|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
[Anketa]

Koliko djece planirate imati?


jedno
  8% (15)
dvoje
  43% (75)
troje
  39% (68)
cetvoro
  6% (11)
vise
  1% (3)
ne zelim imati djecu
  0% (0)


Ukupno glasova: 172


(Posljednji glas : 20.3.2012 12:46:43)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:33:13   
Mama1
dobre ste zene moje ... ja cu da ganjam jos 2 kcerke i jednog sina i od mene dosta :) 

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:34:13   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Mama1

dobre ste zene moje ... ja cu da ganjam jos 2 kcerke i jednog sina i od mene dosta :) 

i odmah otvoris slasticarnu...dok svima torte napravis...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:35:18   
Mama1
lulu ja sam "slasticarnu"  vec odavno otvorila  :)
ja sam o tome vec odavno razmisljala hehe


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:35:33   
Pankica
I moja želja je imati bar troje djece. Imam dva sina (i veliku razliku u godinama među njima). Ovaj mali mi je baš "stigao" u pravi trenutak, baš sam se bila zaželjela jedne male bebice user posted image i eto desila mi se beba, hvala dragom Bogu. Voljela bih i treće, prvenstveno nek je živo i zdravo, ali kada bih mogla da biram, voljela bih jednu curicu. Međutim, malo me i strah, jer su moje obje trudnoće bile visoko-rizične sa prijevremenim porodima, ali se hvala dragom Bogu opet sve dobro završi. Mi želimo, a Bog dragi određuje, pa će i oko tog trećeg djeteta biti kako dragi Bog odrediuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:37:02   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Mama1

lulu ja sam "slasticarnu"  vec odavno otvorila  :)
ja sam o tome vec odavno razmisljala hehe


a ja mislila ti radis kuci...gdje ta slasticarna

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:39:00   
Mama1
Imam samo proizvodnju ... nemam kafe slasticarnu  ( prodaja na veliko i po narudjbi )
tako da moja djeca ce imati bas bas torte hehe :)


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 0:44:04   
slono
IZVORNA PORUKA: Pankica

Mi želimo, a Bog dragi određuje, pa će i oko tog trećeg djeteta biti kako dragi Bog odrediuser posted image


Upravu si!!!!!! A mojoj sreci ne bi bilo kraja kad bi bilo onako kako ja zelim!!!!! user posted image user posted image user posted image
Prvenstveno, svim nasim trudilicama zelim da imaju svoju bebicu za koju se dugo bore.

Vjerujem u Boga i sigurna sam da nam je sve zapisano i koliko se god mi trudili da promijenimo stvari, sto MM rece i to je zapisano da tako bude!!!!!
Pusa svim majkama i onima koje te zele biti!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Koliko djece planirate imati?
4.7.2009 22:31:34   
medolino
e daj Bože jedno prvo (koje ne može ni nakon 1,5 god)
voljeli bi troje

_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Koliko djece planirate imati?
5.7.2009 8:24:25   
Baby1608
evo da se nadovezem i ja imam dva sina sa bas MASHALA razlikom....nazalost trecu bebicu sam izgubila prije 3 sedmice ali akobogda i nadam se da ce biti i trece jedino me malo buni sto imam skoro 34 godine(dozica straha)user posted image

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Koliko djece planirate imati?
11.7.2009 13:34:49   
Doraa
Eris i ja sam glasala za 4 djece mada ne znači da ću imati toliko?! Voljela bih kad bih mogla sad dvoje i dvoje odjednom tamo za par godina ali ali tek imam jednouser posted image  vidjećemo

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu eris)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Koliko djece planirate imati?
18.8.2009 23:47:49   
slono

IZVORNA PORUKA: medolino

e daj Bože jedno prvo (koje ne može ni nakon 1,5 god)
voljeli bi troje



E dusa draga, ne doceka ni to jedno!!!!!!!!!!! Srce mi se cijepa, tako me sve ovo pogadja!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Koliko djece planirate imati?
18.8.2009 23:49:31   
neki
Vjerujem u Boga i sigurna sam da nam je sve zapisano i koliko se god mi trudili da promijenimo stvari, sto MM rece i to je zapisano da tako bude!!!!!



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Koliko djece planirate imati?
18.8.2009 23:56:42   
Lulu_
user posted image user posted image
zao mi je sto svi njeni ucenici sada citaju to...to je njena intima...zar ne postoji nacin da se stavi anoniman umjesto nicka

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Koliko djece planirate imati?
18.8.2009 23:58:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lulu_

user posted image user posted image
zao mi je sto svi njeni ucenici sada citaju to...to je njena intima...zar ne postoji nacin da se stavi anoniman umjesto nicka


Slažem se Lulu_ sa tobom ili da se jednostavno izbrišu njeni postovi..... user posted image

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Koliko djece planirate imati?
19.8.2009 0:00:49   
mamina cura
Ako je izbrisete bice kao da nikada nije ni postojala a nebih se sa tim slozila. Inace je forum javan i na njemu se ne iznosi ono sto zelite zadrzati za sebe. Jako mi je zao sto nije imala djeceuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Koliko djece planirate imati?
19.8.2009 0:04:39   
Anoniman
Da forum je javan ali mislim da nije prikladno da njeni učenici čitaju o tome....
Moje mišljenje .....

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Koliko djece planirate imati?
19.8.2009 0:05:34   
Hanady RR
Joj kud naletih ovdje...user posted image user posted image user posted image user posted image
Tražim temu da se oraspoložim a vidi ovouser posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo planirali troje i baš juče ponovo priča moj mm o tome...a nekako mi neumjesno da vam kažem šta mu rekoh...kad sam normalna sa ove dvije još bolje mu je da me ne dira...treće nek mu druga rađa

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Koliko djece planirate imati?
19.8.2009 0:08:28   
mamina cura
Kod mene je kontrauser posted image  Ja bih voljela imati troje a mm ne zeli ni da cujeuser posted image user posted image user posted image  Tako da cemo to ostaviti za bolje vrijeme ako ne bude prije sudjenouser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Koliko djece planirate imati?
29.8.2009 13:46:51   
Tidzi
Sigurno 3, a mozda nekada bude i cetvrto!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Koliko djece planirate imati?
30.8.2009 12:09:59   
irenaSA
Za sada čekamo ovo dvoje da dođu na svijet akBd živi i zdravi...user posted image  a ako bude još koji put možda će biti opet dvoje user posted image  user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 120
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *