|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
25.10.2011 21:34:36   
emy24
hiljadu sjajnih sunaca  malo sam se zeznula,user posted image user posted image

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
25.10.2011 21:37:53   
teacher75
ja ti imam obje knjige al na engleskom i tako sam ih i procitala, u orginalu, sto mi je jos bio poseban dozivljajuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
29.10.2011 11:42:45   
zvončica
Knjiga "Čuvarica sestre svoje" - Jodi Picoult...predobra je....i film je snimljen.

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
30.10.2011 21:46:41   
Adana
Pročitah knjigu 'Kći čuvara uspomena' i meni je srednja žalost, i nekako mi je bezveze napisana, nimalo ne zaokuplja pažnju. Bar moju nije...

A trenutno čitam 6. dio 'Vamprske akademije' od Richelle Mead, i super je! Ja se jedva odvojim od knjige. :) Žao mi je što ima samo 6 dijelova. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 10:51:35   
hanabanana
 
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Kopile Istanbula -iskreno stala sam na pola knjige i pročitala Kći čuvara uspomena zatim Skandalozno uzela čitati,nakon toga ću Doba šive jer baš nešto nemam volje trenutno se vratitit ostatku štiva iz Kopile Istambula user posted image  nekako mi radnja prezamršena,previše likova,skače se sa jedne na drugu stranu nekako mi je sve nedovršeno i nedorečeno...Možda predkraj to sve dobije smisao ali zasad baš me ne privlači da saznam user posted image user posted image


Vrati se....odlična je knjiga.


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 10:54:17   
teacher75
ja pocela citati Put soli, nije losauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 11:13:08   
Amani12
Trenutno citam Tilly Bagshaw - Skandalozno. Uzbudljivo a opustajuce user posted image

Ukratko:
Sasha Miller dolazi na Cambridge kako bi ostvarila svoj san. Nakon što joj srce ukrade seksepilni profesor Theo Dexter, skandal je prisili na odlazak... U međuvremenu, Theo postaje televizijska zvijezda, a njegova napaćena supruga Theresa konačno shvaća da su povjerenje i vjernost dvije riječi koje on ne razumije... Nekoliko godina poslije, dvije će se žene udružiti u drskom planu kako bi porazile muškarca koji ih je obje zamalo uništio...
Preporucujem user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 15:39:52   
Adana
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja pocela citati Put soli, nije losauser posted image


user posted image  Meni je knjiga super!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 16:30:50   
Selma.A.M
hanaban vidiš trebala bi pokušati ponovo se uključiti u radnju knjige "Kopile Istambula" možda mi ovaj put "sjedne" user posted image

Put soli - jako dobra knjiga  i baš sam je u jednom dahu pročitala ....

Eh skoro sam završila Doba šive ( nije loša knjiga,nema neku posebnu radnju,jednostavno se sve vrti oko ljubavi majke prema sinu ,vremenu provedenom zajdeno i tako) Moglo bi se nazvati i " Dnevnik jedne majke" user posted image user posted image

Pročitala sam Drhtaj i nastavak te iste Šapat, i onako ko voli SF+ljubav+tinedžerski žanr +vukove onda je knjiga kao stvorena za njega.........

Sada već čitam "Sašenjka" knjiga je ogromna user posted image  ali nekako mi je počela držati pažnju već od 1 stranice pa vidjet ću za dalje ......

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 21:28:47   
madam x
Grad lopova, ne znam ko je napisao, knjiga trenutno nije kod mene- ODLIČNA- odavno nisam pročitala zanimljiviju priču.user posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 21:33:15   
teacher75
zadnja knjiga koju sam procitala i koja me se pravo dojmila je Sjena vjetra Carlos Ruiz Zafona, procitala sam je bukvalno u jednom dahu, nisam mogla statiuser posted image sada hocu da nabavim nastavak te knjiga Andjelova igra, mada kazu da nije toliko dobra kao ova, ali moracu i nju procitatiuser posted image
http://www.profil.hr/knjiga/sjena-vjetra/4438/

< Poruku je uredio teacher75 -- 31.10.2011 21:34:15 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 21:35:46   
teacher75
IZVORNA PORUKA: zvončica

Knjiga "Čuvarica sestre svoje" - Jodi Picoult...predobra je....i film je snimljen.

ja imam tu knjigu na engleskom ali sam pogledala film i nije mi bio cemu pa ne procitah knjigu, skuplja prasinu na policiuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 23:23:39   
juni
Gdje da kupim knjigu Put soli?

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 23:26:04   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: juni

Gdje da kupim knjigu Put soli?

Provjeri u knjizari Svjetlost pored Imperijala....99% sam je vidjela tamo.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 23:52:21   
juni
Hvala na info user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
31.10.2011 23:53:53   
juni
Hvala na infouser posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
1.11.2011 14:38:25   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: juni

Gdje da kupim knjigu Put soli?

Provjeri u knjizari Svjetlost pored Imperijala....99% sam je vidjela tamo.


ja sam je kupila prije par dana u konzumu u vf-koreji za 5 kmuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
2.11.2011 20:43:09   
emy24
IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja pocela citati Put soli, nije losauser posted image


user posted image  Meni je knjiga super!

i ja je toplooo preporucujem...knjiga je extra


_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
3.11.2011 19:21:55   
de_de
IZVORNA PORUKA: emy24

IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja pocela citati Put soli, nije losauser posted image


user posted image  Meni je knjiga super!

i ja je toplooo preporucujem...knjiga je extra



Odlicna je, ja sam je procitala u jednom dahu. Jucer popodne pocela citati, maloprije zavrsila.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
5.11.2011 10:14:07   
Pingvina
Dobar vam dane zenice!!!Tek odnedavno sam clan RR-a, a sad tek nadjoh ovu temu. Opsjednuta sam knjigama-i uvijek neku moram imati pri ruci.
Ovo sto je Konzum poceo da radi mi je super-sasvim dovoljno stiva za mjesec dana.Trenutno citam Vitez templar-drugi dio trilogije o Templarima..ma ne znam...nesto mi se bas ne da da ju procitam. Ali rekla sam sebi da nema prelaska na drugo dok ovo ne zavrsim.user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
6.11.2011 15:59:05   
Selma.A.M
Jučer sam kupila knjigu Parfem-ispovest jednog ubojice- sinoć sam došla do 7 poglavlja i stala,danas mi se nije dalo nastavljati user posted image  nikako mi se ne sviđa,sva sreća da je tanka,možda se baš zbog toga nakanim pročitati je do kraja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
6.11.2011 16:20:30   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Jučer sam kupila knjigu Parfem-ispovest jednog ubojice- sinoć sam došla do 7 poglavlja i stala,danas mi se nije dalo nastavljati user posted image  nikako mi se ne sviđa,sva sreća da je tanka,možda se baš zbog toga nakanim pročitati je do kraja user posted image user posted image user posted image


ima i film, ja sam prvo film gledala i uazsnuta bila, tako da knjigu necu da pocnem

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
6.11.2011 19:46:43   
teacher75
IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Jučer sam kupila knjigu Parfem-ispovest jednog ubojice- sinoć sam došla do 7 poglavlja i stala,danas mi se nije dalo nastavljati user posted image  nikako mi se ne sviđa,sva sreća da je tanka,možda se baš zbog toga nakanim pročitati je do kraja user posted image user posted image user posted image


ima i film, ja sam prvo film gledala i uazsnuta bila, tako da knjigu necu da pocnem

slazem se, film je bio odvratan i morbidan pogotovo ona scena na kraju, fujuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
6.11.2011 23:45:05   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Jučer sam kupila knjigu Parfem-ispovest jednog ubojice- sinoć sam došla do 7 poglavlja i stala,danas mi se nije dalo nastavljati user posted image  nikako mi se ne sviđa,sva sreća da je tanka,možda se baš zbog toga nakanim pročitati je do kraja user posted image user posted image user posted image


ima i film, ja sam prvo film gledala i uazsnuta bila, tako da knjigu necu da pocnem

slazem se, film je bio odvratan i morbidan pogotovo ona scena na kraju, fujuser posted image



E sad ste me zabrinule user posted image  ali iskreno i zainteresovale da pročitam user posted image  ..... A baš mi se neda...Ne znam ni zašto je kupi-možda me korica knjige prevarila user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
8.11.2011 17:24:47   
Amani12
Prvo sam procitala 'Parfem' a onda i film pogledala,doduse ne do kraja.
Nije moja omiljena knjiga,daleko od toga,ali je drugacija u svakom slucaju.

Trenutno citam 'Kopile istanbula',zanimljiva je,pa vidjet cemo... user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *