|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
3.7.2008 23:55:40   
zvončica
Pošto je MM vojno lice često je odsutan po dežurama. Sad sam navikla na to i mogu reći nekad mi dobro dođe da se malo ispušem, ali u početku samuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
9.7.2008 18:37:13   
Najdraza mama
Mnogo mi je tesko svaki put kad ide od kuce ali takav mi je posao i mora biti odsutan od 7-15 dana pa dodze ..i nastojim da uzivam sa njim koliko mogu jer sta cu tako je kako je ..to sam znala i prije nego smo se uzeli a davno je to bilo12g ima ..ali svaki put ga ocekujem sa nestrpljenjem...nije lako .

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
13.7.2008 12:29:05   
Monia
Vremenom sam prevazisla neko tugovanje kada voljeno bice ode na put.Naravno da mi nedostaje,sada se vise brinem da put i sve ostalo prode u najboljem redu.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
27.9.2008 1:28:40   
maslačak82
Moj je nedavno bio na službenom put. prvi dan sam baš bila sjetna, malo i zaplakala user posted image a poslije se tako odmorila da mi bilo super, počistila sve generalno, onda uživala, ako sam ostavila daljinski na stolu-našla ga tamo, ostavila krevet spremljen-dočekao me, ma milina! Onda mi nije ni falio..ali nakon 4 dana mi već bilo ružno i neobično da nemam za kim skupljati čarape po stanu

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
1.10.2008 15:44:32   
Nunichi
Moj dragi je vec 17 mjeseci u Iraku,dolazi kuci svakih 3 do 5 mjeseci i tu je 15-16 dana.Sad ljetos je bio 22 dana i mi napravismo naseg andjelaaaa user posted image
Jako je tesko,puno suza,brige i nervoze...ali proci ce,jos malo...
Ne postaje nikako lakse,samo je gore,ali imamo cilj i plan,polako zavrsavamo to sto smo planirali.Dosta mi je vise i telefona,msn-a,slika i kamera sve cu to pobacat kad se vrati user posted image Ali njemu je ipak tamo samom puno teze,dusa moja draga.Uh bas sam ga pozelila...eto njega nama za 3 sedmice,pa sam vec opustenija i tu je 16 dana i onda... user posted image sve isto...u krug. user posted image
Ali proci ce... jos malo

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
4.11.2008 0:13:36   
Anoniman
Koliko tužna, toliko i sretna... šta bi i da ga svaki dan po 24 sata gledam a da se ne brine i za mene i za naše dijete!

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
4.11.2008 8:24:32   
tea lana
ja i moj muz se razdvajamo svake sedmice takva je priroda njegovog posla.Il imaju utakmicu po BH sto je lako vrati se taj dan a kad imaju evropske kao npr prosli i ovaj mjesec 4 takve e onda ga sedmicno nema po 4 dana plus pripreme turniri i treninzi.Ma moj mm i kad je u Sa nije puno kuci ali ja sam se navikla.Bilo mi je teze kad je Lana bila manja nisi mogao od nje nista uraditi samo htjela po rukama,nego cekaj da zaspe pa onda prioni na posao.A sad je ok,falimo jedno drugom pozelimo se ali i po malo se odmorimo i on od mene i ja od njega.A i onda vrijeme organizujemo kako nama odgovara a ne prema tome kad je tata kuci.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
13.11.2008 5:06:24   
Dalia05
Moj muz nekad nije kuci po 15 danauser posted image .Ali kad dodje kuci svo slobodno vrijeme provodi sa nama. Idemo na izlete,shopinge, igraonice i tako dalje. Kad sam se udala za njega znala sam kakav posao radi i da mora cesto biti odustan tako da sam se navikla. I moja kcerkica se navikla zato kad treba da dodje kuci obadvije ga zeljno ocekujemo. Sto se mora nije zora. I znamo kad dodje kuci da iskljuci svoj mobitel i komputer i svo svoje slobodno vrijeme posveti nama. Zato ga volimo i jedva cekamo da dodje kuci ako bogda.user posted image user posted image user posted image Go tata ti si najbolji volimo te

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
13.11.2008 7:01:13   
nexie
user posted image user posted image eh sad se ja moram od svog čikice razdvojiti.....danas krećem za Dubrovnik. tamo ću se poroditi, ulazim u 9. mjesec.....a moja duša , moje sve ostaje u Bosni...doći će mi na vikend za 15ak dana, al ne možemo jedno bez drugoga.....kad disati ne mogu bez njegauser posted image user posted image al sve za našeg bebača...navikli smo u vezi biti na daljini tolikoj, al godinu dana smo u braku i sve što uradim je posvećeno njemu...mora raditi, šmrc....a ja se moram poroditiuser posted image ovdje nit vjerujem doktorima nit imam koga svoga da mi pomogne oko bebe,a kući sam najsigurnija s mojom mamicom...mjesec dana još nam ostaje da preguramo...i više se ako Bog da nećemo razdvajati....user posted image

_____________________________

06.12.2008.

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
13.11.2008 7:25:20   
Zoe
Navikla sam se na ta razdvajanja..MM zbog prirode svoga posla često putuje, al sreća u svemu tome je što i brzo dođe, odsustvuje po 3-4 dana.. Ja pak rijetko putujem, uglavnom su to dnevna putovanja..jednom prilikom sam otišla na seminar koji je trajao 6 dana..i onda nam je račun za telefon  došao samo takav user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
21.11.2008 21:59:53   
andji
ja i mm nikad nismo bili razdvojeni dalje od 2 dana,ma ni dalje od dan kad bolje razmislim.....i ne mogu reći nikad,ali mislim da se ne bi doveli u situaciju da se ne vidimo 7 dana a kamoli mjesec,prije bi se odlučili za bilo šta drugo nego za tu razdvojenost,vuče ta razdvojenost ka otudjivanju,zaboravljanju,svako gradi naeki svoj život na svoju stranu....a da ne pričam u najgorem slučaju prevare koje su neminovano došle kao logičan slijed,ja to vidim tako samo sam realna....ja bi se prije odlučila da smo skupa pa taman se i pokačili svaki dan,ali kad znam da ćemo se pomirit pa ručat skupa pa spavat i da uvijek znam gdje je i šta radi

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
21.11.2008 22:57:06   
tea lana
tvoje mi je razmisljanje malo cudno.Ako ima povjerenja sa obje strane nikakva razdvojenost to ne moze poremetiti.Izvini al smatram da razmisljas kao dijete po ovom pitanju.Po tebi nasi muzevi bi svi trebali dati otkaze jer oni radi posla cesto putuju,i ti kazes da radi toga se otudjuju od nas.A zar nije gore da suprugu nametnes svoje,i radi tvojih strahova i ljubomore  on odustane od svog poziva i posla kojeg voli samo da bi sa tobom bio i rucao.Izvini al mi je to djetinjasto.Jer kad tad on bi te okrivljavao da radi tebe ne radi ono st voli.A i druga stvar zar mislis da je muzevima koji su u npr.Iraku ili Afganistanu svejedno,oni to rade da bi svojim porodicama obezbjedili bolji zivot.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
21.11.2008 22:58:25   
Anoniman
često smo razdvojeni, ali ništa nas nemože odvojiti...user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
21.11.2008 22:59:54   
tea lana
upravo tako kako si rekla Shee

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
21.11.2008 23:33:01   
Nunichi
Totalno se slazem Tea Lana i Shee user posted image user posted image  

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
22.11.2008 20:24:10   
andji
TEA LANA i ostale,žene nisam nikog imenovala,citirala,prokomentarisala nije mi bila namjera da nikog uvrijedim,ja sam iznjela svoje mišljenje i svoj život,svoj stav u kome se ja i mm potpuno slažemo,on je imao priliku da ide za Italiju isto radi posla,odustao je jer je Sergej mali,mi smo tek malo u braku a i ne može me ostavit u gradu u kome nemam nikog svog niti njegovOG.jEDNOSTAVNO NISMO ZA ODVOJENOST,tu smo se složili i dijelimo ono što sam ja napisala,imamo li mi pravo na takvo razmišljanje?Naravno da imamo,kao što imaš pravo i ti na svoje.

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
23.11.2008 5:55:16   
Dalia05
U mom slucaju ali govorim za svoj brak sve odlicno funkcjonise. I kad je odustan od kuce po 7 ili 10 ili 15 nije vazno cujemo se telefonom po 50 puta na dan. kekekekkeke Nekad ja mislim da smo mu dosadne ,a on nam naravno uvjek kaze da nismo i snama prica kao da se nismo culi mjesec dana hahahaha. Sto se tice prevare kad bi na to mislila onda nebi bila ni dobra majka, ni supruga..  Muz ako ce vas prevariti to ce uraditi i u svom gradu a nece cekati da ode na sluzbeni put. Mislim ako mu je to cilj i ako je takav covjek. Vjerujem svom muzu  jel znam da svaki put kad ode na put ode da bi meni i mojoj princezici bilo bolje u zivotu. Radi da bi mogao da nam priusti sve sto mi zelimo i za to smo mu jako zahvalne. Jel nebi voljela da mi je muz svaki dan kuci a da je neki nehljebovic da moram cekati hoculi moci sebi nesto priustiti ili ne. Hoceli mi djete imati ovaj mjesec za novu gardarobu ili na kraju krajeva hoceli imati da jede ovaj mjesec.  Ovako znam da imam dobrog i finog muza koji se brine za svoju porodicu a u isto vrijeme zrtvoje neko odredjeno vrijeme bez nas. Ali ja opet pisem o svom braku ali svako ima svoj prefrenc sto se tice zivota i braka.

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
10.2.2009 23:52:03   
SelmydZany
Iako smo jos u vezi,ne zivimo skupa i on ne ide po tako nekim putovanjima,sjecam se da je dok smo u vezi isao na dva putovanja,jedno zbog meraka,a drugo jer je morao i ja sam te dane dok je on bio u drugom gradu,umirala od tuge,culi smo se,ali jednostavno mi je falio....plakala samuser posted image ....joooj,ne zelim se sjecati toga...to nije neko nepovjerenje vec jednostavno ljubavuser posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
11.2.2009 0:00:19   
Ilhana RR
Ja studiram preko interneta, tako da ja svako 10 sedmica odem tri dana na fakultet da uradim ispite koje treba i da predam radove i tako to... dva puta je isao samnom jer je bio slobodan tako da nam je bilo prelijepo u hotelu =) a inace svo vrijeme provedemo na telefonu pricajuci... sem kad sam na predavanjima hahahaha....

ovde srecom ima sistem dzabe telefoniranje sa osobama koji imaju istu mrezu... tako da mi pricamo toliko po noci da na kraju jedno od nas zaspi a telefoni upaljieni hahaha

uglavnom nevolimo ni jedno kad smo razdvojeni...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
11.2.2009 0:19:12   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Moj dragi je vec 17 mjeseci u Iraku,dolazi kuci svakih 3 do 5 mjeseci i tu je 15-16 dana.Sad ljetos je bio 22 dana i mi napravismo naseg andjelaaaa user posted image
Jako je tesko,puno suza,brige i nervoze...ali proci ce,jos malo...
Ne postaje nikako lakse,samo je gore,ali imamo cilj i plan,polako zavrsavamo to sto smo planirali.Dosta mi je vise i telefona,msn-a,slika i kamera sve cu to pobacat kad se vrati user posted image Ali njemu je ipak tamo samom puno teze,dusa moja draga.Uh bas sam ga pozelila...eto njega nama za 3 sedmice,pa sam vec opustenija i tu je 16 dana i onda... user posted image sve isto...u krug. user posted image
Ali proci ce... jos malo



Eh da se ispravim ovdje...misija zavrsena prije 7 dana,nema vise razdvajanja. user posted image user posted image user posted image
Napokon zajedno 24h bez da razmisljamo o rastancima na aerodromu...uh ljepote. user posted image user posted image user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
11.2.2009 15:15:44   
HannaS
Joj Nunichi pa kod tebe slatka user posted image   Sad si sigurno sva happy,pogotovo zato sto se blizi dan poroda i znas da neces vise bit sama,da je tvoj dragi kraj tebe!user posted image user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
11.2.2009 15:17:57   
Blue rose RR
Nunichi lijepo iskoristi te dane.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
16.5.2009 0:23:05   
leli§
ma ja sam vise i navikla da budemo razdvojeni...uvijek neko nekuda putuje. mi kao na tockovima a ne na nogama...veza 6 godina na daljinu prva dva mjeseca braka bili razdvojeni...sljedece sedmice dragi opet ode a ja nakon mjesec dana mu se pridruzujemuser posted image katastrofa...meni je svaki put tesko, svaki put se privikavam na spavanje sama nanovo... nekad obucem i njegovu majicu u kojoj je spavao ja je ne operem odmah-mirise mi na njega pa zaspemuser posted image ali ja ne bih mogla ni po 24/7 stalno da smo zajedno...ima ljudi koji rade na istom mjestu, na posao zajedno, kuci zajedno na rucak zajedno---ja bih vala posandrcala da moram bas toliko da slusam o autima i kompijuterimauser posted image user posted image user posted image (to su mi nekako situacije kada se ne mozemo preokupirati necim drugimuser posted image user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
16.5.2009 21:25:49   
scarlett
Moj suprug odlazi sutra na edukaciju u susjednu državu i nećemo se vidjeti mjesec dana i već mi nedostaje, a moram da se držim kao da mi to i ne pada toliko teško, jer znam da je i njemu teško da me ostavi, pogotovo što sam u 7.mj. Borim se sama sa sobom da mu olakšam odlazak, a u sebi umirem od tuge.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
16.5.2009 21:28:36   
Golubica
Rode ne brini cuvat cemo te mi. Vec smo danas isplanirale sta cemo sve sa tobom. user posted image user posted image

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *