|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: poza za zatrudnjiivanje
18.6.2008 13:36:23   
idana_85
Pa ne znam bas koliko je poza bitna, moj muz i ja smo se pazili, nismo odmah htjeli bebu,tako da on nije u mene nikada....al eto....desilo se. Mozda da nakon odnosa on ne izvlaci odmah, ostane neko vrijeme u tebi ili....ne znam. Pa ne zovu se ti spermici dzaba plivaci, doplivaju oni gdje treba, a nesto mora i izaci, pogotovo ako ste se pozelili pa bude puno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: poza za zatrudnjiivanje
8.7.2008 21:32:17   
dadakg
Ma kakva crna poza
Do sada koliko sam poza probala i zid ogulila petama imala bih celo obdaniste svoje dece.
A ja jos ni jedno user posted image



(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: poza za zatrudnjiivanje
8.7.2008 23:06:58   
glavobolja
IZVORNA PORUKA: dadakg

Ma kakva crna poza
Do sada koliko sam poza probala i zid ogulila petama imala bih celo obdaniste svoje dece.
A ja jos ni jedno user posted image

Dadakg, u potpunosti se slažem s tvojim komentarom. Naprosto mi prisjedne vrijeme u kojem poslije odnosa trebamo uživati, jer mi mm konstantno popravlja jastuke ispod guze, namješta noge.... Prije mi je palio cigaru, a sad se bori da me "postavi u adekvatan položaj"user posted image




_____________________________

Zahra

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: poza za zatrudnjiivanje
22.7.2008 20:55:46   
sabas
haha
u pravu si prije je vodio racuna da mi donese sok ili zapali cig a sada trazi jastucic i obavezno mu je ne mici se ti sta ti treba
ali akb isplatice se

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 10:28:12   
ajla.d
pozdrav idana dali treba uci sva sperma da bi ostala trudna il to nemora znaciti i dali treba lezati bar pola sata da bi ostala trudna

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 10:37:26   
ajla.d
user posted image

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 13:03:04   
ja
sto se tice poza mislim da je dobro ditati noge na zid i jastucic mali pod guzu,ali isto tako sam za lezanje od 20min  do pola sata,a jos jedna stvar sto sam pricala licno sa ginekologom je da kad imas odnos i MM zavrsi u tebe da poslije toga nemate odnos do 7 dana jer prilikom drugog odnosa povlaci se onaj dio koji je ostao.Moje je iskustvo bilo da smo pokusavali 3 mjeseca i svaki danuser posted image  dok nisam pricala ali kad smo malo razrijedili Bogami dode i user posted image  e sad to je iz mog iskustva ali ko zna mozda se jos kome posreci....

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 13:34:49   
ajla.d
pozdrav palma

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 13:40:15   
palma
Pozdrav i tebi, evo čitam o ovim pozama i mislim o podizanju tih nogu, to nikad nisam radila a tri godine pokušavam pa probat ću i to...

(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 13:40:16   
idana_85
ja je upravu, citala sam negdje da treba ja mislim tri dana da se sperma "obnovi", a sta to znaic ne pitaj te me, nisam bas upamtila, uglavnom, ako iscrpljujes muza svaki dan teze ces ostati trudna,valjda ti maleni slabije plivaju.
ja ti i nisam neki strucnjak, mi smose pazili pa eto.....a ja mislim da svakome mora nesto i izaci pa opet zene ostaju trudne, nije do poze ni do toga koliko izadje.


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu ajla.d)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 13:43:05   
palma
Ja mislim da je do kvaliteta sperme i do ženinih jajnika, mogu ja dizati noge koliko hoću ako nema ovulacije i nikad je nisam utvrdila đaba mi je sve

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 13:47:24   
maslačak82
IZVORNA PORUKA: palma

Ja mislim da je do kvaliteta sperme i do ženinih jajnika, mogu ja dizati noge koliko hoću ako nema ovulacije i nikad je nisam utvrdila đaba mi je sve

e ovo si u pravu milijon posto!
Sperma ima prosječnu brzinu od 45km/h, tako da ako je kvaliteta dobra oni odmah odu di treba, e sad može još biti do domaćina, ako i tu nešto ne štima eto džaba noge u zrak!

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 13:48:38   
mali
IZVORNA PORUKA: palma

Ja mislim da je do kvaliteta sperme i do ženinih jajnika, mogu ja dizati noge koliko hoću ako nema ovulacije i nikad je nisam utvrdila đaba mi je sve


e ovo si u pravu milijon posto!
Sperma ima prosječnu brzinu od 45km/h, tako da ako je kvaliteta dobra oni odmah odu di treba, e sad može još biti do domaćina, ako i tu nešto ne štima eto džaba noge u zrak!

Potpisujem...


_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 13:49:59   
palma
Ma da kod mog muža sve ok. A ovi moji jajnici policistični, menstruacija u četiri mjeseca i kad bih na glavi dubila ništa...

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 13:50:55   
mamin sin
Ma nema veze poza, spermici dok ti i ne ustanes i dok ga co`ek ne "izvadi" ako ce stizati stignu gdje treba..user posted image  Kakvo lezanje...A dovoljan je samo jedan mali spermic da oplodi jajasce od onih nekoliko miliona koji se nalaze u spermi pa tako ako i iscuri...Bitno je koji je najjaci i najbrzi da stigne. Bar ja mislim da poza i ne utice na to vec nekih hiljadu drugih faktora.
Gledala sam jedan dokumentarac na Discovery-ju. Kazu da ce lakse doci do zaceca ako i zena dozivi orgazam jer se razrjedjuje vaginalna "sluz" pa plivaci lakse stizu na cilj, a i grcenje maternice koje se javlja tada im pomaze da stignu gdje treba.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 20:18:30   
ajla.d
ozdrav palma ja isto nisam pokusavala ni dizat noge ni nista drugo sad cemo probati jednom posle menge da se necuvamo iako on jos nezeli dijecu pa misli hajd probacemo nece bit valjda nista a ja se nadam iako sumnjam cuvala sam se pet god pa dali bi sta moglo bit od prvi puta i jedinog neznam vidjecuuser posted image

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 20:26:15   
ajla.d
draga moja palmice pokusaji svakako valjda ce uspjeti jednom nada zadnja umire pa puno sreceuser posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 20:28:42   
ajla.d
pozdrav dadakg

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 20:35:48   
ajla.d
pozdrav dadakg sta se radiuser posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 20:48:51   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: dadakg

Ma kakva crna poza
Do sada koliko sam poza probala i zid ogulila petama imala bih celo obdaniste svoje dece.
A ja jos ni jedno user posted image



 user posted image  user posted image  user posted image  ....e to je tocno..i ja isto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 20:49:26   
tikica_69
Mislim...imam dvoje, ali sam za trece sve pete ogulila...a i koljena bogami user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 20:55:45   
dadakg
IZVORNA PORUKA: idana_85

ja je upravu, citala sam negdje da treba ja mislim tri dana da se sperma "obnovi", a sta to znaic ne pitaj te me, nisam bas upamtila, uglavnom, ako iscrpljujes muza svaki dan teze ces ostati trudna,valjda ti maleni slabije plivaju.
ja ti i nisam neki strucnjak, mi smose pazili pa eto.....a ja mislim da svakome mora nesto i izaci pa opet zene ostaju trudne, nije do poze ni do toga koliko izadje.


I ja sam do skora mislila da je tako, ali nije. Skoro sam na nekom medicinskom sajtu pronašla da su baš češćim odnosima plivači kvalitetniji (u vreme ovulacije odnose treba imati svaki ili svaki drugi dan). Ako uspem da pronađem gde sam to našla prekopiraću ovde.
ajla.d
pozdrav i tebi
kod mene ti je šugovo danas mi je stigla veštica pa mi nije ni do čega i nisam ni zašta user posted image . Kako si ti ?

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 20:56:51   
dadakg
Tikice
šta ima kod tebe, kako si ? Veliki pozdrav

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 21:00:33   
tikica_69
A nista....sad mi plodni dani pa malo kucna radinost user posted image Iduci mjesec lovimo prirodnjak (IVF), pa cemo vidjeti kako cemo tako napredovati...nada ne umire user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: poza za zatrudnjiivanje
21.8.2008 21:01:58   
dadakg
Želim ti puno sreće user posted image
Kako nam je tako nam je....... idemo dalje.....

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *