|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rukavice
17.12.2009 14:26:52   
Skvo RR
U radnji u Skenderiji je nestalo rukavica.....Odoh za vikend na pijacu....user posted image
Ako ne nadjem, nema mi druge nego iglu i vunicu u ruke i opleti mama!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Rukavice
17.12.2009 14:39:21   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Sad i meni trebaju rukavice ali one za planine što ne propuštajuuser posted image Breskva kakve su bile na maloj pijaci? Ja imam ono kao platnene debele ne znam ni ja od čega su, i one su mi super do obdaništa ili kad gdje krenem ali mi trebaju što ne propuštaju da može dirati snijeg..a koje su boje bile?


Ja uzela takve u Bingu(došle im)na Šićkom,a imaju i u Azeluuser posted image

< Poruku je uredio manuela -- 17.12.2009 14:40:31 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Rukavice
17.12.2009 14:53:23   
w.pooh
Hvala manuela moram otići i pogledati odgovarajuu li mi jer mi trebaju za Vlašić. A pogledala sam ti u Tušu i ima set kapa,šal i rukavice pamukuser posted image 9,60 KM

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Rukavice
17.12.2009 14:54:21   
manuela RR
To baš nešto povoljnouser posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Rukavice
20.12.2009 1:00:42   
lely
I mi smo juce bili u potrazi za rukavicama.Uspjeli smo naci jedne debele pletene u BBI centru,radnja je Okaidi.Doduse sa prsticima su,mislim sa svih 5 posto je nase momce vec veliko i mozemo to navuci.
E posto sam obisla sve radnje u BBI primjetila sam da imaju dosta tih sa jednim prsticem,ali nama nisu pasale,jer su premale ili bas velike.
Moramo naci jos jedne termo za rezerve kad se ove ukvase.user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Rukavice
20.12.2009 12:21:20   
Arko
IZVORNA PORUKA: skvo

Hm, imamo mali problem, ne mogu da nadjem rukavice za Umceta! Mislim na one sa jednim prstom! Pregledala sam radnje po BBI, pijacu Otoka, Tiffany!




Na Ciglanama ima zaista prelijepih, ali sa one druge strane,ona strana blize groblju.  (ako si ti mene ista skontala user posted image )
Kostaju po 5 KM.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Rukavice
21.12.2009 20:10:53   
Skvo RR
Konacno, kupljene u FIS-u,
sa jednim prstom, suskave, nepropusne, postavljene iznutra!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Rukavice
21.12.2009 22:54:35   
Arko
Zar si i u Fis morala po rukavice user posted image
Ja kazem, na Ciglanama iste takve kakve si i opisala user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Rukavice
22.12.2009 8:38:30   
M kao Mama
Joj, i nama trebaju rukavice, prošle godine sam joj kupila na ulici u Ferhadiji, ali su sada male, imamo i te sa jednim prstiće, i dvoje onih klasičnih, ali sada su male. Međutim, sada imamo problem, jer su nam sve ili velike ili male.

Višnja, gdje je ta radnja u Skenderiji, da tamo odem da vidim

(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Rukavice
22.12.2009 9:44:17   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mama alma

Joj, i nama trebaju rukavice, prošle godine sam joj kupila na ulici u Ferhadiji, ali su sada male, imamo i te sa jednim prstiće, i dvoje onih klasičnih, ali sada su male. Međutim, sada imamo problem, jer su nam sve ili velike ili male.

Višnja, gdje je ta radnja u Skenderiji, da tamo odem da vidim



Ista sam takva ili da nas sutra prije kafe Visnja uputis gdje se radnja nalaziuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *