|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:13:31   
Leva
Da mijenja se, sada provodimo mnogo vise kvalitetnog vremena zajedno user posted image
Volimo se vise nego dok smo se zabavljali...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:14:28   
Hocu bebu
Nisam tako dugo u braku da bih mozda mogla reci da li se sta mjenja i koliko
Mislim da je temelj svakog lijepog braka upravo veza puna respekta, pa tek onda ljubavi
Naravno da se promjene mnoge stvari, manje je one uzbudjenosti i leptirica u stomaku
ali svakodnevno budjenje pored iste osobe ne dokazuje da se sve mjenja

Meni je vazno da tokom dana uvijek primam i dajem poljupce, zagrljaje, lijepe rijeci, i uvijek da se salimo
cak onda i kad se posvadjamo poslije se tome smijemo

Pored svih novih obaveza koje zivot nosi, vazno je sacuvati onaj svoj karakter, pozitivnost i ljubav u koji se MM zaljubio a isto tako da je i on isti onaj kojega sam zavoljela

Mozda se i promijenilo ali definitivno u smislu da se jos vise volimo, mazimo i taj osjecaj sigurnosti u njegovom zagrljaju ne moze se mjeriti sa onim prije user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:20:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

eh ti muškarci, trebala si mu reći kad se samo sjetim kako si ti bio zaljubljen u meneuser posted image


To ću sljedeći put u trenucima nježnosti.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:22:04   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: pingpong

Ja sam, Boga mi, i danas zaljubljena... Sva treperim kad ga očekujem s posla, osluškujem lift u zgradi...

user posted image sto mi ovo poznatouser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:22:31   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: pingpong

Ja sam, Boga mi, i danas zaljubljena... Sva treperim kad ga očekujem s posla, osluškujem lift u zgradi...



isto ovako, samo sto se ja navalim na prozor i izvirujem kada ce da se pojavi, pa jedva cekam da udje u kucu.

a i mi nemozemo zaspati a da nismo zagrljeni i obavezno poljubac za laku noc, pa poljubac za dobro jutro, pa za sretan dan na poslu, pa kada dodje sa posla i tako se mi stalno ljubimo, meni je vise u vezi nedostajalo zagrljaja i poljubaca, nego sada u braku, jer smo bili razdvojeni 1700 km.

sada nam je ovako dobro, a do kada ce ovako biti ne znam?


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:23:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: pingpong

Ja sam, Boga mi, i danas zaljubljena... Sva treperim kad ga očekujem s posla, osluškujem lift u zgradi...

user posted image sto mi ovo poznatouser posted image user posted image


jest jest i ja treperim sve osluškujem auto da pobjegnem sa forumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:24:47   
Romali
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: pingpong

Ja sam, Boga mi, i danas zaljubljena... Sva treperim kad ga očekujem s posla, osluškujem lift u zgradi...

user posted image sto mi ovo poznatouser posted image user posted image


jest jest i ja treperim sve osluškujem auto da pobjegnem sa foruma
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja mislim da se nikad nisam ovako nasmijala na RR kao saduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bože, zašto??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:27:27   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pile, kad ćeš doći, da ti serviram ručak(Prevod: da se diskonektujem sa RR)user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:28:05   
Anoniman
I ja se diskonektujem čim čujem auto, počeo je govoriti da sam ovisnauser posted image

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:28:21   
Romali
Nestade hanady, sigurno je čula lift ili auto ispred kuće user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:29:53   
Anoniman
I kod mene se uskoro očekuje iskonektovanje, kako moja kćerka kaže.

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:30:52   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Romali

Nestade hanady, sigurno je čula lift ili auto ispred kuće user posted image

Bit će joj ako još pročita ovouser posted image user posted image
rugala se ruga, i ja ću još malouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:31:39   
Hanady RR
ma nema auta ba jođš radi do 18,00h...već sve muntam stariju da malo spava dok i mlađa spava da na miru mogu na forum. Ko nisam dugo bilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja brzo kuckam a on voli naveče da spava prvi san ovdje kraj mene u dnevnom boravku....valjda od te silne bračne ljubavi da mi je blizu...i kaže : ''ubij ti mene ako si ti zdrava koliko sa tim ženama torokaš?'', a nije vala da se nešto razumije u internet...njemu to mrsko pa konta trebalo bi i meni bit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:31:44   
marinela
U braku 1,5godinu i sad kad sam zaljubljena do usiju kao kad smo se poceli zabavljati prije 5 godina......user posted image user posted image user posted image
A ovo da treperim kad cujem lift da bjezim sa foruma vrijedi i za meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:32:18   
emma.L
Hehe!
Ja mislim da se u braku ne mijenja puno, dolaskom djeteta se mijenja.
Ali što je dobro u tom nedostatku vremena: prije se stalno voliš i govoriš to, usput i uvijek. Kada dijete zaokupi većinu pažnje, ono 'volim te' na kraju dana je toliko smisleno i iskreno i stvarno.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:37:47   
acudesa
A, što kaže pinpong, mi sve šta smo radili kad smo se zabavljali radimo i sada samo na drugim mjestimauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 17:01:28   
ivana st
Definitivno se mijenja, puno je više obaveza, odgovornosti, kad se posvađate ne možeš reći "idem doma ne da mi se raspravljat" , dijelite sve zajedno i dobro i zlo, a da ne spominjem da uz muža dođe i njegova obitelj... I sve su to čari braka, bitno je samo da si našao pravu osobu.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 17:03:08   
Amela V.

IZVORNA PORUKA: ivana st

Definitivno se mijenja, puno je više obaveza, odgovornosti, kad se posvađate ne možeš reći "idem doma ne da mi se raspravljat" , dijelite sve zajedno i dobro i zlo, a da ne spominjem da uz muža dođe i njegova obitelj... I sve su to čari braka, bitno je samo da si našao pravu osobu.


Bravo ivana st..... svaka ti je na mjestu, potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 17:07:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ivana st

Definitivno se mijenja, puno je više obaveza, odgovornosti, kad se posvađate ne možeš reći "idem doma ne da mi se raspravljat" , dijelite sve zajedno i dobro i zlo, a da ne spominjem da uz muža dođe i njegova obitelj... I sve su to čari braka, bitno je samo da si našao pravu osobu.

potpisujem!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 17:21:32   
aida.

IZVORNA PORUKA: reallove

Kod nas  se nista ne mijenja,jos uvijek se isto volimo,mazimo,pazimo,nemozemo zaspati a da nismo zagrljeni..


takodjeruser posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 18:31:42   
sirnica
U braku smo 5, a zajedno već 12 god. Ako se išta promijenilo-sve je u pozitivnom smislu.user posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 19:32:33   
snijeg
Lično smatram da je najvažnije da se dvoje ljudi voli i slaže, da su prijatelji i da se razumiju - da li papir to može promjeniti, mislim da NE, ako smo u vezi imali ljubav, poštovanje, razumjevanje, podršku, papir to ne može niti poboljšati, niti pogoršati....naravno da postoji i onih muškaraca/žena koji tek u braku pokažu svoje pravo "JA", ali to je sad neka druga tema....pristalica sam dugih veza, dugog zabavljanja upravo da bi upoznali jedno drugo.
Neki parovi, nisu vjenčani, a žive puno složnije, pozitivnije i bolje od nekih koji su se obvezali na "vječnu ljubav". Slučajnost - možda?!
Stvar je u tome što živimo u takvom okruženju gdje je živjeti u vanbračnoj zajednici zabremedet....glupost....zbog takvog razmišljanja i folklora masa ljudi sklapa brak zbog svega, a najmanje zbog ljubavi...brak je papir, papir gori i izgori...ljubav bi trebala da traje sa papirom ili bez njega.....mm i ja smo se zabavljali 5 godina, od čega smo 3 godine živjeli skupa, vjenčali se i ne ništa se suštinski nije promjenilo, hvala Bogu na tome!!! Promjenile su se neke okolnosti, imamo bebu, samim tim manje vremena za nas, ali to je bila naša želja i volimo sve promjene koje su došle s našom pahuljicom, ali sve što se promjenilo, promjenilo bi se i da smo ostali nevjenčani - to je neminovno, svaki dan donosi nešto novo, svaka situacija zahtjeva nove rekacije, ona glavna NIT koja nas povezuje je ostala netaknuta user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 21:20:28   
ivana st
Ovo što je snijeg pisala podsjetilo me na jednu maminu priju koja bi nama mladim curama uvijek govorila " ma kakvo življenje zajedno, najljepše vam je dok ste momak i cura, središ se prije izlaska ,vanka se zabavite i na kraju večeri ideš doma neopterećena što ćeš kuhati,prati,peglati.Ne brineš o neplaćenim računima, ručku sa svekrvom, podignutom daskom na WC školjci, njegovim prljavim čarapama.A kad se udaš imat ćeš do kraja života sve to na glavi,zato guštajte dok možete."
Ja sam i guštala u čarima curinstva,a kad sam bila spremna ozakonila sam našu vezu papirom,i bez papira ne bih živjela sa nikim.




_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 21:23:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ivana st

Ovo što je snijeg pisala podsjetilo me na jednu maminu priju koja bi nama mladim curama uvijek govorila " ma kakvo življenje zajedno, najljepše vam je dok ste momak i cura, središ se prije izlaska ,vanka se zabavite i na kraju večeri ideš doma neopterećena što ćeš kuhati,prati,peglati.Ne brineš o neplaćenim računima, ručku sa svekrvom, podignutom daskom na WC školjci, njegovim prljavim čarapama.A kad se udaš imat ćeš do kraja života sve to na glavi,zato guštajte dok možete."
Ja sam i guštala u čarima curinstva,a kad sam bila spremna ozakonila sam našu vezu papirom,i bez papira ne bih živjela sa nikim.




potpisujem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 21:25:44   
acudesa
U suštini se sve slažemo s tim da je odnos isti, nepromijenjen...a, način života se totalno  mijenja

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *