeuser posted image user posted image user posted image ali stvarno...ja ne znam ni kome sam šta posudila...dođu uzmu pokupe sve što im se sviđa i poslije ih nigdje...ne vraćaju..ili se kunu da nije kod njihuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:20:37   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Ja mislim Amela da cu ja ici pa cu pogledati. hoces da ti ja prodam :) hehehhe ozbiljno user posted image
ja sam twilight kupila pola u knjizari pola naproslom sajmu u seknderiji  (mislim da je na sajmu bila oko 13 i 15 KM kako koja a u knjizarama ok o 20 KM - meki uvez) Tad sam se bas bila zagrijala za ove knjige ali sma se kasnije ohladila - cak nisam zadnji dio ni procotala do kraja nesto me pocela nervirati.

Pogldacu ja mislim da cu poslijepodne otici ako uspijem od vrucine.

Ja bih trebala isto da kupim neke knjige al nisam trennutno u dobrim odnosim s novcanikkm pa jos razmisljam .. a neznam ni koj ami je sad na redu:)
Skvo daj reci neke od naslova koje si ti kupila posto vidim da je bilo podosta :)

ako nisi nemoj...
ja sam jedne godine otišla na sajam a bila u svađi sa novčanikom...danima sam bila bolesna od tuge majkemiuser posted image user posted image user posted image user posted image

hajd jedan sajam bez tebe nije strašno user posted image



imam ja i kartcu s minusom ona se sa mnom bolje druzi u zadnje vrijeme :)
na nju se i oslonim , a nisam mislila ni d ami je moguce da odem otici na sajama a vratit se s 0 knjiga. To mi se nije jos desilo :)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:22:16   
mamina princeza
Sve knjige od MIr- JAM sam proscitala u ratu kao i vecinu od Agathe Cristie. Bile su mi divne uzivala sma u njima samos to je bilo davno pa s e pola ne sjecam mogla bih i ja kupiti neku od tih knjiga.

Znam da pamtim da mi je ta jedna od njenih najboljih.

Sad nesto kontam - bas sam bila nacitana djevojcica u ratu:))))))


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:24:46   
M kao Mama
Ma, znaš šta, ti mala ako mi ne vjeruješ, nemoj je ni nositi, zar ja tako izgedam i doimam se neozbiljno, e , sad si me uvrijedila

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:27:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ma, znaš šta, ti mala ako mi ne vjeruješ, nemoj je ni nositi, zar ja tako izgedam i doimam se neozbiljno, e , sad si me uvrijedila

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vjerujem ja draga moja al to je sigurno sigurno je...ja sma bolan noćne smjene na kompiću u mladosti radila da bi sebi knjige zaradila...pusti zezu...
nego kaži koja ti treba...da od mame uzmem...nema na sedreniku polica koliko ja imam u djevojačkoj sobi...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:39:36   
mamina princeza
neka neka i treba na revers.... potpisi se i uzmi pa vrati:)
i ja isto pazim na to, ma kkao god da je osoba pouzdana.  asada i za druge stvari kad posudjejem pisat cu ugovo o posudbi pa bri ga me ko hoce hoce.
Ko se jednom zezne uvijek pazi....


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:40:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Sve knjige od MIr- JAM sam proscitala u ratu kao i vecinu od Agathe Cristie. Bile su mi divne uzivala sma u njima samos to je bilo davno pa s e pola ne sjecam mogla bih i ja kupiti neku od tih knjiga.

Znam da pamtim da mi je ta jedna od njenih najboljih.

Sad nesto kontam - bas sam bila nacitana djevojcica u ratu:))))))


ovo ko da sam ja napisala user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:46:23   
M kao Mama
Neki ljubić teži, da odplačem podobru turu, hahahahahahah


a, i ja sam Agatine sve 72 pročitala, pa čak i po nekoliko puta, a čitala sam i Šeldona, i Bronsona, mada tada nisam kontala mnogo šta, ali znala sam ujutro sva garava od kandila biti, ali popuštala nisam

< Poruku je uredio mama alma RR -- 15.7.2010 12:47:47 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 12:54:01   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Neki ljubić teži, da odplačem podobru turu, hahahahahahah


a, i ja sam Agatine sve 72 pročitala, pa čak i po nekoliko puta, a čitala sam i Šeldona, i Bronsona, mada tada nisam kontala mnogo šta, ali znala sam ujutro sva garava od kandila biti, ali popuštala nisam


Izgleda smo sve slicne bil e... joj kad se sjetim:)
Ja sam imala 10-14 godina u ratu sigruno nisam pola kontaal aal sam sto kaze mama alma crna bila od kandila .Mozda zato i sada volim knjige i nijedan sajaam ne mogu dda preskocim :)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *