|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 22:12:36   
fahrisa
majica i bokse ... nepromenljiva kombinacija user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 22:16:22   
reallove
Ja puno volim tako te stvari.Imam punu veliku ladicu svilenih spavacica,ali najvise volim pamucne pidjame,tako se najbolje osjecamuser posted image


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 22:22:38   
reallove
i jos uvijek imam bijelu svilenu spavacicu,preko ogrtac i papucice sa macom od prve bracne noci...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 22:29:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

ne bih ja mogla u tangama zaspati nema tih para...prije gola...mene ne smije nista stiskati, stezati, zuljati, grebati....ma ne smije sat kucatiuser posted image


ne mogu u tangama ni hodati, a kamoli spavati. kad se sjetim kako sam prije 10ak godina nosila tange, sad ne bi mogla ni 5 minuta. a nije ni zdravo!


jest malo OT ali je meni dobro pravo kako je jedan dida na moru prokomentarisao tange..."prije si mora razmaknuti gace da bi vidia guziuser posted image , a sada moras razmaknuti guziuser posted image da bi vidia gace"user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 22:35:10   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

ne bih ja mogla u tangama zaspati nema tih para...prije gola...mene ne smije nista stiskati, stezati, zuljati, grebati....ma ne smije sat kucatiuser posted image


ne mogu u tangama ni hodati, a kamoli spavati. kad se sjetim kako sam prije 10ak godina nosila tange, sad ne bi mogla ni 5 minuta. a nije ni zdravo!


jest malo OT ali je meni dobro pravo kako je jedan dida na moru prokomentarisao tange..."prije si mora razmaknuti gace da bi vidia guziuser posted image , a sada moras razmaknuti guziuser posted image da bi vidia gace"user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 22:38:24   
SdZ
Volim i spavacice i pidzame,tako da mijenjamuser posted image user posted image
A,sad razmisljam sta cu da kupim kad se budem udavala,vise spavacica ili pidzamicauser posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 22:48:15   
niki83
IZVORNA PORUKA: teacher75

pidzama pamucna, volim da je lijepa ali ne skupa


potpisujem user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 23:25:51   
mama2009
ljeti ne mogu ni gace da imam na sebi bukvalno sve mi smeta, zimi samo majica i to je to 

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 23:40:52   
mama_debeljuca
Pidžama, pidžama, .....pidžama svih materijala ali najviše pamuk i ljeti isto tako, čak i na moru (ljetne varijante). Svilene spavaćice imam, ali njih samo za specijalne prilike, ne za spavanje user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 0:52:52   
ena23
proljece, ljeto, jesen, zima (i kad je -20) spavam u gacicama i potkosulji.

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 0:54:48   
Hanady RR
ja vala bez pamučne pidžame nemogu da spavam...spavaćince nikako sva s eja jadan zapetljam nemogu ujutro sama sebe da nađem. Imam i ja nekih svilenik, p onih kao malo sexy pa preko ogrtači pa uz njih papuče...ma to samo za ukras stoji.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 0:59:29   
lely
Ja najvise volim lijepe pamucne,pomalo djecije pidzame i naravno spavam u takvima,ali mm se zgrozava od njih i kada vidim da je prekipilo obucem neku sexy spavacicu,ali nije to -to jer meni je uvijek hladno bilo ljeto ili zima ja sam pokrivena jorganom od glave do pete....user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:01:49   
Hanady RR
ma bjež ba šta mu se imam osebno oblačit...ja kad vidim koliko je sati skinem se do gola...obavim svoju dužnost odmah se kupam i pravac pamučna pidžama a zimi vjerovali ili ne i čarape i to one muške bijele adidas.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:05:03   
mamine oci
sta ce mi oprema za spavanjeuser posted image ja spavam bez...ove tri tacke ce vam sve reciuser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:05:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

pidzama definitivno...meni se spavacica zarola do vratauser posted image


Ista stvar i kod mene! Interesantno, imam vise pidzama, i od svih najdraze su mi moje  dvije pravoooo stareee pidzame, moj MM ih zove dronjci!user posted image user posted image user posted image user posted image Njih najvise volim, ali ih oblacim kada je mm na putu!! To je TOP SECRET!



Isto 'vako. Samo što meni moj kaže "eto te isto ko nana Habiba" user posted image user posted image
Ja i čarape oblačim user posted image i onda on i na to baci komentar "čekaj, čekaj nisi kapu stavila" user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:06:05   
minica81
baš si me nasmejala hanady.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:08:19   
Hanady RR
ja imam hugo Boss pidžamu i to žuta ...dobila je od tetke 1999 godine...kad bi mi je neko bacio ja bih ba za nju ubila. Jedva čekam da se osuši da je opet obučem...a majkemi nije se ni promjenila a sve me zezaju  jelt o nemaš love ni pidžamu da kupiš.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:09:00   
lely

IZVORNA PORUKA: Hanady

ma bjež ba šta mu se imam osebno oblačit...ja kad vidim koliko je sati skinem se do gola...obavim svoju dužnost odmah se kupam i pravac pamučna pidžama a zimi vjerovali ili ne i čarape i to one muške bijele adidas.


Mah muska posla,inace nema slicnih prohtjeva tako da mi nije problem,a kod njega to nema veze sa tim koliko je sati user posted image ...
Ja bez carapa ne hodamni ljeti,ali kada spavam nema sanse,to bi me izludilo,srklet mi...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:10:20   
minica81
hahahauser posted image user posted image user posted image ti si me sad još više nasmejala enisa-sara, šta kaže ,nisi stavila kapu.... ma oni bi htjeli da mi uvjek budemo u nekim sexsim spavačicama , a nama hladnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:11:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: minica81

drage moje u ćemu više volite da spavate u spavačici ili piđami ? da li vam je bitan kvalitet i koliko ste spremni dati novca za to ?



ja sad kontam, men se čini da ja nemam pidžameuser posted image user posted image user posted image
sve spavaćice

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:12:47   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: minica81

drage moje u ćemu više volite da spavate u spavačici ili piđami ? da li vam je bitan kvalitet i koliko ste spremni dati novca za to ?



ja sad kontam, men se čini da ja nemam pidžameuser posted image user posted image user posted image
sve spavaćice

user posted image nema prpouha kod tebe ispd spavaciceuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:13:56   
mamine oci
moramo ti kupiti jednu rr pidzamu,men se cini vise mi grlimo tastature no muz i krevete tako da nam pidzama i netrebauser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:13:58   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:15:01   
lely

IZVORNA PORUKA: mamine oci

moramo ti kupiti jednu rr pidzamu,men se cini vise mi grlimo tastature no muz i krevete tako da nam pidzama i netrebauser posted image user posted image


I ta ti ima mjesta user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:17:07   
mamine oci
izgleda ode vesela da iskoristi svoju spavacicuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *