|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
15.5.2008 14:29:52   
anamarija
E, mene najvise nervira to sto je moj muz toliko vezan za svoju mamicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . On je sin jedinac, i svi mi kazu da je to tako kada su jedinci u pitanju. Po sto puta dnevno se cuju na telefon.Kada dodje na posao javi joj da je stigao, kad se vrati sa posla- opet javi da je stigao, i da ne nabrajam,Neko bi rekao da je to jako lijepo ali vjerujte da nije.Jer takodjer kada se posvadjamo onda opet javi i to, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A sada cu se prebacit na temu kako se slazete sa svekrvom, svekrom itd....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
15.5.2008 14:39:03   
majki
mm je isto sin jedinac još je rano ostao bez oca pa je jako vezan za majku i ona za njega još više, ali je opet to neki zdraviji odnos, čuju se redovno, a on nije neki tip da previše priča i detaljiše, tako da se ona okrenula meni i mene sve ispituje, a on se smije i gleda kako se ja borim s njom. Sve je u granicama normalnih porodičnih odnosa.
Kod njega me nervira što je brzoplet i naivan ko dijete, pa još nesluša šta mu drugi savjetuju i počesto ide težim umjesto lakšim putem. Ja onda ljuta na njega a ustvari mi žao...

(odgovor članu anamarija)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
20.7.2008 22:23:20   
Najdraza mama
Nervira me sto prska po sudoperu...i po kupatilu ne skloni bas sve za sobom heheh

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
21.7.2008 0:07:17   
hanabanana
KOliko sam ja brza, on je spor. I ta me sporost jako jako nervira.
Ja spremim sebe, i dvoje djece, a on još nije spreman.
user posted image

A mozda sam ja jednostavno prebrza.

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
20.8.2008 9:41:59   
bubamara80
kad ga pošaljem po bukvalno 3 stvari u prodavnicu a on jednu zaboraviuser posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
20.8.2008 9:44:59   
mukica
Nervira me sto prska po sudoperu...i po kupatilu ne skloni bas sve za sobom heheh


Boze sto mi je ovo poznatouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ali ga ne bih mjenjala ni za brdo karamela

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
20.8.2008 10:13:46   
Lady_in_red
Hahaha, tesko pitanje bilo bi mi lakse odgovoriti  sta me ne nervira kod njega , pa recimo ukratko da je bolji prema svima nego prema sebi i to me uzasnoooooooo nervira. user posted image

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
20.8.2008 10:20:47   
Happy
KOliko sam ja brza, on je spor. I ta me sporost jako jako nervira.
IZVORNA PORUKA: hanabanana

I nervira me neka "neosjetljivost" za mene (za druge me brigauser posted image ). Ma ne znam niti kako bih to nazvalauser posted image Jednostavno se ne sjeti da me pita (bubam) kako podnosiš trudnoću? Kako ovo?..... To je najčešće i razlog nekih svađa... Vjerovatno ima tu i do mene jer ja očekujem i onda ukoliko ne reaguje u skladu sa mojim očekivanjima, ja postajemuser posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
3.9.2008 2:14:21   
Aquarius
 Nekad me nervirao kad bi krenuo sa mnom u kupovinu. Mislim da su tu svi isti. Uzimaju prvu stvar s reda samo da što prije završe. E sad idem sa prijateljicom ili radije i sama. Čarapi su izgleda problem kod svake od nas. Ma to je balkanski mentalitet. Jednostavno su naučeni tome od malih nogu, uvijek je mamica bila tu da pokupi za njima. Ja sam to riješila sasvim fino, ako se desi da ih ostavi na podu samo mu fino napomenem da ih odnese gdje im je mjesto - u korpu za veš.
Vjerujte da moja svekrva i dan danas kupi veš za bratom MM koji nije oženjen. Jadna ti je sutra koja se za njega udauser posted image . Pa nije čudo da su takvi.

Ali se trudi, duša moja. Pomogne mi da prostrem veš, često opere suđe (ja mu ne govorim), kad usisava baš je detaljan, nije mu mrsko skuhat- čak šta više.... Ma da ga ne ureknem! user posted image

Ma više me nervira moj svekar koji kao da je izvučen iz 12. vijeka. Zamislite situaciju za stolom, ručamo, on je pojeo supu i hoće još, samo gurne tanjir i traži da mu naspemo ili ja ili svekrva, a mi isto jedemo u tom momentu. Hej !!! Ja moram ostaviti jelo da njemu izvadim još jer će ga udarit munja ako sam uzme kutljaču u ruku da sebi izvadi u tanjir. Haloooo. Kaže nije nikad uzeo za šerpu niti ima namjeru. Isto tako prije par dana ja sam vadila neke nalaze i došla sam kući ni za šta a svekrvu koja ima jako visok  tlak je boljela glava, uglavnom kaže MM njemu da oni skuhaju ručak a da nas dvije odmorimo, a on mrtav hladan:"Nisam nikad, niti ću". Joj u tom bi ga momentu tako rado pukla s nečim. I da ne nabrajam, neki su poslovi čisto za žene. Ma gdje to piše molim vas???
Ma ja ispisah čitav roman.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
3.9.2008 7:33:02   
mamyca
Ostavljanje carapa po kuciuser posted image ,al sam mu fino rekla da postoji korpa za prljavi ves u kupatilu,i sad hB ostavlja tamouser posted image ,mada dusa moja zna nekad zaboraviti,al se popravljauser posted image .U kupovinu bas ne idem sa njim sada toliko cesto kao prije,jer kad je on samnom to je sve brzinski,samo ceka kad cemo zavrsiti pa da sjednemo negdje na kaficuuser posted image .Smetaju mi jos neke sitnice,al svejedno ga volimuser posted image ,nekako cu ja njega ispravitiuser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
3.9.2008 9:53:38   
Happy
što se tiče kuće moj MM je tu stvarno pedantan, čak smo tu obrnuli ulogeuser posted image (tako on kaže), jer sam ja ta koja ostavi čarape.... 

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
3.9.2008 11:16:00   
Mara
Usprkos svoj ljubavi prema MM ,  kad me naljuti user posted image  kao što bi rekla jedna moja starija priajteljica: E da si flaša pa da te bubnem  od zid user posted image user posted image
Čarape po kući, i majice po dnevnom boravku vijore se ko zastave na stolicama, obuću ne ostavlja u cipelarnik nego kraj njega, user posted image nakon brijanja sve je ostavljeno odčepljeno i prljavo,user posted image nakon tuširanja ne bi taj stao na onu prostirku na podu nego po pločicama pa kad sljedeće uđe u kupatilo da se dobro posklizne user posted image
Kupovina!? Ni pod razno ! Ja sama idem u kupovinu! Išao on sa mnom 2-3 puta, ne da me je izludio, nego mi je došlo da ga davim!

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
3.9.2008 11:37:55   
Romali
Čini mi se da je moj 'čojek' isti kao i ovi vaši što ih pokušavate ispraviti user posted image . Nemam šta napisati, sve ste rekle. Sve mu moram reći pa će onda uraditi, ma mora na popravni sljedećeg augusta user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
3.9.2008 11:43:02   
nikka
Nervira me što neke stvari neće da prizna,da izvlačim sajlom iz njega,npr.da priča o sexu sa svojim prijateljima,on mene ubjeđuje da nikad nije niskim razgovarao ni sa najbližim prijateljem o tome,ma možeš misliti.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
3.9.2008 11:51:13   
Romali
I moj isto kao nikkin user posted image user posted image . I još mi kaže-nismo mi babe k'o vi da o tome pričamo, aha?!
A radi na  takvom mjestu da svašta čuje, bude i sočnih temauser posted image , ali ništa neće da mi ispriča. A ja jadna uglavnom kući s bebom pa mi nedostaje info.user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
3.9.2008 12:21:33   
Happy
Ja isto nekada imam osjećaj da nemam šta da pričam sa njim. Npr. došla kući s posla u 17.30, a dan prije toga se nismo vidjeli (smjene) i sjedimo i on kao čita imena i to je to.... Ja sam inače pričalica, ja bih sada pričala, šta mi se sve dogodilo, ja tako ispričam, njega ako to ne interesuje neće ni prokomentarisati. Ja se onda iznerviram, nisam htjela nigdje da idemo, naručili hranu i ja legla oko 21.30.
To me izluđuje, ovako nekada prešutim, uradim svoje, a nekada postanemuser posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
3.9.2008 12:21:43   
Blue rose RR
A moj ko šuplja kanta sve ispriča...doduše ni meni nije mahane...user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
3.9.2008 12:32:42   
Mrka
Izgleda da sam ja neka sretnica po pitanju nekih stvari. Poslije kupanja i brijanja ostavlja iza sebe sve cisto. Svoj prljavi ves ubacuje u korpu, mada se nekad desi da zaboravi, ali nije grozno.  Sto se tice shopinga ima vise nerava nego ja. Tu smo zamijenili uloge.
 
E, sto me najvise nervira jeste, kada pusi cigare ne bi se sjetio da odmah prospe, vec kad ispusi jos par ili ga ja upozorim.
Inace hoce uraditi sve sto kazem, peri sudje-oprat ce, usisaj-usisat ce....al mene nervira sto moram sve da kazem. Uradi to, to i to..., a ne sjeti se da sam nesto uradi. Jedino ako vidi da sam stvarno lose, onda se potrudi svasta nesto uraditi. Nije neki kuhar, al dobro je i kad palacinke spremi, ne moram ja..user posted image

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
15.10.2008 13:06:12   
MaidaK
moj muz je ok sto se kuce tice,nije nesto neuredan ili mi jos nije dosadilo sklanjanje...
ali me jako zivcira vezanost za njegovu mamu...
mi zivimo na spratu,a ona stalno nesto zabada nos. Kad hocu da mu se pozalim, to je nemoguće.. ili nisam u pravu ili nedobijem nikakvu reakciju ili odgovor. Kad prizna da sam u pravu, opet mi to nista ne znaci jer nece da joj nista kaze da se nebi naljutila. Sama ne znam sta bi.
Bojim se kad dobijemo bebu da ce biti jos gora, a ja necu nista moci da kazemuser posted image

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
15.10.2008 13:34:38   
liebevoll
Mene nervira kada baci prljavi ves PORED kante, a ne u nju. ILi papirice od bombona(kojih je veliki konzument), samo ostavi na kantu, ili sto, a ja sklanjam li sklanjam user posted image
Zatim, hrkanje, ne znam je li iko to pomenuo...kad on prvi zaspi, ja sam nagrabusila...user posted image
Kupovina je posebna prica...kada kupujemo namirnice, insistira da ide sa mnom, i onda trpa sve sto treba i ne trba... koliko puta sam bacila nesto cemu je istekao rok trajanja, jos kad se zavuce kolicima u najmanji coskic i revoltirano ceka kada ja malo usporim... a napravi facu mucenika.user posted image  
Shpoing s njim-ne hvala! Prvo sto probam bi kupio, a kad vidim da mu pocnu kapljice znoja izlaziti po celu, samo se pokupim iz radnje.user posted image
Onda, kada nadjeva imena hrani kojoj kuham, a koju ne voli...npr.krem supa od brokula i krompira mu je "miljacka u martu", paprike punjene krompirom i prelivene pavlakom "sljaga", zapecene snicle sa sirom "bomba"...itd, da ne nabrajam.
Ali u biti ga vooooooooooliiiiiiiiimmmmmmmmmmmuser posted image

(odgovor članu MaidaK)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
15.10.2008 22:34:54   
ja_naiva
dušica moja, krene...... pa nikad.....

šta? sve!

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
16.10.2008 4:54:47   
Lorna
Moj nece nikad da se svadja, a meni to fali pravo...
Salim se, jedina stvar kod MM sto mi smeta je njegova sporost. taj nikad nigdje ne zuri, za sve ima vremena i sve ce se uraditi. ne bi to meni smetalo da ja nisam susta suprotnos, ali eto...Inace, sto god uradi uradi jako pedantno i precizno, prava je picajzla u tom pogledu, samo dok uradi, ja osjedih!


_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
16.10.2008 8:18:50   
Romali
Evo sad je 8.20 i nervira me što ga zovem od 7.30 da ustane,a on samo kaže-mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Kafa se ohladila, neću mu drugu napravitiuser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
16.10.2008 11:46:23   
ja_naiva
dušica moja, krene...... pa nikad.....

šta? sve!


da se popravim, ne mislim da me nervira sve nego to što sve krene pa nikad (onako k'o Lornin covo...)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
16.10.2008 20:11:13   
nexie
DUša moja pedantna i uredna, nema čarapa po stanu, wc iza njega uvijek blistauser posted image shopping uživancija sa njim...osim kad dođem do tehnike i alatauser posted image eh vidi ovo, vidi ono, i u kolica trpa tonu bespotrebnih alatki koje ni sam ne zna koristiti, a ja iza njega i vraćam artikal po artikal na policu, ionako od silnog uzbuđenja oko novog šarafcigera ne skonta što je strpao u kolicauser posted image user posted image user posted image
Život moj, sreća i ljubav.....ma moje sve...al ponekad meuser posted image

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *