|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš medeni mjesec..
14.10.2008 14:27:26   
larina
2 sedmice na Derbi u tunisu-super je bilo,pa smo jos 2 puta isli sa djecom jednom hamamet,a drugi put opet Derba.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena83)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vaš medeni mjesec..
14.10.2008 15:17:13   
anitaMO
vodice ,a trebali u london.valjda ce me nekad odvesti.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vaš medeni mjesec..
15.10.2008 14:52:49   
Gigana
mi se vjenčali 16. juna, a vec sutradan ujutro otišli u Brela na 7 dana.  Bilo nam je super, ali smo se uspjeli jednom čak i posvađati, naravno, oko gluposti.



(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vaš medeni mjesec..
20.10.2008 6:08:58   
Dalia05
Ja i moj suprug smo boravili u planinama za vrijeme naseg medenog mjeseca brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.Kad smo stigli zena koja nam je rentala cabin rekla nam je da ne ostavljamo smece napolju jel se nekad desi da medo dodje blizu kucicehahahahahh.Dok sam ja spavala moj muz je sjedio i iscekivao medu hahahha.Ali bilo nam je krasnooooooooooooooooooooooooooooooooo.user posted image

(odgovor članu malena83)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vaš medeni mjesec..
20.10.2008 7:47:19   
andji
ja i MM se još nismo vjenčali,tako da neman još bračnog putovanja,mada kad se upišemo i krstimo sergeja palimo negdje nas troje to je sigurno.Ja čim sam se preselila svom MM mismo se bacili na pravljenjeuser posted image ,i bio nam je medeni mjesec kad sam mjesec poslije uradila test i vidjela da je pozitivan

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu malena83)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vaš medeni mjesec..
18.12.2008 14:33:08   
sarayka
Turska - predivnih mjesec dana user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 15:07:04   
ivana st
Bol na Braču, odličan odmor poslje organizacije pira,sređivanja stana i tisuću odrađenih malih sitnica...

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 15:24:23   
mnn
mi još nismo bili na medenom mjesecu, kadmali napuni 1godinu planiramo negdje otiči sa njim.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 17:18:47   
reallove
mi smo imali 2 medena mjeseca,dva vjencanja i svadbeuser posted image u Bosni i Jordanu..u Bosni smo proveli 5 nezaboravnih dana na Vlasicu,hotel "Pahuljica"a kada smo dosli u jordan bili smo u na Akabi na moru,nama je bilo prelijepo i to necu nikad zaboraviti jos kad mi je muz napravio surprise,latice od ruza,romanticna vecera i kupkauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 17:33:32   
Dzenana_G
Mi smo bili u Turskoj u Beleku. Bilo je super s obzirom da sam 2 dana pred vjencanje oprzila nogu, nisam mogla kako treba da hodam. Kako sam dosla u hotel nisam izlazila iz njegovog kruga 7 dana. Ali svejedno fino smo odmorili i uzivali.




_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 18:02:00   
Almaa
Moj dragi i ja smo bili u Egiptu u Sharm El Sheiku i bilo je nezaboravno.

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 19:14:35   
new mama
Korcula 12 prelijepih dana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 20:04:08   
leona81
IZVORNA PORUKA: Almaa

Moj dragi i ja smo bili u Egiptu u Sharm El Sheiku i bilo je nezaboravno.


potpisujem...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 20:09:21   
mama2009
bili smo u Turskoj prelijepih i nezaboravnih  14 dana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 20:10:56   
Nellica
Moj mm i ja do momenta darovanja na našoj svadbi nismo znali gdje idemo na bračno, jer je to bio dar naših kumova user posted image , tako da smo drugi dan nakon svadbe već bili u Dubrovniku i to smo imali prekrasan romantic paket u hotelu sa 5 zvjezdica, sa uključenih bezbroj tretmana, romantičnih večerica, wellnessom do besvijesti ....

Sve u svemu prekrasno i za sjećanje

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 20:24:09   
anidla
Turska, Alanya....plavo putovanje, Anadolske vatre....osoblje hotela preljubazno sa iznenadjenjima zbog medenog mjeseca...ma cita 10! pa izradila sam 100 slika sa bracnog, to sve govori...

Volim te mm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vaš medeni mjesec..
31.10.2009 20:25:25   
teta berta
Nismo bili smrc...... Ali valjda cemo uspjeti i to obaviti he he...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vaš medeni mjesec..
1.11.2009 13:26:26   
Dida79
jao zene kako vam zavidimuser posted image
mi nismo nigdje bilo na medenom mjesecu i jos uvijek zalim za tim ali  kada djeca porastu planiramo da odemo na neko putovanje sami nas dvoje ima do toga jos ali ipak se radujem user posted image

< Poruku je uredio Dida79 -- 1.11.2009 13:27:09 >

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vaš medeni mjesec..
4.11.2009 13:26:27   
mamilica
Istanbul i Bursa
Kao sto sve zenice kazu: ''nezaboravno''

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vaš medeni mjesec..
4.11.2009 13:38:31   
malaaaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

jao zene kako vam zavidimuser posted image
mi nismo nigdje bilo na medenom mjesecu i jos uvijek zalim za tim ali  kada djeca porastu planiramo da odemo na neko putovanje sami nas dvoje ima do toga jos ali ipak se radujem user posted image

to ija isto kazem kad poraste pa cemo onda otic malo sami da uzivamo ni mi nismo imali medeniuser posted image ja u bosni bila cekala vizu on ovdje radio tako da nismo mogli otici zbog vremena i obaveza *tonu* a sada user posted image ima pa ga nebi ostavljala kad poraste malo akobogdauser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vaš medeni mjesec..
2.12.2009 14:29:46   
shejla
mi smo isli u Minhen na utakmicu polufinala lige prvaka  Bayern - Milan (mm navija za Bayern, a ja za Milan) na neke fore smo nabavili karte (i to VIP, hehe).
Onda otisli u Frankfurt kod mm sestre (koja je bila ovdja u sarajevu - dosla na vjencanje i ostala jos 2 hefte). Bili 10 nezaboravnih dana. Posto smo isli autom, krenuli ranije, pa ostali jos po jedan dan u Grazu, Mariboru i Zagrebu.
Bilo je bas ludilooo... i sad pocesto znam uzeti slike pa se prisjecati user posted image  
aBd, kad Lamija malo poraste idemo na drugu stranu (po Italiji) jer je bas super tako sa autom putovati...

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vaš medeni mjesec..
2.12.2009 14:40:30   
andjela I
Opatija u mjesecu februaru, zatvoreni bazen, dzakuzi, sauna, mmmmmmmmm samo kad se sjetim....

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vaš medeni mjesec..
2.12.2009 14:53:33   
Doraa
Egipat...Sharm El Sheik hotel Regency Plaza ***** ma savršenstvo!!!
I još veći je značaj imao taj medeni jer smo otišli direktno s proslave-rezali tortu i pobjegli s kumovima do aerodroma. Tako ljepota o kakvoj nisam ni sanjala osjećala sam se kao princeza ili još bolje kao kraljica ali zaista bez preuveličavanja! Terasa s nezaboravnim pogledom na plaže... ma sve 10+
Vrijedi živjeti da to doživiš.Hvala momku koji radi u agenciji koji nam je preporučio taj hotel jer smo se zamalo odlučili za drugi koji na slici izgleda ljepši a nije ni blizu. Jedina stvar koja je pokvarila romantiku je što sam prvu bračnu noć provela sama na terasi hotela-došlo mi je da se vratim pješke kući-moj dragi je nakon preburnog dana i čekanja u hotelu dok dobijemo sobu:ZASPAO čekajući pola sata da ja iziđem iz kupatila
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja tvrdoglava nisam ga htjela probuditi od razočarenja što me nije čekao ko zapeta puškauser posted image user posted image user posted image Naravno zato smo imali najljepše prvo svitanje jer nije dugo trebalo da svane a on se trznuo-izvinjavao i...sve je dobro što se dobro svrši!user posted image


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 21:51:55   
R&T@
Istanbul!
7 noći!user posted image
Tada je bio Eurosong tamo, 2004. godine, pjevao mladi Backović....
Planirali reprizu iduce godine, pa mm ostao bez posla user posted image . odgodili za narednu, u kojoj sam bila user posted image ....slijedece nismo htjeli ostaviti bebaru user posted image ... pa onda preselili...pa opet mala bebara user posted image ...
Sad vjerujem da ce repriza biti 2027. godine kad cure budu na fakultetu!
user posted image user posted image user posted image
A mi cemo koristiti popust za penzionere i još neka pomagala..
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 21:56:02   
Schecherlemica
Turska,Alanya,nezaboravnih i savrsenih 14 dana...user posted image user posted image user posted image

user posted image Volim Te zauvjek! Koliko god zauvjek trajalo...user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *