|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
23.1.2009 23:20:54   
Mik Mik
Na papiru, Sejdi ima sve - partnera, djecu i kuću, ali u stvarnom životu, to joj nije sasvim dovoljno. Sejdi ne može da odoli vraćanju u kožu žene od karijere preko dana i svijet žurki noću. Šta se uopće dogodilo sa seksi mačkicom Sejdi? Jedine neprospavane noći sada su one kada beba plače. Sejdi izmišlja svoj novi identitet - zgodna televizijska producentkinja. Malo bezazlene zabave sve dok........istina i mašta ne počnu opasno da se prepliću. Neće proći mnogo, a ona će se zapitati da li zaista želi da bude ta uzbudljiva druga osoba...

Uzbudljiva i duhovota priča sa mnogo obrta. Biću sve što hoćeš  je očaravajući roman o nevjerstvu, majčinstvu i ponovo okupljenim prijateljima.

Preporučujem !!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
24.1.2009 8:12:37   
bebbe RR
Visnja, ja nisam riba, ali jesam pasionirni citalac, i procitala sam puno toga i vrijednog i bezvrijednog, pa sam nekako uspjela procitati "11minuta", ali da ti iskreno kazem - ostala sam razocarana i to sasvim. Nekako mi je sva bila kao film "Prety Woman" na njegov nacin... I na kraju i nelogican rasplet s tim dolaskom na pariski aerodrom, jednostavno nije moguce da su oboje bili tamo u vremenu koje je pisac ponudio... Inace, nije mi on mrzak pisac, kada je Alhemicar izasao bila sam opcinjena, ali ja mislim da se Coelho preraste. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
30.1.2009 9:23:02   
Amelaa RR
Evo narucila sam od Tariqa Ali-a knjigu Kamena Zena,kazu da je extra,pa eto javim vam cim procitam.

user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
30.1.2009 9:53:05   
Lenka
Zelena Čoja Montenegra: Knjiga o Zuki Džumhuru i Osman-paši Sarhošu
pisac Momo Kapor

davno sam je čitala, al mi je knjiga pravo dobra... pa eto ko voli nek izvoli... inače Džumhur mi je jedan od najjačih naših pisaca... i ne znam kako mi ona pade na um al eto preporuka od mene

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
30.1.2009 9:59:58   
Lenka
zaboravih napomenuti da je pisac te knjige i sam zuko džumhur, al tačnije nikad nije uspio izdati tu knjigu pa je m.kapor to napravio sa njegovim tekstom iz svoje perspektive usput opisujuci odnosno poredeci džumhura sa pašom... ostalo saznajte sami 

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 30.1.2009 10:38:20 >

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
1.2.2009 12:23:07   
mamyca
Trenutno citam knjigu "U Mostaru o Mostaru" od Tahira Tase Delicauser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
5.2.2009 21:47:04   
nikita
Preporucujem knjigu : Ispricaj mi svoje snove od Sydney Sheldon

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
17.2.2009 13:53:35   
Blue rose RR
Prenos postova:

IZVORNA PORUKA: ivany

Drage forumašice,neki dan dobilam knjigu d komšinice koju kad sam počela čitati nisam mogla da ostavim dok je ne pročitam. Knnjiga je istinita priča o djevojci koja je nasjela na poslovnu ponudu jednog arapa koji posjeduje lanac butika i robnih kuća. Radnja se odvijala  1991 godine i radi se o jednoj beograđanki izuzetne ljepote koja je tada imala 20 godina. Knjiga se zove ISPOVJEST IZ HAREMA,napisao je Branko Milenković novinar srbijanskog magazina Argument,za koji je djevojka pristala da ispriča svoju priču al identitet nije otkrivala. Zaista jako dobra knjiga. Ne pamtim da je neka knjiga ostavila ovako jak dojam na mene kao ova. Ja sam je uzela sinoć čitati kad je Asja zaspala i nisam mogla da je ostavim. Pa eto toplo vam preporučujem ovu knjigu da potražite i pročitate.

IZVORNA PORUKA: ivany

Zaboravila sam i ovo dodati: Djevojka je završila u haremu kod jednog prebogatog arapa u Dubaiju. evo jedan odlomak:

Jedna od njih mi je prišla pomilovala me po grudima i upitala jel mi ovo prvi put da idem kod Gospodara. Kimnula sam glavom,ne plaši se,kazala je ona,nas dvije imamo iskustva. Poslije pola sta,možda cijeli sat,nisam imala osjećaj za vrijeme,u sobi se čula muzika ,nekog, meni nepoznatog muzičkog instrumenta. Trajalo je nekoliko sekundi,djevojke su izašle iz bazena. Došlo je vrijeme da upoznam Gospodara.

Gospodar su djevojke zvale taog arapa što je bio njegov harem.


IZVORNA PORUKA: mama alma

Baš si me zaintrigirala s ovom pričom, gledala sam na netu i čim dobijem platu idem kupiti ovu knjigu, 20 KM je,

IZVORNA PORUKA: HanaBana

I ja obavezno idem to kupiti. Na pola sam citanja "Tragom mrtve princeze" i cim nju zavrsim odmah tu uzimam u ruke.- Pravo si me zaintrigiralauser posted image

IZVORNA PORUKA: ivany

Ja ću dobiti na čitanje tu knjigu tragom mrtve priceze,sada je čita moja kona pa kadona završi onda ću ja,al ova knjiga e tako dobra da evo još razmišljam o njoj,morala sam vam je odmah preporučiti.

IZVORNA PORUKA: tea lana

meni je super knjiga Amanet od Nure Bazdulj Hubijar i meni se cini da bi je konstantno mogla citati kao i sve sto Nura napise 

IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Mama alma, a da ti ostane u džepu 20 KM:

http://www.baneprevoz.com/bane/bok/trazi.php

Samo nemoj na poslu čitati user posted image

IZVORNA PORUKA: Gigana

e sad ja moram reći da sam ovu knjigu preporučila na sličnoj temi prije 1-2 mjeseca, ali niko me nije bendao ni 2%.

Knjiga je fenomenalna, tačno je ne možete prestati čitati.  Priča je pravo zanimljiva, a ima i malo erotike, što je dodatno čini interesantnom. user posted image


IZVORNA PORUKA: tea lana

ako imate jos koju stranicu za skidanje knjiga molim vas napisite 

IZVORNA PORUKA: leli§

evo ja sam je skinula sa ove stranice koju je preporucila meryemamina... i vec se printauser posted image user posted image user posted image citavih 107 strana.... jedva cekam da dodjem kuci... ima da ostanemo gladni preko vikendauser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: ivany

Leli koju si knjigu skinula sa ove stranice što nam je dala maryamamina?



IZVORNA PORUKA: mamyca

Sad cu i ja,i mene ste zaintrigirale.user posted image
Al knjige nema nazalost.user posted image


IZVORNA PORUKA: leli§

Ivany, skinula sam ovu knjigu sto si ti preporucila...ispovijest iz harema... odnosno nasla sam je pod "ispovest iz harema" i super je ispalo... samo izgleda kao neki dosadni dokument isprintan na A4 formatu...ali ne sudi se knjiga po koricamauser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: leli§

ima mamy ima.... idi na baneprevoz.com i onda pod elektronske knjige i trazi je kao ispovest iz harema (ISPOVEST---ekavica nece je izbaciti pod ispovijest)... meni je malkice trebalo da je nadjem ali eto...nije bilo branka milenkovica na spisku autora pod slovom Buser posted image user posted image user posted image sad bi moj dragi rekao "ja sto ti komplikujes"user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: HanaBana

heheheh evo mi se iscudjavaju na poslu sta ja toliko printam. Rekoh im da nesto moram prevesti, a oni mi se zabrinuse da mi valja prevodii 100 stranauser posted image user posted image user posted image user posted image Valjda niko nece skontati o cemu se radi. Veceras ce biti duga noc kao da gledamuser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: mamyca

Ahauser posted image ,hvala i ja cu je onda citatiuser posted image ,sto ce nam biti interesantan vikend.user posted image

IZVORNA PORUKA: mamyca

Gotovouser posted image ,kasnije cu da printam dok mi MM donese jos listovauser posted image user posted image .Hvala jos jednom.user posted image

IZVORNA PORUKA: Zoe

Hvala na linku za knjige, e jest me obradovao, inače ih "gutam", samo sad ne smijem da printam, šefica je u kancelarijiuser posted image user posted image , samo čekam da zamakne za ćošakuser posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: leli§

pa printaj duplexuser posted image user posted image i po 2-3 stranice... da ne zuji printer previseuser posted image user posted image user posted image pa kad zamakne onda nastavi sve u jednom komaduuser posted image

IZVORNA PORUKA: Bosanka

davno procitla.....nista posebno.

IZVORNA PORUKA: Shee

jao, dobre ste.user posted image Ma i ja sam ih sve pročitala i Tragom mrtve princeze i Sultanov harem i Ispovest.user posted image Ma to mi je onako tralala literatura kad hoću da se opustim, tj.sve tri sam čitala na moru.user posted image

IZVORNA PORUKA: idana_85

Predobra je knjiga, citala sam je...
Pretpostavljam da ce ti se onda svidjeti i knjiga Princeza Sultana, Kceri princeze sultane i Krug princeze Sultane. To su tri dijela, predobra je, ja sam jednu citala za dan....


IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Shee, slažem se sa tobomuser posted image . Ja bih nešto za "mozganje", evo mog prijedloga Igra staklenih perli- Herman Hese (moj omiljeni pisac), nema spavanja dok se čita!

IZVORNA PORUKA: Shee

dobar je hesse.:) Ja sam njega u srednjoj pročešljala od stepskog koji je bio za lektiru pa do perli i sidarte.user posted image

IZVORNA PORUKA: mazalica

Ja sam knjigu Tragom mrtve princeze procitala kada sam rodila, bila sam u bolnici 15 dana da mi nije bilo knjige poludila bi od raznih slucajeva, zena, doktora, sestrica itd... Meni je ostala u finom sjecanju...

IZVORNA PORUKA: riba78

proćitala ispovest iz harema ,prošle godine user posted image

,meni se lićno više svidjela ,

tragom mrtve princeze user posted image ,Badalpurski vrt  drugi dio.


IZVORNA PORUKA: Gigana

IZVORNA PORUKA: Shee

jao, dobre ste.user posted image Ma i ja sam ih sve pročitala i Tragom mrtve princeze i Sultanov harem i Ispovest.user posted image Ma to mi je onako tralala literatura kad hoću da se opustim, tj.sve tri sam čitala na moru.user posted image


shee, meni je ovih dana upravo ta "tralala" literatura najdraža, jer samo uživam u čitanju, a ništa ne razmišljam.  Bukvalno, mozak na pašu i tralala user posted image


IZVORNA PORUKA: Shee

ma to i jeste najljepše gigana.user posted image

IZVORNA PORUKA: alisa grabus

Ja preporucam knjigu pod nazivom ''Osmica'' od Katherine Neville i sve autora Dana Brauna (meni licno Andjeli i demoni najbolja), Dostojevski ''Zapisi iz donjeg doma'' ako jos uvijek volite i nesto starije procitati, Paulo Coelho ''Zahir''... 

IZVORNA PORUKA: mamyca


IZVORNA PORUKA: idana_85

Pretpostavljam da ce ti se onda svidjeti i knjiga Princeza Sultana, Kceri princeze sultane i Krug princeze Sultane. To su tri dijela, predobra je, ja sam jednu citala za dan....



Citala sam prve dvije knjige i stvarno su predobre,ali treci dio nemogu nigdje da nadjem,a tako mi se citauser posted image user posted image .


IZVORNA PORUKA: mamyca


IZVORNA PORUKA: alisa grabus

Ja preporucam knjigu pod nazivom ''Osmica'' od Katherine Neville


Definitvno jedna od najboljih knjiga,do sada sam je 3 puta procitala i mislim da bih mogla jos tolikouser posted image ,potrazite je i procitajte,necete se pokajati.Mislim da cete drugacije razmisljati o šahu kad je procitate.user posted image


IZVORNA PORUKA: ivany

Dosta tih knjiga za mozganje i te malo teže literature sam prošla kroz srednju školu,fakultet i postdiplomski tako da mi sada trenutno odgovara tralala literatura.

IZVORNA PORUKA: leli§

je li iko poceo da cita ovo "printano" stivouser posted image user posted image user posted image ja dosla do pola, koliko sam se opustila toliko sam se umorila... ima toliko gresaka u ovoj elektronskoj veraiji...katastrofa... eto hocemo mi pirateuser posted image user posted image user posted image user posted image

princeza sultana, kcerke i zacarani krug procitala prije neke 3-4 godine... u jednom dahu na eng, i licno meni je bolja na eng nego prevod...malo se izgubi onoga necegauser posted image orginalnosti...ali su dobre... sad kad ovu ispovijest zavrsim ima da slistim jos i "Djevojke iz Rijada" i onda malo da pauziram o zenama i arapskom svijetuuser posted image

kome nije do tralalal literature preporucujem "The Tipping Point" Malcolm Gladwelluser posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Adana

Sinoc sam skinula na komp knjigu Ispovijest iz harema, danas sam je procitala. Pa zanimljiva je. Hvala na prijedlogu, i hvala Saneli na linku! user posted image

IZVORNA PORUKA: mamyca

Kad smo vec kod ovog printanjauser posted image ,meni nece nikako,mislim slova mi ispadnu sifrirana,ne kontam.user posted image

IZVORNA PORUKA: Okarica

IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Mama alma, a da ti ostane u džepu 20 KM:

http://www.baneprevoz.com/bane/bok/trazi.php

Samo nemoj na poslu čitati user posted image


Hej ženo, svaka ti čast za ovaj link. Poskidala sam more knjiga. Pusa!

IZVORNA PORUKA: ziki

user posted image user posted image user posted image vala za link MaryamAmina, ja i mm smo se zarazili, samo knjige skidamo.
Zna li neka od vas kako se zove nastavak knjige Tragom mrtve princeze, vrtovi ne mogu da se sjetim koji

IZVORNA PORUKA: bubamara80

Kad smo kod knjiga preporučujem definitivno Majstor i Margarita od Bulgakova i tanje knjigice prepune napetih emocija iliti što ja zovem zavođenje umom user posted image  knjižice se zovu:

Preporučeno je senzualan i zanosan roman o čežnji koja se proživljava iza maske pisma i o mogućoj katastrofi koja preti kada se maske skinu.
Mlada Dankinja, Delfin Hav, videla je na jednoj izložbi sliku francuskog umetnika Žana Lika Forera. Slika je na nju ostavila toliko jak utisak da je odlučila da Foreru pošalje pismo.
Prepiska postaje sve intimnija i Delfin počinje da razgolićuje svoju dušu, sloj po sloj. Njena osećanja prema njemu pretvaraju se u veliku strast. Ona, i telom i dušom, čezne za ljubavnikom koga nikada nije videla.
Konačno, sastanak se više ne može odlagati...
Preporučeno je zavodljiv roman o zavođenju. Preveden na više od dvadeset jezika.
Iselin C. Herman
Dodir , Nada Marinković
Poetican i elegican, Dodir je roman jakog intelektualnog naboja koji uzbudjuje i nadahnjuje, zanosi i oplemenjuje i koji, zasto to kriti, bezuslovno poziva na sanjarenje: da u zajednickom otiskivanju niz maticu osecanja i uspomena sa citaocem progovori o strastima i tajnama sveta koje zauvek nastanjuju duse ljudske i zarad kojih se i zacinje ova prica za osetljive...

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Da li neko zna kako se zove knjiga o hazereti Fatimi i njenom bludnom zivotu????
Jos nisam pocela citati Ispovjest jer jako malo vremena imam i navece uspijem samo preletiti koju stranicu Tragom mrtve princeze.


P.S: Nadam se da ćemo OPET početi koristiti pretraživač, i nastavljati na starim temama.
Umorih se dok ovo spojih.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
18.2.2009 19:22:47   
sarayka
Molim vas zna li neko ima li i gdje kupiti knjiga Amin Maalouf Love from Afar... Zaista neznam koji je nas prevod a cula sam od prijatelja da je super a ima i ta opera... Plz pomozite!!!user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
26.2.2009 21:32:56   
leli§
trenutno citam "the present" (igra rijeci na eng dar ili sadasnjost a ustvari je i jedno i drugo). autor je Spencer Johnson... lagano stivo koje nas podstice na preispitivanje nase sadasnjosti i uzivanje u istoj.

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
26.2.2009 22:29:28   
Leva
Sasvim slucajno sam naletila na knjigu "Citati Lolitu u Teheranu" Azar Nafisi se zove autorica. Ovo stivo me je natjeralo da se zamislim i upitam kako bih se ponasala da sam kojim slucajem rodjena na drugoj strani zemaljske kugle...
A ako bas zelite da se opustite i nasmijete do suza obavezno procitajte "Kako je lijepa moja Vectra" autor je Ozren Kebo. Citala sam je na ljetovanju i dobro se zabavila user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
28.2.2009 10:13:38   
žana o8
Sinoć završila "Snovi moga oca" od Baraka Obame, nije loša, čitljiva je .Preporučujem kao lagano štivo pred spavanje.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
28.2.2009 10:40:13   
alisa grabus
Curke moje, ja sam procitala skoro pa sve knjiga koje ste do sada pomenule i zaista ste odabrale divne stvari. Ja se slazem da su od nasih pisaca Selimovic i Jergovic ubjedljivo najbolji i da su Tvrdjava, Dervis i smrt i Drugi poljubac Gitte Denon, Sarajevski Marlboro i ostale njihove stavri koje se trebaju procitati. Knjiga koju bih ja preporucila je, kao sto sam, cini mi se vec napisala ali ne mogu da pronadjem taj post, ''Osmica'' Kathrin Nevill, ''Brida'' Paulo Coelho (i stale njegove), ''Zapisi iz Donjeg Doma''Dostojevski i ''Bijedni ljudi'' koje pominje Amela RR i ako je nisi jos pronasla javi mi adresu i rado ti je posaljem jer je imam u svojoj biblioteci. Takodjer su sve stvari od Den Brauna vrijedne za procitati a posebno Andjeli i Demoni i Tacka prijevare ili Velika prijevara.


_____________________________

Ne mijenjaj Svijet, promijeni ljude koji Te okruzuju.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
2.3.2009 7:54:36   
riba78
knjiga koju vrijedi proćitati

CRNA DUŠA Ahmet M.Rahmanović


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
2.3.2009 8:04:48   
Crvena
IZVORNA PORUKA: žana o8

Sinoć završila "Snovi moga oca" od Baraka Obame, nije loša, čitljiva je .Preporučujem kao lagano štivo pred spavanje.


user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
20.3.2009 23:20:38   
Skvo RR
Procitala sve cetiri knjige sage Sumrak: Sumrak, Mlad mjesec, Pomrcina, Praskozorje.
Preporucujem...!
user posted image

< Poruku je uredio skvo -- 20.3.2009 23:21:18 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
23.10.2009 18:44:00   
Amelaa RR
Na citanju Lovac na zmajeve,Khaled Hosseini
user posted image
user posted image
I jos jedna takodjer isti autor
user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
23.10.2009 18:47:44   
Amelaa RR
Procitana
user posted image

Imal ko da je procitao sta novo pa da predlozi ...da mogu podici ?


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 23.10.2009 18:49:07 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
23.10.2009 19:09:10   
lilix
ove dvije knjige nemojte čitati, ako se prije toga niste psihički dobro pripremili, da se isplačeteuser posted image user posted image user posted image

Ja sam Lovac na zmajeve pročitala prije možda jedno godinu dana i rekla sebi da neću više čitati njegove knjige, pravo me potresla, onda sam prije par dana dobila ovu Hiljadu sjajnih sunaca, danas sam je bez prekida pročitala, još uvjek cmizdrim, sva sam natečena od plača, smišljam šta ću reći MM kad stigne kući,....reći ću hormoni...

Knjige su odlične, ali su brate potresne, proživiš sve: udarce, tugu, kao da si tamo


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
23.10.2009 19:16:31   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Na citanju Lovac na zmajeve,Khaled Hosseini
user posted image
user posted image
I jos jedna takodjer isti autor
user posted image

pročitala-knjige za 10, meni su otvorile oči za neke stvari na koje sam bila slijepauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
preporučujem ih objeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
23.10.2009 19:55:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Gigana

Zadnje što sam pročitala je "Ispovijest iz harema", knjiga prema istinitom događaju Beograđanke koja se prevarom našla u haremu bogatog šeika u Dubaiu.

Knjiga je fantastična za opuštanje, puna erotike, predivnih opisa raskoši i luksuza u kojem se našla ova djevojka, ma ja je nisam mogla prestati čitati.



Svaka ti cast kad si se mogla uz ovu knjigu opustiti, ja sam se istraumirala....

(odgovor članu Gigana)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
23.10.2009 19:56:51   
acudesa
reallove, šta ti čitaš?
ja sam prije 100 godine čitala Dok zora ne svane-Han  Suyin, ali nikad ne mogu zaboraviti dojam koji su ostavile na mene

< Poruku je uredio acudesa -- 23.10.2009 19:59:54 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
23.10.2009 20:02:42   
acudesa
Da Vincijev kod-user posted image user posted image posebna
Legenda o Ali-paši, E. Čolaković, mogla bih je 100 puta iznova čitati

< Poruku je uredio acudesa -- 23.10.2009 20:06:06 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
23.10.2009 20:07:27   
_melina_
knjiga koja mi je jako dobro ostala u sjecanju i koju bi mogla procitati jos 100 puta je "ispovijest iz harema"... knjiga je napisana prema istinitoj prici jedne Beograđanke...
knjiga je super..


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
23.10.2009 20:08:34   
acudesa
IZVORNA PORUKA: _melina_

knjiga koja mi je jako dobro ostala u sjecanju i koju bi mogla procitati jos 100 puta je "ispovijest iz harema"... knjiga je napisana prema istinitoj prici jedne Beograđanke...
knjiga je super..


uzmem i ovu
ja sam nekada davno čitala knjigu koja govori o Evropljanki (ne mogu se sjetiti odakle je bila), koja je se greškom zatekla u haremu i pokušavala po cijenu života pobjeći, bila je jako iritantna za ostale žene harema, sjećam se da je ostajala bez teksta kada bi vidjela žene koje su van harema bile pod nikabom, a na haremskim zabavama u najskupljim haljinama sa potpisom svetskih (pariških) dizajnera i koje su imale najskuplje parfeme...
uglavnom ovo sam napisala, da mi kažete-da li je to ta knjiga?

< Poruku je uredio acudesa -- 23.10.2009 20:14:30 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *