|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 16:57:14   
Hanady RR
Apotekarko...glavu gore...nema kukanja.
1. on to radi za sve vas...i posao danas je vrlo bitan za zdravu i jednistvenu obitelj.
2. ako odeš tamo, hoćeš ti naći posao, najavljuju tešku godinu a vidiš u HNK je lošije nego u SAK, pa ćeš onda kukati on vazdan na poslu a ti kući sama.
3. On tebe voli i ti njega i vaš brak može biti samo čvrši i stabilniji a tri godine prođu za čas. ja sam se uadal prije 4 i pol i postala druga osoba...sadvoje dijece..hej a tako malo vremena zar ne.
4. Ni nama koje imamo svoje hairlije tu nije ništa bolje nego tebi...evo ja sam kući na porodiljskom, mm radi jedan dan drugi je slobodan, slobodni porvede da mi ode u granap i malo na bazen i malo na fudbal i malo malo...ja vazda sama, radi do 18,00h dođe jede i ode čovjek privatno raditi i eto ga u 10,30h kad dođe jede malo i pidžama...ja dok se okrenem on hrče...

Uglavnom...polako...sve će doći na svoje...najbitnije je da tvoji nalazi sa žlijezdama budu OK i nemoj da se opterećuješ nekim stavrima kojuima nemoraš pa da žlijezde opet polude. ne zbog sebe, ne zbog muža a pogotovo ne zbog antonia.

Ljubim te i molim da paziš na sebe...a mužić samo što nije.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 17:02:17   
Apotekarka
Hanady hvala ti,svaka ti je gotov na mjestu zdravlje je najvaznije od svega...Ljubim te

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 17:57:21   
milenium
evo ja ću samo reći kako bi ja(ti nemoj to poslušati,takva sam ti ja)user posted image .
nema šanse,šanse nema da bi on bio u drugom gradu bez mene! kao prvo ako baš mora ići u drugi grad onda i mi idemo sa njim.definitivno.
a ako ne mora onda on ne ide nikud nego ostaje i gradu u kojem i je i bet će nekad posla,pa kakav god.mm uvijek govori i da ostane bez posla našao bi drugi u roku 2 mjeseca!pa kakav takav.oboje se slažemo u mišljenjima.3 godine nije mala stvar,čini se to. ja bi otišla k njemu pa makar ja i ne radila i bila samo u kući.nek imamo za kruha nama dovoljno.a akad prođu te 3god lako se možete vratit tu di već živite ili šta god.
to je samo moje mišljenje.user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 20:52:17   
minica81
ako  vam je  život ljep  i nikakvih drugih problema nemate , mislim da će te izdržati do kraja. jer to nije nikakav  problem , ako nemaš nikakvih sumnji ,nemaš razloga da brineš. draga apotekarka  mnogo toga ima goreg , ,,,
nadam se da će te ubrzo biti skupa i da će vam se želje ispunitiuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 21:26:11   
Nellica
Draga Apotekarka,

Tri i pol godine smo moj sadašnji suprug i ja funkcionirali u vezi na daljinu, da je bilo teških trenutaka bilo je ( tjedan prodje, a ja bih dala sve da mogu sa njim poslije posla popiti kavu, otići u kino .... ) , znam kako je mučan onaj osjećaj kada u ponedjeljak ujutro zazvoni sat u četiri...

Poslije vjenčanja sam se preselila mm, iz jedne velike u puunooo manju sredinu gdje osim mm i njegove obitelji neznam i nemam nikog ( sad bih puno dala da popodne sa svojim curama mogu popiti kavu...)???
U firmi u kojoj radim obećali su mi premještaj slično kao tvom mm-u, ali su se ušutili jer sam na porodiljnom i što će biti kada se budem trebala vratiti na posao sam Bog zna, posao mi se ne napušta jer je firma jako dobra , stabilna i državna...

Tako da sve kad zbrojiš i odvagaš nije lako niti da ideš za suprugom, a niti da budeš sama sa djetetom...
Ja obično kada odlučujem stavim na papir sve razloge ZA i one PROTIV....

Mada si ti jedna jaka žena i ti ćeš znati odlučiti najbolje....

I sorry ja se izjadah u ovom postu, trebala sam tebi dati savjet, a na kraju ispraznih muke svoje...

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:20:12   
Apotekarka
Nellice podsjetih me na svoju umal situaciju prije ovih zdravstvenih problema odlucili smo bili da u 10 mj idemo za Mostar cak je muz trazi stanove gledao i kad smo umal nasli moje zdravlje haos...A prije toga razmisljala sam o tome kako bi voljela biti s muzem ali s druge strane ne znam nikog po Mostaru doduse imam 3 prijateljice koje studiraju tamo ali opet...Mislim da me to zdravlje nije zezalo ipak bi otisla pa muz je muzuser posted image ...Ma budi sretna sto si s mm i uzivaj...Nije ljubav paradajz ha hauser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:23:16   
noaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Nellice podsjetih me na svoju umal situaciju prije ovih zdravstvenih problema odlucili smo bili da u 10 mj idemo za Mostar cak je muz trazi stanove gledao i kad smo umal nasli moje zdravlje haos...A prije toga razmisljala sam o tome kako bi voljela biti s muzem ali s druge strane ne znam nikog po Mostaru doduse imam 3 prijateljice koje studiraju tamo ali opet...Mislim da me to zdravlje nije zezalo ipak bi otisla pa muz je muzuser posted image ...Ma budi sretna sto si s mm i uzivaj...Nije ljubav paradajz ha hauser posted image
evo nas koliko hoces u mostaru imala bi se ti s kim druziti al neces ti iz bosneuser posted image user posted image user posted image dovedi to djete malo na sunce vamouser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:24:17   
noaa
jao sta uradihuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:33:24   
Apotekarka
noa strah me da ne ozeni hercegovku onda jadna mu majkauser posted image user posted image user posted image
 

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:34:19   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

noa strah me da ne ozeni hercegovku onda jadna mu majkauser posted image user posted image user posted image
 


Sad bi moj MM rekao da si upravu!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:34:56   
noaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

noa strah me da ne ozeni hercegovku onda jadna mu majkauser posted image user posted image user posted image
 

ih nista ti ljepse u kucu nebi doslo a ja cu je nauciti kako se svekrva voliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:37:10   
noaa
Skvo stooooooooooouser posted image dobre smo miuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:44:04   
nikita
to u nas govore za bosanke user posted image
Jel tako prijo?

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:46:14   
noaa

IZVORNA PORUKA: nikita

to u nas govore za bosanke user posted image
Jel tako prijo?

aha tako jeuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:47:43   
Apotekarka
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

noa strah me da ne ozeni hercegovku onda jadna mu majka



Sad bi moj MM rekao da si upravu!

Reci mu da ima pice od jedne Bosankeuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:50:27   
noaa
Apotekarka suti ako naljutis mene i priju ozenit cemo ti cojeka vamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:52:27   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noaa

Skvo stooooooooooouser posted image dobre smo miuser posted image user posted image


Jesmo sebi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim, tako kazu!!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:52:44   
Apotekarka
Apotekarka suti ako naljutis mene i priju ozenit cemo ti cojeka vamo

Zeni ali ja papire za razvod ne damuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:54:46   
Hanady RR
ma neboj se dok mali ne napuni tri godine nemože ni podnijte papire da se razvodi po zakonu....a do tada istekle tri godine i vi svi zajedno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:55:06   
noaa
Skvo jesi li ti Herka?

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:56:38   
noaa

IZVORNA PORUKA: Hanady

ma neboj se dok mali ne napuni tri godine nemože ni podnijte papire da se razvodi po zakonu....a do tada istekle tri godine i vi svi zajedno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hanady u hercegovini sve mozeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:56:53   
Skvo RR
Da!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:57:15   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

Skvo jesi li ti Herka?


pa vidiš da navija za herke...jok eto nijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:57:22   
Apotekarka
ma neboj se dok mali ne napuni tri godine nemože ni podnijte papire da se razvodi po zakonu....a do tada istekle tri godine i vi svi zajedno.


M nego sta nije lud da alimentaciju mora placatiuser posted image ...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:58:12   
noaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Da!user posted image

uh sad si mi najdraza moderatoricauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *