|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se Bambi09
25.12.2009 19:01:03   
Nunny
pa sreco draga cestitam ti neka je ziv i zdrav 100 godina da napuni i uvjek bude lijep i pametan svojoj mami...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ljubim te i zelim ti brz oporavak...uzivaj sa svojim nanetom

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Porodila se Bambi09
25.12.2009 19:53:58   
Zoe
Nane je stigaouser posted image user posted image user posted image
Čestitke tebi i TM od user posted image user posted image user posted image  a Nanetu želimo puno radosti i zdravljauser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Porodila se Bambi09
26.12.2009 23:24:01   
Nasihas_82
Najiskrenije čestitke......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Porodila se Bambi09
27.12.2009 13:19:29   
Anoniman
Nane nam stigao 5 do 5h user posted image user posted image user posted image
Draga Bambi, zelim ti brz oporavak, puno srece i zadovoljstva sa tvojim najmilijim i da budes uvijek ponosna mama!
Nane dusho...bio nam ziv, zdrav, sretan, uspjesan i hairli. Da ti dragi Allah da svako dobro!

(odgovor članu Nasihas_82)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Porodila se Bambi09
27.12.2009 13:20:36   
Anoniman
Hej pa Nane i ja rodjeni na isti dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Porodila se Bambi09
27.12.2009 23:44:17   
Anoniman
Hvala dragim RR forumasicama od Ermina - Naneta i njegovih roditelja i sestre

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Porodila se Bambi09
27.12.2009 23:51:33   
frenkoza
cestitamooo nanetu i mamici, kao i sabinici i tatici.....

ipak je Ermin, bas me zanimalo kako ce biti nanetovo pravo ime....

puno pozdrava i poljubaca


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Porodila se Bambi09
28.12.2009 7:44:19   
mala mu
jeeeeeeeeeeee suuuuuuuuuupeeeeerruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitam draga moja da mi se brzo oporaviš i da ti djeca tvaoja budu živa i zdrava


_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Porodila se Bambi09
29.12.2009 20:13:55   
de_de
Mila moja cestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image
Zelimo vam da sto vise uzivate u zajednickim trenutcima, a Nanetu svu srecu ovog svijetauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Porodila se Bambi09
29.12.2009 21:56:35   
leona81
sve najbolje Nanetu user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Porodila se Bambi09
29.12.2009 22:01:07   
juni
Cestitke od srca, i ja bih malu bebu user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Porodila se Bambi09
29.12.2009 23:37:53   
Niina
cestitaaaam da mi budeste streti i veseli sa novim malim clanom porodice  moja Nasrin vas puno ljubiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Porodila se Bambi09
29.12.2009 23:45:13   
MinaMM
duso draga najiskrenije cestitke za tebe i malog naneta. ljubimo vas oboje. da nam se sto prije opravis. ljubim i Sabinicu.

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Porodila se Bambi09
30.12.2009 0:26:26   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Porodila se Bambi09
30.12.2009 1:10:13   
teta berta
Cestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Porodila se Bambi09
30.12.2009 3:04:23   
Eli83
Najiskrenije čestitke od mene i moje Melisice. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

01.12. rodila se naša princezica Melisa...
Nema ljepšeg osjećaja na svijetu.
Ljubi je mama....

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *