|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako da odlucim gdje da zivim
21.12.2009 10:33:31   
mnn
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: maida_sa

Svako ima svoje misljenje ali da se meni i mm pruzi sansa da odemo odavde otisli bi bez ikakvog razmisljanja znam daje ispocetka tesko to je normalno ali kad obezbijedis normalan zivot sebi i svojoj porodici nista nije tesko ti opet nabolje znas i odlucices kako je najbolje za tebe i tvoju porodicu user posted image i da slazem se sa curama dijecu niposto ne odvajaj od sebe najbolje im je uz mamu user posted image
Sretno u svakom slucaju user posted image


Isto ovako, ja bih iz ovih stopa.
Sretno vam bilo!











slažem se i ja.muž ovdje ima firmu moji isto imamo siguran posao dobra primanja..ušedjevine...itd..ali da mi se pruži prilika i da znam da me čeka dobar posao..otišla bi odmah...jer ja se držim one poslovice uvijek se možeš kuči vratiti...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kako da odlucim gdje da zivim
21.12.2009 13:00:07   
dana3
Ne znam sta razmisljas jer se na temu ne javljas a li ovo pisem da bih malo pojasnila Tidzi o cemu se radu u SVedskoj!
Ovde ti ne treba neko ko ce ti cistiti kucu jer ima sluzba koja to radi za sve stare i iznemogle,posla na crno za zene nema kao sto to postoji u njemackoj,austriji, svicarskoj-bar je bilo prije:
Ovde, takodje nema nacina da neko iz bivsih YU zemalja doobije boravisnu dozvolu i ne znam na kji sistem sad se uopste moze da ostane sem zenidba -udaja a ovako ova vlada ostane i ta mogucnost ce biti ukinuta kao sto je u Danskoj.

ne kukam jer sam imala posao i ja MM sad nemamo ni jedno i jos da napomenem da je tvornica SAAB auomobila zatvorena i 8000 ljudi od danas je bez posla!
Ovo je danasnjica i svakodnevnica u Svedskoj-Ako jedno radi-bolje biti u Bosni!To je cinjenica nazalost jer ostala prava na naplate na pocetku ne mozete ostvariti


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Tava
Private

Za koju ste vi tavu?

tefal (73%)

delimano (27%)


Broj svih glasova: 123

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *