|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
28.1.2010 11:21:49   
škorpija
Vidi ti Skvouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
28.1.2010 12:34:42   
teacher75
meni je godinama najbolje isla ova posljednja tacka:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
3.8.2010 18:29:22   
sara.at
nisam ni do 25-te dosla a na ovom spisku mi fale samo jos dvije tacke da rijesim user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
3.8.2010 19:41:04   
Lejla Ka
35 godina

1. Napišite knjigu ili priču. - Šjo, u zadnje vrijeme me pravo natjeralo da pišem, a 4 mi bila plafon iz pismenih.

2. Prestanite se osjećati krivima. - Pokušavam

3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka. - Dosta mi ih je definitivno, a mjenjala sam i svojima i tuđima, ako ga bude slijedeće dijete bespelenaši.

4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite. - Nisam ja ta japija

5. Oprostite sebi i drugima. - Jesam, i više nego treba

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih. - Nema teorije, jedino uz pomoć alpinističkog užeta

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe. - Jesam

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost. - esam

9. Posjetite Pariz. - Jesam

10. Kupite automobil. - Jesmo

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem. - Kupila grudnjak od 120KM, do sad mi je to nevjerovatno najskuplji (a nije seksi več funkcionalan=babski user posted image )

12. Kupite igračku za seks. - OK

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode. - Rado

14. Isprobajte analni seks. - No tnx

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno. - Ja sam konzervativna feministica, bez sumnje

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. - Imam

17. Započnite pisati blog. -  Vidjet ćemo

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil. - Nisam ta japija

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije. - Jesam

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi. - Dajem

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se. - Trudim se

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom. - I to se trudim, ne uspijeva uvijek

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu. - OK

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje.- Prihvatam

25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi. - E to bih definitivno mogla, slinim pred Qureishijevim izlozima već dovoljno dugo (samo još da dignem kredit user posted image )

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja.- Dobra ideja

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite. - Eh ...

28. Nađite posao u kojem ćete uživati. - Tražim, a djelom sam i našla

29. Udajte se. - Jesam

30. Razvedite se. - Neću, nisam budala

31. Putujte sami. - Rado

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili.- Hoću, hvala

33. Sredite konačno vlastite financije. - U planu je user posted image

34. Odrecite se tanga. - Nema potrebe, nikad mi nisu legle

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio. - Vidi 11

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života. - Radim to

37. Priuštite sami sebi welness vikend. - Uuuuuuuuuuuu, to bi bilo dobro

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate. -Čemu je vrijeme tome je i vakat

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi. - Jesam

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. - Jedino koka-kole user posted image



_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
3.8.2010 23:03:01   
iv@ncica
evo  i  ja  sam  ispunila  vecinu  tocaka...putovala..kupila  ...auto..bila  u  Parizu...udala  se..rodila..obrazovala...imala zivot  i  prije  braka  i  ludih  ljubavi..pisala..izlagala..brzo  vozila..jahala..oprastala..pomirila  se  s  godinama  i  gravitacijom..jahala ,  mjenjala  pelene...ptkacila  depresivno  drustvo...zabavljala  se, obitelj stavila  na  svoje  mjesto,  pila  s  prijateljicama,imam  posao  posebana  i  meni  vrijedan,  odrekla  se  tangi,  imam  dobre  grudnjake  i sexi  rublje,,  dubim  na  glavi..i  slll... samo  cisto  sumnjam da  cu  ikada probati  ili  izvesti  neke  od  ovih  tocaka..tipa analni..razvod  i  slll...user posted image user posted image

< Poruku je uredio iv@ncica -- 3.8.2010 23:05:30 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
3.8.2010 23:42:02   
veeseelaa




4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite


12. Kupite igračku za seks.

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode.



15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno.


18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil. -

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije.


23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu. - OK

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi.

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
4.8.2010 9:16:42   
mojbebac
jao super je ovaj clanak ...... ucinila dosta toga, ostalo jos par stvari, ali ima vremena......

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
22.2.2011 10:01:09   
teacher75
da podignem malo temu i da vidim jel neko ucinio nesto novo s ove listeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
22.2.2011 10:33:48   
sara.at
Meni fali samo tacka 14 user posted image Ali to cisto sumnjam da Cu probati user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
22.2.2011 10:34:33   
R&T@



IZVORNA PORUKA: teacher75


9. Posjetite Pariz.

13. Nauite jahati konja i uivajte u osjeaju slobode.

14. Isprobajte analni seks.

18. Priutite si jednu brzu i divlju vonju na autocesti. Samo vi i automobil.

23. Uinite neto ega se bojite. Uinite to unato strahu.

24. Prihvatite injenicu da starite i da gravitacija ini svoje.

30. Razvedite se.

33. Sredite konano vlastite financije.

38. Blioj obitelji recite sve to osjeate i to im zamjerate.

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlai od vas.



9. nadam se da hocu
13. i 14. i 23. nema sanse
18. dabogda
24. prihvatilauser posted image user posted image
30. dugo je 8 godinauser posted image
33. to mogu tek sa 44, kad se rijesim kredita
38. e, to bih voljela
40. to bih voljela vidjeti kako izgledauser posted image user posted image user posted image

Ostalo obavilauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
22.2.2011 11:38:39   
henna ze
1.Napišite knjigu ili priču. -napisala ppola knjige

2. Prestanite se osjećati krivima. - kako, pojma nemam i ne ide mi
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka. -pola familije sam podigla

4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite. -pa nije bila krakotrajna, ali jest ostavljen

5. Oprostite sebi i drugima. -drugima opraštam redovno..a sebi nikako

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih. -trenirala gimnastiku..nikakav problem

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe. -kako sam lijepa..svaki dan se zaljubim u sebe, a ni muž mi nije loš..

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost. -e ne može se više lomit..ostao samo komadić
9. Posjetite Pariz. -možel Istanbul

10. Kupite automobil. -kupila svoj puntić

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem. -ihh to mi je opsesija

12. Kupite igračku za seks. -hoću

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode. jahala..al jevda

14. Isprobajte analni seks. -bljakasto mi

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno. -nije bitno

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite.
-rodila
17. Započnite pisati blog.
-pisala i još piše,
18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil. -ni ne znam drugačije

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije. -našla davno

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi. -ha dobar i budala na istom su---

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se. -učim

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom.-pa nemam takvih prijatelja 

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu. -učinila i opet ću..jedina stvar koju ne podnosim MRI

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje. -ja starim..ma nigdje veze
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi.
-ima teta donosi nam srebro..kupim uvijek nešto
26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja. -vikendica u šumi..vala i vrištim

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite. -dala

28. Nađite posao u kojem ćete uživati. -uzivam

29. Udajte se. udala

30. Razvedite se. neću vala

31. Putujte sami. -putovala više puta

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili. -možel azijski dio Istanbula

33. Sredite konačno vlastite financije. -oo..nema šaanse

34. Odrecite se tanga. -nikad!!!!

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio. -kuupila

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života. -grebem i rukama i nogama

37. Priuštite sami sebi welness vikend.
-hoću
38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate.
izbio bi rat
39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi. -nemam više kondicije

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. -ee mogla bih ali soka..ne konzumiram alkohol



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
22.2.2011 11:52:55   
Blue rose RR
Ovo bih možda i mogla uraditi da nisam: majka, supruga, dobro udomljena/zaposlena :)

Ne želim da živim ni po kakvim pravilima, živim dan da u njemu uživam. 

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
22.2.2011 23:34:50   
Apotekarka
 Napišite knjigu ili priču.

2. Prestanite se osjećati krivima. pokusavam
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka. Promjenila

4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite. Bilo nekada davno

5. Oprostite sebi i drugima. oprostim,oprastala i oprastat cu....

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih. Nisam ni pokusala

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe. Ovo prvo da a drugo pokusavam

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost. Itekako jedno zivotno iskustvo me naucilo kako kazu sto te ne slomi to te ojaca

9. Posjetite Pariz. Nisam ali bih voljela

10. Kupite automobil. Kupili

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem. Pocastila par puta

12. Kupite igračku za seks. Nisam imam pravu dzidzuuser posted image user posted image

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode. Ne jasem konje user posted image

14. Isprobajte analni seks. To mi se ne svidja nikako fuj

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno. Pa i ne pitam se

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. Imam hvala Bogu

17. Započnite pisati blog. Nekad se u srednjoj piskaralo

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil. Ni u ludilu plasim se voznje

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije. Pa sad....nisam o tome razmisljala

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi. Iskusila na vlastitoj kozi

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se. Naravno

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom. Hm...neki me iscrpljuju ali....

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu. Odem zubaru povremenouser posted image

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje. prihvatam
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi. Uglavnom to dobijem na poklon,nisam neki ljubitelj nakita toliko

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja. eh to hocu

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite. Volim svoj posao ali jedan sam napustila dok sam trudnicu jednu mijenjala nije u mom fazonu bio a dobila tad svoj posao

28. Nađite posao u kojem ćete uživati. Nasla

29. Udajte se. Udala se

30. Razvedite se. Ne pada mi na pamet sad

31. Putujte sami. Putovala

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili. hm...primamljivo

33. Sredite konačno vlastite financije. Malo teze trenutmo

34. Odrecite se tanga. Po zimi da ali brate bijele hlace i gace ko pumparice ni u ludilu

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio. Kupila lysca zakon

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života. Nastojim unatoc svom pesimizmu

37. Priuštite sami sebi welness vikend. Priustit cu vala bas

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate. Ponekad kazem kad sam u pms-uuser posted image

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi. Nekada je bilo to

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. Bilo je i toga



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
22.2.2011 23:53:36   
malena.
1. Napišite knjigu ili priču. -ucinjeno-pisala dosad nesto...

2. Prestanite se osjećati krivima. ucinjeno-prestala
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka. ucinjeno-mjenjala i svom i tudjem

4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite. ucinjeno-prije braka...podrazumjeva se :-)

5. Oprostite sebi i drugima. nekima nikad necu moci oprostiti

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih. nemogu ja to

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe. ucinjeno-zaljubila se

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost. ucinjeno-hehe bilo mi je slomljeno

9. Posjetite Pariz. akobogda imam fore

10. Kupite automobil. sa muzem kupljen a svoj.. ne jos al do 40 hocu sigurno

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem. ne bas nevjerovatno skupim al poprilicno

12. Kupite igračku za seks. eh to necu

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode. imala priliku propustila je,nisam se usudila

14. Isprobajte analni seks. user posted image

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno. nikad se to nisam ni pitala

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. ucinjeno-rodila

17. Započnite pisati blog. nisam jos

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil. ne bih se usudila

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije. polako...hehe....

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi. dajem dosta sebe

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se. studiram...

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom. ucinjeno-izbacila sam

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu. nesto sam cinila al imam jos neprevazidjenih strahova

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje. ja sebi jos curica
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi. a bas i ne volim skupi nakit...mislim zlato i to

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja. ucinjeno-vristala sam

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite. nikad nisam radila

28. Nađite posao u kojem ćete uživati. akobogda

29. Udajte se. ucinjeno-udala se

30. Razvedite se. e necu to

31. Putujte sami. bilo bi dosadno

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili. nisam...al voljela bih

33. Sredite konačno vlastite financije.usponi i padovi...

34. Odrecite se tanga. nisam jos...zar se mora

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio. ucinjeno

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života. borim

37. Priuštite sami sebi welness vikend. nisam jos

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate. ucinjeno uvijek sve govorim

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi. ucinjeno

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. nikad nisu nigdje bili svi mladji od mene user posted image

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
24.2.2011 0:29:14   
ladyblue RR
1. Napišite knjigu ili priču. - za ovo sam antitalenat

2. Prestanite se osjećati krivima. - prestala davno

3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka. - svakodnevan obaveza

4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite. - been there, done thatuser posted image

5. Oprostite sebi i drugima. - jesam

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih. - ova tačka mi je najslabija karikauser posted image

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe. - obavljeno

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost. - obavljeno

9. Posjetite Pariz. - obavljeno

10. Kupite automobil. - obavljeno

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem. - obavljeno (ovo mi je jedan od fetiša)

12. Kupite igračku za seks. -obavljeno

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode. - probala ali ni se ne dopada

14. Isprobajte analni seks. - kao i 13.user posted image

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno. - upravo tako

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. -obavljeno

17. Započnite pisati blog. - kao i 1.

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil. - obavljeno (obožavam brzu vožnju)

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije. -obavljeno

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi. - obavljeno 

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se. - obavljeno (i nastavlja se)

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom. - obavljeno

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu. - obavljeno (bojim se zatvorenog prostora)

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje. - obavljeno (ima plastična hirurgija)user posted image

25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi. - kupila više istih

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja. - obavljeno

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite. - obavljeno

28. Nađite posao u kojem ćete uživati. - obavljeno

29. Udajte se. -obavljeno

30. Razvedite se. - nikad se ne zna

31. Putujte sami. - obavljeno

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili. - obavljeno

33. Sredite konačno vlastite financije. - teško jer trošim ako manijak

34. Odrecite se tanga. - nikad

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio. - obavljeno

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života. - nastojim

37. Priuštite sami sebi welness vikend. - obavljeno

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate. - obavljeno

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi. - mržim trčanje

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. - obavljeno


Ova tačka 6. mi je najgorauser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
24.2.2011 9:43:54   
leli§
jos malo pa 27 god user posted image user posted image user posted image  kako? juce mi bilo 25user posted image

1. Napišite knjigu ili priču. - prici se napisala i napricala, a knjigu---pocela nekakvu ljubavnu idilu pisati i skontala koliko je glupo pa odustalauser posted image
2. Prestanite se osjećati krivima. - ja nisam nikad kriva, ja sam uvijek u pravuuser posted image
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka. - obavljeno
4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite. - definisi kratkotrajnuuser posted image user posted image user posted image
5. Oprostite sebi i drugima. - oprostila da, zaboravila ne.
6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih. - stojala,/dubila na glavi, vise mi se ne da
7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe. - obavljeno
8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost. - obavljeno
9. Posjetite Pariz. - u bliskoj buducnosti (nadam se da me nece razocarati k'o venecija)
10. Kupite automobil. - obavljeno
11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem. - done (+pika li se ono sto je mm kupio?)
12. Kupite igračku za seks. -definisite igrackuuser posted image user posted image user posted image
13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode. - namjeravam svako jutro u 6:00am da idem na jahanjeuser posted image
14. Isprobajte analni seks. - ne bih da sam "primac"user posted image user posted image user posted image
15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno. - nisam se nikad ni pitala
16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. - bice, bice
17. Započnite pisati blog. - neuspijeli pokusaj
18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil. - obavljeno
19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije. -obavljeno
20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi. - davala, i skontala da se ne isplati
21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se. - obavljeno
22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom. - obavljeno
23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu. - obaljeno (pristala sam da volimuser posted image )
24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje. - izbalansirati cemo gravitaciju dubeci na glavi user posted image user posted image user posted image
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi. - obavljeno
26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja. - ne pada mi na pamet/nemam potrebu da vristim
27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite. - OBAVLJENO
28. Nađite posao u kojem ćete uživati. - obavljeno
29. Udajte se. -obavljeno
30. Razvedite se. - nikad se ne zna
31. Putujte sami. - obavljeno
32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili. - obavljeno
33. Sredite konačno vlastite financije. - davno sredjene/sad samo uredjujemuser posted image
34. Odrecite se tanga. - TANG--ples ili TANGE-gacice? moze se i bez jednog i bez drugog
35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio. - jos uvijek trazim TAJ grudnjak...a pare potrosih
36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života. - nastojim
37. Priuštite sami sebi welness vikend. - obavljeno
38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate. - davno obavljeno
39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi. - trcala, sad hodam, slusam MP3 pjevusim i pusimuser posted image user posted image
40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. - pika li se kakva rodjendanska zabava?user posted image user posted image user posted image  da se gdje tuspasim samo cu tako biti sigurna da su svi mladji od mene

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
19.3.2011 16:22:09   
Anoniman
4),14), 30), 31)   ne verujem da bi

ih  stoj na ruke pravim ja iz sale  naucila u 5tom razredu osnovne i dan danas mi ide super

ovo ostalo manja-vise tu sam   ja jos malo pa tridesetku uzimam  tako da imam vremena 



(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
16.1.2013 14:03:26   
teacher75
rekoh da dignem malo ovu "svoju" temu za ove nove rr kolaciceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
16.1.2013 14:27:09   
jasmin

IZVORNA PORUKA: teacher75


1. Napišite knjigu ili priču.

2. Prestanite se osjećati krivima.
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka.

5. Oprostite sebi i drugima.

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih.

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe.

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost.

9. Posjetite Pariz.

10. Kupite automobil.

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem.

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode.

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite.

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil.

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije.

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi.

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se.

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom.

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu.

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje.
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi.

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite.

28. Nađite posao u kojem ćete uživati.

29. Udajte se.

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili.

33. Sredite konačno vlastite financije.

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio.

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života.

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate.



Sve sto sam obrisala,apsolutno je nepotrebno u mom zivotu,neke stvari cak i besmislene...radim samo ono sto zelim i sto me ispunjava.
Sve sto sam `podebljala`-imam fore,tek mi je 26.
Sve sto preostaje...zavrseno user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
16.1.2013 14:32:04   
amra_sa
Budem napisala poslije gdje sam i kako sam user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
16.1.2013 15:43:38   
Galicia
Do 30, 40, 50 itd se samo treba hebavati. Sve ostalo je nebitno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
16.1.2013 16:06:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Do 30, 40, 50 itd se samo treba hebavati. Sve ostalo je nebitno.

i putovati sto viseuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
16.1.2013 21:22:52   
amra_sa
1. Napišite knjigu ili priču. Taman posla, baš sam željna olovke user posted image Šalim se, nikad se ne zna ...

2. Prestanite se osjećati krivima. Prestala, davno.
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka. Mijenjam user posted image

4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite. Nemam ovakvih ambicija user posted image

5. Oprostite sebi i drugima. Sebi opraštam, drugima - kako kome.

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih. Haaaaaaaaaaaaaa ???

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe. Sve učinjeno.

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost. Bila i prošla.

9. Posjetite Pariz. Posjetila, onako usput, nisam nešto impresionirana.

10. Kupite automobil. Zavisi šta mi hodža kaže. user posted image

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem. Nisam odavno. Čekam da smršam. user posted image

12. Kupite igračku za seks. Ne pale me igračke. user posted image

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode. Jahala, nekad davno, više se ne usuđujem

14. Isprobajte analni seks. Evo sad ću. user posted image

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno. Šta reći, koju posluku porati. user posted image

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. Imam hB.

17. Započnite pisati blog. ZapočMela i to. user posted image

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil. Previše sam oprezna za ovaj rizik.

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije. Proučavala i proučavam. U fazi usvajanja znanja i spoznaje.

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi. Nadavala se ko pariška k... user posted image

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se. Uvijek i vazda.

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom. Sami se izbacuju. user posted image

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu. Učinila, bravo ja.

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje. Tek sam u cvijetu mladosti, ne žurim. user posted image
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi. Kupila i opet prodala. user posted image

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja. Čim prije. user posted image

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite. I tu sam se nadavala. user posted image

28. Nađite posao u kojem ćete uživati. Našla. user posted image

29. Udajte se. Udala se.

30. Razvedite se. Ma hajde ... user posted image

31. Putujte sami. I to sam.

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili. Imam volje, nemam para.

33. Sredite konačno vlastite financije. Sumnjam da ću ikad. Vječno u kreditima. user posted image

34. Odrecite se tanga. user posted image

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio. Kupila.

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života. Po prirodi sam fajter.

37. Priuštite sami sebi welness vikend. aBd

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate. Nešto rekla, tek ću da rečem.

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi. Davno urađeno.

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. Ehhh to to user posted image



Et' ga, ja rekla svoje. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
17.1.2013 20:12:17   
mama x3
nesto slicno .......

45 +5 životnih lekcija Redžine Bret

Redžina Bret je poznata i veoma čitana kolumnistkinja u novinama "The Plan Dealer". Njenih 45 životnih lekcija koje su objavljenje su najčitanija kolumna koju je ikada napisala. U međuvremenu je dodala još pet lekcija sa kojima "tek mora da se saživi", kako sama kaže.



1. Život nije fer, ali je zato lep.

2. Kada ste u nedoumici samo učinite sledeći mali korak.

3. Život je isuviše kratak da bi ga proćerdali mrzeći sve i svakoga.

4. Ne shvatajte sebe toliko ozbiljno, ionako to niko drugi ne čini.

5. Plaćajte vašu kreditnu karticu svakoga meseca.

6. Ne morate pobediti u raspravi. Složite se u tome da se ne slažete.

7. Isplačite se sa nekim. To ima veću isceljujuću moć od plakanja u samoći.

8. OK je biti ljut na Boga. On to može podneti.

9. Štedite za penziju počevši od prve plate.

10. Što se tiče čokolade, svaki otpor je uzaludan.

11. Pomirite se sa prošlošću da vam ne bi zeznula sadašnjost.

12. Sasvim je OK dozvoliti da vas deca vide kako plačete.

13. Ne upoređujte se sa drugima. Nemate pojma kako je njima.

14. Ako veza mora biti tajna, onda ne smete biti u njoj.

15. Sve se može promeniti u treptaju oka, ali ne brinite-Bog nikada ne trepće.

16. Život je isuviše kratak za samosažaljevanje. Budite zauzeti životom ili zauzeti umiranjem.

17. Sve možete prevazići ako se usresredite na sadašnjost.

18. Pisac piše. Ako želite biti pisac onda pišite.

19. Nikada nije kasno imati srećno detinjstvo, ali to kakvo će ovo drugo biti zavisi od vas i nikoga drugog.

20. Što se tiče jurenja za onim što volite u životu, nikada ne prihvatajte "ne" kao odgovor.

21. Palite sveće, koristite finu posteljinu, nosite lep veš. Ne čuvajte ih za specijalne prilike.
Danas je specijalna prilika.

22. Detaljno se pripremite, a onda se prepustite.

23. Budite ekscentrični sada. Ne čekajte starost da biste nosili ljubičastu boju.

24. Najvažniji seksualni organ je mozak.

25. Samo ste vi odgovorni za vašu sreću.

26. U slučaju "katastrofe" recite sebi: "Da li će ovo biti važno kroz jedno pet godina?".

27. Neka vaš izbor uvek bude život.

28. Oprostite svima sve.

29. Šta drugi misle o vama nije vaš problem.

30. Vreme leči sve. Dajte malo vremena vremenu.

31. Koliko god da je dobra ili loša situacija ona će se
promeniti.

32. Vaš posao se neće brinuti o vama kada se razbolite, već vaši prijatelji. Ostanite u kontaktu sa njima.

33. Verujte u čuda.

34. Bog vas voli zbog onoga što on jeste, a ne zbog onoga što vi činite ili ne.

35. Ono što vas ne ubije samo može da vas ojača.

36. Ostariti je uvek bolja alternativa od- umreti mlad.

37. Vaša deca imaju samo jedno detinjstvo. Učinite ga nezaboravnim.

38. Čitajte Pismo. Ono obuhvata sva ljudska osećanja.

39. Izlazite napolje svakoga dana. Svuda možete naići na čuda
.
40. Kada bi svi mi sve naše probleme bacili na gomilu i videli gomile drugih, odmah bi zgrabili nazad našu gomilu.

41. Nemojte revizirati život. Pojavite se i iskoristite ga najbolje što možete.

42. Otarasite se svega što nije lepo, korisno i što vam ne pruža radost.

43. Ono što je na kraju najvažnije je činjenica da ste bili voljeni.

44. Zavist je gubljenje vremena. Već imate sve ono što vam je potrebno.

45. Najbolje tek dolazi.

46. Bez obzira ne to kako se osećate, ustanite iz kreveta, obucite se i pojavite se.

47. Dišite duboko. To smiruje vaš um.

48. Ukoliko ne tražiš nećeš ni dobiti.

49. Pametan popušta.

50. Život nije vezan mašnicom, ali je ipak poklon.



Read more: http://happychezmoi.blogspot.com/#ixzz2IGG0VW3v

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
18.1.2013 13:17:15   
aazra
Meni se je sad sve pomiješalo....user posted image Uglavnom 14 ne bi ni po cijenu 30 što bi rekla Hanady user posted image , kao ni ovo s opijanjem i ostavljanjem tangi (koje nikad nisam ni nosila user posted image ). O svemu ostalom dalo bi se razmisliti ili ono "nikad ne reci nikad" user posted image

(mislim na ovo od teacherke user posted image )

< Poruku je uredio aazra -- 18.1.2013 13:23:52 >


_____________________________








(odgovor članu mama x3)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *