|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laringitis kod djece
5.1.2011 12:43:54   
mišur
Evo i mi opet imamo laringitis...
Opet četiri inhalacije i sirup za kašalj, ali hvala Bogu nije toliko strašno.
Jednu noć se toliko zakašljao, da je počeo povraćati i po sebi i po meni i po krevetu, a, kao baksuz, mm radio, ja sama sa njih dvoje...user posted image
Uglavnom, sad je bolje....

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Laringitis kod djece
6.1.2011 8:29:30   
Adana
Misur, zao mi je! Kako je maleni sada?

Asja je vec 3-4 dana promukla. Nista strasno, i nije "izgubila" glas. Nisam primjetila taj neki jak kasalj, jedva da ikako kaslje. Ali nos joj je zacepljen, i imala je 2 dana temperaturu.
Svo to smrcanje traje vec nekih 7-8 dana. user posted image

Medjutim sada u snu se zakasljala i trznulo me to sto mi je zazvucalo kao "rezanje/lavez". user posted image  Ona jos spava, vise nije kasljala, cekam da se probudi...

Dvoumim se da li ici doktoru???user posted image  
Vidjecu koliko je lose kada ustane... Strah me da ne pokupi jos kakvu "baju" u domu zdravlja... A ni inhalacijama se ne veselim jer ih nikada nije ni primala...

Pravicu ovaj sirup od lovara by Hanady, stavicu joj i obloge tople na grlo. Jedan problem je taj sto ona ne pije nista toplo, ni cajeve... user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Laringitis kod djece
1.3.2011 13:00:54   
mišur
Opet mi user posted image

Sad Ana ima laringitis!
Prvo je počelo kao prehladica, nos, slinice, onda temperatura i na kraju strašno promukla i kašlje.
Na inhalacijama smo već drugi dan, ali ne vidim neke posebne rezultate, malo je bolje.
Odoh danas uzeti lovorov list da joj pravim onaj sirup.
Nadam se da ona nije previše mala da ga uzima, sad će joj 10 mjeseci.user posted image user posted image



(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Laringitis kod djece
1.3.2011 13:39:29   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: mišur

Opet mi user posted image

Sad Ana ima laringitis!
Prvo je počelo kao prehladica, nos, slinice, onda temperatura i na kraju strašno promukla i kašlje.
Na inhalacijama smo već drugi dan, ali ne vidim neke posebne rezultate, malo je bolje.
Odoh danas uzeti lovorov list da joj pravim onaj sirup.
Nadam se da ona nije previše mala da ga uzima, sad će joj 10 mjeseci.user posted image user posted image





a  bas mi je zao za malu curicu.... a jesu joj dali flonidan ili fenistil za tu promuklost. a bitno je da se ona ne budi, da je ne gusi znaci da joj inhalacije pomazu.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Laringitis kod djece
1.3.2011 22:00:10   
mišur
Ništa nije dobila od lijekova, osim inhalacije...
Danas smo bili na kontroli,još je promukla malo, kašalj je sazrio, pluća su hB ok, i sad je ostalo da se sami izborimo dalje.
Evo ja kuvam ovaj sirup i sutra ću oboje da kljukam, pa se nadam da će ozdraviti.
Kako samo oboje kašlju, a posebno po noći--muka ih je slušatiuser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Laringitis kod djece
1.3.2011 22:15:29   
bebacha
a joj.pa i Ana.larignitis je gadna stvar.Ajla je to imala.Misure jesil probala onaj sirup luk i secer.nama je on najbolji.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Laringitis kod djece
1.3.2011 23:32:31   
mama_debeljuca
Mrzim laringitis user posted image user posted image user posted image Žao mi je djevojčice user posted image Nama je dr. sa klinike rekla da kada osjetim da će dijete dobiti laringitis, (a mame koje imaju iskustva sa tim znaju o čemu govorim) da mu dam fenistil kapi. Ja više ne znam šta bih preporučila kao dobar lijek za laringitis, ne znam ni šta mom A.više pomaže, jer sve što nam jednom pomogne, ne mogu da se oslonim da će nam i sljedeći put biti uspješno....tako da uvijek tragam za nečim novim.
Za čaj od islandskog lišaja, mogu da kažem da je nešto što nam najviše pomaže u posljednje vrijeme, eto i njega preporučujem, mislim da ga i bebe mogu piti.
Način prepreme je drugačiji od ostalih čajeva. Opere se, potopi u hladnu vodu i odstoji 5-6 sati (ja stavim naveče do ujutru), zatim se procijedi i samo se blago zagrije kad će da se pije.

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 1.3.2011 23:33:45 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Laringitis kod djece
2.3.2011 9:27:15   
mišur
Joj ženice moje, pomagajteuser posted image
Ove što su pravile ovaj sirup  user posted image

Sinoć sam napravila onaj sirup sa lovorovim listom i smeđim šećerom, kuvala dok se nije zgusnulo i ostavila sinoć da se hladi.
Jutros se sav ušećerio, nema šanse uzeti ga kašikom, dok ga ne ugrijem. user posted image user posted image user posted image
U čemu sam pogriješila?
Možda sam trebala manje kuvati...kuvala sam nekih sat vremenauser posted image
I je li ga treba odmah izvaditi iz vruće šerpe ili kako već ?????

Bebacha, kako se pravi taj sirup ili čaj  sa lukom? Čula sam sa sto strana da je dobar, pa da i to probam, jer nam ništa drugo osim narodnih lijekova nije ostalo


(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Laringitis kod djece
2.3.2011 9:28:09   
mišur
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Mrzim laringitis user posted image user posted image user posted image Žao mi je djevojčice user posted image Nama je dr. sa klinike rekla da kada osjetim da će dijete dobiti laringitis, (a mame koje imaju iskustva sa tim znaju o čemu govorim) da mu dam fenistil kapi. Ja više ne znam šta bih preporučila kao dobar lijek za laringitis, ne znam ni šta mom A.više pomaže, jer sve što nam jednom pomogne, ne mogu da se oslonim da će nam i sljedeći put biti uspješno....tako da uvijek tragam za nečim novim.
Za čaj od islandskog lišaja, mogu da kažem da je nešto što nam najviše pomaže u posljednje vrijeme, eto i njega preporučujem, mislim da ga i bebe mogu piti.
Način prepreme je drugačiji od ostalih čajeva. Opere se, potopi u hladnu vodu i odstoji 5-6 sati (ja stavim naveče do ujutru), zatim se procijedi i samo se blago zagrije kad će da se pije.



I ovaj čaj ćemo da probamo, samo moram pitati u apoteci smiju li bebe piti.user posted image


(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Laringitis kod djece
3.3.2011 23:05:19   
mama_debeljuca
mišur, kako su dječica? Nadam se da je laringitis prošao user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Laringitis kod djece
3.3.2011 23:44:35   
Adana
Misur, koliko se sjecam kuha se samo nekih 5 minuta nakon sto prokuha sirup sa lovorom i smedjim secerom.

A ovo sa secerom i lukom, uspinujes 3 kasike secera, zalijes sa pola litre vode i stavis 2 glavice ociscenog, na kolutove narezanog luka i kuhas nekih pola sata, ako ne grijesim.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Laringitis kod djece
4.3.2011 13:50:59   
mišur
Hvala na odgovorima, drage moje...user posted image user posted image

Bolje su dječica, hB...Ana više nije promukla, samo još malo kašlje, a i Luka isto!
Sa pravljenjem sirupa sam se dobro zeznula, koliko vidim, jer sam ga, očigledno, prekuhala...
Danas ću opet napraviti...

Adana, hvala na receptu za ovaj sa lukom, samo mi još reci kako se daje? Na kašikicu ili da piju kao čaj? Koliko smiju toga popiti?

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Laringitis kod djece
4.3.2011 13:55:21   
Adana
Ja ga dajem kao caj. 2x dnevno po pola solje.
Ali mozes i kao sirup 2-3 puta po supenu kasiku. I kako sam procitala mora da se iskoristi u roku od 3 dana kolicina koju napravis, vjerovatno ako dajes kao sirup.

Bitno je i da se preparati koji sluze da se slajm izbaci, pogotovo ako nadrazuju na kasalj ne daju uvece pred spavanje jer onda dijete ne moze fino da spava jer ga muci kasalj.

A mozes praviti i caj od samo jabuka i luka. I pije se kao caj. On je dobar da se slajm prorijedi, ili bilo sta sto bi moglo prerasti u slajm, i da se izbaci ili stolicom ili na usta.
Ogulis luk i nareses na cetvrtine, a jabuke ne gulis i isto izrezes na cetvrtine i skuhas caj, nakon vrenja da kuha 10-ak minuta.

< Poruku je uredio Adana -- 4.3.2011 13:58:14 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Laringitis kod djece
4.3.2011 13:55:52   
bebacha
Misure taj s lovorom se kuha 8 minuta nako sto prokuha.
a ovaj od luka ja dajem 3 puta dnevno.Ajli po 5 ml a Alen po 2,5.ja to njima iz sprice


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Laringitis kod djece
4.3.2011 14:01:08   
Adana
Evo nadjoh post od Hanady koja je i napisala recepte za ovaj luk i jabuke, i lovor i smedji secer:

"4 glavice luka crvenog prokuhati sa 4 jabuke ( luk oguliti jabuke ne) kad prokuha kuhati još 8-10 min i procjediti i dati djetetu da pije 2-3 puta dnevno. Preliti sa cca. pola litra vode. Ovim cajem su u bolnici u Igalu ljecili djecu i mojoj curici je bolje. Kod nas doduše ima genetskih predispozicija za te plucne i brohijalne probleme pa sam ja pažljiva i u odabiru prirodnih lijekova radi alergija i astme sa muževe strane ali pored ovoga jako dobar

sirup koji smiruje kašalj bolje od svakog kupljenog ( 100%) je:
8 listova lovorovog lista + 250 gr smedeg šecera prokuhati sa onoliko vode koliko treba da se šecer pokrije u šerpici i to kuhati nakon prokuhavanja 3-5 min. procjediti i piti supenu kašiku ujutro i navece. Odrasli mogu i 3-4 puta dnevno,. u ovaj sirup se može umješati i med ali u vecini prirodnih sirupa koji su na bazi meda a za djecu su je zamjena smedi šecer.

razrezan luk u sobi je jako dobar olakšava disanje a pored toga obavezno ako vam je centralno grijanje u kuci-stanu na radijator staviti posudicu sa vodom najbolje kamilicom. za malu djecu nema potrebe kapati etericna ulja a za onu stariju do 1 godine eukaliptus, ulje mente i lavandino ulje je najbolje za osvježenje isšenog prostora u sobi.

Nosici koji sure - nama pomaže baby -vac ali od svih kapi koje smo koristili najbolje je koristiti otopinu šljeza u mlakoj vodi ( samo se potopi i odstoji bez kuhanja) s tim da ovo nesmije biti korišteno više od 4-5 dana pa se radi pauza jer šljez može osštetiti sluznicu. "



_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Laringitis kod djece
1.4.2011 11:28:06   
mala86
evo nas u klub user posted image

jutros bili kod dr i laringitis user posted image ,tek sam sad prvi put citala nesto o njemu user posted image ,uh

promuko je,ima turu,jutros je imo 1 inhalaciju,rekla je kuci kad spava da mu stavim kamilicu da isparava blizu glave

jel ja njega smijem malo vani,pola sata-sat user posted image ,da ne bude u kuci cijelo vrijeme

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Laringitis kod djece
1.4.2011 21:24:45   
mala86
IZVORNA PORUKA: mala86

evo nas u klub user posted image

jutros bili kod dr i laringitis user posted image ,tek sam sad prvi put citala nesto o njemu user posted image ,uh

promuko je,ima turu,jutros je imo 1 inhalaciju,rekla je kuci kad spava da mu stavim kamilicu da isparava blizu glave

jel ja njega smijem malo vani,pola sata-sat user posted image ,da ne bude u kuci cijelo vrijeme


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Laringitis kod djece
12.4.2011 16:28:51   
irena82
Drage mame evo i mene u vaš klub.Ja sam majka troje djece , najmlađi sin (3 ipo)mi stalno ima problema sa laringitisom.Prvi napad se desio sa 1,5 god. Do sada je imao jedno 10-ak puta i sve je prolazilo sa inhalacijama i inekcijama,i svaki put je napad bio lakši.Ali prije 4 dana dobio je najteži napad do sada.Izgubio je glas i nije mogao udisati zrak, ja i suprug smo ga zgrabili i u minuti sjeli u auto i odvezli u bol. udaljenu 10 min.Činilo mi se kao da je daleko satima.Mislila sam da jedino ja imam problema sa djetetovim laring. ali sada vidim da vas ima dosta i drago mi je da se mogu sa nekim posavjetovati a ne samo sjediti i plakati kad se to počne dešavati .Ida se zna nije mu alergija nego virus i liječnik mi je rekao da će proći sa vremenom a ja ne mogu dočekati da to vrijeme prođe.pozdrav svima

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Laringitis kod djece
20.5.2011 13:27:24   
bebacha
Ajli se opet javio laringitis.dobila je amoxibos sirup,i injekciju jednu jutros a drugu dozu poslije podne.nikad nije primala dvije za jedan danuser posted image u pitanju je lemond Solu.kako ja skonta to je zamjena za urbazon.to mi se ne svida jer tek sam skonta da je to kortikosteroiduser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu irena82)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Laringitis kod djece
13.10.2011 12:15:16   
Lejla Ka
Već par dana hoću da napišem:

U apoteci UNA-lijek imaju neku akciju inhalatora i ovlaživaća zraka. Cijene su oko 100KM (+- 20KM zavisno od tipa). Zaboravila sam koje je marke.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Laringitis kod djece
5.2.2012 21:02:20   
eko beba
drage moje, borimo se s kasljem, hroptanjem i zacepljenim nosem dva mjeseca ... trri dana u bolnici ... primao antibiotik (injekcije) trei dana i kuci cefaklor peroralno 7 dana. U bolnici su mu davali urbazon injekcije. Dva puta po 5 dana inhaliran (fizioloska, ventoin i dexametazon) ... prije 7 dana smo ukljucili caj - luk i jabuke. Jedna doktorica negdje napisala na uputnici da je i laringitis ... ali se na pulmologiji na Jezeru oglušili o to kad sam im pokazala. Snimak pluca pokazuje da nema upale. Koristimo flixotide skoro mjesec. On jos uvijek kaslje, zacepljen je nos i ima slajma, mada manje nego prije mjesec, ali ga jos ima. Imamo pumpicu kojom cistimo nos, ukapavamo fizioloski rastvor. Od lijekova ocito nema pomoci. Dijagnozaljekara na pulmologiji na Jezeru je bronhiolitis. Ali valjda bi svi ovi lijekovi pomogli da se rijesimo kaslja i zacepljenog nosa za mjesec dana. Stoga, sumnjam da im je tacna dijagnoza. Sta vi mislite? Sta jos mogu da ukljucim od prirodnih lijekova za ovoliku bebu?
I jos jedno pitanje: moze li se bebi od 5 i po mjeseci dati ovaj sirup od lovora?
Beba ima 5 i po mjeseci sad. MM veceras kupio onaj dr. Theiss od eukaliptusa.
Pomagajte ... vise stvarno ludim ...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Laringitis kod djece
5.2.2012 21:07:21   
Skvo RR
Nisam sigurna da li male bebe mogu u slane sobe...sta mislis da pitas da provjeris?
http://www.ringeraja.ba/forum/Slana_soba-Haloterapija_i_u_Sarajevu/m_821940/tm.htm

Da li su iskljucili alergije?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Laringitis kod djece
5.2.2012 21:35:56   
Miracle*3
Najbolje je da joj pomognes serpu vode inek kuha, moze i sama voda a moze i kamilica. Ja sam svojima u najmanju sobu, zatvaram vrata i ukljucim punu sewrpu da isparava. Vjeruj mi to im je najvise pomagalo. Nema pusenja u prostoriji gdje ej beba, i stalno cistiti nosic. LAringitis moze biti i na alergijskoj bazi, tako da je bitno da to provjeris. Vjeruj mi das sam sve prosla i hitne i bolnicu i flexotide, kad sam otisla dr po taj recept nije mi htjela dati, ali ako te zanima objasnicu ti, jer ne zelim sad da te i s tim uznemiravam. I onda nakon izvjesnog vremena, moja kcerka se budila, jedva dod aha dodje, i kaze mama daj mi serpu s cajem. Posle minut udisanja takvog zraka odma se umiri. Cim smo prestali ici u hitnu, njoj je to malo po malo i nema laringitisa vec 2-3 godine hvala Bogu.

Sretno, i obavezno ljeti planina, ai zimi kad budu manji minusi. Sretno

< Poruku je uredio Miracle*3 -- 5.2.2012 21:39:30 >

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Laringitis kod djece
5.2.2012 21:50:33   
moj sin
UH , tacno znam kroz sta prolazite........MI smo istu situaciju imali prosle godine , kada je kasljao skoro 9 mjeseci (oktobar-juni), ja napola luda hodalauser posted image (doduse moj mali je tada imao 1,5g.)NI sama ne znam koliko sirupa, raznih pripravaka, maza, cajeva, injekcija, inhalacija, ma ne znam ni ja sto jos nismo probali, ali nista mu nije pomoglo.Dana i noci sam provela u suzama , jer ni sama nisam znala kome vise da ga odvedem i da mu pomogne, da napokon taj kasalj prestane.user posted image Dijagnoza je bila bronhiolitis ali je cesto imao i gnjojne angine grla.Dva puta po 5 dana smo bili i u bolnici, ma nista nije pomoglo.Od tih pripravaka jedino mu je pomagalo rotkva i secer (ono izdubis rotkvu i naspes secera i taj sok sto se stvori pije).
I napokon doslo je ljeto i otisli smo na more, kada smo se vratili ponovo smo otisli kod dr. i tada mu je ukljucila inhalacije jos 5 dana i na pregledu  B. nije vise imao spazma , nego skroz rijetku sluz.Nakon tih pet dana mojoj sreci nije bilo kraja user posted image B. nije kasljao NIKAKO!!!user posted image
Ali Dosli su ponovo hladni dani i od 11. mj prosle godine ponovo je pocelo kasljanje, odmah su mu ukljucili babyhaler i flixotide koje i danas koristi ali mogu reci da sada vrlo malo kaslje , gotovo nikako. a mi skupljamo svaki moguci dinar da ponovo na ljeto odvedemo dijete na more , jer za nas je more bio jedini spas.Zelim vam svu srecu svijeta, dosta ali dosta strpljenja, sabura, i zivaca i naravno da kasalj sto prije prodje!
P.S. Ako koristite flixotide pazi da pravilno ih upotrebljavas!

_____________________________

Bakir 29.07.2009.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Laringitis kod djece
5.2.2012 23:08:15   
eko beba
huh .. i ja sam napola luda ... user posted image ima 5 i po mjeseci ... nisam sigurna smijem li mu dati uopšte rotkvu i secer ... veceras sam mu opet posije fizioloske, pumpice, flixotida i caja od luka i jabuka prislonila uho na ledja i nisam cula da ima slajma ... a pet min. prije toga je kakio i u stolici je bilo sluzi... i stalno kao da cujem hroptaje negdje duboko u nosu ... kao da hrce ... i cesto promukne ako place duze od 5 min ... ali mu se glas vrati ... zato sam i pocela sumnjati u dijagnozu ... sumnajm da mu je ta hrskavica mozda u nosu smetnja i da je mozda i laringitis ... iduce sedmice idemo u pulmolosko savjetovaliste na kontrolu pa cu jos jednom sve provjeriti ... a i cini mi se da mu u inhalacijama jedino pomaze dexametazon i kad smo bili u bolnici urbazon ... ubrzo je lakse nekako disao i manje kasljao (7 dana kuci antibiotika nije ppokazalo nikakvo poboljsanje) ... znaci - urbazon ... dexametazon ... nekako mi sve to vuce na alergiju ... jesam li u krivu?

(odgovor članu moj sin)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *