|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odnos s mamom...
28.12.2009 13:35:58   
SdZ
IZVORNA PORUKA: zinanina

pogledajte ovo    
http://www.youtube.com/watch?v=zuOQKhRyimw


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Boze mojuser posted image user posted image user posted image
Kako tuzno i dirljivouser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odnos s mamom...
28.12.2009 14:26:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

IZVORNA PORUKA: zinanina

pogledajte ovo    
http://www.youtube.com/watch?v=zuOQKhRyimw


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Boze mojuser posted image user posted image user posted image
Kako tuzno i dirljivouser posted image user posted image user posted image user posted image




ja sa ostala bez teksta

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odnos s mamom...
28.12.2009 14:40:05   
hanabanana
Najtužnije je odgojiti dijete koje će stiditi svog porijekla, imena, roditelja.
Daj mi Bože da tu grešku ne napravim.
A hadis lijepo kaže:  dzenet je pod majčinim nogama.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odnos s mamom...
3.1.2010 20:25:50   
SdZ
Moja mama kako pocinje shvatati da cu se ubrzo udati postaje skroz cudna(jos uvijek ne zna jer cekam da prodje godisnjica smrti mog oca).....ljubomorna na porodicu mog dragog,mislim da bi mi cak zabranila i izlaske,jooooj....

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odnos s mamom...
3.1.2010 20:28:01   
Romali
Selmy, ona se samo boji da će 'izgubiti' svoju kćerku. Morat ćeš polako s njom, možda neće lako prihvatiti činjenicu o tvojoj udaji. Ali kad shvati kakvu sreću ti to pričinjava, i ona će biti sretna. Sve su mame tužne kad im se kćerke udaju user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odnos s mamom...
3.1.2010 20:30:06   
teacher75
mene moja nekad uzaaasno nervira, jer je dominantna osoba i voli da sve drzi pod kontrolom i da sve uredjuje i odredjuje kako ona hoce, al sa druge strane, nemam boljeg prijatelja, jer kad sam bolesna, kad mi je najgore, nije muz taj koji mi pravi supice i njeguje me nego moja mama, a kad sam rodila njena paznja mi je bila neophodna, ne znam kako bi sve proslo da mi nije bilo nje. zato mama, hvala ti, volim te,cijenim te iako to cesto ne pokazujem!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odnos s mamom...
3.1.2010 20:34:34   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Romali

Selmy, ona se samo boji da će 'izgubiti' svoju kćerku. Morat ćeš polako s njom, možda neće lako prihvatiti činjenicu o tvojoj udaji. Ali kad shvati kakvu sreću ti to pričinjava, i ona će biti sretna. Sve su mame tužne kad im se kćerke udaju user posted image


Svjesna toga i zato neke njene zabrane i rijeci prihvatam smireno i trudim se da je razumijemuser posted image user posted image
Romali,hvala ti na podrsciuser posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odnos s mamom...
6.1.2010 13:48:17   
Mamica24
MA meni je moja mamica svee! Puno je volim i ljubim!!!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odnos s mamom...
6.1.2010 14:16:40   
Anoniman
Nemam lijepa sjecanja... u ratu, dok sam bila djete, bila je neuroticna, agresivna, tuzna, povucena, poslje rata je jos samo bila agresivna... ne pamtim u zivotu da je prema bilo kojoj od nas ili prema ocu imala neki izliv njeznosti, da me ikada pohvalila za nesto sto sam uradila a kamo li zagrlila, uputila lijepu rjec, pitala imam li problem...

Mrzila sam teme za pismeni zadatak koje su glasile "moja mama..."jer sam uvjek morala izmisljati lijepe stvari...

Od kako sam udata i od kako imam djete odnos se promjenio ali samo zato sto ne zivimo u istoj kuci pa me pozeli (i ja nju)... ali star konj se ne uci jahati pa tako ni ja ne mogu u ovim godinama da se pretvaram da sam imala lijepo djetinjstvo i lijepe uspomene na nju i da mi je nesto posebno stalo...

Zavidim svima vama kojima su majke najbolje prijateljice

(odgovor članu Mamica24)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odnos s mamom...
6.1.2010 14:18:34   
veeseelaa
žao mi je.... iz tvog posta mogu zaključiti da je tvoja mama očito imala psihičkih problema pa je zato bila takva, mislim da joj ne bi trebala zamjerati....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odnos s mamom...
6.1.2010 14:19:39   
Suzana
Žao mi je Anonimna...

Kao da je post pisala moja dobra prijateljica sa sličnim iskustvom...

Iako teško za vjerovati da postoje i ovakvi odnosi, možemo vidjeti da i toga ima.

Sretno, i uživaj sa svojom djecom. Sigurna sam da ćeš biti dobra i brižna majka.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odnos s mamom...
6.1.2010 15:06:29   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Od kako sam udata i od kako imam djete odnos se promjenio ali samo zato sto ne zivimo u istoj kuci pa me pozeli (i ja nju)... 



Ovo je tako ohrabrujuće, još nije kasno da razvijete dobar odnos.
Nadam se da ćete naći snage da pretresete i godine iz tvog djetinjstva.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odnos s mamom...
6.1.2010 15:12:36   
Apotekarka
Moje mame nema,a vjerujem da je ziva a bi mi bila najbolja prijateljica....Uvijek se svi rado sjete moje mame i kazu mi da je bila divna,jedan stariji covjek mi je jednom dosao na poslu uzeti nesto i kaze mi ako i upola budes kao majka bit ces prava....Ona i jos jedna osoba u ovom gradu su najbolje osobe koje sam ikad upoznao....Tako sam istovremewno ponosna i tuzna na takve komentare...A te svadje,prepirke s makom mislim da je to normalno svako se ponekad porjecka....Zelim van reci uzivajte u tome sto su zive jer ipak tko ce ti pomoci ako ne vlastita majka....Samo se stavite u poziciju majke kad vam dijete poraste i bit ce vam sve jasno,jer koja majka ne zeli biti najbolja prijateljica vlastitom djetetu,osobiti kcerki?

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odnos s mamom...
6.1.2010 15:19:30   
D_K
imam u svojoj blizini jedan slican primjer kada se djevojka udala sa 19 samo da pobjegne od kuce..
ni sada nije bolja situacija a sve je nekako zategnuto, puno nekog tihog optuzivanja, uvijek se gledaju neke sitne geste da se potvrdi ono misljenje da njoj (mami) nije stalo, da stavlja nekog drugog ispred kcerke i tako..
nego gledaj ti svoje dijete i nemoj da se ogrijesis o majku, ako je bila takva onda je to bilo jace od nje. mozda bi i ona zeljela da promjeni ono sto je bilo ali sada je kasno.. pokusaj makar da zakopas ratnu sjekiru i da ostavis proslost iza sebe.. mozda bude super nena i povezete se na tom nivou :)) nema ljepseg osjecaja nego kada vidis da dijete voli svoju nanu - mozda vas to poveze na drugi nacin :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odnos s mamom...
6.1.2010 15:29:52   
snijeg
Moja mama je, hvala Bogu, živa i zdrava. Imamo super odnos, mada ne mogu reći da se ispričam s njom kao s prijateljicom. Nikad nisam, ne zato što joj ne mogu reći sve, više iz razloga da je poštedim nepotrebnih briga. Nikad nije znala suvišno, nikad nisam dozvolila, pa ni danas da vidi na mom licu bol, tugu, razočarenje...pred mamom nikad, ali baš nikad, nisam zaplakala. Bilo je tu i loših veza, padova na ispitima i loših koraka u životu, ali pred njom sam uvijek našla snage da budem cool. Jednostavno ne mogu da je gledam kako se brine za svaku sitnicu u životima nas troje, veliko joj hvala što je od nas napravila insane sa svim vrijednostima potrebnim da se nosimo kroz život koji nas ne mazi. Provodimo jako puno vremena zajedno, šetamo, pijemo kafice, idemo u shoping, povjerim se ja njoj, ali eto koliko mogu izbjegavam loše "priče" ne bih li je poštedila, pa da mi aBd poživi koju godinicu više user posted image
Možda griješim, ali mi draže nekako vidjeti osmjeh na njenom licu, nego namršteno čelo ili suzne okice zbog tamo nekog koje meni nanio bol.....a svakako mi ne može pomoći jer neke bitke u životu moramo sami dobiti

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odnos s mamom...
6.1.2010 17:09:00   
Anoniman
moja mama i ja se i sada znamo sporječkati oko nečega, ali ne mogu maltene ni dan bez nje.
Znam da si sad u oblacima selmy, ali mislim da je najbitnije usporiti i shvatiti da je majka jedna i truditi se da je ne povrijediš, a muža možeš birati.
Daj joj do znanja da ti je ona najpreča i da ti je mnogo lijepog pružila, jer zamisli kako je majci koja toliko godina hrani i pazi dijete, pa joj se učini da je tom djetetu nečija druga porodica bolja i ljepša, nije lahko.
Znam da ti tako ne misliš, i naravno da ćeš ti imati svoju porodicu kao što ju je i ona osnovala sa tvojim rahmetli ocem, ali neka osjeti da je uspjela, a ne da želiš da pobjegneš od nje! Sretno.:))

(odgovor članu snijeg)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odnos s mamom...
7.1.2010 12:09:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zinanina

pogledajte ovo    
http://www.youtube.com/watch?v=zuOQKhRyimw


Šteta da ne vidite...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odnos s mamom...
7.1.2010 21:29:13   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Shee

moja mama i ja se i sada znamo sporječkati oko nečega, ali ne mogu maltene ni dan bez nje.
Znam da si sad u oblacima selmy, ali mislim da je najbitnije usporiti i shvatiti da je majka jedna i truditi se da je ne povrijediš, a muža možeš birati.
Daj joj do znanja da ti je ona najpreča i da ti je mnogo lijepog pružila, jer zamisli kako je majci koja toliko godina hrani i pazi dijete, pa joj se učini da je tom djetetu nečija druga porodica bolja i ljepša, nije lahko.
Znam da ti tako ne misliš, i naravno da ćeš ti imati svoju porodicu kao što ju je i ona osnovala sa tvojim rahmetli ocem, ali neka osjeti da je uspjela, a ne da želiš da pobjegneš od nje! Sretno.:))



Bas zato se i trudim da presutim na neku njenu zezanciju koja je malo uvrijedljiva jer ipak mi je ona najbitnija jer da nije bilo nje ja danas ne bih bila ovo sto jesam i niko je nikad nece moci zamijeniti.....za mene vrijedi da je majka jedna i nezamjenjiva....i dat cu sve od sebe da joj na najljepsi nacin pokazem sve ono sto me ucila ovih godinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odnos s mamom...
7.1.2010 22:00:55   
MELLI
Ej moja selmy,tek kad, aBd,budeš postala majka razumjet ćeš svoju majku i svaki njen postupak,riječ,gestu,pogled,komentar...
Vjeruj mi da se ja već sad rastužim kad samo pomislim, da će ovo moje dijete, koje toliko beskrajno,bezuslovno,volim,jednog dana otići od mene.user posted image user posted image
Njoj je tek treća godina ,a zamisli kako je tvojoj majci.Izgubila je tvoga oca,a sad vjerovatno osjeća da će i tebe "izgubiti".
Imaj razumjevanja za nju.
Provedite ovo malo vremena zajedno ,jer poslije tvog odlaska iz te kuće, to nikada više neće biti isto.user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odnos s mamom...
7.1.2010 22:08:14   
teacher75
moja je preplakala tu noc kad sam se udala i otisla od kuce, nazvala me navecer jecajuci da me pita kako sam i da mi kaze kako joj je neobicno i kako joj falim:((

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odnos s mamom...
7.1.2010 22:18:48   
reallove
IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: zinanina

pogledajte ovo    
http://www.youtube.com/watch?v=zuOQKhRyimw


Šteta da ne vidite...

Ovo sam oplakala,moja mama je daleko,a tako mi fali...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odnos s mamom...
7.1.2010 22:20:32   
teacher75
i mene je ovo gore rasplakalo, pretuzno:((

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odnos s mamom...
7.1.2010 22:22:58   
reallove
Ja jos uvijek placem,ma da mi je samo jedan tren da ju zagrlim...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odnos s mamom...
7.1.2010 22:23:11   
noaa
ovako Selmy nebi da se naljutis ali ako si ti jedna od onih kojima i njegovo govno valja pa se slizu sa njegovom mamom,sestrom,tetkom,rodicama itd elem na sve svoje zaborave...mozda se tvoja mama zato boji,mozda su njegovi zaista predivni ljudi al njih ces upoznati tek kad budes zivila s njima i mozda to sve i ne bude tako divno..zato svoju mamu na prvo mjesto i cesce joj to ponavljaj i gledaj da ne uzdizes njegove toliko pred njom jer to je boli zato se i ponasa tako..bez ljutnje jer ovo je necije iskustvo,srecom nije mojeuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odnos s mamom...
7.1.2010 22:35:06   
SdZ
IZVORNA PORUKA: noaa

ovako Selmy nebi da se naljutis ali ako si ti jedna od onih kojima i njegovo govno valja pa se slizu sa njegovom mamom,sestrom,tetkom,rodicama itd elem na sve svoje zaborave...mozda se tvoja mama zato boji,mozda su njegovi zaista predivni ljudi al njih ces upoznati tek kad budes zivila s njima i mozda to sve i ne bude tako divno..zato svoju mamu na prvo mjesto i cesce joj to ponavljaj i gledaj da ne uzdizes njegove toliko pred njom jer to je boli zato se i ponasa tako..bez ljutnje jer ovo je necije iskustvo,srecom nije mojeuser posted image


Prvo,ne ljutim seuser posted image
Ja njegovu porodicu izuzetno postujem,volim ih na neki nacin,ali niko od njih ne moze da zamijeni MOJU MAMU i SEKU,a ni mog OCA,bez obzira sto on nije tu....a moja mama ne da se boji vec ja osjecam da je malo ljubomorna iako ona to tim rijecima nikad nije ni rekla,ona ih isto postuje,dragi su joj ljudi...ali ja tu njenu ljubomoru i razumijem jer s jedne strane ona je sretna sto su mene ti ljudi vec sad na lijep nacin prihvatili,ali ja znam da joj je malo i tesko i zato kazem da izbjegavam svaku vrstu price,prepirke u kojoj bi se ona mogla uvrijediti,pa bar malo jer nju nikad niko nece zamijeniti,nikooooooooo....to je zena koja mi je na neki nacin dala zivot,borila se za mene u svakom trenutku,koja me je odgojila,naucila pricati,hodati,jesti,igrati se,skakati,pisati,racunati....zena koja me ucila kako da postanem zena i kakva da budem...koja je sagradila moj karakter...i nema osobe na ovom svijetu niti ce je biti koja bi nju mogla zamijeniti....


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *