|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ukopan/skriven penis
14.12.2010 16:19:37   
Apotekarka
eh ja sam vam malo zabrinuta po pitanju ovoga
Ljetos mi je pedijatrica rekla da Antoniu vjezbam cunu jer mu kozica skroz slabo silazi po mni jedna strana se svlaci druga zaostaje,i kako on vise nije debeljuskast i malo vjezbanja sad se stanje popravilo bolje kozca ide ali on uznaje ne da da mu diram dole otima se,mene strah da ga ne boli,pokjusavam ga osloboditi tako sto mu govorim draga,draga(veli mm hoces i meni tako govoriti draga,dragauser posted image )i kkkad smo g kupali zaboravio na to jsa mu malo navlacla nije s bunio mada sad opet nikako ne da...Ne vidim da je crveno niti sta slicnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu hallima)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Ukopan/skriven penis
27.3.2012 10:34:06   
nadiaa
drage mame ako mogu ovdje da objasnim naš problem...

bebach ima djelimično uvučenu ćunu i osunetio ga je Skaka prije mjesec dana i objasnio da je ostavio dio kožice kada se ćuna izvuče da ne bi zatezalo. ćuna je i dalje uvučena,bebach ima malo masnog tkiva okolo skoro svaki sat vršim pritisak na masno tkivo kako bi se ćuna izvukla ( tako nam objašnjeno). kožica skoro skroz prekrije glavić,ali smo do neki dan uspiješno izvlačili,sada to ide sve teže kao da se kožica "zalijepi" i ne može da se navuče.
pedijatrica nam je dala uputnicu za dječiju hirurgiju,njeno mišljenje je da se treba ponovo sunetiti,da nije urađeno kako treba da ima višak kože, znam i ja da ima višak i da je s "razlogom ostavljen....

interesuje me ima li iko slično iskustvo ????  

(odgovor članu suncica09)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Ukopan/skriven penis
27.3.2012 10:47:09   
škorpija
imamo mi, koliko je bebiju, mu smo svoga osunetili sa 11 mjeseci i ostavo je dr puno kožice, samo je mali vrh glavića, tačnije rupica virila, i evo sad mu je haman 3 godine, ćula je dopola izvirila, ima još malo kožice ali je sve bolje, samo treba paziti da se ne zalijepi, ja sam nekad znala kremom mazati ili uljem nekim ljekovitim da mu to bude masno i da s ene lijepi, ja sma kontala nikad nije kasno za ponovni sunet i sad se nisam pokajala, a mislim da nije ni skaka lud, zna čovjek šta radi, kad bebi smrša i ćunči će da izletiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nadiaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Ukopan/skriven penis
27.3.2012 10:53:55   
rose 87
i mom djecaku je dok. ostavio vise kozice kad ga je sunetio i sad dobro izgleda jos se nije sasvim izvukla ali je punoo bolje user posted image
nemoj da se brines sacekaj pa ces vidjeti a sunet nije tesko uraditi i kasnije ako je potrebno

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Ukopan/skriven penis
27.3.2012 11:19:54   
nadiaa
hvala vam, baš sam se zabrinula,bebac ima skoro 8 mjeseci,ne znam kako bi ponovo podnijeli sunet :(
pedijatrica nas je baš zabrinula,kaže da ne smijemo izvlačiti,ali svi s kojima sam pričala su navlačili da se ne zalijepi,to nam je i Skaka rekao....
probaću s kremom i ostaviti sloj da je uvijek namazano,brinem se da se ne zagnoji,preko noći skidam pelenu i navlačim,jer ujutru bude tako stegnuto da nema šanse povuči,pa ga držim na nogama i po pola sata znam držati tkivo oko ćune dok se ne izvuče,jer ne smijem dirati kožicu da ne napravim veći problem...
a je li kod vas bila zalijepljena kožica?

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Ukopan/skriven penis
27.3.2012 11:48:44   
škorpija
nama se jednom ili dva puta kožica bila baš zalijepila, morala sma na silu povući lagano i cijelo vrijeme sma posipala onim ulje što se stavlja poslije sunet (ne mogu da se se sjetim kako se zove sad) i čak je malo prokrvarilo, ali kontala sam bolje i to nego ponovo sunet. izbjegavaj štrample da mu oblačiš i bilo šta usko, bolje ispod hlača pidžamicu tanku mu obuci ako je baš hladno i pelena neka je i broj veća da nije stegnuto

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nadiaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Ukopan/skriven penis
31.3.2012 23:00:50   
Hannica
Ja i mm sumnjamo da nas Afanko ima skrivenu cunu. To smo primjetili od kada smo ga osunetili,doktor nam nije nista rekao.user posted image Bas sam zbunjena.Malo sam citala sta ste pisale od pocetka i opet mi nista nije jasno. Gdje da odvedem djete da vidim jeli to to? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Ukopan/skriven penis
31.3.2012 23:14:41   
škorpija
kod bilo kojeg dječijeg hirurga, ako si u sarajevu, preporučujem, dr. zvizdića radi na dječijoj hirurgiji na KCUS-u

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Ukopan/skriven penis
31.3.2012 23:19:53   
lila25
Citiram Škorpiju user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Ukopan/skriven penis
31.3.2012 23:23:57   
lila25
Mozes i privatno kod Dr.Zvizdica u Sanasi,a ako budete isli na djeciju hirurgiju trebace ti uputnica za pregled koju uzimas kod pedijatra.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Ukopan/skriven penis
31.3.2012 23:24:53   
škorpija

IZVORNA PORUKA: lila25

Citiram Škorpiju user posted image


kako je vaša ćunčicauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Ukopan/skriven penis
31.3.2012 23:31:57   
Hannica
Cudno mi kako doktor nije nista rekao kad smo ga sunetili,to je bilo prije 10-ak dana.user posted image Ali,cune je stvarno uvucena,nekad samo kozica ostane na povrsini,skupi se,kad dirnes nema nista,ali kad navuces onda izviri cuna.user posted image
Ja sam u Ze. Nisam sigurna ni da li je osunecen kako treba,kad navuces kozicu na cunu,nesto visi,mali komadic kozice.Ne znam da li to tako treba i da li ce nestati vremenom.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Ukopan/skriven penis
31.3.2012 23:35:07   
škorpija
po tvom opisu rekla bih da se radi o ukopanom penisu, čudno je što dr. ništa nije rekao ali dobro je da je ostavio viška kožice, jer kako bebi bude rastao i gubio bebi salo, tako će i ćuna pomalo da izviruje, a kad ne bi bilo te kožice onda ne bi mogla izaći van jer bi je kožica stezala

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Ukopan/skriven penis
2.4.2012 12:12:34   
Hannica
Ja sam bas zabrinuta zbog ukopane cune. user posted image Ne znam sta da radim. Jel pomaze ovaj dubak,citala sam da su neke zene stavljale djecu da gravitacija odradi svoje.user posted image Pa nista nema kad pippnes i kozica se uvuce unutra,izgleda ko dugme.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Ukopan/skriven penis
2.4.2012 16:06:15   
lila25

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: lila25

Citiram Škorpiju user posted image


kako je vaša ćunčicauser posted image


Dobro je,jos ima mali crveni prsten taj dio sto je dr.povukla,ali mislim da je sad puno bolje i ljepse na izgled.Mazem i dalje povlacim kozicu i valjda ce biti ok,hvala vam sto ste bile uz nas savjetima..

Hannica povlaci kozicu koliko moze i mazi da se ne bi zalijepila kao sto se nama desilo,Kod nas se na pocetku skroz uvlacila evo sad je super mislim da ce se u toku rasta i to regulisati.mi nismo koristili dubak samo sto smo radili stalno te vjezbice povlacenja kozice svako presvlacenje.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Ukopan/skriven penis
2.4.2012 16:32:11   
mala_sa
Hannice napisala sam ti ne temi bebe 0/1, mislim da je isto kao kod nas user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Ukopan/skriven penis
2.4.2012 20:03:17   
škorpija
hanice i u nas je bilo dugme, a sad je ćuna prava, pionirskauser posted image , no sikiriki

lila25 drago mi je da se ćunči smirila

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Ukopan/skriven penis
24.5.2015 20:27:57   
milocamia
Drage mame,vidim da se dugo niko nije javljao po ovom pitanju...nas maleni ima djelimicno ukopnu cunu, ustanovio dr. Popovic. Nismo iz S. Kantona, trebamo kod dr. Popovica zakazati termin operacije. Zanima me kakva je procedura pripreme za operaciju, koliko traje ista okvirno, kako tece oporavak i koliko dugo se ostaje u bolnici? Ukoliko neka mama ima friskih informacija ili savjeta, komentara, bila bih vrlo zahvalna. Inace, djecak ima 19 mjeseci, zbog subjektivnih okolnosgi nisml ga mogli ranije osunetiti.
Hvala unaprijed na odgovorima

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Ukopan/skriven penis
24.5.2015 20:52:56   
škorpija
malcu je operiran ukopan penis kad je imao 11 mjeseci, na termin smo čekali 20 dana, primljeni smo u srijedu operirani u četvrtak, trebali kući u petak ali malac je faosvao neki virus. uglavnom oporavak ide brzo kao i kod samog suneta, jedini su problem dodatne pretrage koje se mmoraju uraditi zbog operacije jer se radi u opštoj anesteziji. mog maldžca je operirao dr. Zvizdić

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Ukopan/skriven penis
24.5.2015 21:22:25   
milocamia
Skorpija,hvala na odgovoru. Okvirno, koliko traje zahvat? Znam da je sve individualno, ali eto...i kolikontraje oporavak, 15-tak dana mozda? Kakvi su savjeti po otpustu? Kako se maleni ponasao poslije budjenja iz anestezije? Ne bude postavljen kateter? Izvini sto ovoliko pitam, ali imam toliku brigu, a jos nismo ni termin zakazali...

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Ukopan/skriven penis
24.5.2015 21:25:44   
škorpija
zahvat traje oko sat vremena, kateter nije imao, buđenje je proteklo ok, nije povraćao , samo spavao haman čitav taj dan u povremnea kratka buđenja, već sutradan je skako u krevetiću kao da ništa nije bilo, oporavio se skroz za 4-5 dana, veći nam je porblem bila rana od suneta nego operacija

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Ukopan/skriven penis
24.5.2015 21:28:01   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

zahvat traje oko sat vremena, kateter nije imao, buđenje je proteklo ok, nije povraćao , samo spavao haman čitav taj dan u povremnea kratka buđenja, već sutradan je skako u krevetiću kao da ništa nije bilo, oporavio se skroz za 4-5 dana, veći nam je porblem bila rana od suneta nego operacija

savjeti po otpusti isti ko i za sunet, zalijevanje uljem kantariona i ništa drugo, i da čini mi se da je morao piti antibiotik tri dana poslije operacije

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Ukopan/skriven penis
24.5.2015 22:24:37   
milocamia
Hvala ti, vala si me bas umirila, nekako je malo lakse kad bar malo znam sta nas ceka ako Bog da. Poslije ide kontrola, pretpostavljam?

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Ukopan/skriven penis
24.5.2015 22:56:45   
škorpija
Ma da, za 15 dana kontrola, pa za tri mjeseca i tako, ma hvala Bogu nista strasno, kakvih slucajeva vidis na djecijoj hirurgiji

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Ukopan/skriven penis
4.6.2015 12:05:20   
milocamia
Draga škorpija, mi smo (na žalost) već ležali na hirurgiji i pored svoje velike muke, nagledali smo se i tuđih, tako da ćemo i ovo nekako hrabro preživjeti. Interesuje me da li se operacjia izvodi kao klasični sunet, samo na piši ili nešto rade i odmah iznad piše? Ovo pitam zato što je dr rekao da maleni iznad piše ima i malo više masnog tkiva, pa to treba osloboditi (šta god da to značilo). Znam da je sve individualno i da je teško reći šta nas čeka, ali kakvo je tvoje iskustvo. I šta bude sa koncima, pretpostavljam da su to oni apsorbirajući ili sami otpadaju?
Meni je veći problem što je moj beg svjestan svega i čim mu skinem pelenu hvata se za pišu, valjda nekako prevalimo 15tak dana, pa da sve prođe hairli. Hvala na odgovoru unaprijed user posted image

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *