|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
8.2.2008 8:57:08   
goldina
Svaki put kad posjetim forum,vidim da ima novih clanova koji se javljaju,dobro dosle sve.user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala vam na javljanjima,hvala na objasnjenjima i druzenju.
Ponekad se osjecam kao da sam sama na ovoj planeti i da samo samnom nesto  nije uredu ali kad vidim koliko nas ima i koliko razlicitih situacija bude mi lakse.Sve imamo istu zelju, jednako se osjecamo i sto je najvaznije hrabrimo jedna drugu tako i treba hvala svakoj koja kaze "Gore glavu,nada zadnja umire" .
Molim Boga dragog da nam svima da srece i podari to malo sicusno bice user posted image .....lije pdan vam zelim svima

(odgovor članu že)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
9.2.2008 23:59:22   
zuta
Curice,nemojte klonitu duhom jer psiha je covjekova naj bitnija.Ja sam vam jedan od primjera borbe u  braku sam puni 7god.prve 2god. nismo se ni trudili oko bebe znate ono mladost ludost akad smo radili na bebi misli smo olahko ce biti ali tek su tad nastale muke i bore.I tako godine prolaze u borbi punih 5 god.ali jos uvjek ne posustajem,mada nemogu negirati bilo je i depresije,razocarenja i odjednom okrenem se oko sebe i kaze idem u borbu dalje.Ipak bez potpore moga dragog nebi mogla dalje u pobjede.A vama  seke  zelim da vam dragi Bog  dadne snage  i strpljenja do ostvarenja sna.OD MENE TOLIKO DO NEKOG OPET JAVLJANJA.

(odgovor članu goldina)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
10.2.2008 8:47:23   
Amelaa RR
Drage moje samo se vi nemojte puno sikirat.....ako nam je odredeno da imamo user posted image ...bit ce...a ako ne.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu zuta)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
10.2.2008 9:38:26   
Amelaa RR
U novom broju Lise srpsko izdanje izasao je dobar clanak o IVF...pa postavim ga kasnije....vidjet cete..ima svasta.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
10.2.2008 18:15:47   
Sonja
hvala lavice user posted image    i pokusavam da pratim plodne dane ali je problem sto mi nije redovna "vjestica"  user posted image  pa mi to bas i ne ide....
u zadnje vrijeme poslije odnosa imam blage bolove u malom stomaku!!!da li je to sta opasno i zna li neko sta bi to moglo biti???user posted image
unapred zahvaljujem
pozdrav

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
11.2.2008 11:08:53   
budućamama
Draga Sonja,
bolovi u toku i poslije odnosa mogu biti od ciste, kao što se eni desilo. Ipak, da ne bi razbijala glavu, preporučujem ti d odeš ginekologu i utvrdiš stvarno šta se dešava. Može biti i da je nešto totalno bezveze, npr. da se nisi dovoljno opustila. U svakom slučaju odi i provjeri. Držim ti fige da je sve ok.  

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
12.2.2008 23:48:40   
Amelaa RR
Drage moje...meni se nekad desi da imam bolove u toku odosa al ne kada se sve odvija polako nego samo kad ono ide brzim tempom ...onda se desi da me stvarno zaboli....a nekad nista....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da li je u pitanju moj PCOS...ili sto kaze buducamama da se covijek dovoljno ne opustiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
13.2.2008 10:24:45   
ismihana
Ne bih ni ja da te prepadam, ali bolni odnosi obično znače prisustvo neke ciste ili mioma... Ali naravno, ne mora biti! Može te boljeti zbog nekog sasvim bezveznog razloga, baš kao što ni kad imaš cistu ili miom ne mora boljeti uopšte (ja imam miom koji ne osjećam ni na koji način). Zato bih ipak na tvom mjestu otišla ljekaru na detaljniji pregled i konsultacije. To je lakše nego se brinuti...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
13.2.2008 10:32:59   
Mirela27
Amelaa nezelim da te plasim i ja sam upravo to imala ..,,,,bol za vrijeme odnosa ,,,ponekad malo jace ,ponekad slabije ,,i nikako da se opustim i da sve bude savrseno

kod mene ti je bila vodena cista ,koje sam se tabletama rijesila 
otidi svom doktoru ,nije to nista straso,dogada se ,
nemoj se bojati.

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
13.2.2008 11:20:53   
Sonja
bila sam ja kod doktora i sve je OK. al eto mene i dalje boli.  a sta je miomuser posted image cula sam za to al stvarno ne znam sta je touser posted image user posted image user posted image user posted image
rekla mi je doktorica da stomak moze tako malo boliti kad se jaje pocne oplodjivat...al ne moze to bit svaki putuser posted image user posted image
hvala na odgovoru

(odgovor članu Mirela27)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
17.2.2008 13:39:30   
bebka
Zelim bebu!Radimo na user posted image  oko 7 mj.s nama je sve ok,ali nesta nece pa nece.ja se i dalje nadam,jer valjda ima neki razlog sto jos nism trudna.Vama svima zelim puno srece.treba covjek vjerovati.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
17.2.2008 13:53:02   
Amelaa RR
Ma nista se nemoj sikirat bit ce to ako Bog da samo polako ,...evo vidis koliko sam ja...pa eto covijek ne gubi nadu...Vidjet ces brzo ce biti...polako....

pusa velika


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu bebka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
17.2.2008 13:57:38   
Visnja RR
draga bebka ...ne brini to sto nisi sedam mjeseci ostala trudna nista ne znaci... kao sto obicno kazem ne razmisljaj previse o tome... opusti se... "ne zeli previse" jer nekad ta prejaka zelja moze da bude neka cudna psiholoska kocnica kod parova koji nemaju niakakve smetnje...znam da glupo zvuci kad neko kaze "ne zeli previse bebu" jer je to sto svaka od nas zeli... i ja sam se tako osjecala i nervirala kad bi mi neko isto rekao... al kad sam zaista prestala da mislim o tome  cak i kad smo muz i ja "digli ruke" od bebe , beba je dosla...nakon 11 g braka...

(odgovor članu bebka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
17.2.2008 14:02:23   
Amelaa RR
Ja mislim da si upravu...bas kao sto ti kazes covijek ima osjecaj da sto vise misli o tome...da su manje sanse da se to desi...Nego sta kaze trab mozak na pasu...i u akciju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
17.2.2008 22:34:27   
bebka
Hvala na ovim rjecima.Puno su mi znacile.Svega sam ja toga svjesna samo mi je nekad potrebno cuti jos od nekoga.Bit ceuser posted image kad se budedm najmanje nadala,zar ne?Veliki pozdrav

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
17.2.2008 23:24:55   
Amelaa RR
Ma naravno covijek se uvijek treba nadat...sto se kaze nada nikad ne umire...A ako Bog da nadam se da ce i nas uskoro obradovati taj vijest o user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu bebka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
29.2.2008 15:56:13   
ja_25
mi pokusavamo vec 7 mjseci i jos nistauser posted image . nismo poceli pretrage, ali ubrzo cemo. pa me zanima gdje se privatno u Sarajevu moze uraditi analiza spolnih hormona i spermiogram?!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
4.3.2008 23:25:58   
armina
i mi pokušavamo već treću godinu i ništa. imala sam op mioma i kažu sad je sve super i kod njega spermići odlični ali opet ništa. povremeno nas uhvati depresija, ali se nadamo i nadamo i nadamo. ja se bacila u nauku on u pjevanje pa nam malo "lakše". ohrabrujuća činjenica da mi brat i snaha nisu imali djece skoro šest godina a kad su probili red sve jedno po jedno. ja sam toliko dobila recepata za zatrudnjivanje da bih mogla izdati sabrana djela... 

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
5.3.2008 15:23:47   
budućamama
Draga Armina,
prvo da ti poželim dobrodošlicu na naš forum. Nadam se da ćeš uskoro ugledati dugo očekivani + na testu, posebno s obzirom da je i kod tebe i kod muža sve ok.
Što se tiče sabranih djela-slobodno podijeli s nama neke savjete-ko zna, možda za neku forumašicu isti i upale.
Sretno!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu armina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
6.3.2008 10:23:29   
Antigona
Armina slažem se sa budućommamom, mi smo ti verzija Sponger Boba, sve upijamouser posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
13.3.2008 15:15:27   
liebevoll
Evo da se i ja tuspasim! Procitala sam detaljno ovu temu, i vidjela da ipak nisam sama.... mi pokusavamo vec godinu i nista. Kad mislim da mi je ovulacija, kao luda sam! Muz se vec zali da se osjeca kao objekat, ali to je jace od mene. I onda, kada ovulacija prode, ja pratim signale tijela, jednom mi je kasnilo pet dana, ja se taman ponadala, kad nista...taj dan sam bila u tolikoj depresiji, da to nije normalno... Naravno, sve u redu s nama, ali nista. Sutra idem doktoru da mi da neke tablete za bolji rad jajnika. Mozda to pomogne, ipak pokusavam biti optimisticna, jer ako klonem duhom, imam osjecaj da onda pogotovo nista nece biti. Zato, pozdrav svima drage moje, i nedajte se! Ipak, treba se uvjek nadati, jer nada je ono zadnje sto nam ostaje.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
13.3.2008 15:47:37   
tikica_69
liebevoll
- dobro dosla.....u opisu tvog stanja se sve mi mozemo naci user posted image Samo ti nama budi dobro i sto prije predji na trudnicki forum user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
13.3.2008 15:57:12   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: tikica_69

liebevoll
- dobro dosla.....u opisu tvog stanja se sve mi mozemo naci user posted image Samo ti nama budi dobro i sto prije predji na trudnicki forum user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
13.3.2008 16:42:46   
almi
MIRELA, pregled kod ginekologa uopšte nije strašan...samo se opusti i sve mu iskreno reci, i za najmanju bol i sumnju koju imaš ... ništa nemoj prećutati

_____________________________

trudimo se halternički ... hihihihihiiiiiiiii

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
13.3.2008 16:43:42   
almi
uuuuuuuuuuuu ala sam fulilaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

trudimo se halternički ... hihihihihiiiiiiiii

(odgovor članu almi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *