|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ukopan/skriven penis
15.1.2010 9:34:33   
Nedi
amrino bodija 104 ima kupiti u FIS-u, i sad su fino predani po brojevima pa ne moras roviti pola sata da nađeš jedan, nego kamarica 104 i biraj boje.
Duge gaće sam našla u HAS komercu, jednom i u Bingu, na piječnim štandovima ( sad pogotovo kako je zima), s tim da uzimam jednu tursku marku i prezadovoljna sam s tim gaćama. Mekane su i ne skupe se pri sušenju na visokoj temperaturi.
Ja dizala ćunu rekli mi naši "stručnjaci" i dan danas podignem kad presvlačimuser posted image

Sad mi tek ništa nije jasnouser posted image

Kad je sijelo povećala i malih ćunauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ukopan/skriven penis
15.1.2010 10:19:14   
škorpija
Kad je sijelo povećala i malih ćuna


ma eto ispostavilo se da nisu ćune male već samo uvučeneuser posted image ,
joj trebala bih kopirati ove postove da ih pokažem sinu kad odrasteuser posted image



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ukopan/skriven penis
17.1.2010 14:56:26   
Anoniman
Čitajući razne tekstove koji su vezani za tzv. ukopani penis, naletila sam na dole navedeni tekst.... Prevod nije baš najbolji ali da se razumjeti. Boldirat ću ono što mi se čini da je obećavajuće user posted image




Sažetak
PurposeBuried penis svibanj razviti nakon obrezanja, uglavnom tijekom djetinjstva, vjerojatno zbog peripubic masti. Kirurški pristup svibanj se preporuča za psihološku koristi za pacijente i roditelje, i jer je vjerovao da se to stanje neće poboljšati na svoje s vremenom. Svrha ovoga rada bila je procijeniti prirodne povijesti pokopan penisa novorođenčadi nakon obrezanja.

Materijali i MethodsDuring rutinske posjete pedijatra dojenčadi s penisom pokopan je ocijeniti jednom pedijatrijska kirurga između siječnja 2004 i lipnja 2007. U prosincu 2007 sva ova djeca su reexamined istim pedijatrijska kirurga i prirodni rast spolnih organa je analiziran.

ResultsA ukupno 88 djece bili su upisani u studiju. Kada su se prvi put su pregledane su bili 3 do 6 mjesec star (prosjek 3.3). U prosincu 2007, nakon što je preispitivanje, pacijenti su bili podijeljeni u grupe na temelju dobi, uključujući i one mlađe od 1 godine (14 pacijenata), od 1 do 3 godine (59) i stariji od 3 godine (15). Aspekt genitalija je ocijenjena od strane istog pedijatrijska kirurga za svakog pacijenta. Buried penis je zabilježen u 14 od 14 pacijenata mlađih od 1 godine (100%), 19 od 59 pacijenata 1 do 3 godina starosti (32,2%) i 1 od 15 pacijenata starijih od 3 godine (6,7%).

ConclusionsBuried penis nakon newborn circumcision nije trajno. Kao novorođenčad dobiti stariji, a nakon što je počela hodati, izgleda obično ispostavi da se normalno. Ovo rješenje svibanj biti zbog rasta i / ili sazrijevanje sami. Na temelju naših rezultata, ne preporučujemo za operaciju penisa pokopan u djece mlađe od 3 godine.

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ukopan/skriven penis
17.1.2010 20:18:02   
škorpija
super, sve u svemu, znači kod većine djece taj problem nestane sam od sebe. uh, onaj dizdarević je bezobrazan koliko je težak, hajd što je od vas htio izvući pare, al kako mu nije žao maksuma, da ga pošalje na operaciju bespotrrebnouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ukopan/skriven penis
17.1.2010 23:44:35   
Anoniman
Ma joj draga škorpija, danas je to sve učestalije, nažalost, samo daj lovu!!!
Stoka, na dušu im, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ukopan/skriven penis
17.1.2010 23:57:52   
mama_debeljuca
Iščitala sam dio vaših postova. Kod mog dječaka je bilo isto tako, kad se sunetio (imao je 5 mjeseci) dr nam je rekao za to, ja nisam imala pojma. Ali nam je rekao da se ne sekiramo, da je to zato što je beba napredna i kad pođe da hoda i mrša da će biti sve u redu. Ako ne bude u redu do trećeg rođendana, onda treba nešto poduzet, mislivši pri tom na operaciju.Tog dana je imao štrample na sebi, dr. nam apsolutno ništa nije rekao vezano uz to, niti za nosanje, ama baš ništa. I ja sam mu uvijek oblačila štrample, pa i sada kad idemo van kuće. Kod mog momka je sad sve u redu, mislim da se negdje do godinu ipo uvlačilo unutra, nisam sigurna.

_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:01:57   
Anoniman
mama debeljuca e baš ti hvala što si se javila!!! Pravo si me utješila, nadam se, a i po ovome što sam danas čitala (masu toga sam isčitala) da će sve biti ok, prognoze su pozitivne, baš kako kažeš do 3 god. bi trebalo biti sve ok.
I moj dječak je bio u štramplicama kad smo ga vodili kod dr. Dizdarevića i on nije ništa rekao međutim Skaka reče da mu ne nosimo pa mu sad ni ne oblačim...... ma ko će ga znati!!
Sad su duge gaće umjesto štramplica user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:07:28   
mama_debeljuca
enisa-sara, znam kako se osjećaš, ali ako Bog da biće to sve u redu. Iz našeg primjera ti govorim. Mi smo i hodu koristili, do duše kratko. Ma sad je to pravi "pipi" kako ga moj Ahmo naziva user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:10:39   
Hanady RR
E hajd evo dobrog iskustva kod mema debeljuce...nego da vas uputim u extrim intimo radnje. Imate u Merkatoru na socijalnom tu radnju i imate u zgradi prije BBi centra Ide hipo banka, mona, pa oni su u tom redu e sad imate tu i bolji izbor nego u merkatoru veći im prostor...a pamuk im je za 10. I još nešto jako su šareni, vrlo vesekih boja al se sve može otkuhat i ništa se ne mjenja. isprobano, ja i mm i moja starija curka koristimo njihovo rublje ima već 2 godine.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:14:53   
ena23
IZVORNA PORUKA: škorpija

super, sve u svemu, znači kod većine djece taj problem nestane sam od sebe. uh, onaj dizdarević je bezobrazan koliko je težak, hajd što je od vas htio izvući pare, al kako mu nije žao maksuma, da ga pošalje na operaciju bespotrrebnouser posted image
[/quote

fakat... stoka bezobrazna !


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:22:45   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Ma sad je to pravi "pipi" kako ga moj Ahmo naziva user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pipi-ja user posted image

Hanady, hvala ma kod nas je 80% veša iz e. intima, pogotovo Sarin veš. A nana mu je neki dan kupila kod njih šarene gačice user posted image . Fakat im je veš super, vesele boje i 100% pamuk user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:24:16   
Anoniman
Biće to aBd sve super, za par mj. ćemo se i mi aBd javiti sa
"sredili smo ćunu" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:26:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Biće to aBd sve super, za par mj. ćemo se i mi aBd javiti sa
"sredili smo ćunu" user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naravno da hoćete....pa vidiš ''sila teže'' iapka ima veze, još dok on malo ojača pa da ga vodiš za rukice ima ćuna da izleti pravo.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:30:42   
Amela83
I moj mali mišić ima isti problem. Sada mu je 10 mj. a sunetili smo ga sa 7. U početku je sve bilo ok ali se nakon nekog vremena pišo uvukao unutra. Od skora se glavić malko vidi, nije potpuno uvučen. Ja sam se također jaaako zabrinula zbog toga, sama pomisao da ponovo diraju moje zlato....user posted image I htjeli smo sljedeće sedmice otići kod ljekara zbog toga ali sad mijenjam mišljenje- sačekat ću još barem pola godine.

enisa_sara
, veeeeeliko hvala na prijevodu texta, a i mami_debeljuci što je sa nama podijelila takvo iskustvo! Ovo me baš umirilo. Nadam se da će naši maleni uskoro istjerati te pišice vani!!! Svima držim figeuser posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:38:03   
Anoniman
Amela, je li tvoj dječak debel?
Moj B jeste, od rođenja je dobijao skoro po 2 kg user posted image , znala sam da to neće izaći na dobro i eto slomi nam se na ćunu user posted image user posted image
Šalu na stranu, kaže moja sveki da je i mm bio ovako kao beba debeo ali su oni njega sunetili sa 3,5 god. Što ona kaže, možda je i njemu bio uvučen dok je tako bio mali ali su ga bez problema osunetili. Eh po ovome što sam ja čitala (a i dalje "rovim" po netu), u svim slučajevima ćuna "dođe na svoje" do 3 god.
Ja sam svjesna, da ako dr. obave sunečenje u narednih nekoliko mj. da će ostati višak kožice ali sam i to shvatila da tako mora, jer kad ćuna bude rasla da se ne zateže.....

(odgovor članu Amela83)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:38:58   
Anoniman
Ko je radio sunet, koji dr., jesi li ti iz Sa?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 0:58:41   
Amela83
Mi smo iz Lukavca, a sunet je radio dr Mohamed ALi, na privatnoj poliklinici u Tuzli. Ma on je poznat ljekar kod nas, svi ga hvale a i ja ga lično poznajem. Moj A nije debel, sada ima 10 kg- mislim da je to normalna kilaža za njegov uzrast. Onako, izgleda fino popunjen! (A kad smo ga sunetili nije imao ovaj problem- to se javilo nekih mjesec dana poslije...)
Ma ko će sada znati...sve me zbunjuje...ali u jedno sam sigurna - sačekat ću još neko vrijeme. 

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ukopan/skriven penis
18.1.2010 1:02:22   
Anoniman
E pa da, vidiš, nema pravila. Moj B sada sa 7,5 mj. ima skoro 12 kg.
Svakako sačekaj, ništa te ne košta. Meni je najcrnje što naši dr. odmah predlažu operaciju user posted image user posted image
Biće to sve dobro, sretno i javljaj se molim te da zajedno pratimo dešavanja user posted image

(odgovor članu Amela83)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ukopan/skriven penis
12.2.2010 20:37:39   
Anoniman
Evo mi već 1 mj. svaki dan skidamo pelenu i user posted image  bude samo u pantolicama po 2,3h dnevno. Ne znam jesam li se nafurala ili se stvarno ćuna počela izvlačiti user posted image  Meni izgleda puno, puno bolje nego prije mjesec user posted image  Štramplice ne koristimo nikako, dubak po 5 min. maximalno (jer ne želi u njega). Imamo još 1 mj. do kontrole, pa ćemo vidjeti....

< Poruku je uredio enisa_sara -- 12.2.2010 20:38:15 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ukopan/skriven penis
12.2.2010 20:56:17   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ukopan/skriven penis
12.2.2010 21:05:08   
Anoniman
Enisa, bas mi je drago da ide nabolje, bice to super aBd, ljubi bebeloguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ukopan/skriven penis
12.2.2010 21:14:23   
mama_debeljuca
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ukopan/skriven penis
12.2.2010 21:50:28   
Crvena

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Evo mi već 1 mj. svaki dan skidamo pelenu i user posted image  bude samo u pantolicama po 2,3h dnevno. Ne znam jesam li se nafurala ili se stvarno ćuna počela izvlačiti user posted image  Meni izgleda puno, puno bolje nego prije mjesec user posted image  Štramplice ne koristimo nikako, dubak po 5 min. maximalno (jer ne želi u njega). Imamo još 1 mj. do kontrole, pa ćemo vidjeti....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ukopan/skriven penis
13.2.2010 0:39:09   
taurus
ja poslije čitanja svega što ste ovdje napisale ne znam šta da radim.
Molim vas za savjet. Mom dječaku su 4 godine i osunetili smo ga sa 3 mjeseca.Unazad godinu dana primijetila sam da mu se ćuna ponekad, ali ne uvijek uvuće skroz unutra pa se samo vidi kožica i ništa više. Kada piški ćuna se izvuće i sve je ok pa je to razlog što nismo išli kod dr do sad, ali čitajući vaša iskustva već sam u panici. Ne znam da li je ovo ozbiljan prolem ili će proći kako bude rastao. Samo da napomenem da je moj dječak malo puniji, ne mogu reći deblji, ali ima samo stomačić malo veći.
user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ukopan/skriven penis
13.2.2010 1:05:34   
Anoniman
Pozz taurus
otiđi dr. neka to vidi (al nekom pouzdanom, provjerenom, prije svega ljudskom biću-ne do Bog da nabasaš na kakvu lujku ko ja, svu me isprepadala) u svakom slučaju nije to ništa strašno pa ljudi žive i ne osunećeni...Doktor će ti dati savjete...Ne znam odakle si da ti damo preporuke...


(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *