|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
13.5.2010 21:37:08   
acudesa
moja barbika, ovo zvuči jednostavno, baš ću probati, hvala ti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
13.5.2010 21:52:06   
moja barbika
Probaj prvo na malom prosoru pa onda dalje,obuci nesto staro da ne bi ostetila odjecu.Pusa

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
13.5.2010 21:57:51   
salmy
Ali sad je nema vraga joj  njenog!! mi definitvno smo odlucili mjenjati stakla(novi su prozori) ali zimi lije voda,i zbog toga imam po coskovima crnilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uzas!  sve sam okrecila i vise je nema! ali dok ne dodje zimauser posted image user posted image user posted image user posted image probacu sa varikinom!

(odgovor članu moja barbika)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
13.5.2010 22:10:10   
DM
Barby, kada si ovo probala sa varikinom-jesi li zimi i da li se vrati vlaga nakon ponovnog krečenja?!
Ja sam to isto radila ali sa domestosom-očisti fino i opet nakon nekog vremena ponovo!
Zadnji put sam nakon čišćenja okrečila onim običnim krečom(ćoškove) i nije se pojavljivalo, tako da ću ovog ljeta probati okrečiti ćoškove tim krečom, a ostalo jupol, pa ćemo vidimo!user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu moja barbika)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
13.5.2010 22:18:02   
Anoniman
Varkina će pomoći sigurno,ja sam se uvjerila!
Svake zime nam se pojavi u dnevnom boravku po ćoškovima malo vlage,čim je primjetim pošpricam varkinom (saspem je u bocu od staklosjaja,kao što i barbika reče) i meni se više te godine ne vraća ! user posted image
Samo pripazi zbog mirisa,varkina stvarno ima prejak miris,pa bi bilo dobro da dijete ne boravi par sati u toj sobi,ili ako ga nemaš gdje ostaviti pošpricaj,otvori prozore širom i bježite obadvoje van! user posted image Sretno!

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
13.5.2010 22:38:43   
acudesa
Salmy, ja ću probati..a, ti uči iz mog iskustva...
Ma, kod mene od cijele kuće je samo u jednom ćošku koji mi je pravo sumnjiv...natjerat ću mm da ide na tavan da vidi šta je to...sve ostalo je superuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu moja barbika)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
13.5.2010 22:40:16   
acudesa
kako vi spominjete kreč-jupol..pade mi nešto na pamet...moj komšija je voćke krečio jupolom...user posted image user posted image user posted image user posted image mislio da je istouser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
13.5.2010 22:42:17   
M kao Mama
Ma, ništa od varkinhe, vlaga se vraća jer u kući ili stanu postoji problem koji je tjera na to. Znači, varkinom očistite, kroz nekoliko dana opet isto. Ovo je naravno u periodiu kada je hladno. nAMA JE GRIJANJE RIJEŠILO PROBLEM. Kako grijemo dan noć vlage nema, do tada, kako neko reče HOROR

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
13.5.2010 23:03:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Varkina će pomoći sigurno,ja sam se uvjerila!
Svake zime nam se pojavi u dnevnom boravku po ćoškovima malo vlage,čim je primjetim pošpricam varkinom (saspem je u bocu od staklosjaja,kao što i barbika reče) i meni se više te godine ne vraća



Ne znam,kod mene pali varkina,i nije mi teško "postupak obnoviti" svake godine!Ali kao što sam naglasila,ja imam MALO vlage po ćoškovima.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
14.5.2010 9:44:38   
moja barbika
Kod mene ljeti nema vlage,okrecim i bude ok.,ali cim pocnem da lozim vatru nakon izvjesnog vremena vlaga se pojavi jer se stvori kondenzacija.Cim vidim da se pojavila vlaga u nekom cosku pospricam varikinom i vlaga nestane.U mene su zidovi bili rozi,kada sam, naspricala varikinom vlaga je nestala,a roza boja je ostala ista,tj.nije varikina izbijelila zid.Jos bolje kada su zidovi bijeli.Ja isto tako koristim varikinu kao izbjeljivac na bijeloj odjeci.Djeca...fleke...spric i gotovo

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
20.10.2010 19:41:08   
graškograd
drage moje,kad je riječ o vlazi imam pitanje,kako se riješiti onog groznog smrada vlage,meni se uvukao u namještaj (ne znam kako) i nema šanse da to sa nečim ubijem...user posted image

(odgovor članu moja barbika)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
20.10.2010 19:52:58   
tinchita
Eh, ja imam drugih problema s vlagom...nema je uopće!!
Baš smo neki dan kupili ovlaživač zraka, pa ćemo ga probati kad se grijanje malo pojača...Uglavnom, ja sam to zamišljala kao neki super aparat, a ispostavilo se da je to obični kanister s mrežastim otvorom, ono, najjednostavnija stvar na svijetu i košta - vjerovali ili ne 100 km..


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu graškograd)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
8.11.2010 23:22:06   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: salmy

Ali sad je nema vraga joj  njenog!! mi definitvno smo odlucili mjenjati stakla(novi su prozori) ali zimi lije voda,i zbog toga imam po coskovima crnilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uzas!  sve sam okrecila i vise je nema! ali dok ne dodje zimauser posted image user posted image user posted image user posted image probacu sa varikinom!



E, mila moja i ja sam mislila kad promjenimo prozore da će biti bolje, medjutim nije user posted image

Po čoškovima se svejedno ponovo stvorilo (jednom mjesečno je potrebno čistiti varikinom), a prozori zimi i dalje budu mokri user posted image

Zanima me da li je iko isprobao onaj proizvod Ceresit koji se uključi u struju i skuplja vlagu? vidjela sam ga u KOnzumu pa planiram kupiti...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
9.11.2010 8:52:01   
henna ze
jesi sigurna da se uključi u struju? ja sam nedavno dobila odvlaživač..mislim da je cerasit..mama mi dala...uglavnom je neka posuda iz dva dijela..u gornji se stavi neka veeeeeeeeeeeeeeeeeelika tableta ..slična onoj za perelicu za sudje samo je ogromna ..možda prečnika 10 cm...i ona skuplja vlagu i topi se..u posudu ispod..onda tu vodu prospeš...ja sam imala vlage dok nije počelo grijanje..sad nemam ..grijanje pomaže sigurno ali tableta ne znam..piše nešto da skuplja i alergene..ne znam eno je stoji ..praznim vodu vidim skuplja...valjda pomaže...samo sam primjetila da nema onog ruznog mirisa kad udjem u kuću..piše da je za 50 m2 kvadratnih:)

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
9.11.2010 9:05:05   
bebacha
gdje se ima to kupi

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
9.11.2010 9:12:43   
muby
IZVORNA PORUKA: henna ze

jesi sigurna da se uključi u struju? ja sam nedavno dobila odvlaživač..mislim da je cerasit..mama mi dala...uglavnom je neka posuda iz dva dijela..u gornji se stavi neka veeeeeeeeeeeeeeeeeelika tableta ..slična onoj za perelicu za sudje samo je ogromna ..možda prečnika 10 cm...i ona skuplja vlagu i topi se..u posudu ispod..onda tu vodu prospeš...ja sam imala vlage dok nije počelo grijanje..sad nemam ..grijanje pomaže sigurno ali tableta ne znam..piše nešto da skuplja i alergene..ne znam eno je stoji ..praznim vodu vidim skuplja...valjda pomaže...samo sam primjetila da nema onog ruznog mirisa kad udjem u kuću..piše da je za 50 m2 kvadratnih:)


Henna ze imala sam bas taj, vec sam pisala o tome. Ja nisam vidjela efekta. Mislim da generalno vrijeme nije jos toliko hladno i vlazno da bi se vec pocela skupljati vlaga. Tako da mogu reci taj tvoj jos nije testiran u pravim uslovima :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
9.11.2010 9:15:29   
Mya_81 RR
Henna, to je to...ma, ja odmah pretpostavila da se uključi u struju user posted image

Nego, ja sam to vidjela u Konzumu...košta 25KM, a ne znam koliko su tabletice....


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
9.11.2010 9:22:33   
Mya_81 RR
I kod nas u stanu trenutno nema vlage, jer je grijanje još uvijek dobro...ali čim dodje ona prava zima ovo grijanje postaje  user posted image i prozori budu užasno mokri u cijelom stanu user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
9.11.2010 9:33:45   
henna ze
ee vidim zeničanke moje..ma i kod mene je sve do grijanja..ja zivim u b. rijeci..moj  je otac postavio stiropol sa vanjeske i unutršanje strane cijeli stan izlijepio...dok nije bilo grijanja ja grijala na uljani radijator..katastrofa u kupatilu i na prozorima..malo manje bude ako dignem alu žaluzineuser posted image  ne znam zašto..sad se sve posušilo i ok je...i miris nestao..
ne znam koliko koštaju tabletice..ovaj tableturine...ja sam ovaj postavila ima 15 dana nije se ni pola tablete otopilo..a ima kupit tih rezervnih?
ja veš ne sušim u kući nego na balkonu kod kolege iznad ( ja u prizemlju nemam balkon)...imam 6 komorne pvc prozore sa tri izo stakla...i svaki dan otvaram...
ma sad je ok....i meni je dobro ovo jer fakat neku vlagu kupi dok u posudi ima vode jedno 2 dl se napunilo za 15 dana..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
9.11.2010 9:35:36   
henna ze
uslikam vam danas kad dojem kući pa postavimuser posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
9.11.2010 10:50:21   
muby
Ma skupi on pomalo, mada kad ima vise vlage ne moze da "osvoji". Tableta je reda nekih 20 KM (koliko se sjecam) i bilo ih je u merkatoru.
user posted image
Iako je meni to izgledalo malo na reklami u prirodi je ogromno :)

< Poruku je uredio muby -- 9.11.2010 10:52:06 >

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
9.11.2010 10:54:57   
henna ze
da to je taj...samo je mnogo veći uživo..pa eto kažem ja skupi..pomalo...vidjećemo kad nestane grijanja onda vam javim..čuj tabletia 20 Km..malo je to poskupo....

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
6.12.2010 15:36:19   
BojaLorencic
http://www.lorencicsarajevo.ba/0uploads/downloadsBosnisch28.pdf

Odvlazivac zraka, idealno rjesenje

Za sve ostale informacije 062/349-015 Eldin

Lijep pozdrav

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
31.10.2011 5:45:16   
MSM Hydro
http://msmhydro.itiks.net/hr/proces-isusivanja

(odgovor članu BojaLorencic)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sakupljac vlage (vlaga u kući)
23.12.2011 11:42:14   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: henna ze

da to je taj...samo je mnogo veći uživo..pa eto kažem ja skupi..pomalo...vidjećemo kad nestane grijanja onda vam javim..čuj tabletia 20 Km..malo je to poskupo....


henna kakva je situacija sa ovom spravicom,jesi li zadovoljnauser posted image koliko ti moze trajati ta tableta i je li jedan kom 20 KM user posted image da li dodje tableta sa uredjajem kada se kupiuser posted image

jucem sam primjetila da mi se opet pocela stvarati vlaga u sobi,naravno pretpostavljal sam da ce i biti tako jer susim ves unutra a vani zahladilouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *