|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 21:56:14   
Anoniman
ccccccc
Užas!! Ne mogu da vjerujem....
Žao mi je curica user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:11:51   
ena23
a ja sam plakala radi njih user posted image  

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:15:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ena23

a ja sam plakala radi njih user posted image  


nisi jedinauser posted image i pored ovog sto sam procitala ipak zao mi onih curica,nisu one jadne krive..

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:16:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: ena23

a ja sam plakala radi njih user posted image  

njima na dusu... ovo samo kod nas ima, koji kreteni! user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:19:03   
Mirkica
zalosno stvarno kad neko svojoj djeci ne misli dobro kome ce onda


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:20:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

zalosno stvarno kad neko svojoj djeci ne misli dobro kome ce onda



i ja isto al zena nije pitala nas,ovo je Dida negdje isceprkala pa postavilauser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:21:49   
Dida79
Da to se je pitala autorica onog posta ja sam ovaj tekst samo copy paste sa fb na rr.Imala sam potrebu da procitaju i one forumasice koje nemaju fb a koje su tako srcano zelile da pomognu

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:21:50   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

zalosno stvarno kad neko svojoj djeci ne misli dobro kome ce onda



i ja isto al zena nije pitala nas,ovo je Dida negdje isceprkala pa postavilauser posted image



skontala pa prepravila :)))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:22:49   
Anoniman
mirkice jesi li ti prepravila gornji postuser posted image zaklela bi se da sam nesto drugo procitalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:23:40   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: noa

mirkice jesi li ti prepravila gornji postuser posted image zaklela bi se da sam nesto drugo procitalauser posted image

ma jesam bona pa sam skontala da je smao prenejt tekst a ne da je nas zena pitala pa sam se odmah prepravial a vi ste brze kao blic hahahaha


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:23:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

zalosno stvarno kad neko svojoj djeci ne misli dobro kome ce onda



i ja isto al zena nije pitala nas,ovo je Dida negdje isceprkala pa postavilauser posted image



skontala pa prepravila :)))))



bezobraznice pomislit ce da sam ludauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:24:48   
Mya_81 RR
Žao mi je djece user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:32:01   
ena23
ma nisam ni ja zbog roditelja nego zbog one curice mladje koja nevjericom gleda u novu igracku a starija seka joj pokazuje da je zaista njena... ta me slika pratila mjesecima i sad ne mogu da vjerujem da su te iste curice prepustene ovim ludjacima. otac kockar, mati- nedefinisana- rasipnica... ma fuj, gadi mi se vise ovaj svijet.   

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:36:14   
ena23
greska

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:38:06   
Anoniman
ja sam upoznala curice i zaista im zelim sve naj naj u zivotu

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:38:37   
mala86
Joj Boze ja ovo vidim prvi put i bas me user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a o roditeljima-ni rijeci

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:42:47   
milenium
žalosno.user posted image

sad više ne znam šta da vjerujem i kome.vjerovala sam i u ovo pa ispade da nije istina.tko mi garantira da novce što su bili skupljeni za njih nije sebi u džep smetnuo neki mostarski guzXnja i sad pita ili ćete 9 000 ili nekom drugom novce.ma znate šta :ja tu ništa nikom ne vjerujemuser posted image ni jednima ni drugimauser posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
5.7.2010 22:48:29   
Anoniman
zao mi je djece

A ovo je razlog zasto uvijek radje pomazem zivotinjama...tu prevare nema

zao mi je ljudi koji su vjerovali u dobro....nadam se da ce i dalje nastaviti da vjeruju...da radi ovoga nece odustati

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:08:50   
Saraya
Ccccccc... neki ljudi, fakat, ne zasluzuju pomoc... user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:22:22   
tweety
IZVORNA PORUKA: milenium

žalosno.user posted image

sad više ne znam šta da vjerujem i kome.vjerovala sam i u ovo pa ispade da nije istina.tko mi garantira da novce što su bili skupljeni za njih nije sebi u džep smetnuo neki mostarski guzXnja i sad pita ili ćete 9 000 ili nekom drugom novce.ma znate šta :ja tu ništa nikom ne vjerujemuser posted image ni jednima ni drugimauser posted image


milenium zašto se uvijek praviš pametna??vjerovatno nisi uopšte prisutna na grupi jer da jesi ne bi tako pisala.svaka marka,svaki potrošeni fening se stavljao crno na bijelo,da ljudi vide gdje i šta je bilo sa novcem.cura koja je pokrenula akciju je čiste i mirne savjesti,borila se svim srcem i dušom da im pomogne.svađala se od gradonačelnika do neki ministara federacije.zapostavila je svoju djecu da bi pomogla ovoj.da je htjela,nikad ne bi napisala na šta je sve to izašlo.ali ipak ona je osjetila potrebu da napiše kako stvari stoje i sa onima koji su pomagali odluči šta i kako dalje.a ti si se našla da tako pišeš o osobi koju opšte ne poznaješ.sram da te bude!!!

dragim forumašicama koje su pomogle ovim bebama,od srca se duboko izvinjavam jer niko od nas nije mogao ni posumnjati da će ovako biti.žao mi je što sam uopšte pisala na ovu temu,što sam vas u jednu ruku i molila da pomognete.da kod nas imalo ima pravog zakona,i imalo prave države,ova djeca bi danas bila kod neke druge porodice i bila bi puno sretnija nego sa ovim svojim maloumnim roditeljima!svi smo šokirani,jednostavno smo ostali bez teksta.

još jednom od srca primite moje duboko izvinjenje!

< Poruku je uredio tweety -- 6.7.2010 0:23:52 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:32:41   
Anoniman
tweety nemas se ti sta ispricavati svakog je steglo oko srca kad je vidio onu sliku iz konakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
stvarno mi je zao curica kakav ih zivot ceka s takvim roditeljimauser posted image neka im je dragi Bog na pomoci.

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:37:23   
tweety
noaa slažem se u potpunosti,i meni je žao one jadne dječice.nažalost imaju roditelje kojima je mozak manji od makova zrna,pa misle samo na svoju gu*icu a ne na one najvažnije.

ja se osjećam prevareno a vjerujem i svi ostali koji su pomogli.koliko smo samo apelovali da im se pomogne,i na kraju nam je to hvala za sve učinjeno.ma fuj,muka mi je od svega.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:38:24   
milenium

IZVORNA PORUKA: tweety

IZVORNA PORUKA: milenium

žalosno.user posted image

sad više ne znam šta da vjerujem i kome.vjerovala sam i u ovo pa ispade da nije istina.tko mi garantira da novce što su bili skupljeni za njih nije sebi u džep smetnuo neki mostarski guzXnja i sad pita ili ćete 9 000 ili nekom drugom novce.ma znate šta :ja tu ništa nikom ne vjerujemuser posted image ni jednima ni drugimauser posted image


milenium zašto se uvijek praviš pametna??vjerovatno nisi uopšte prisutna na grupi jer da jesi ne bi tako pisala.svaka marka,svaki potrošeni fening se stavljao crno na bijelo,da ljudi vide gdje i šta je bilo sa novcem.cura koja je pokrenula akciju je čiste i mirne savjesti,borila se svim srcem i dušom da im pomogne.svađala se od gradonačelnika do neki ministara federacije.zapostavila je svoju djecu da bi pomogla ovoj.da je htjela,nikad ne bi napisala na šta je sve to izašlo.ali ipak ona je osjetila potrebu da napiše kako stvari stoje i sa onima koji su pomagali odluči šta i kako dalje.a ti si se našla da tako pišeš o osobi koju opšte ne poznaješ.sram da te bude!!!

dragim forumašicama koje su pomogle ovim bebama,od srca se duboko izvinjavam jer niko od nas nije mogao ni posumnjati da će ovako biti.žao mi je što sam uopšte pisala na ovu temu,što sam vas u jednu ruku i molila da pomognete.da kod nas imalo ima pravog zakona,i imalo prave države,ova djeca bi danas bila kod neke druge porodice i bila bi puno sretnija nego sa ovim svojim maloumnim roditeljima!svi smo šokirani,jednostavno smo ostali bez teksta.

još jednom od srca primite moje duboko izvinjenje!


dušo draga tebi se nisam obratila.niti sam ja ikoga uvrijedila.ja sam ostavila svoj komentar i to je to.a to što ste se vi osjetile prozvanim to vam nisam kriva.user posted image
i ja se ne Pravim pametna-nema potrebe da se PRAVIM kad ja to već jesamuser posted image
tebi hvala u svakom slučaju na riječimauser posted image pusauser posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:40:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tweety

noaa slažem se u potpunosti,i meni je žao one jadne dječice.nažalost imaju roditelje kojima je mozak manji od makova zrna,pa misle samo na svoju gu*icu a ne na one najvažnije.

ja se osjećam prevareno a vjerujem i svi ostali koji su pomogli.koliko smo samo apelovali da im se pomogne,i na kraju nam je to hvala za sve učinjeno.ma fuj,muka mi je od svega.




ima ona stara ''pomozi sirotu na svoju sramotu''

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:40:13   
tweety
IZVORNA PORUKA: milenium

i ja se ne Pravim pametna-nema potrebe da se PRAVIM kad ja to već jesamuser posted image
tebi hvala u svakom slučaju na riječimauser posted image pusauser posted image


jako pametna,nema šta!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *