|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 0:39:20   
marny
meni je bila kritična prva, sve dalje je user posted image .

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 0:41:11   
taurus
Slažem se da je prva najteža, a i ovo za sedmu ako je tačno ostalo mi je još mjesec do osme godine braka što znači da je i to iza nasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 0:44:18   
marny
IZVORNA PORUKA: taurus

Slažem se da je prva najteža, a i ovo za sedmu ako je tačno ostalo mi je još mjesec do osme godine braka što znači da je i to iza nasuser posted image user posted image user posted image


samo primjera radi, muž i ja smo čak i na medenom mjesecu bili posvađani,svak šetao na svoju stranu user posted image  katastrofa nam bila ta prva godina.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 1:51:05   
acudesa
Meni je svaka godina-7.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 9:17:28   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: marny

IZVORNA PORUKA: taurus

Slažem se da je prva najteža, a i ovo za sedmu ako je tačno ostalo mi je još mjesec do osme godine braka što znači da je i to iza nasuser posted image user posted image user posted image


samo primjera radi, muž i ja smo čak i na medenom mjesecu bili posvađani,svak šetao na svoju stranu user posted image  katastrofa nam bila ta prva godina.


hheheheh dobriste :)))
ma valjda je to tako u prvoj godini se odredjuje gazdda kuce a u 7 utvrdjuje haahha pa je zato najteza :))




_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 9:21:09   
koka i po
Ja mislila da je samo kod mene tako.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 9:45:54   
Saraya
IZVORNA PORUKA: jasmin

Mislim da je brak poput kuce cije su temelje zajedno otpoceli i MUZ i ZENA.Oni su ti koji sve zajedno grade,uredjuju,dekoriraju.Uz najljesi dogovor sami ce odrediti boju soba,hoce li imati parket ili plocice,koja vrsta prozora,da li ce kucu osvjeziti cvijecem.Hoce li uzeti grijanje,hoce li koristiti klima uredjaje za ljetnje vrucine...Sve su ovo stvari kojima se MUZ i ZENA bave od samih temelja pa do krova,tj.do svoje smrti.Svakako da kuca moze ostati `pod plocom`...nedovrsena i sl,ali opet,to je do MUZA i ZENE.Hocu reci da je brak od onog sudbonosnog DA,pa niz godina koje dolaze poslije nesto u sto se mora ulagati s obje strane da bi sve nesmetano islo svojim tokom.Ako jedno zapostavi drugo dolazi do bracnih problema koji se pripisuju nekim epitetima poput dosade i sl.Ako nema kvalitetno iskoristenog vremena kada su supruznici zajedno i kada se posvete jedno drugom sigurno ce doci do trzavica...pa bilo to u 4-oj,7-oj ili 27-oj godini braka.Zato,cure moje,u brak se mora konstantno ulagati i nece biti problema.:)



Potpisujem Jasmin... user posted image user posted image user posted image

Mi smo u braku skoro 8 godina, i sto se mene tice ovo "7 godina" je cista glupost... Kakva dosada, imamo toliko toga da postignemo, abd, zajedno. Mislim da bracni parovi postave sebi niske ciljeve i kad to postignu, postane im dosadno... brak nije fakultet koji ces jednog dana uspjesno ili neuspjesno zavrsiti... user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 12:38:20   
R&T@
Nas dvoje u subotu, abd, proslavljamo 6 godisnjicu, ali smo zajedno duplo duze....
Meni je najteza bila ova koja se sad zavrsava, ali ne zbog mm, vec sto smo tako rijetko bili zajedno,...............
Nase princeze su nas toliko okupirale da smo sve manje imali vremena jedno za drugo....
Hvala bogu, to se postepeno mijenja i ja ocekujem da nam ova 7. koja slijedi bude najrahatnija uz boziju pomoć....


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 13:01:58   
radost82
nama je za dvadeset dana abd prva godišnjica, i iskreno ne vjerujem bas u tu kriticnu sedmu, iz ovog kratkoguser posted image  dosadasnjeg bracnog iskustva mogu slobodno reci da je svaki dan kritican, pravila nema, negdje sam procitala da kad ulazite u brak, treba oboje da pred vratima kuce ostavite svoje "ja", nema vise ja nego MI, kompromis i razumijevanje, uz obostrano postovanje i ljubav cine brak uspjesnim, sto naravno nije nimalo lahko ali treba raditi na tome uvijek, pa kako On odredi tako ce biti

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 13:10:26   
acudesa
IZVORNA PORUKA: radost82

kad ulazite u brak, treba oboje da pred vratima kuce ostavite svoje "ja", nema vise ja nego MI, kompromis i razumijevanje, uz obostrano postovanje i ljubav cine brak uspjesnim

ovo mi se veoma sviđa
radost82, neka ti je sa srećomuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu radost82)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 13:51:28   
radost82
hvala puno acudesa, user posted image  

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
3.5.2010 14:00:03   
Amelaa RR
Nama ce ako Bog da 09.08 biti punih 7godina braka..sretnih hvala Bogu...i nadam se da cemo ih doziviti jos 77 zajedno, i rahatluku, zdravlju, ljubavi i sreci..i ako Bog da s zdravom i zivom djecom...AMIN!

Po meni...svakak godina je kriticna ako su neke truge stvari na prvom mjestu, mislim na stvari koje zena/muz stavljaju ispred svoga braka... Ali od srca svima zelim da su svake godine u braku sve sretniji, zdraviji, ...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu radost82)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sedma godina braka mit ili ????
16.6.2010 19:42:09   
nerkica
u 7-oj godini braka izgubila sam svog prvog muza u saobracajnoj nesreci
doduse nismo bili zakonski vjencani nego vjerski,
taj dan kad smo zakazivali vjencanje on je poginuo
a kad smo trebali stati pred maticara tacno u  taj sat
su ga u zemlju spustaliuser posted image user posted image user posted image ,to je bilo prije 5god.

poslije se ponovo udala,vjencala i usla u brak
koji je PAKAO
bas sam cini mi se lose srece u ljubaviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *