|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
23.2.2010 12:11:46   
ivana st
Mamice znam da želi bebu koliko i ja , ali njegov muški mozak očito ne može da neke stvari shvati. Ma ja se trudim neopterećivat toliko sa bebom, ali ima dana kad se osjećam ko da me vlak pregazio. Srećom pa imam vas koje me razumijete user posted image user posted image user posted image user posted image ! Dođem ovdje, malo se ispušem i čovjeku je odmah nekako lakše.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
23.2.2010 12:15:33   
ena0002
IZVORNA PORUKA: ivana st

ali ima dana kad se osjećam ko da me vlak pregazio.

Ih taj mi je osjecaj itekako poznat, ali iskreno se nadam da ce se sve ovo jednom zvati jucer user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
23.2.2010 12:25:59   
Mamica24
Ma samo glavu gore.. svi su muški u 5 grama što bi se reklo. Sutra ćete se možda već toj svađi smijati i sve će biti OK.

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
13.3.2010 21:30:02   
aya
sta raditi, kad imamte svaki vikend losuser posted image user posted image user posted image user posted image   i kad vam je poprilicno dosta svega  (pranja, ciscenja, rintanja, ugadjanja svima, vas.....................nema......ma nigdje user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
13.3.2010 21:48:01   
R&T@
sreco moja, ko ce ko sam sebi?
mi lude preuzmemo sve na sebe!
ujutro, kolica i bebu i bježi vani

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
13.3.2010 21:54:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: aya

sta raditi, kad imamte svaki vikend losuser posted image user posted image user posted image user posted image   i kad vam je poprilicno dosta svega  (pranja, ciscenja, rintanja, ugadjanja svima, vas.....................nema......ma nigdje user posted image user posted image user posted image )


eh ja sma ti očit primjer mame koja je prevrnula stranicu jeden debele knjige...glavna sam snaga u familiji ja , vikendi kod mene od odručka do večere pa + meza i zalome...al vratila sam se na posao i odlučila moja djeca neće trpiti sa svih strana...em ih ostavljam jer radim na poslu em radim za njih po kući...subote su samo za djecu i tako je i bilo...sinoć se najavljuju a ja mm kažem ni ja nisma tu on me gleda...ne gledaj me ništa ja i djeca imamo isplaniran dan. i tako jutos se one naspavale pa smo jele sve tri zajedno smo doručak i ručak pravile...sve su umeljale al neka su ionako bi čistila a mi smo se izigrale...pa smo šetale malo napolju pa opet se igrale u kući...ručkile i onda ih mama strpala u bibi i odvela kod ramisa na kolače i malo u BBi centar ...kupile po igračku sve tri...starija izabrala bojanku i flomastere stote u nizu, malena je dobila plišanu fifi a mama je kupila monopol. I tako došle smo doma opet malo ručkile pahuljica i bebe se umorile i ranije zaspale. mama sve uradila sad kafu pije...a sutra ih dajem svome milom mužu na cijeli dan dok ja peglam veš i slažem ormare i pripremam kuhanje za iduću čitavu sedmicu. I onda mama ide na fuka kad se vratim kupanje , spvanje i ide novi radni dan...neda mamam više da nam vikende oduzimaju tuđe guzice po cijeli dan...ok je 2-3 sata posjedit al od jutra do maraka nema šanse više.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
13.3.2010 21:59:25   
R&T@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
13.3.2010 22:04:18   
acudesa
Ja imam i ovakvih i onakvih dana, ali sam primjetila da iza 9h navečer ne funcionišem, ili TV ili RR ili spavanje...ostalo samo ako baš baš moram. Znači energija mi ne bude na nuli, nego -100

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
13.3.2010 22:04:28   
aya
hanady prijavljujem se na privatne casove "promjene stranice" ; ja sam jos uvijek na bolovanju, a ako ovako nastavim kad pocnem raditi od trece place cu si priustiti samo dovoljno cvrst strik; a frustracije povlacim sa svih krajeva, od odnosa sa suprugom, djetetom, gostima koji ostaju do 3, 4 ili pola 5 ujutru, sto iziskuje kako moju fizicku snagu tako i materijalnu i sve me generalno frustirira, do toga da frustracije prenosim na meni drage i bliske ljude pa su me poceli i izbjegavati   
I svako jutro kazem "e od danas drugacije" a onda zbog 1001 razloga nastavim po starom, da bude dijete sito, cisto i ...., da muz jede sto voli, da je ispeglan i spreman za posao.......da me gosti pohvale kao zlatnu domacicu.......bla bla bla IDIOT

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
13.3.2010 22:13:30   
Hanady RR
aya...draga moja...ja sam dip.pravnik imam 30 godina...zaposlena u držvanoj firmi imam muža medicinara i na sve to dvoje zlatne djece, živim u našem stambenom prostoru i rekao bi čovjek kad ovo pročita joj jest tebi dobro ali i ja  već 4 i pol godine ja tako ribam, rintam za druge....mila moja ja sam očit primjer nikad im nećeš biti zlatna. mene nikada nisu pohvalili, nikada mi nisu rekli e jest ti ovo ukusno a pometoše kišu božiju...kada im činim usluge ponašaju se kao da sam dužna to da ima radim...njihovu djecu pazim a za uzvrat nisma dobila ni poziv na ručak jedan dan u sedmici da nemoram da letim kući djeci da spremam nakon posla....sve je kod mene najbolje a kod njih nemaš kad otić na kafu...i zato sad kada sam se sa drugim djetetom našla na bolovanju slomili su me po povratku sa bolovanja shavtila sam....NEMA MENI DO MENE I MOJIH CURICA NIŠTA VRJEDNIJE i naravno moga braka bez frustracija od moga umora kako fizičkog tako psihičkog...drugačije sam rasporedila vrijeme i stvari oko sebe, drugačije poslagala prioritete i shvatila upravo večeras da sam tek sada sretna žena...a opet sve mi je na mjestu, sve je opeglano, očišćeno, mmm i djeca zadovoljni. I što je najvažnije ja sam zadovoljna i kao mama i kao žena i kao individua odvojena do svega. super mi je.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
13.3.2010 22:23:27   
aya
draga Hanady, mi smo i kolegiceuser posted image , ja radim kod privatnika i prije poroda sam radila po 12 sati, kako ce biti sada ne mogu ni da zamislim, vec imam problem kod samog pronalaska tete koja bi pristala cuvati dijete 9h (dok odem na posao i vratim se treba mi bar sat), a jos ako mi se desi da radim sat-dva duze kao do sad, uzas, a kod MM ista sitacija, ista profesija, kod privatnika takodje

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 22:18:32   
aya
ako je jucer bio los danas je jos gori, prvo hemoroidi, zatim me MM napadne da sam depresivna i da sam rastjerala svo drustvo oko sebe, a onda ja na tel. kazem drugarici: "dogovorila se poslije 100 godina da izadjem na kafu sa drugaricama, MM obecao pricuvati dijete i onda mi dovede svekrvu", i sad trenutno nisam sigurna da li su to oni culi preko baby alarma ili ne, jer su sjedili u prizemlju; ja znam da sam ga ugasila, ali nisam sigurna da li prije tog razgovora ili poslije, toliko sam umorna da se nesjecam ; A nije jadna zena kriva, on je, jer mu je dusa da mi se p.... u sve cejfove, pa tako i u ovaj jedan u 100 godina, a da sam ostala bez prijateljica, to je izvjesno, prosto su prestale da me zovu na kafu jer nikad ne idem.
A kad sve saberem j.... mi se i ako su culi i meni je usran dan, citav dan sam provela rintajuci u kuhinji, kafa, dorucak, sudje, rucak, sudje, a u medjuvremu presvucem dijete i nahranim, perem i prostirem ves,  j.... ovaj zivot!

A on je otisao da odveze mamu, pa ce svratiti do rodjaka na kafu :-)
sreca pa imam internet

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 22:22:37   
acudesa
Hanady, hitno ayu na obuku...uh..jesu neki..."jednom u 100 godina se dogovoriš" i tako te izrade (tako mi je ova tvoja cijela priča poznata), ali bori se, bitno je da ne odustaješ

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 22:30:55   
D_K
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: aya

sta raditi, kad imamte svaki vikend losuser posted image user posted image user posted image user posted image   i kad vam je poprilicno dosta svega  (pranja, ciscenja, rintanja, ugadjanja svima, vas.....................nema......ma nigdje user posted image user posted image user posted image )


eh ja sma ti očit primjer mame koja je prevrnula stranicu jeden debele knjige...glavna sam snaga u familiji ja , vikendi kod mene od odručka do večere pa + meza i zalome...al vratila sam se na posao i odlučila moja djeca neće trpiti sa svih strana...em ih ostavljam jer radim na poslu em radim za njih po kući...subote su samo za djecu i tako je i bilo...sinoć se najavljuju a ja mm kažem ni ja nisma tu on me gleda...ne gledaj me ništa ja i djeca imamo isplaniran dan. i tako jutos se one naspavale pa smo jele sve tri zajedno smo doručak i ručak pravile...sve su umeljale al neka su ionako bi čistila a mi smo se izigrale...pa smo šetale malo napolju pa opet se igrale u kući...ručkile i onda ih mama strpala u bibi i odvela kod ramisa na kolače i malo u BBi centar ...kupile po igračku sve tri...starija izabrala bojanku i flomastere stote u nizu, malena je dobila plišanu fifi a mama je kupila monopol. I tako došle smo doma opet malo ručkile pahuljica i bebe se umorile i ranije zaspale. mama sve uradila sad kafu pije...a sutra ih dajem svome milom mužu na cijeli dan dok ja peglam veš i slažem ormare i pripremam kuhanje za iduću čitavu sedmicu. I onda mama ide na fuka kad se vratim kupanje , spvanje i ide novi radni dan...neda mamam više da nam vikende oduzimaju tuđe guzice po cijeli dan...ok je 2-3 sata posjedit al od jutra do maraka nema šanse više.



svaka cast!!

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 22:33:20   
Hanady RR
aya....nema tu najavljivanja dušo...dogovoriš fuka kad znaš da one nema važnih egzistencijalnih obaeza i samo ga iznenadiš- BU ja idem na kafu...

moj je dana s curice čuvao...i baš se jadničak umorio...
sad smo djecu kupali i one spavaju ...ja pošla da kuham muffine kaže on...meni nije do života a kamoli do muffina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e baš me nasikirao...pravo ono.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 22:37:37   
aya
ja bila fer, najavila 7 dana prije i .............user posted image  user posted image  dodje mi da se ubijem, jos onda kaze ti si totalno nekomunikativna, ni prijatelja nemas user posted image  user posted image , a kad sve saberem nemam vremena ni cestito da se istusiram user posted image , a najsladji mi je kad kaze kako se on jadan slomi pomazuci mi

A vrhunac je sto i pravosudni spremam, ko fol, 4 dana nisam ni stranice okrenula, a dok je on ucio ja izmisljala sta da mu kuham i kakav sok da cijedim da moze na miru koncentirrano da uci

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 22:43:22   
Hanady RR
aya moj je meni mrtav hladan rekao da ja idem danas da šetam po radnjama i da sumnja da ću kafu popiti....ja mu kažem e jest tako je i odem...ša me gabri više šta ko misli ja sam ja i nedam svoje ja nikome.

kakvo crno samoubistvo...nemoj to više nikada reći...sve će se to jednom zvati juče samo polako.

A stručni...e to te nemam šta tješiti štrebati se mora al brate polako pa nemoraš sve u istoj godini.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 22:55:08   
taurus

IZVORNA PORUKA: aya

hanady prijavljujem se na privatne casove "promjene stranice" ; ja sam jos uvijek na bolovanju, a ako ovako nastavim kad pocnem raditi od trece place cu si priustiti samo dovoljno cvrst strik; a frustracije povlacim sa svih krajeva, od odnosa sa suprugom, djetetom, gostima koji ostaju do 3, 4 ili pola 5 ujutru, sto iziskuje kako moju fizicku snagu tako i materijalnu i sve me generalno frustirira, do toga da frustracije prenosim na meni drage i bliske ljude pa su me poceli i izbjegavati   
I svako jutro kazem "e od danas drugacije" a onda zbog 1001 razloga nastavim po starom, da bude dijete sito, cisto i ...., da muz jede sto voli, da je ispeglan i spreman za posao.......da me gosti pohvale kao zlatnu domacicu.......bla bla bla IDIOT
Kad ovo čitam ko da sebe vidim. Ista sam takva bila kad sam se porodila. Nisam sigurnamožda me je i postporođajnadepresija opalila al i ja sam bila nepodnošljiva. Niko nije mogao sa mnom pričati, a lomila sam se da stignem sve. Kad se samo sjetim silnih gostiju koje sam dočekala. Najgore od svega što sam svaki put postavljala stolove, a nikog nisam dočekala samo sa kafom i kolačem. Bile su to sjedeljke do nekih doba, pa poslije sve raspremaj, budi se još jednom da nahranim user posted image i ujutro slomljena. Znala sam pola dana provesti u kuhinji a beba sama leži samo kad zaplače jadođem. I sve to da bi pokazala da sam dobra domaćica, kuharica itd. Fuj gadim se sebi dok ovo pišem. Kome sam ja to pokazivala i ko mi je rakao hvala. user posted image user posted image

Sreća dođoh pameti pa sad ko Hanady vikend za djete i mm, za kuću koliko ostane. Srećom radim u smjenama pa tako da sve što danas nisam stigla uradiću ujutro jer sam druga smjena. A goste sam svela na minimum i to samo oni najdraži pa opet i to ponekad. Dosta više. Draga moja razumijem te u potpunosti nego se ti mijenjaj što prije i uči na tuđim greškama a ne na svojim

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 22:58:10   
taurus
Šta je ovo uradi pola poruke mi otišlo gore u citatuser posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 22:59:57   
milenium
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ja imam i ovakvih i onakvih dana, ali sam primjetila da iza 9h navečer ne funcionišem, ili TV ili RR ili spavanje...ostalo samo ako baš baš moram. Znači energija mi ne bude na nuli, nego -100


i kod mene je istouser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 23:02:33   
nikita
hanady svaka cast za promjenu, ljubim te user posted image
aya moras sama sebe organizirati jer nitko drugi nece
Moj muz je ok, osim ljubavi imamo zaista prijateljski odnos i mogu mu sve reci i razuman je covjek i pomoci ce mi uvijek . Ja sam u posljednje vrijeme postala cangrizava baba koja kvoca na svaku, place, sto kazes depresivna, samo sto radim je po kuci i i oko malog, mene nigdje nije bilo. Onda se samo druzim sa svekrvom koja je dobra zena ali mi je posla ici na zivce jer dolazi po par puta na dan radi malog i bas mi nesto dojadila...u biti nije ona kriva, niti je do nje zena mi pricuva malog kad god je pitam i sve mi pomogne, ja sam kriva. E onda ti ja fino jednu vece puknem, pocnem plakat ko da me netko davi, jednostavno ocepila i muzu sve izbiflala, sve rekla sto me muci i da ja ne mogu ovako. Sto kaze Hanay imam sve u zivotu a nisam zadovoljna. Od tada ne prode 2-3dana da negdje ne odemo, da se ne druzimo s ljudima a evo od sutra idem na pilates 3puta u tjednu.
Zasto ti prijateljice ne bi dosle nekad do tebe na kavu, zasto ti nekad sa bebom ne bi otisla ako je ne mozes ostaviti, idite zajedno u kupovinu namirnica, pa mene sad i odlazak u Konzum raduje ako nista drugo. I kad se kupam, uzivam 1h u kadi, cujem kako mali kenjka muzu i smijem se, nek ga malo pegla , bolje ce mene razumjet a prije odma trci da ga ja uzmem jer nitko ga ne mozes smiriti nego ja user posted image
Sama sebi nesto nadi, moras zaista


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 23:14:39   
iv@ncica
user posted image user posted image naprijed  zenice

< Poruku je uredio iv@ncica -- 14.3.2010 23:16:04 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
14.3.2010 23:20:12   
nikita
ivancice zao mi jeuser posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
15.3.2010 0:03:13   
iv@ncica
hvala  nikita..fulala  sam  temu ..pa  je  prebaceno  na  svim  forumasicama zelim  reci...ah  desi  se  kad  ti je  mozak  off

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
16.3.2010 10:21:58   
veeseelaa
draga aya tvoji postovi su me izbacili iz cipela
Tm je jako, jako bezobrazan
Neznam  kako si sebi dozvolila da te kuća tako okupira???????????
Trzni se dok je vrijeme, ako ne možeš izaći zbog bebe zovni drugarice doma, zabavi se
Plati nekog da ti čuva dijete i izadji, mani se rintanja po kući!
Što mu budeš više ugadjala sve će ti gore biti, ja bi njega nabila nogom i za takvo ponašanje bi mu se osvetila da bi se za glavu uhvatio
Izadji brate bilo gdje, bebicu u kolica i šetaj, sjedni negdje na kafu, kupi novine, čitaj i kuliraj
Mene na ovoj temi teško da ćete vidjeti

< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.3.2010 10:25:26 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *