|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
8.1.2010 18:43:38   
apokalipsa
IZVORNA PORUKA: Mamica24

užasno se osjećam... eto nemam više riječi za ponašanje roditelja mog supruga a ni njemu niej svejedno..

jednostavno nas ne žele ostaviti na miru, stalno narušavaju našu privatnost, ulaze u stan kad nas nema, trkeljaju i nešta rad.. i kasnije komentarišu kako je prljavo..

ne znam... malo mi fali da poludim i da im se nagovorim al ja sv šutim zbog mog muža jer je on jako fin..

možda se jedan dan samo spakujem i njemu kažem "ti ako hoćeš hajde samnom ja ovdjeviše ne ostajem ni minute"

kad čovjek nema mira, kad mu drugi stalno narušava intimu i kućnu privatnost, šta mu drugo preostaje nego da ode odatle!





čuvaj svoje živce..

a kad ti dođe sa novim komentarom kako je prljavo i sl. ti lijepo, smireno pozovi muža, a zatim svima njima lijepo reci da se odluče : ili da te ostave na miru i da ne zabadaju nos u tvoje budžake ili da ti odlaziš a oni neka dovedu sinu ženu ( a sebi snahu) koja će biti po njihovoj mjeri, pa nek onda okrenu glancati svi skupa po čitav dan i noć  ne bi li im se pozlatilo.




(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
8.1.2010 18:54:26   
amela2208
ja sam prije nekoliko mjeseci se sekirala i plakala zbog svega toga.....sad mi je to glupo i nevrijedno mene i bebe.......


zato draga glavu gore i misli na sebe bebicu


_____________________________

İ ja sam rodom iz Crne Gore ali ne pricamo i ne pisemo mi ovako... mada anonimna rekla si da nikad nisi bila u CG tako da je razumljivo. U svakom slucaju nadam se da si rijesila problem koji si imala sa dragim

< Poruku je uredio amela2208 -- 8.1.2010 18:55:12 >


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu apokalipsa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.1.2010 10:29:52   
lara 33
Pozdrav.
Imam prijedlog
Kad ti kaze kako vam je prljavo reci joj "Eto vidis kako si odgojila svog sina. Da zivi u prljavstini a da mu ne smeta. Mogu misliti na sta je on navikao. Ja sve kazem hajmo cistiti kucu , a on meni neka nije jos toliko prljavo."

Odgovori im koju pa ce se smiriti.
Provjereno.
Jes da sam sad baba-roga za nju al boli me briga za tudjinom. Bitna mi je moja familija

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 10:04:07   
Hocu bebu
Evo moram negdje da ovo izbacim iz sebe, zapravo ovo los dan trebalo je da bude juce, tj sinoc

Opet smo skupa radili test i opet smo skupa plakali
razocarali se u zivot, Boga, pravdu
Znam da me nece poljuljat lako to, da bice jedna noc i da ce proc, al je tako boljelo
Boljelo me dok sam ga gledala kako 4-5puta ide uzaludno gledati na test na kojem nema osim jedne crtice
I svega mi nekako doslo , ma hocu da puknem, kad njega vidim srce mi se lomi

Mozda je nekom smjesno, al vecina ce da shvati moju sinocnju bol

Samo sam razmislila kako covjek moze da izgubi sve preko noci, svu nadu, vjeru, pa i ljubav
U takvom stanju frcaju teske rijeci

Samo sam znala da to necu dozvoliti
Glava me je boljela , al sam skupila svu snagu ( Boze zasto mi se sada cini da sam hiljadu puta hrabrija od njega) i pricala tjesila sebe, tjesila njega, iako mi je u toj utjehi jos teze bilo

Pitam se samo kakva su to iskusenja? Gdje je tu pravda, ne samo za mene nego za milijun dobrih zena i jos boljih ljudi???
Sta da ucim iz toga, da budem losija osoba, vjernica, da ne zelim djete, niti da se brinem sta cu sutra da mu obezbjedim, da li bi ga tada dobila???
Znam samo da ce sve biti i proc i da se protiv Bozije volje ne moze

Termin kod doktorice imam u utorak

Izvinite na dugom postu

Zivot je i tako samo brza rijeka, i ponekad se osjecam kao da sam dosla do srusenog mosta i ne znam gdje dalje
Pruzam ruke Tebi Boze
Zivot ide dalje i evo me opet ko nova user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu lara 33)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 10:09:29   
anidla
draga moja,

ne mogu da shvatim tu vrstu boli, jer je nisam dozivjela, ali vjerujem ti da te je boljelo....sve sto mogu reci jeste da ne odustajete ni ti ni tvoj muz, i nemoj prestati vjerovati.....
iskreno, malo se glupo osjecam da ti pisem i pametujem jer ti najbolje znas kako ti je....ono sto sam htjela reci da ti zelim svu srecu svijeta i da uskoro docekas user posted image ...a hoces, sigurna sam....

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 10:11:58   
Nedi
Hocu bebu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 10:12:44   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: anidla

draga moja,

ne mogu da shvatim tu vrstu boli, jer je nisam dozivjela, ali vjerujem ti da te je boljelo....sve sto mogu reci jeste da ne odustajete ni ti ni tvoj muz, i nemoj prestati vjerovati.....
iskreno, malo se glupo osjecam da ti pisem i pametujem jer ti najbolje znas kako ti je....ono sto sam htjela reci da ti zelim svu srecu svijeta i da uskoro docekas user posted image ...a hoces, sigurna sam....

user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala ti
Bice ako Bog da nakon svake kise dolazi Sunce

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 10:13:52   
Hocu bebu
user posted image user posted image user posted image user posted image hvala Vam cure sto ste procitale neciji los dan


_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 10:18:24   
Leva
Hocu bebu ti i sama znas da to nema veze sa pravdom i cinjenicom da li smo dobri ljudi ili ne.
Stisni zube i guraj dalje ili odustani, to su jedine dvije opcije koje imas. Mi se za nasu bebu borimo vec 38 mjeseci i da li imas predstavu kakav je osjecaj vidjeti 37 negativnih testova? Odvratan, naviknes se s vremenom i furas dalje nadajuci se da ce ti se Bog smilovati narednog mjeseca...
Pusa i budi dobra (nema ocajavanja duze od dva dana) jer novi ciklus je nova nada user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 10:20:51   
noaa
Hocu bebu sto rece anidla nebi da ti pametujem jer nisam bila u tvojoj kozi al znam da svaki put kad mi je tesko,kad mi je vjera poljuljana procitam pricu od fatimice09 i kazem sebi pogledaj sta je zena prosla i jos uvjek vjeruje i normalna jeuser posted image drzi se i vjeruj da ce ti poslije ovih dugih kisa zasjati sunceuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 10:23:50   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: Leva

Hocu bebu ti i sama znas da to nema veze sa pravdom i cinjenicom da li smo dobri ljudi ili ne.
Stisni zube i guraj dalje ili odustani, to su jedine dvije opcije koje imas. Mi se za nasu bebu borimo vec 38 mjeseci i da li imas predstavu kakav je osjecaj vidjeti 37 negativnih testova? Odvratan, naviknes se s vremenom i furas dalje nadajuci se da ce ti se Bog smilovati narednog mjeseca...
Pusa i budi dobra (nema ocajavanja duze od dva dana) jer novi ciklus je nova nada user posted image


Nema odustajanja ali nema vise ni suza bogami
Nisam se mislila mjeriti s drugima koji sto puta duze/vise/teze se bore od mene al svakog njegova tuga boli

Upravo takve kao vi su uvijek dokaz a onim slabijima poticaj kad postoje NAJHRABRIJE ZENE NA SVIJETU NASE RR-forumasice!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 10:31:10   
Leva
Znam da se nisi mislila uporedjivati sa drugima ali isto tako znam da je svakome njegova bol najveca. Htjela sam samo malo da te oraspolozim i da ti kazem da ce biti bolje samo treba izdrzati ovaj teski period user posted image
Ljubnem te i hocu da vidim jedan osmjeh (pa makar kiseo bio) user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 10:33:51   
Hocu bebu
Hvala Bogu osmijeh je od jutros vec bio evo ga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Da nam svima dragi Bog da dovoljno snage, vjere, sabura(strpljenja) i nagradi nas nasim dobrim zeljama

Ljubim i ja tebe Leva user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 11:28:06   
acudesa
Hocu bebu, nemoj da se brineš, osjeti se težina, teret u tvom postu, ali nemoj biti toliko razočarana, svaki je život satkan od uspona i padova, iza kiše uvijek dođe sunce...ljubim te puno, evo malo zagrljaja da popraviš raspoloženjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 11:31:55   
Skvo RR
Hocu bebu, sta da ti napisem, sve znam taj test donese nekome radost nekome tugu!! I meni je ta prokletinja 10 puta donijela tugu i tegobu.....jos mi je svjez taj osjecaj, tako da te u potpunosti razumijem. Znala sam ga uraditi i tako u prazno buljiti po pola sata, ocekivajuci da se bar nesto pojavi!
Na ovo sve saljem ti user posted image .



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 12:08:57   
dzeni_nl
Draga moja hocu bebu da ti ne bih pametovala ja ti samo saljem puno pozitivnih vibracija i puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image podrske

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 12:10:46   
mama2009
hocu bebu......draga moja koliko sam se samo puta razocarala, mm je postao  gori nego ja .......isla sam od dr do dr i svi nalazi u redu al plusica nije bilo, na kraju sam otisla do Godinjaka i dozivjela pad, al bukvalno pad.......bacio mi je sve nalaze i rekao nista ovo sve ispocetka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mom razocarenju kraja nije bilo....al kad sam dosla kuci odlucili smo da visse necu ici na preglede, nalaze raditi i sl......onda su dosli drugi problemi (kod mm na poslu) pa smo malo bili zaokupljeni s tim......da bi ja sasvim slucajno na poslu razmisljajuci kad trebam dobiti skontala da sam taj dan trebala dobiti al nista nije ukazivalo na to......kupim najjeftini test koji je pokazao user posted image .......nisam vjerovala i kao najveci laik sa tim testom kod moje dr i pokazem joj ga (sad se smijem kad se sjetim tog momenta)

zato glavu gore i misli pozitivno, vjeruj u dragog Boga i bit ce i taj dan kad budes vidjela svoj plus .......


svu srecu svijeta ti zelim, da sto prije ugledas plusic i budes najsretnija osoba na svijetu  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 12:15:41   
hanin
Draga, bice beba, ako Bog da. Imaj vjeru u sebe, ne gubi nadu. I ja sam tesko dobila bebu, imala sam spontane pobacaja i problematicnu trudnocu i predpostavljam kako se osjecas. Samo naprijed i kada to najmanje budes ocekivala, dogodit ce se.

pusice... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 12:19:45   
niki78
Imam v e o m a los dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Na hapovima sam od jutros

(odgovor članu hanin)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 13:49:36   
Mamica24
Drage moje mame... imala sam i ja loših dana... i svaki dan kad dodjem kući ja ko policajac moram da gledam ko mi je ulazio u kuću dok mene nema.... al konačno i to će se riešiti u skorije vrijeme.....

I zato ako vam je danas loš dan... znajte da je sutra drugi dan i druga nafaka i svašta s emože promijeniti preko noći... ako Bog da na bolje...

Samo glavu gore... ja sam vam primjer kako mi svaki dan može biti loš ako im to dozvolim da mi urade!! 

(odgovor članu niki78)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 14:18:53   
hampsi
Mamice 24 i ja sam tako mislila ali kad je neko tokmaz, kad ne moze biti u krivu kako s tim ljudima? I ja govorim izdrzi, proci ce kao i se drugo ali .... Sve je gore i gore. Ubijede te da je mlijeko crno! I tacka. Ja ne mogu vise. Na rubu sam nervnog sloma

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 14:26:58   
Mamica24
I ja sam tako trpila i sinoć mi pukne film... i sve kažem mm-u nije me bilo ni sekunde strah kako će reagovati...
valjda je vidio da sam zapjenila..

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 14:54:06   
snijeg
Drage moje, glavu gore i u nove životne pobjede...sve će se to zvati juče...evo malo mog najdražeg Meše da vas oraspoloži...


"Bilo je to jednom, davno, u životu još lepom. Možda mi se činio težak tada, ali kad mislim o njemu sa ovoga mesta, želeo bih da se vrati."

Meša Selimović

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 16:38:34   
Hocu bebu
prvo cu svima da se zahvalim na podrsci pa onda da citam vase divne kometare
volim vas jako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
21.1.2010 16:39:17   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

prvo cu svima da se zahvalim na podrsci pa onda da citam vase divne kometare
volim vas jako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *