|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Eurosong
18.1.2010 20:54:35   
reallove
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Romali

A ja, garib, se ipak nadam da će on i njegova ekipa tokom priprema steći neku dozu patriotizma. Ili barem naklonosti prema ovoj zemlji.
Ovako mi se čini ( a danas sam gledala izjavu ) da je njemu svejedno koga će predstavljati, samo želi da pjeva...user posted image





goni ga

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Eurosong
19.1.2010 11:17:42   
azraj
Super pjeva al previse je arogantan tip,tako sam ja zakljucila dok sam ga gledala na Operaciji Trijumf,imamo mi i boljih od njega.

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Eurosong
19.1.2010 13:45:57   
mišur
Extra pjeva i dok sam pratila OT sviđao mi se njegov stil i pravac pjevanja...
Nisam stekla dojam da je arogantan, i mislim da nas bar neće obrukati glasom i interpretacijom.
A to što je manje ili više poznat široj populaciji, mislim da nije toliko bitno, obzirom da je Evropi relativno nepoznat svako ko dolazi sa ovih prostora...
Kao da je Deen bio neki bolji izboruser posted image
Ili ona Maja Tatić...ako se ne varam i ona nas je nekad predstavljalauser posted image
Ili Feminemuser posted image user posted image user posted image i Mia Martinauser posted image
Kad ih pobrojimo ovako, Vukašin je još i dobaruser posted image


Izuzetak je neprevaziđeni Hari i predivna "Lejla".......

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Eurosong
19.1.2010 16:20:51   
Visnja RR
ih pa i da se predstavlja kao zaznibarcanin meni svejedno...ako ce nas dobro predstaviti neka pjeva...
ja recimo nikad nisam oprostila Hariju sto nam je pokusao podvaliti pjesmu Starac i more ...koju je vec bio prodao nekom drugomu Skandinaviji... pa su Braca Mulahalilovic to otkrili i spasili BiH od diskavlifikacije pa je onda otisao Dino na Eurosong... i nikad Hariju ne bih dozovolila da ponovo pjeva bez obzira sto je njegov nastup sa Lejlom bio bozanstven... To je samo dokaz da je malo ko tu patriota ...svi oni samo gledaju svoje dupe tj da sebe plasiraju sto bolje ... u tom slucaju:
moze doci neko i sa Jamajke al nek bude dobro plasiran...da vise puta cujem da se izgovara BiH na glasanju...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu fahrisa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Eurosong
21.1.2010 16:20:39   
Suzana
Ili ona Maja Tatić...ako se ne varam i ona nas je nekad predstavljalauser posted image
Ili Feminemuser posted image user posted image user posted image i Mia Martinauser posted image



Nisam u toku (o malo toga sam u toku u posljednje vrijeme, da mi nije TTX ne bih znala ni da je zemljotres pogodio Haiti...)...
Ali ovi pomenuti su fakat bili dno dna... user posted image
Naravno da je Hari imao najbolji nastup i pjesmu do sada, samim tim i plasman, ali pored njegove dobre interpretacije ne zaboravimo da je pjesmo komponovao jedan jedini, mi querido Željko Joksimović. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Eurosong
31.1.2010 18:21:28   
dana3
A ko je danas patriota?Ili ko to zivi danas od patriotozma?
Bolje i da nema nikog iz BiH na eurosongu nego svakavi levati iskreno receno!
Blizu mi je Oslo, nekih 3 sata voznje ali vjerujte da se e isplai ici za nesto vec unaprijed odredjeno.
Nikad necu zaboraviti kad jeFinska pobijedila te 2006 i zove me MM iz Svedske i kaze-Finska ce pobijediti a prenos nije ni poceo, ma ja reko, u zutu.Eto i pobijedila je a to se pricalo po svedskoj.Zasto?Zato sto pobjedjuje onaj ko im trenutno odgovara najbolje!!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Eurosong
14.3.2010 22:33:12   
Visnja RR
pjesma bezvezna.... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Eurosong
14.3.2010 22:35:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pjesma bezvezna.... user posted image

i mene razočara vala...al možda na prvo slušanje tako osjećam...možda na drugo budem bolje skontala pa se oduševim...nadam se


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Eurosong
14.3.2010 22:48:46   
Visnja RR
engleska verzija je kao bolja...al sve u svemu vec je se ne sjecam...user posted image bas sam se razocarala

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Eurosong
14.3.2010 22:54:39   
leona81
uzas show...ozvucenje katastrofa, pjesma je ok da je u pitanju neki dr festival a ne eurosong i da je pjeva saran...nekako mi ovo nije za vukasina...srbija pjesma nidje veze al ce imati garant dobar plasman, trubaci, mali milan, brega i marina...recept za uspjeh...hrvatska isto nidje veze...mozda iduce godine budu predstavljale neku dr zemlju:)

btw sumnjam da bi neko nas ikad mogao predstavljati hrvatsku


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Eurosong
14.3.2010 22:59:17   
lely
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pjesma bezvezna.... user posted image

i mene razočara vala...al možda na prvo slušanje tako osjećam...možda na drugo budem bolje skontala pa se oduševim...nadam se



isto user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Eurosong
14.3.2010 23:04:26   
sarayka
no comment na nasu pjesmu...
super mi je sinoć brega komentarisao kao : nemozemo mi evropljanima parirati u popu onda bas budimo sta jesmo, da pokusamo tako sa nasim etno detaljuima...nekazem da trebamo sad sevdalinku poslati na eurosong ali nesto sto iole podsjeca na made in BIH...
ova noćas pjesma mi je kao 99% pop-rock balada,... ono sto damir imamović radi je divno npr.
a svoj stav o vukasinu sam vec iznosila pa su postovi izbrisani tako ds se ne usudjujem opet.user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Eurosong
14.3.2010 23:05:56   
sarayka
A još nesto scena, ozvučenje i voditelji???
Pa bolje je bilo 1993.user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Eurosong
14.3.2010 23:09:53   
milenium
hoće li itko stavit link te pjesme da je čujemo,ja pojma nemam koju su žrtvu odabrali ove godineuser posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Eurosong
14.3.2010 23:12:58   
sarayka
izvolte ...
http://www.youtube.com/watch?v=uzvHaj8vnmg


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Eurosong
15.3.2010 1:49:54   
Visnja RR
engl verzija solidna...
http://www.youtube.com/watch?v=64gHuhfNBhU

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Eurosong
15.3.2010 2:10:14   
teacher75
pjesma nije losa, al mi je vukasin bezveze. pokvario je pjesmu. ne volim ga nikako, ne svidja mi se njegova boja glasa. bilo bi puno bolje da ju je otpjevao dino saran, koji mi je inace jako drag...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Eurosong
15.3.2010 17:27:16   
Banana
Ne slušam Vukašina, malo sam pratila OT ali ništa posebno nemam da kažem o njemu. Vjerovatno umije da pjeva, sumnjam da bismo poslali nekoga ko to ne zna, ali mi je izvedba ličila na nekakav demo snimak, već mi je bilo dosta na pola pjesme. Za razliku od toga, ove godine su komšije na Beoviziji uradile fantastičan posao. Malog isto tako ne slušam, ali sam po sebi plijeni pažnju, veseo je i zna sa kamerom. Toliko "domaćih" stvari su uspjeli ubaciti na nenapadan način tako da će na kraju brojanje prstiju postati novi plesni hit.

_____________________________

Ja Hadi, Ja Mudžibu...

3 IUI -

user posted image došlo samo

i drugo user posted image došlo samo

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Eurosong
15.3.2010 18:33:47   
milenium
taman koda je bitna pjesma ,ionako će na kraj bit
Croatia:Bosnia &Herzegocina 12 points
B&H:Croatia 12 points
bitno je koliko susjeda ima na eurosonguuser posted image

a inače-odavno nisam čula ništa lošijeuser posted image ,momak se dere,nema glasa uopće za ove pjesme,više koda priča nego pjeva.na engl.je za milimetar boljauser posted image

(odgovor članu Banana)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Eurosong
15.3.2010 18:35:39   
milenium
IZVORNA PORUKA: leona81

...mozda iduce godine budu predstavljale neku dr zemlju:)



i ja se slažem ovo za feminem.el eto bar su malo bolje nego ovajuser posted image


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Eurosong
15.3.2010 18:37:50   
acudesa
na eng mi je super, a na našem srednja žalostuser posted image što liuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Eurosong
15.3.2010 18:40:17   
milenium
IZVORNA PORUKA: dana3


Nikad necu zaboraviti kad jeFinska pobijedila te 2006 i zove me MM iz Svedske i kaze-Finska ce pobijediti a prenos nije ni poceo, ma ja reko, u zutu.Eto i pobijedila je a to se pricalo po svedskoj.Zasto?Zato sto pobjedjuje onaj ko im trenutno odgovara najbolje!!


ja sam jedne godine pogodila i uložila 100km na Dansku na kladionici(i dobila naravno)user posted image a nisam bila čula ostale pjesme.sjećam se prala sam suđa a tv bio upaljen i počela je neka divna pjesma,ostala sam bez teksta oduševila meuser posted image .s rukama punim čarlija otišla sam do tv da poslušam do kraja i onda sam vidjela da su to predstavnici danske na eurosongu te godineuser posted image
pjesma se zove''fly on the wings of love''.možda se netko još sjeća te pjesmeuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 15.3.2010 18:41:08 >

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Eurosong
15.3.2010 18:49:16   
milenium
evo link pjesme.olsen brodhersi pjevaju
http://www.youtube.com/watch?v=wEwlSyd7DH4

ovo je bio zadnji put da je neka dobra pjesma pobjedila na eurosongu.

za ''molitvu''sam isto prognozirala pobjedu pa mi je poslije bilo žao što se nisam kladilauser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Eurosong
15.3.2010 21:44:01   
veeseelaa
meni je premršav za eurosonga, da ga nisu kakve baje napaleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Eurosong
15.3.2010 22:45:52   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: milenium

taman koda je bitna pjesma ,ionako će na kraj bit
Croatia:Bosnia &Herzegocina 12 points
B&H:Croatia 12 points
bitno je koliko susjeda ima na eurosonguuser posted image

a inače-odavno nisam čula ništa lošijeuser posted image ,momak se dere,nema glasa uopće za ove pjesme,više koda priča nego pjeva.na engl.je za milimetar boljauser posted image


ma kakvi, Srbija ce dobiti 12 poena od svake balkanske drzave
ovo je vrijeme turbofolksacuvajmebozemuzike na zalost

< Poruku je uredio Visnja RR -- 15.3.2010 23:04:36 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *