|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
27.5.2008 15:28:44   
malecka60
Hvala Bogu zodovoljna sam svojim zivotom. Ono sto bih bas voljela promjeniti, nisam u mogucnosti, a to je da budem zdrava. Ono sto bih mogla promjeniti je da MM i ja kupimo sebi stan po onim cijenama kakve su bile prije 3 - 4 godine. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
27.5.2008 18:09:39   
RAJA
Šta bih promjenila
pa ima puno tih stvari ali između ostalog '92 pa sve do '95
dovela bi faks do kraja i malo bi uživala kao slobodna ali i ovako mi je divno hB i to je to nema nazad
samo nek su moja djeca živa i zdrava u budućnosti pa naravno i ja i MM s njima

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
27.5.2008 23:56:15   
hanabanana
Ono što bih promijenila su u biti stvari na koje ja ni tada nisam mogla uticati. Tako da ih ni da se ponovo vratim u to vrijeme ne bih mogla promijeniti.

Ali znam da bih jedno promijenila....svaki dan bih svom ocu govorila koliko ga volim.
Tu grešku neću više nikada ponoviti...sada svima koje volim, to i kažem. Bez povoda.

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
10.7.2008 18:40:10   
Najdraza mama
Nista nebi mjenjala jer sam Bogu dragom hvala zadovoljna zivotom i zdravljem jos samo malo da napravimo ovo sto smo poceli i to je too..

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
18.8.2008 14:27:30   
bubamara80
ja uvijek kažem jedino dobro mog dobrovoljnog povratka iz Njemačke je što sam ovdje upoznala i zavolila svog MM, da nije njega jedinu odluku koju bi promijenila je moj povratak u BIH.

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
18.8.2008 15:00:01   
ja
. I zao mi je sto sam se posvadjala sa nekoliko prijatelja, znam da sam bila ljuta na njih, ali mozda ipak nisam trebala reagovati tako burno.

Eto, jedino bi to promijenila. A vi?
[/quote]


to je jedina stvar,a za ostalo neka stoji sve kako jestuser posted image user posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
18.8.2008 15:03:38   
lejlaze
provodila malo vise vremena sa mamom

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
18.8.2008 16:03:02   
Happy
Možda bih se prije vjeri posvetila :).... Ostalo vala ništa ne bih mijenjala.... 

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
18.8.2008 22:02:07   
orhideja
Ma ja bih promjenila 2004 godinu cijelu

_____________________________

sad je sve u bozijim rukama

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
18.8.2008 22:08:06   
nikka
Uh da se bar može,puno toga bi želila da se nije desilo ali nažalost,nemoguće.

(odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
18.8.2008 23:10:20   
laracroft
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ono što bih promijenila su u biti stvari na koje ja ni tada nisam mogla uticati. Tako da ih ni da se ponovo vratim u to vrijeme ne bih mogla promijeniti.

Ali znam da bih jedno promijenila....svaki dan bih svom ocu govorila koliko ga volim.
Tu grešku neću više nikada ponoviti...sada svima koje volim, to i kažem. Bez povoda.
Slazem se hanabanana,jer i moj otac je otisao prerano,a ostalo se toliko toga za reci.Bas si me ganula.


_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
21.9.2008 10:48:11   
mamyca
Da mogu vratiti vrijeme unazad jedino sto bih uradila je da poslusam neke mamine savjete,izbjegla bih dosta ruznih situacija.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
21.9.2008 13:31:36   
Romali
Znam da ne mogu ništa promijeniti user posted image pa ne razmišljam puno o tome. Samo bih voljela kod sebe stvoriti pametnu naviku da doooobro razmislim prije nego nešto kažem ili uradim, da ne budem brzopleta. Da sam takva prije bila i neke stvari bi bile drugačije. 

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
21.9.2008 13:36:18   
jasmina_mm
IZVORNA PORUKA: Romali

Znam da ne mogu ništa promijeniti user posted image pa ne razmišljam puno o tome. Samo bih voljela kod sebe stvoriti pametnu naviku da doooobro razmislim prije nego nešto kažem ili uradim, da ne budem brzopleta. Da sam takva prije bila i neke stvari bi bile drugačije. 


potpisujem

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
21.9.2008 14:05:14   
Anoniman
izbjegla bih jednu osobu koja je bila dio mog života... sve ostalo što se desilo je utjecalo na to da danas budem gdje jesam, tako da to ne bih mjenjala ni po koju cijenu!!!

(odgovor članu jasmina_mm)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
24.9.2008 11:55:09   
Anoniman
ja nebi zeljela nikada,vratiti vrijeme u nazad,kad bi mogla sta menjati bilo bi da moja mama nije lezala dugo u bolnici i bila bolesna mjesec dana a ja i seke dvije mladje bile same,kuci...mrzim proslost,i nezelim se sjecati unazad...samo gledam naprijed,i to bi svima preporucila....user posted image

(odgovor članu akica b)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
24.9.2008 12:05:31   
dana3
IZVORNA PORUKA: Shee

izbjegla bih jednu osobu koja je bila dio mog života... sve ostalo što se desilo je utjecalo na to da danas budem gdje jesam, tako da to ne bih mjenjala ni po koju cijenu!!!
bas mi se tako desilo i danas sam sretnija vise nego ikad:bog zna valjda sta je za nas najbolje i sta treba da prodjemo.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
25.11.2008 0:25:37   
adannn

Provodila bih više vremena s mamom i stalno bih joj govorila koliko je volim,a i danas joj govorim to stalno samo što ona mene ne čuje,mada možda i čuje.Vratila bih vrijeme i preskočila prošlu godinu kada sam je izgubila jer to je jedino što me koči u životu ŠTO NEMAM MAMU,ZA NJOM PATIM STALNO I NAKON TOLIKO VREMENA  U SVAKOM SEGMENTU ŽIVOTA JE TREBAM,NAROČITO SADA KADA IMAM BEBU KPJU JE ONA TAKO IŠČEKIVALA SA SREĆOM LJUBEĆI I GRLEĆI MOJ STOMAK A NIJE DOŽIVJELA NJENO ROĐENJE ALI SVE JE TO SUDBINA KOJU JA KRIVIM ZA SVE JER SA 21 GODINU NIJEDNOG RODITELJA NEMAM A JAKO MI NEDOSTAJU...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
26.11.2008 10:12:14   
dacy
ne bih nista mjenjala, ja vjerujem da svako od nas ima zacrtan put i da se sve desi sa razlogom. Sve sto mi se desilo sam podnijela i ono sto ce mi se desiti cu podnijeti.Stari ljudi kazu da nam Bog daje onoliko koliko mozemo podnijet i ja stvarno vjerujem u to

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
26.11.2008 10:32:59   
tea lana
Za sad bi promjenila jedino nesto na sebi a to je sto previse vjerujem ljudima.A dogadjaje u svom zivotu i osobe koje su ga cinile ne bi promjenila, bile one lose il dobre jer zbog njih i tih dogadjaja ja sam ovakva sada.Zadovoljna i sretna.Mozda nekad ranije sam zeljela da nisam srela jednu osobu sa kojom sam bila u vezi skoro 5god. ali  znam da sam zbog njega,tj radi njega ja jaca u zivotu i malo toga me moze poljuljati.  user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
5.12.2008 11:14:05   
andji
ništa ne bi mjenjala,zadovoljna sam svime hvala Bogu,jedino bi možda još lumpovala i hodala prije braka,ali nema veze nadoknadit ćemo to polako,i u dvoje se može proživit i prohodat svagdje

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
10.2.2010 22:35:12   
SdZ
Da sam znala da cu rano izgubiti oca,provodila bih vise vremena s njim i posto nisam inace mazica da sam znala da cu ga rano izgubiti vise bih ga grlila i ljubila punoo,punoouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Imala sam par gresaka u vezi koje sam napravila i voljela bih da nisam da mogu vratiti vrijeme,a da sam ove pameti ne bih dopustila da se i jedna od tih gresaka desi.
Ne bih dopustila dvjema osobama da na neki nacin upravljaju sa mnom jer su znali nesto sto moji roditelji nisu znali...
Sad se ne mogu sjetiti sta jos bih promjenila......


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
10.2.2010 22:39:44   
Leva
Da mogu vratiti vrijeme MM i ja bi vjerovatno poceli praviti bebu jos dok smo se zabavljali user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
10.2.2010 22:46:20   
veeseelaa
kad vratim vrijeme....... bila bi opet ista i kći i sestra i tetka i zaova i jaran i djevojka i supruga i snaha, ma dobra sam bilauser posted image , zadovoljna sve u svemu
Naravno ako na ovu temu gledamo sa realistične strane i samo sa aspekta što je bilo do meneuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
10.2.2010 22:47:19   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: adannn


Provodila bih više vremena s mamom i stalno bih joj govorila koliko je volim,a i danas joj govorim to stalno samo što ona mene ne čuje,mada možda i čuje.Vratila bih vrijeme i preskočila prošlu godinu kada sam je izgubila jer to je jedino što me koči u životu ŠTO NEMAM MAMU,ZA NJOM PATIM STALNO I NAKON TOLIKO VREMENA  U SVAKOM SEGMENTU ŽIVOTA JE TREBAM,NAROČITO SADA KADA IMAM BEBU KPJU JE ONA TAKO IŠČEKIVALA SA SREĆOM LJUBEĆI I GRLEĆI MOJ STOMAK A NIJE DOŽIVJELA NJENO ROĐENJE ALI SVE JE TO SUDBINA KOJU JA KRIVIM ZA SVE JER SA 21 GODINU NIJEDNOG RODITELJA NEMAM A JAKO MI NEDOSTAJU...user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *