|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Visnja i Asja :)
12.4.2008 11:01:13   
ElmaB
Drage moje!
 
Visnja iskrene cestitke tebi i tvojo bebi! user posted image I ja sam rodila svoje bebice 31.03. na carski rez. Sinauser posted image i kcerkuuser posted image . Sada smo kod kuce i oporavljamo se. Zovu se Deni Lana!
 
Pusa i cujemo se!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Visnja i Asja :)
12.4.2008 13:45:00   
Visnja RR
Hvala drage moje user posted image
ElmaB cestitke i tebi...nadam se da se snalazis sa dvije bebe...

Jos nisam kupala bebu...patronazna sestra je za sad zatuzena za to...
Inace patronazna dolazi 4 puta free ... ali sam ja dosla do broja telefona jedne predivne patronazne...Senada... mlada je i jako prijatna osoba... ona se zamjenila sa svojom kolegicom i ona mi je dolazila 4 puta free...ali smo se muz i ja dogovorili da dolazi jos desetak (ili vise puta) dok se ja skroz ne oporavim..
btw MM i ja smo se odlucili da se sami brinemo za bebu bez pomoci bakica ...

PS ako nekom treba dobra patronazna rado cu vam proslijediti Senadin broj... zaista predivna osoba , mlada je i ima dosta dobrih savjeta da vam da...


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Visnja i Asja :)
12.4.2008 18:28:18   
ebru
ElmaB cestitke i od mene od srca za tvoje bebice!!!Tebi zelim brz oporavak,a bebicama puno zdravlja sto je najbitnije.
Uzivajte,i pusicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Visnja i Asja :)
12.4.2008 18:47:40   
camm
Elma B cetitke tebi i tvojoj djecici,imena su prelijepa.user posted image user posted image

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Visnja i Asja :)
12.4.2008 18:52:22   
Amela V.
Draga ElmaB i ja se pridruzujem cestitkama tebi i tvom MM a bebama zelim dug i sretan zivot.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Visnja i Asja :)
15.4.2008 11:57:26   
Visnja RR
samo da zavrsim svoju porodjajnu pricu user posted image

Prvi dan nakon operacije je grozan… sestra vas presvlaci, a jedva uspjevate da se pomjerite… mene je mucio kasalj kojeg sam jedva uspjevala da sprijecim… primate samo infuziju u koju se stavja analgin protiv bolova… nema piti ni vode… to je tako tri dana, ali glad ne osjecata jedino zedj… neko ce vam dati gazu natopljenu vodom da malo vlazite usne…
Taj prvi dan vam bebu pokazu oko 12 h I uvece oko 20 h… spuste vam je na grudi da je poljubite I odnesu…oba puta su mi krenule suze kad sam je ugledala…mrvicu moju… tek sutra beba dolazi u vasu sobu I ostaje tu do kraja… beby friendly program !!??? ne znam da li se bas slazem s tim…ja bih npr ipak bebu drzala odvojeno od majke bar dva dana …jer je I drugi dan oporavka jako tezak…
Taj dan sam uspjela dva puta da se uz pomoc sestre ustanem iz kreveta I stanem na noge…al je to izuzetno tesko .. u takvom stanju se jako tesko brinuti za bebu… pa dolazi do nervoze kad ona place a vi je ne mozete uzeti… ona besika se klima I strah vas je podici je… a jos uvjek nemate snage za to…a opet morate…
Ko zna mozda je to bas zbog toga da vas natjeraju da se micete… pa opet…
Nakon drugog dana se vec osjecate bolje…cetvrtog vade kateter I lakse se krecete, pa sam ja taj dan prvi put otisla do vrata hodnika da vidim muza… taj dan za dorucak dobijete caj… (rucak nisam cula pa ne zam sta je) a za veceru je supa, mlijeko, kompot… super kombinacija za otici u WC :D … peti dan za dorucak je mlijeko sa 5 keksica… rucak opet nisam cula, a vecera je kriska hljeba sa pavlakom, mlijeko I kompot… ali sam izdrzala da nista drugo ne jedem… to uopste nije problem…
Najveci problem je umor od nespavanja… uvjek se cuje neki plac bebe jer vrata soba moraju biti otvorena… cuju se trudnice koje imaju bolove, a najgore je po noci… jednu noc je bilo 5 poroda… I niko nije spavao…
Ja sam jedva cekala da dodjem kuci.. I da mirno odspavam 2 sata…
Sada se osjecam skoro pa odlicno… jos uvjek je malo neugodan osjecaj u dijelu gdje je rez… juce sam vadila konce I rana je ok..
Bebana napreduje…malo zeza J jer se ne bi skidala sa sike… nekad noc prodje mirno a nekad je nervozna…dakle uobicajeno…
Odoh sad malo prileci I koristiti njeno spavnje za odmor…

Pusa svima

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Visnja i Asja :)
15.4.2008 23:37:01   
rozi
Hvala, Visnja sto si podijelila sa nama svoja iskustva. Sto je nabitnije to je sve iz vas i sada ce trenuci uzivanja biti duzi i ljepsi. Zelim ti da se sto prije potpuno oporavis i sa  dolaskom lijepih dana provozas svoju malecku u onim divnim kolicima. Veliki pozdavuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Visnja i Asja :)
15.4.2008 23:54:12   
aazra
 

Visnja,
 
Zelim ti puno zdravlja i srece tebi i tvojoj bebi, izvini sto je zakasnjenjem!

I svaka cast sto i pored svega imas vremena da sjednes za kompjuter!

A SADA BIH TE NESTO PITALA - MM I JA SMO TAKODJER ODLUCILI DA SE SAMI BRINEMO O BEBI BEZ MAMA, TETKI I TAKO TO. E SAD BI MI JAKO TREBALA PREPORUKA ILI BROJ TELEFONA NEKE PATRONAZNE KOJA JE DOBRA... MENE JE PUNO STRAH JER NEMAM ISKUSTVA S MALIM BEBAMA, BOJIM SE KAKO JE DRZATI, OPRATI, ALI ODLUCILI SMO DA SVE SAMI I TAKO CE I BITI - IMAM PUNO RAZLOGA ZA TO!
MOZDA JE JOS MALO RANO - TEK MI JE 4. MJESEC, ALI ETO REKLA SI DA BI NAM PREPORUCILA TU SVOJU PATRONAZNU, PA BIH TE ZAMOLILA DA MI POSALJES NJEN BROJ, AKO ZELIS I PREKO PP. DA IMAM..
velika pusa tebi i bebi!user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Visnja i Asja :)
16.4.2008 1:33:38   
stella
draga visnja bas mi je drago da je sve proslo ok.i da ste ti i user posted image ok.zelim vam sve najljepse u zivotu.
prica ti je extra.nesto od toga sam prosla.ja sam se porodila prirodnim putem al vjeruj mi da sam znala da je beba krupna trazila bih na carski.na drugom spratu sam lezala dugih devet dana.ctg uradila bezbroj puta.hana sve nesto bjezala od njega valda joj je smetalo.sto se tice dr beciragic mi ujutro rekao da se necu poroditi jos najmanje 5 dana(tu noc sam dobila bolove,jedva sam cekala) a ja sutradan ujutro se porodila,a nakas mi je rekao da mi ni plodna voda nije sazrelauser posted image
sve smo se zezale na racun dr drljevica a na kraju me on porodio i bas mi je pomogaouser posted image  pozdrav

elma b i tebi sve najljepse i tvojim bebicama

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Visnja i Asja :)
16.4.2008 9:57:21   
hana
Draga Visnja,

Iskrene cestitke i svako dobro u zivotu tebi i tvojoj curici od srca zelim.

Pridruzujem se zahtjevu za proslijedivanje broja sestre koja je tebi pomogla u prvim danima nakon poroda. Mozes mi poslati u privatnoj poruci ili ovako.


Unaprijed hvala.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Visnja i Asja :)
16.4.2008 10:07:31   
Visnja RR
Hvala drage moje,
broj vam saljem cim se mm probudi user posted image  jer je on do nje dosao preko svojih kolega s posla...
Ona je zaista divna osoba i vidi se da je rodjena za taj posao... Inace Senada pripada domu zdravlja Otoka... ali to nista ne znaci..ona ce se samo zamjeniti sa patronaznom koja vama bude pripadala... duznost patronazne je da dodje 4 puta free... svaki sledeci dolazak placate po dogovoru

< Poruku je uredio Visnja RR -- 1.7.2010 20:23:13 >

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Visnja i Asja :)
19.4.2008 0:23:41   
aazra
Visnjice,
 
hvala puno, izvini sto ti javljam sa zakasnjenjem.
Meni je jos rano, ali sam pribiljezila broj, pa "nek se nadje".
 
Inace, sta se sve ubraja u "usluge" patronazne, mislim pomogne li ona okupati bebicu i tako to.
Pusa "objema"!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Visnja i Asja :)
19.4.2008 14:29:53   
Visnja RR
 
Patronazna okupa bebicu, pogleda pupak ( Asji je pupak otpao jos u bolnici, pa ga je patronazna jos samo nekoliko puta posula bivacinom) namaze bebicu  i obuce... zatim je stavim na siku da siki, a patronazna ostane jos nekih 15-ak minuta pa razgovaramo o svemu sto me zanima...

Inace iako sam i sama vise puta pisala da se beba u pocetku kupa samo kamilicom, uz savjet patronazne od pocetka Asju kupamo Hipp-ovim samponom za kupanje i mazemo je Hipp-ovim losionom... Prija joj...pa sam ga i ja pocela koristiti za svoje tusiranje i mazanje tjela kako joj ne bi smetali neki drugi (agresivniji) mirisi... a lijepo mirise...
Naravno sve totreba raditi uz savjet patronazne jer ona po kozi bebe moze reci da li da se predje na samponcic ili ne...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Visnja i Asja :)
19.4.2008 15:26:20   
senka27
Višnja i ElmaB čestitam vam na bebicama i blago vama

što ste dočekale...Molim Boga da i kod mene sve prodje kako treba

Višnja mislim da sam te jednom vidjela prije poroda kod mosta Gavrila Principa

mislim da si čekala muža ali pošto nisam bila 100% sigurna nisam ti se smjela obratiti...

prepoznala sam te po PONČU :)user posted image

ŽELIM VAM PUNO SREĆE SA VAŠIM BEBICAMA

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Visnja i Asja :)
19.4.2008 15:47:08   
Visnja RR
Hvala Senka user posted image

Taj ponco je jedino sto sam mogla nositi zadnjih mjesec dana... mada sam ga kupila prije 2 g odradio je odlicno svoj posao u kasnoj trudnoci...user posted image


(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Visnja i Asja :)
19.4.2008 18:11:54   
issa
Draga Višnja, nisam znala da si rodila! Čestitam tebi i tvome mužu na prekrasnome daru, a malenoj želim sretno djetinjstvo ispunjeno ljubavlju....

_____________________________

Moje šmizle su stigle 06.05.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Visnja i Asja :)
5.5.2008 8:55:45   
lida
Draga Višnja tebi i tvojoj Asji zelim puno srece i zdravlja.

ElmaB takodje cestitke dug i zdrav zivot tebi i tvoim bebama.

Ja sam rodila 26.04.2008.Mirzu tezak 2900 dug 50cm.Najgore je sto mi mlijeko nije nadoslo bez obzira sto pijem i jedem po citav dan blago vama pa imate mlijeka.


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *