|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:55:17   
reallove

IZVORNA PORUKA: boogy woogy

Kod jedne zenske je bebica bila bas mala, oko 1,8 kg. ali bila je jedna crnkinja koja nije znala da je trudna sa blizancima!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:55:23   
Anoniman
evo sada mm ustao da zapali jednu i ja mu pricam za ovu temu, kad on naspomenu ovdje u Gorazdu je u ratu bio slucaj sa jednom zenicom... oduvijek je bila mrsava i svi su je zvali Oliva... bas lici na nju... udala se fino sve ok... niko nikada nije primjetio da je ona trudna niti se cinilo da je dobila i jednog kilograma... eh sad, nisam sto posto sigurna da ni ona sama nije znala da je trudna, ali znam da smo svi ostali zapanjeni kada smo je vidjeli s djetetom... danas ta zenica ima tri prekrasne djevojcicce...

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:56:46   
teta berta
Znam isto zenu koja do osmog mjeseca nije znala da je trudna... Jos volila popituser posted image a sreca beba se rodila ziva i zdrava... Inace imala problema s hormonima pa joj mjesecnica uvijek nesto kasnila...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
8.12.2009 9:25:15   
brzamala
e svasta...stvarno za ne povjerovatiuser posted image   Bas ni po cemu da ne skontaju da u trudne. Hajde ako drugi ne primijete ali ni one same...nisu tu samo simptomi tipa povracanje..pa valjda su te bebe rasle, micale se....

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
8.12.2009 16:06:32   
Crvena
Gledala sam user posted image , stvarno nevjerovatne stvariuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
8.12.2009 22:31:54   
ena0002
Ja ne vjerujem da postoje ti slucajevi user posted image . Mislim da je to na TV-u sve fino upakovano i iscenirano. Kao sto rece Brzamala, ako se zanemare svi ostali simptomi, bebe su se morale micati u stomaku user posted image

< Poruku je uredio ena0002 -- 8.12.2009 22:32:12 >

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
8.12.2009 22:38:05   
Anoniman
ja isto ne mogu da vjerujem..to znaci da im se bebe uopste nisu micaleuser posted image

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
8.12.2009 22:41:49   
boogy woogy
Ena0002, nije da nisu imale simptome ali jednostavno su ih pripisali necemu drugom. Evo ja cu ti reci, ja imam miom i polip na maternici i ja cesto osjecam bol u stomaku kao kad trebas da dobijes (stalno), mucninu, razdrazljivost, i "micanje" u stomaku. Sve ove zene su retroaktivno uvidjele da su simptomi bili tu ali da ih nisu znali protumaciti. 

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 0:52:43   
malaaaa
evo ova je se porodila u wc a nije ni znala da je trudna user posted image dijete zivo i zdravo evo pogledajte na snimku


http://www.rtl.de/cms/information/rtlaktuell/artikel/aktuelle_news.html?startid=180212&set_id=36982#

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 1:52:18   
Niina
Ja samo ne shvatam da neko moze ne znati da je trudan. ako poznajes svoje tijelo, moras znati i kada se nesto promijeni. Ja mislim da sam od onog prvog trena kada su se spojili znala da sam trudna. Jer jednostavno moje tijelo je bilo drugacije, bolovi kao menstrualni a nije mi vrijeme menstruaciji, pa sam sumnjala na upalu mokracnih kanala jos kada su me dojke bolile na svaki dodir onako nabrekle....samo sam cekala da prodje dan kada sam trebala da dobijem menstruaciju i da uzmem test da potvrdim ono sto od vec znam :))

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 6:19:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niina

Ja samo ne shvatam da neko moze ne znati da je trudan. ako poznajes svoje tijelo, moras znati i kada se nesto promijeni. Ja mislim da sam od onog prvog trena kada su se spojili znala da sam trudna. Jer jednostavno moje tijelo je bilo drugacije, bolovi kao menstrualni a nije mi vrijeme menstruaciji, pa sam sumnjala na upalu mokracnih kanala jos kada su me dojke bolile na svaki dodir onako nabrekle....samo sam cekala da prodje dan kada sam trebala da dobijem menstruaciju i da uzmem test da potvrdim ono sto od vec znam :))



Bas tako , ja sam osjetila promjene na tijelu i prije nego sto sam trebala da dobijem mecu, uzimala test i pokazao je negativno....Nisam imala nekih pretjeranih simptoma osim nenormalno bolnih grudi i mucila me zgaravica prvo tromjesecje....Nemam ih ni sada....Ali jedno mogu reci osjetim bebu u sebi, ne znam fakat. Moja ujna je bila mrsava ko grana a visoka je zena, opet jos se stomak vidjeo...

Vidim neke su imale mengu redovno neke neredovnu, mogu shvatiti da neko ne sumnja ali stvarno ne mogu shvatiti da zena ne osjeti plod u sebi...Ja kad se graha nabubam, osjetim vjetar u crijevima, a kamo li zivo bice...Beba se vrti u stomaku pa me nekad zategne valjda se mozda nakosi nekako, sta li vec....Ne znam kako je kod ostalih trudnica ali meni su se i grudi promijenile, ne mislim samo na velicinu vec i na bradavice....Sve u svemu ako se dovoljno obrati paznja na tijelo, moze se skontati ili barem posumnjati....

(odgovor članu Niina)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 8:30:32   
malaaaa
jesm mi imale simptome ija sam znala da sam trudna prije testa samo sam snjim potvrdila vecina nas tako...ali eto kako ove mogu cijelu trudnocu da neznaju pojma nemam user posted image ali eto desava se i to kao i mnogo stvari kojima se cudimo i pitamo kako je to moguce! jos u wc-u da se porodi ja sam se izgubila kada sam na vijestima gledala 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 14:27:37   
Niina
Ma ja to jedenostavno ne kontam....to mi je isto da ne nzas sebe....a ako sebe ne znas..pobogu sta znas??!!

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 14:41:06   
Anoniman
Vjerujem da se takve stvari mogu desiti.
Baš me prpa neka uhvatila kad vidjeh ovo.:)))
Ma meni posljednja dva mjeseca non-stop kao da se nešto miče u stomaku, i baš me podsjeti na one pokrete kad mi je mala bila u stomaku i kad sam se tek porodila pa se maternica vraćala na mjesto, jako čudno! A dobivam redovno, bila kod doktorice prije nekih mjesec i po, ništa na uzv, a jasno je da se takve svari ne osjete do 4 mjeseca.user posted image

(odgovor članu Niina)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 14:46:36   
acudesa
See, nisi ti te sreće da ni ne osjetišuser posted image user posted image
kao ni ja, ja jutros osjetim nešto  i k'o gmiže po stomaku, kontam trudna a da ne znamuser posted image user posted image  aha, malo sutrauser posted image
ufurala si se kao i ja, eto šta ti jeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 14:49:52   
Anoniman
nadam se acudesa.user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 14:55:37   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Shee

nadam se acudesa.user posted image

i, ja isto...a još, nisam spremna da se javno deklarišem kao čekalicauser posted image
A, ova opcija mi je veoma privlačna, ne znam kako je bilo tim ženama, ali meni ovo baš lijepo...samo jedan dan dobiješ malo slatko bebčeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 14:59:27   
Niina
Ma shee moras bas biti duduk...da ne osjetis...
Ja znam takve slucajeve ali kada su zene iz nekog straha skrivale stomak, stezale ga, i pravile se da pojma nemaju pa na kraju i sebe ubijedile.
Bio je jedan slucaj na CUM-u doduse poodavno, doveli su roditelji mladu djevojku sa uzasnim bolovima u stomaku, naravno stomak ni blizu trudnicom, roditelji pojma nemaju, ona sve negira, i najedanput poce se poradjati.....sve se zbilio u par min nisu je cak stigli ni odvesti 100mm nize do GAK-a.
Eh u to vjerujem a sa di prava, cista, i prije svega normalna osoba...pa da ne znas..ee vala ne vjerujem.



_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 15:02:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Shee

nadam se acudesa.user posted image

i, ja isto...a još, nisam spremna da se javno deklarišem kao čekalicauser posted image
A, ova opcija mi je veoma privlačna, ne znam kako je bilo tim ženama, ali meni ovo baš lijepo...samo jedan dan dobiješ malo slatko bebčeuser posted image

ma ovo je bilo nadam se da nisam trudna, jer ova me moja trenira kako stigne, pa mislim da bi bilo baš frke sa još jednom.:) Pogotovo iznenada. A jeste slatko.user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 15:04:48   
Skvo RR
Shee , Acudesa...brinem se za vas dvije...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 15:06:37   
Tidzi
Nekako mogu da shvatim...neredovna perioda, pa stomak ne raste tako brzo, pa ovo, pa ono...ali brate kada beba pocne da te lupa, okrece se, prevrce...pa i budala bi shvatila da nesto ima u sebi. Ne znam kako je kod drugih trudnica, ali mene su moje tamo u 7-mom mjesecu bas lupa ono pravo da osjetim. Do tad pomalo i posle tamo kada prodje 7-mi mjesec, jer tad je valjda veca pa nema bas toliko mjesta, ali 6-7 mjesec su me bas boksali. Ne kontam stvarno da ne osjetis bebine pokrete...da ne vidis da se nesto dogadja...Ma nevjerujem u ovo! Nekako je nemoguce i zamisliti to. Mozda bi u ovo povjerovala da nisam nikad rodila...Pa moja mama je imala redovnu periodu, a bila trudna sa nom. Kaze nije imala nikakvih naznaka za trudnocu. Primjetila da joj malo raste stomak, mislila deblja se. Onda je osjetila blage pokrete, otisla dr. on rekao da je 4 mjeseca trudna i da vise nece ni dobiti. Ako iklko poznajes svoje tijelo, shvatit ces da si trudna, malo prije ili kasnije, a ne tek kad se porodis.

< Poruku je uredio Tidzi -- 9.12.2009 15:07:35 >


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 15:11:08   
malaaaa
ja bas MM govorim ma nemoze ovo biti istina da nezna i jos da se porodi sama u wc bez ikoga pupcanu vrpcu osjekla sama a svastauser posted image jos jedan slucaj je bio skoro ali dijete umrlo nakon 15 min isto nije znala da je trudnauser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 15:12:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: skvo

Shee , Acudesa...brinem se za vas dvije...user posted image user posted image user posted image


tu si ti, mila da nas usaglasišuser posted image user posted image user posted image
ja bih voljela da zakmeči malo pileuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
9.12.2009 19:16:47   
aicha
imam jednu drugaricu koja ima neredovne menge...tj imala ih je kao cura i kada se udala malo se uredovile i vec tri zadnja mjeseca nije dobila. Radila je 2 testa i negativni su...rekla sam joj za ove slucajeve i "natjerala" je da ode ginici...ako sta budeuser posted image  javim vam....

ja vjerujem da ovo postoji...nema razloga zasto bi ljudi lagali...inace je sve moguce

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
10.12.2009 12:00:35   
marinčii
http://www.24sata.hr/news/srbija-ucenica-nije-znala-da-je-trudna-rodila-u-domu/148842/

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *