|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sajam knjige
21.4.2011 14:45:00   
Crvena
Ja sam pronasla nekoliko naslova, ali idem u ponedjeljak opet po novu turuuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Sajam knjige
25.4.2011 12:39:51   
leona81
pa i nisu bas nesto snizili ni zadnji dan...slabo skroz...ono sto sam ja htjela nije uopste snizeno...kupila sam rijecnik doduse kod sahinpasica, uzela jos neke knjige za curicu, nesto za muza i nesto za sebe, mamu i svekrvu. jedva sam i ovo nasla...rijecnik je 45,5 snizen sa 60, neki stariji romani snizeni sa 13,5 na 5 km, za curicu sam nasla neke bojanke male za 2 km...slaba je posjecenost svih ovih dana, najvise su dolazile organizovane grupe al mislim da su oni slabo sta kupovali, to su osnovne i srednje skole...ljudi nisu dosli na sajam zbog karte koja je sad 2 km a pisalo je da je za sve 1 km a to je za djecu i omladinu ustvari...bolje da su ljude pustili dzaba jer bi zaradili od prodaje knjiga jer evo nas troje po 2 puta 12 km za ulaznice...


Ulaz na sajam će kao i prethodnih godina biti jednu KM, a za sve organizirane grupe besplatan???



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Sajam knjige
18.5.2011 14:21:58   
Anoniman
Danas je Tuzla domaćin 2. Međunarodnog sajma knjige koji će se održati u Mercator centru.
Radno vrijeme sajma je od 10:00 - 21:00 a svečana ceremonija otvaranja sajma održat će se danas 18.05.2011. u 18:00.
Sajem traje do 23. 05  do 17h



(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Sajam knjige
18.5.2011 14:29:10   
ziki
Ovo je tajna informacija, prošli put sam sat vremena čekala mm da izađe iz "nove" knjižare u Merkatoru(mada sam i ja pregledala knjige)user posted image
Šteta što u pondeljak rade samo do 5


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Sajam knjige
18.5.2011 14:32:05   
klemzi
Joj Ziki user posted image user posted image user posted image
I ja bih došla na Sajam, pa ako je neko bio ove godine, može li napisati kava je ponuda, kakve su cijene user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Sajam knjige
18.5.2011 21:56:46   
Anoniman
Ja ću sigurno ići pa vam javim stanje..ne znam da će biti sad neka posebna sniženja..
Kako sam na prošlom sajmu malo kužnula po 5KM su bila sniženja knjiga nego što su inače u prodaji, zvučne slikovnice nisam primjetila da su išta bile snižene skupe do bola, ali našla sam mala škola slikovnice po 1KMuser posted image i sad su u životuuser posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Sajam knjige
17.4.2013 15:04:02   
Blue rose RR
Večeras u Skenderiji počinje sajam knjige:

http://www.skenderija.ba/page.php?id=525

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Sajam knjige
17.4.2013 16:13:53   
Latinka

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Večeras u Skenderiji počinje sajam knjige:

http://www.skenderija.ba/page.php?id=525

Baš se radujem.
Ranije sam išla po dva puta, ali sad, u nedostatku vremena, otići ću jednom. I to najvjerovatnije u subotu, aBd

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Sajam knjige
9.12.2013 13:44:35   
Blue rose RR
Od 11.decembra Sajam knjige:

http://www.klix.ba/vijesti/kultura/zimski-salon-knjige-pobjegnite-iz-surove-realnosti-u-carstvo-knjiga/131209053


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 159
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *