|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 10:48:16   
martajay
a je l zna neka gde se u sarajevu mogu kupiti one table za crtanje, i onda se prevuce necim i crtez se obrise... bezveze sam objasnila, ali mozda neka mama zna :)

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 10:55:44   
kanita25
imas u merkatoru sigurno jer smo mi svojoj princezi kupili a vidjela sam i u robotu da imaju..

_____________________________

23.05.2008.-mama poljubila svoju djevojčicu
21.07.2010.-i svog malenog bumbarka

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 10:57:12   
lilix
table imaju u Turbo LImachu al su skupe, oko 50 KM, u obliku su Tomice pa vjerovatno zbog toga; imaju i u Merkatoru mislim da su dosta jeftinije; ako misliš na one što se piše flomasterima pa na dnu imaju kao pokretno dugme kad se vrati s jedne na drugu stranu izbriše se sve 

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 11:01:18   
martajay
kanita25 i lilix, divne ste i hvala sam na ovako brzom odgovoru!!!!
jeste na te table mislim!!!!!




_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 11:03:30   
milenium
jesu oko 50 km su,piše se kredom po njima,zelene su ,na drvenom stalku,ima ih u svakom supermarketuuser posted image

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 11:04:25   
martajay
a neeeee, ne pise se kredom, nego nekom kao plasticnom olovkom....cini mi se da to radi na principu magneta!

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 11:14:44   
MELLI
Ako mislimo na istu,mislim da to ima u svakoj kineskoj prodavnici,a i u bilo kojoj prodavnici dječijih igračaka.Koštaju oo 3 do 5 km.Ja sam ih viđala i po supermarketima.

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 11:51:48   
Hanady RR
Tu tablu imaš kupiti u Robot comercu u hrasnom na odjeljenju igrački imaš 3 veličine od 7 do 15 km koštaju dođu sa srane tri oblika srce, zvjezdica i trokut, olovka je na principu magneta nema prljanja po kući i djete se nemože njom povrijediti...mi je imamo na njoj je hanadi naučila pisati svoje i sestrino ime.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 11:55:12   
martajay
handy, e to trazim!!!! hvala!!!! 

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 11:57:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: martajay

handy, e to trazim!!!! hvala!!!! 

nema na čemu a stvar je super svima preporučujem ...djeca se toliko njom okupiraju da možete i na miru kafu popit a nema nereda po kući nakon ove igračke user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 11:59:24   
martajay
pa da.... setila sam se toga, jer sam ja tu tablu OBOZAVALA kao mala... a vidim ad i moj user posted image vec pokazuje interesovanje za "pisanje".

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: gdje kupiti?
24.2.2010 12:21:47   
Anoniman
Gdje ima kupiti onih stitnika za oci za spavanje...HITNO MI JE

user posted image

(odgovor članu martajay)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: gdje kupiti?
24.2.2010 13:14:18   
Skvo RR
U Mercatoru, Modiana, paketic Samsonite, dodju i mali cepovi za usi!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: gdje kupiti?
24.2.2010 13:16:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

U Mercatoru, Modiana, paketic Samsonite, dodju i mali cepovi za usi!


muchas graciasuser posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: gdje kupiti?
24.2.2010 13:18:31   
Skvo RR
Avaj, to mi je omiljeni paketic....user posted image user posted image
Samo sada ove cepice za usi slabo koristim, a prije sam kao Spok isla na spavanje!!!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: gdje kupiti?
24.2.2010 13:36:06   
Mya_81 RR
Jesu li čepići od voska ili spužvasti user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: gdje kupiti?
27.2.2010 15:33:02   
Tajno moja
Gdje se u SA mogu naći kadice za kupanje na koje se stavi (prikači) mrežica u koju stavite dijete radi lakšeg kupanja kako ne bi klizilo?Ili se imaju kupiti posebno te mrežice bez kade?

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: gdje kupiti?
27.2.2010 18:49:35   
lilith
mrezica frotirnih je bilo u intereksu i odlicna su stvar...mojoj je vec 9 mjeseci i od rodjenja je kupam u tome...zgodno je jer mi ne treba pomoc pri kupanju

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: gdje kupiti?
27.2.2010 19:17:06   
leona81
ja nisam imala mrezicu vec nesto frotirno sto se nakaci na kadu al sam koristila samo kad je bila bas mala sad mi je veca i dublja kadica pa mi ne odgovora, bilo je u baby radnji iza katedrale...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: gdje kupiti?
27.2.2010 19:27:12   
Srculence
gdje se u Sa imaju kupiti čepći za uši za bebe(koriste se prilikom kupanja beba da voda ne uđe u uši).Malac mi je već dva puta imao upalu ušiju pa nam je dr.rekla da kupimo te čepiće ali u kojoj god apoteci da tražim imaju samo veliki a ne mali za bebe.

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: gdje kupiti?
27.2.2010 22:23:09   
lilith
jedino da u sarafonu(prodaju slusne aparate) naprave ti silikonske po mjeri...oni ti se nalaze u staklenom gradu na zadnjem spratu

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: gdje kupiti?
27.2.2010 22:34:33   
leona81
aha sarafon oticon, u prolazu iz ferhadije kad udjes, poslije cdova sto se prodaju na ulici

http://www.sarafon-oticon.ba/sarafon-oticon.htm


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: gdje kupiti?
28.2.2010 13:45:33   
Srculence
Hvala cure potražit ću:-))))

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: gdje kupiti?
1.3.2010 8:47:10   
Romali
Vidim na slikama mnoge od vas imaju fotelje za bemboline i dječicu.
Odavno želim da kupimo jednu Omaru, ali nikako se nakaniti da potražimo. U kojim radnjama da tražimo, dječije opreme ili salonima namještaja?? Čini mi se da ih nisam vidjela u prod.dječije odjeće i opreme tipa TL user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: gdje kupiti?
1.3.2010 8:50:13   
new mama
IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje se u SA mogu naći kadice za kupanje na koje se stavi (prikači) mrežica u koju stavite dijete radi lakšeg kupanja kako ne bi klizilo?Ili se imaju kupiti posebno te mrežice bez kade?

Imas kupiti posebno te mrezice za kupanje uglavnom u svim vecim centrimauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *