|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Koliko djece planirate imati?


jedno
  8% (15)
dvoje
  43% (75)
troje
  39% (68)
cetvoro
  6% (11)
vise
  1% (3)
ne zelim imati djecu
  0% (0)


Ukupno glasova: 172


(Posljednji glas : 20.3.2012 12:46:43)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko djece planirate imati?
29.5.2009 14:04:52   
Schecherlemica
Nase prvo zlato na putu...
Voljeli bismo ih imati troje a moze i cetvero,akoBogda zdravlja i srece...


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Koliko djece planirate imati?
29.5.2009 15:45:22   
minimaus
Obzirom da dolazim sa foruma za zatrudnjivanje....daj Boze makar jedno.  U idealnom slucaju troje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Koliko djece planirate imati?
29.5.2009 15:46:11   
malena27 RR
Obzirom da dolazim sa foruma za zatrudnjivanje....daj Boze makar jedno. U idealnom slucaju troje...


i ja isto ovako user posted image jos uvijek se nadamo bar jednom za pocetak user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu minimaus)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Koliko djece planirate imati?
1.6.2009 12:56:08   
Anoniman
Da mi je barem 1 user posted image  hairli aBduser posted image

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 15:00:21   
medica
voljela bi da imamo troje :) ali ne znam kad cu to sve stici sad ce 25godina a nemamo jos ni jedno :))))) jedno su zelje a drugo mogucnosti ali ja se nadam ko zna mozda Allah da pa i bude :)))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 15:08:13   
bebica2
drugo je na putu,a abd troje

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 15:13:09   
Saraya
Jedno user posted image user posted image user posted image il nijedno user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo planirali 4, al kako nam se taj cilj vec blizi, mozda bude jos koje, nikad se ne zna... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebica2)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 15:15:55   
Zoe
IZVORNA PORUKA: malena27

Obzirom da dolazim sa foruma za zatrudnjivanje....daj Boze makar jedno. U idealnom slucaju troje...


i ja isto ovako user posted image jos uvijek se nadamo bar jednom za pocetak user posted image



potpisujem sve user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 15:25:26   
Anoniman
Zoe bit će ako Bog da...

(odgovor članu Zoe)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 15:33:42   
Zoe
Hej Breskvic hvala user posted image , ne mogu otvoriti pp, al sam vidjela ime pa ću te dodatiuser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 15:35:46   
Lady26
Cekamo jedno i ja bih jos jedno...troje je vec guzva user posted image user posted image user posted image ... a mm kaze ne staje dok ne napravi fudbalski tim i to sa rezervama, pa eto nekih 15-ak komada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 3.7.2009 15:36:01 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 15:40:26   
*Seve*
Oduvijek sam mastala o dvoje dijece dijevojcicu i djecaka....
Dijecak je dosao hvala Bogu,a za dijevojcicu vidijecemouser posted image ili opet dijecaka...
Mozda ostanem samo na jednom.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 15:41:52   
Amela83
Ja bih rado troje, ali jedno su želje a drugo mogućnosti!!! user posted image HB pa imam jednog bebaća, za sada mi je i više nego dovoljno.user posted image Poslije ćemo vidjeti... Divim se majkama koje imaju dvojke,trojke... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 15:48:46   
mejrem
Imam dvoje. Dvije djevojčice. Ranije sam govorila da mi je to dovoljno (kao da se samo ja pitam) ali sada nisam više sigurna. Obradovao bi me jedam dječakuser posted image

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 16:28:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Drugo je na putu i mislim da ćemo na tome stati. Dvoje djece - ispunili smo minimum, nek nam Sara ima brata ili seku i ovo drugo nju.



Sara dobila brata user posted image

I mislim da smo sa rađanjem završili. Dosta od mame user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 18:00:27   
kristijan
aBd 3 komada nadam se jednoj cujici imam 2 indijanca user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 18:02:27   
Anoniman
Koliko god puta me dragi Bog obraduje, ja cu biti presretna... doduse kao djevojka sam uvijek govorila da cu imati jedan fudbalski klub sa rezervnom klupom... user posted image

(odgovor članu kristijan)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Koliko djece planirate imati?
3.7.2009 21:22:49   
Lalana
Onoliko koliko mi Dragi Allah da toliko cu biti i zadovoljna, zasad imam dvoje sta ce dalje biti, ne znam, ali eto ne bih bas ja voljela sada odmah trece, nek malo ovi pacici odmaknu, pa kasnije mozda i razmislim o obdanistu djece. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:06:34   
slono
IZVORNA PORUKA: kristijan

aBd 3 komada nadam se jednoj cujici imam 2 indijanca user posted image user posted image user posted image user posted image




Ista sam ti!!!!! Zelim trece, zelim djevojcicu pa ako je zapisano da tako bude i bice.
Ostajem pri tome da idemo na trece!!!!! Djeca su blago, najvece bogatstvo koje neko moze imati.............!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:10:05   
Mama1
Za sada imam jednu malenu curicu od 2,5 godine 
A planiram ako Bog da pa jedno 4 djece ..... :)
Bilo bih dobro kad bih bili jedni blizanci :)


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:16:26   
neki
Slono,ne gine nam ganjati curicuuser posted image user posted image user posted image Ma neka djeceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:18:33   
slono
IZVORNA PORUKA: medavi

Ja sam imala zelju 4 user posted image al kako nemogu mm da nagovorim ni za 3 vidjet cemo ....user posted image


Vakat ti je za trece!!!!  user posted image user posted image user posted image   Ja sam svog mislim premuntala, ali mora se napraviti pauzica pa na pravljenje te curice, AKO BOG DA!!!!!!! user posted image  +user posted image +user posted image = user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:22:27   
slono
IZVORNA PORUKA: neki

Slono,ne gine nam ganjati curicuuser posted image user posted image user posted image Ma neka djeceuser posted image user posted image user posted image


Draga Neki, ja cu je ganjati pa kud puklo da puklo!!!!! Moram sebi roditi drugaricu i nadam se da ce mi Allah dragi podariti slatku djevojcicu, mojim kolacicima sestru, a MM i meni punu kucu djece. Osipaju se familije, sve se manje vidjamo i druzimo i necu da mi djeca budu sama.
Ja imam brata, a kao da ga nemam i ne mogu oprostiti roditeljima sto mi ne rodise sestru ili brata, sve bi bilo drugacije!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:24:39   
neki
E dusha dragauser posted image Ja vala jos kontam bil ili ne bi trece,a da mi je curicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image Ali hvala dragom Bogu,pa mi je podario ovu dvojicu ljepotanauser posted image Vec sad se obraduju jedan drugom,kad ustanu ujutro,ma divota ih vidjeti,stariji skace a mladji guguce i smije seuser posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:29:01   
slono
I kod mene je isto. Maleni ga zagrli i vuce sebi,a kad se ovaj veliki nasmije, oavj mali samo sto ne poleti. A mozes zamisliti kako ce pisulju voljeti i paziti, beli ko princezu pravu!!!!

Ljubi ih majka!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

kad trebate dobiti mengu vi ste:


nervozni,slabo spavate ,budite se noci,stomak vas boli,sve vas zivcira,place vam se,jede vam se,...... Ili nema te nikakvi siptoma.Ja kad trebam dobiti,uzas sam sva sve od ovoga sto sam nabrojala:-(( Plus siske me bole,stomak nadut......

nemam tih problema (64%)

imam tih problema (36%)


Broj svih glasova: 102

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *