|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 13:21:14   
Hanady RR
hahaha...isto Agatha mi je bila svetinja..sjećam se u ratu sav mi nos ujutro bude crn od onog ''kandila na ulje'' al ja ne popuštam,,,,
sve sam njene iščitala....

baš sam nedavno na engleskom u bybooku kupila od aganthe ubistvo u orijent expresu i smrt na nilu....user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 17:18:43   
Mya_81 RR
Ja sam neku večer na sajmu u ZE uzela 'Mama na ivici nervnog sloma' user posted image user posted image user posted image

Čini mi se prava ona ženska knjiga, zanimljiva i simpatična...ono pravo lagano i opuštajuće štivo...

A  A. Christie user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 17:29:32   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Ja mislim Amela da cu ja ici pa cu pogledati. hoces da ti ja prodam :) hehehhe ozbiljno user posted image
ja sam twilight kupila pola u knjizari pola naproslom sajmu u seknderiji  (mislim da je na sajmu bila oko 13 i 15 KM kako koja a u knjizarama ok o 20 KM - meki uvez) Tad sam se bas bila zagrijala za ove knjige ali sma se kasnije ohladila - cak nisam zadnji dio ni procotala do kraja nesto me pocela nervirati.

Pogldacu ja mislim da cu poslijepodne otici ako uspijem od vrucine.

Ja bih trebala isto da kupim neke knjige al nisam trennutno u dobrim odnosim s novcanikkm pa jos razmisljam .. a neznam ni koj ami je sad na redu:)
Skvo daj reci neke od naslova koje si ti kupila posto vidim da je bilo podosta :)


Draga moja..jel imas sve knjige...i posto ces ih dati ..ono ko meni user posted image user posted image pa me zavali hahaha.. Ozbiljno..ako tebi stoje..pa bolje da mi ih prodas..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Sajam knjige
15.7.2010 19:47:47   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Skvo daj reci neke od naslova koje si ti kupila posto vidim da je bilo podosta :)


Muskarci koji mrze zene, stig lason
Kula od karata, stig lason
Djevojcica koja se igrala vatrim, stig lason 
Ljubav u ranjenoj zemlji, dzin sason
Intervju sa vampirom, en rajs
Vampir Lestat, en rajs


I da...iz gore vidljivog ja citam SVEEEEEE....mislim nemam nekog zanra, ako se tako moze nazvati!user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Sajam knjige
16.7.2010 9:57:56   
Srculence
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Ja sam neku večer na sajmu u ZE uzela 'Mama na ivici nervnog sloma' user posted image user posted image user posted image

Čini mi se prava ona ženska knjiga, zanimljiva i simpatična...ono pravo lagano i opuštajuće štivo...

A  A. Christie user posted image



e to ću i ja da potražimuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Sajam knjige
16.7.2010 10:01:35   
Srculence
Ja sinoć bila na sajmu i ništa nisam mogla ko čovjek da razgledam.Išla sa Dinom i naravno tolika je gužva bila da nismo mogli s kolicima da kročimo nigdje....gdje god bi stali nešto da pogledamo...napravio bi se tolki red iza nas user posted image user posted image user posted image Na kraju smo odustali.user posted image Danas popravni bez Dinozija.

< Poruku je uredio Srculence -- 16.7.2010 10:02:04 >


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Sajam knjige
8.12.2010 13:01:20   
R&T@
Od 13.12. Zimski salon knjige u Skenderiji...user posted image

E, tu cu ja da nabavim sadrzaj novogodisnjih paketicauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Sajam knjige
8.12.2010 13:02:41   
Skvo RR
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Sajam knjige
8.12.2010 13:03:35   
neki
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Skvo daj reci neke od naslova koje si ti kupila posto vidim da je bilo podosta :)


Muskarci koji mrze zene, stig lason
Kula od karata, stig lason
Djevojcica koja se igrala vatrim, stig lason 
Ljubav u ranjenoj zemlji, dzin sason
Intervju sa vampirom, en rajs
Vampir Lestat, en rajs


I da...iz gore vidljivog ja citam SVEEEEEE....mislim nemam nekog zanra, ako se tako moze nazvati!user posted image



Kakve su cijene?
Ja sam planirala ici mozda sutra,ako stignemuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Sajam knjige
8.12.2010 13:04:48   
neki
E zene,ja i ne pogledah datum ovog posta od skvo,mislila sam na ovaj zimski salon knjigeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Sajam knjige
8.12.2010 13:08:13   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: neki

E zene,ja i ne pogledah datum ovog posta od skvo,mislila sam na ovaj zimski salon knjigeuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ...Pa nisam vidovita.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Sajam knjige
8.12.2010 13:10:07   
neki
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: neki

E zene,ja i ne pogledah datum ovog posta od skvo,mislila sam na ovaj zimski salon knjigeuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ...Pa nisam vidovita.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joooooj i ja kad lupim,bas lupimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Sajam knjige
14.12.2010 10:50:51   
tap3ah
Eh dobro .... ima li šta na sajmu.
Mislim na slikovnice i koliko je karta? I naravno od koliko do kolko sati je sajam otvoren.


< Poruku je uredio tap3ah -- 14.12.2010 11:03:46 >


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Sajam knjige
14.12.2010 11:05:13   
dzeny_2103
nisam išla ali mislim da je ulaz slobodan :)

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Sajam knjige
14.12.2010 11:07:40   
dzeny_2103
tap3ah evo ti informacije
TKD Šahinpašić i ove godine organizira VI zimski salon knjige od 13.12. do 24.12.2010 godine, u prostoru gradske galerije Collegium Artisticum – Centar Skenderija (Terezije bb).
Na  1300 metara kvadratnih izlagačkog prostora, svoju produkciju će na 62 štanda prezentirati više od 100 izlagača iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Srbije.

Prethodni Sajam i Zimski salon knjige potvrdili su da je ova manifestacija postala jedna od najvećih kulturnih manifestacija u BiH. Svjesni situacije u kojoj se nalazi izdavaštvo u BiH, i uopšte položaja knjige danas, moramo priznati da je to veoma veliki uspjeh. Sajam knjiga i Zimski salon knjiga u Sarajevu su postale gotovo kultne manifestacije, čiji se uticaj osjeti i dugo nakon završetka same manifestacije. Gotovo je bespotrebno govoriti o značaju jednog ovakvog projekta za kulturu naše zemlje u današnjem vremenu. Imajući to u vidu, TKD Šahinpašić se još jednom uključuje u organizaciju Zimskog salona knjige.

Organizacija sajmova i sličnih kulturnih manifestacija je postala, iako ekonomski neopravdana, tradicionalna za našu firmu.

Napomenut ćemo da su predhodni Zimski saloni knjige bili izuzetno posjećeni. Ukupno preko 20.000 posjetilaca posjeti Salon svake godine na kojem imaju priliku da posjete preko 60 štandova izlagača iz BiH, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.
Salon je obiluje i pratećim aktivnostima, brojnim promocijama i drugim kulturnim sadržajima.

Radno vrijeme svakim danom (uključujući i vikend) od 10.00 do 19.00h
Ulaz besplatan!
 
Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas putem maila: info@btcsahinpasic.com i telefona 033/ 77 11 91

S poštovanjem
TKD Šahinpašić

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Sajam knjige
14.12.2010 11:08:44   
dzeny_2103
i meni interesuje je li ko išao, ima li kakvih povoljnih ponuda user posted image
Ja ću vjerovatno za vikend pa vam javi šta sam uzela, i šta imauser posted image

< Poruku je uredio dzeny_2103 -- 14.12.2010 11:09:01 >

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Sajam knjige
14.12.2010 13:40:06   
Skvo RR
Haj...evo sada sam sa sajma...Okej su cijene..e nije sada neko snizenje...user posted image ..ali eto moze se naci. uglavnom kupila sam sebi knjige koja sam htjela i mici slikovnice.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Sajam knjige
18.12.2010 19:31:04   
maja78 RR
 ja bila kupila trilogoiju milenijum

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Sajam knjige
19.12.2010 10:02:04   
Anoniman
bila jucer, bilo je super, ja sam luda za sajmom knjige user posted image  za knjigama generalno!!!

Kupila nastavke knjiga koje sam čitala, većinom epski trileri! Moram nekako da popunim sebi vrijeme, i skrenem paznju sa cekanja ili user posted image  ili user posted image

uglavnom, nije lose, malo guzva, mali prostor, ipak je ovo samo zimski salon knjige i nema toliko izdavaca kao na onom sajmu na proljece!


(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Sajam knjige
14.4.2011 9:09:07   
Crvena
Samo da najavim sajam knjiga i ucila 2011. god koji ce se odrzati od 20.4 - 25.4. user posted image user posted image user posted image
Imate li prijedloge za neke nove nasloveuser posted image

Neki dan mi je prijatelj preporucio Sahib,  Sevdah za Karima, Cipele za oskara, Trilogiju Milenium.


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Sajam knjige
21.4.2011 8:27:19   
tap3ah
Ima li kakvih naslova za malu raju???

Je li ko bio???


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Sajam knjige
21.4.2011 8:29:44   
teacher75
ne smijem otici, potrosicu bruku parauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Sajam knjige
21.4.2011 10:16:46   
salmy
Jel ide ko? mi bi isli samo se moramo organizovati.Kaze seka da ima svega za user posted image  i po povoljnim cijenamauser posted image  

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Sajam knjige
21.4.2011 10:24:50   
leona81
ja sam bila jucer, snizenja ima ali nisu bas sad nesto drasticna...sahinpasic ima naravno najvecu ponudu i sve je snizeno 30 posto...npr radosnice koje su bile 20 sad su 14, knjige za djecu koje su bile 6 su 4,20 a one koje su bile 5 su 3,50...ima novo izdanje oxfordovog rijecnika za samo 45,50 sto cu ja ici da uzmem zadnji dan...jucer sam kupila samo curici knjige i to na standu sahinpasica, svjetlosti i novoteksa...ponuda je odlicna ali je posjeta bila jako slaba i npr cudi me situacija na standu mladinske, sjecate se onih knjiga za djecu od prosle godine medine price za laku noc i kako medo broji zvijezde? ja sam prosle godine kupila jednu za 5 km a sad su po 15 i to medine price samo na cirilici...? vbz takodjer ima odlicnu ponudu i snizenje je od 10 do 70 posto...ja cekam zadnji dan da jos snize knjige jer npr ima puno istih knjiga na raznim standovima...moraju jos sniziti:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Sajam knjige
21.4.2011 10:28:20   
salmy
Mada zadnji dan rade do 4,pa treba ranije otici.Ma uvijek se nađe nesto interesantno,mada ja nemam neki problem sa knjigama moja seka je bibliotekar pa uvijek imam sta za citati.Ali bih najvise otisla zbog  user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *