|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 8:59:05   
sirnica
Ja kupila u Fisu neki turski, Gargel. Skroz jeftin,32 KM, a pravo jednostavan za korištenje. 

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 9:04:01   
bebacha
Ja imam neki obicni,dobila na poklon.odlican je.stvarno ga puno koristim.ne kontam kako bi iskoristila kurbansko meso da ga nemam
al to da se mora cistit ventil nikad cula al ima logike.
Amrina hvala spasila si mi kucu od krecenjauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 9:25:16   
tekja
ustadoh maksuz da vidim koje je mrake ovaj moj..Pretis, Unis,  made in Yugoslaviauser posted image , mama mi dalauser posted image user posted image user posted image sve pravim u njemu, hrana preukusna i ja prezadovoljna...savjet: kad se kuha meso, pustiti da prvo provrije voda, pokupiti pjenu (pogotovo ako je govedina i bravetina) i tek ga onda zatvoriti, nikad ne otvarati poklopac dok pretis pisti, ne prepunjavati ga i s vremena na vrijeme procistiti dizne... user posted image uzivajte u slobodnom vremenu koje vam poklanja pretis lonacuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 9:33:47   
shejla
evo i od mene jedan trik za kuhanje u pretisu:
kad pravite rizu, stavite je u pretis sa duplom mjerom vode. Zatvoriti i cekati da prošišti. Ostaviti samo 1-2 minute da šišti i odmah skinuti sa vatre, ali ne otvarati jedno pola sata.
user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 9:34:59   
Nedi
Tema ko stvorena za mene, jer se mučim bez pretisa i spadam u kategoriju kukavica. Napokon sam smogla hrabrosti i za vikend idemo kupiti pretis. Kontala sam u FIS jer tamo mogu platiti karticom na rate i samim tim kupiti i malo skuplji ali ne taj od 500 KM, a trebaju mi i neki prekrivači tako da sve uzmem na jednom mjestu.



_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 13:05:49   
dzeni_nl
Joj zene vi ste zive legende, uz vas moj je strah nestao i sad hocu i ja pretisuser posted image , veceras cu sa muzekom u potragu za pretisom, a ne da grah kuham 3 sata i potrosim plina Boga pitaj koliko...a tek dragocjenog vremena

Uz vase savjete valjda naucim upravljati sa njim...prtisomuser posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 13:12:21   
Dida79
Samo ti kupi a mi iskusne pretis hakerke ti pomognemouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 13:18:53   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: Dida79

Samo ti kupi a mi iskusne pretis hakerke ti pomognemouser posted image user posted image user posted image user posted image


ok vazi, nisam valjda toliko smotana pa da nadrljam sa pretisom???user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 13:24:28   
acudesa
Moj mene slušauser posted image user posted image  kad želim da ga otvorim, pustim da se malo ohladi, a onda iz daljine kutlačom malo podignem onu plastiku od ventila, ako šišti, vratim je sve dok ne prestane šištati. Jer u suštini unutra još kuha, pa taman.

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 13:56:18   
hanabanana
user posted image

Ja imam ovaj. Dobila na poklon. Lično nikada ne bih dala 250 KM za pretis ( ali bih dala za knjigu ). Sada se ne sjećam kako sam uopšte kuhala bez pretisa.
Uglavnom, vrijedi svake marke.

Znam da je isti takav pretis u SK kompani koštao upola manje para. Pa možeš otići pogledati.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 14:05:52   
Nedi
U subotu kupujem pretis u nedjelju nosim laptop u kuhinju i na ovoj temi počnem sa prvim pripremanjem ručka u mom pretisu. Još se sjećam kako je eksplodirao naš stari (prije nego sam se udala), nikako da izbacim to iz glave. user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 14:14:49   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

user posted image

Ja imam ovaj. Dobila na poklon. Lično nikada ne bih dala 250 KM za pretis ( ali bih dala za knjigu ). Sada se ne sjećam kako sam uopšte kuhala bez pretisa.
Uglavnom, vrijedi svake marke.

Znam da je isti takav pretis u SK kompani koštao upola manje para. Pa možeš otići pogledati.



Hana koja je marka???Izgleda extra


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 14:35:39   
amela2208
e cao imanjakinjo user posted image user posted image user posted image user posted image  vidim da te interesuju pretis lonci. Nedje si pitala za zepter marku- moja mama koristi zepterov lonac i jako e zadovoljna sa njim evo vec neko vrijeme ga koristi.
Moj lonac izgleda kao ovaj manji sa slike i bas je super, ne sjecam se koliko ga je moj dragi uzeo ali je super stvar, brza i ukusna jela budu iz njega

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 14:36:17   
amela2208
http://img192.imageshack.us/img192/6669/tencere.jpg
ja zaboravila link da upisemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 14:39:08   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR
Hana koja je marka???Izgleda extra



Tefal.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 14:40:23   
Hankica
Ovo je pretis TEFLON, imam isti i pravo sam zadovoljna, provjericu koliko sam ga platila....

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 14:42:17   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Hankica

Ovo je pretis TEFLON, imam isti i pravo sam zadovoljna, provjericu koliko sam ga platila....


Misliš na Tefal.

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 14:46:29   
Hankica
Bas sam glupost izvalila, mislila sam reci TEFAL, a kako sam na poslu pa brzo pisem, onda i ne provjeravam prije nego sto objavim, a vidim da je i Hanabanana vec dala odgovor. I slazem se, vrijedi svake marke, ovako nesto stvarno dugo traje, platila sam ga oko 100 i nesto KM.


IZVORNA PORUKA: Hankica

Ovo je pretis TEFLON, imam isti i pravo sam zadovoljna, provjericu koliko sam ga platila....


_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 16:44:28   
Amelaa RR
Eh drage moje nemate pojma koliko ste mi pomogle s svojim iskustvima, prijedlozima, i sl. Odluka je pala na Tefal...eh sad opet ja ne bi bila ja kad se ne bih dvoumila...mislim se izmedju
user posted image

Ostale znacajke:
user posted image Inoxuser posted image Nježno ispuštanje pareuser posted image Pogodan za sva kuhala, uključujući i indukcijskauser posted image Periv u perilici posuđa, osim brtveuser posted image Sigurnosni mehanizmi: ventil za regulaciju pritiska, zaštita od prevelikog pritiska, sigurnosni mehanizam za otvaranje i zatvaranjeuser posted image Knjižica recepatauser posted image Košarica za kuhanje na pariuser posted image Zapremina: 6 l

user posted image
Preklopne ručke i poklopac se preokreću, omogućavajući jednostavniju pohranu
user posted image
user posted image
Jedinstveno na svijetu! Sustav otvaranja i zatvaranja jednom rukom
user posted image
user posted image
2 programa kuhanja: Vitamini / Meso i riba

Ili ovaj isto tefal
user posted image
Ostale znacajke:
user posted image 2 načina kuhanjauser posted image Ugrađeno ležište za košaricu za kuhanje na pariuser posted image 5 sigurnosnih mehanizamauser posted image Savršena raspodjela toplineuser posted image Visoka kvaliteta kuhanja


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 8.1.2010 16:56:24 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 16:55:56   
amela2208
mislim da ti je ovaj donji bolji ali izbor je tvoj naravnouser posted image user posted image user posted image  TEFAL je isto jako dobar pa eto odluci se imenjakinjouser posted image user posted image user posted image i ja se tesko odlucujem kad nesto treba da uzmem zato po nekad prvo şto mi dodje do ruke uzmem bez obzira na cijenu

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pretis lonac
8.1.2010 17:23:22   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: amela2208

mislim da ti je ovaj donji bolji ali izbor je tvoj naravnouser posted image user posted image user posted image  TEFAL je isto jako dobar pa eto odluci se imenjakinjouser posted image user posted image user posted image i ja se tesko odlucujem kad nesto treba da uzmem zato po nekad prvo şto mi dodje do ruke uzmem bez obzira na cijenu


Ista sam takva vjeruj...ako ne uzmem na prvu..onda cu se misliti dugooo dugooo. Mislim da ce ipak pasti izbor na ovaj donji,...nekako laksi za rukavanje i sve.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 8.1.2010 17:25:12 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pretis lonac
9.1.2010 10:45:54   
sarayka
Ja imam slican kao na slici i jedina mana mu je jer je velik...za moj pojam 6 l je puno zato bih voljela naci manji jer ovaj zbog tog razloga i ne koristim...ogroman brate!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Pretis lonac
9.1.2010 10:49:23   
Amrino
Ma samo skontaj koliki ti treba...ove neke "opcije" ne moras ni gledati...Pretis je pretis. Raskuha se i to je to...sama ces vremenom skontati kako sta...Ja ne znam koliko litara je ovaj moj...mnogo user posted image pa hocu manji.
I tebi preporucujem manji. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Pretis lonac
9.1.2010 11:34:40   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ma samo skontaj koliki ti treba...ove neke "opcije" ne moras ni gledati...Pretis je pretis. Raskuha se i to je to...sama ces vremenom skontati kako sta...Ja ne znam koliko litara je ovaj moj...mnogo user posted image pa hocu manji.
I tebi preporucujem manji. user posted image user posted image user posted image



ista stvar...zato ga i ne koristim cesto glomazan je...a da pranja mi nije problem jer pere Snaha mašina user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Pretis lonac
10.1.2010 8:36:53   
Crvena

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Eh drage moje nemate pojma koliko ste mi pomogle s svojim iskustvima, prijedlozima, i sl. Odluka je pala na Tefal...eh sad opet ja ne bi bila ja kad se ne bih dvoumila...mislim se izmedju
user posted image

Ostale znacajke:
user posted image Inoxuser posted image Nježno ispuštanje pareuser posted image Pogodan za sva kuhala, uključujući i indukcijskauser posted image Periv u perilici posuđa, osim brtveuser posted image Sigurnosni mehanizmi: ventil za regulaciju pritiska, zaštita od prevelikog pritiska, sigurnosni mehanizam za otvaranje i zatvaranjeuser posted image Knjižica recepatauser posted image Košarica za kuhanje na pariuser posted image Zapremina: 6 l

user posted image
Preklopne ručke i poklopac se preokreću, omogućavajući jednostavniju pohranu
user posted image
user posted image
Jedinstveno na svijetu! Sustav otvaranja i zatvaranja jednom rukom
user posted image
user posted image
2 programa kuhanja: Vitamini / Meso i riba

Ili ovaj isto tefal
user posted image
Ostale znacajke:
user posted image 2 načina kuhanjauser posted image Ugrađeno ležište za košaricu za kuhanje na pariuser posted image 5 sigurnosnih mehanizamauser posted image Savršena raspodjela toplineuser posted image Visoka kvaliteta kuhanja



Amela cini mi se da je ovaj drugi laksi za koristiti zbog ruckeuser posted image
Ja sam pretis lonac dobila od tetke MM. Ne znam koje je marke, ali joj se svaki put zahvalim kada ga koristim (a to je pravo cestouser posted image )

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *