|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
10.2.2010 22:49:01   
magnolija*
Daaavno bih faks privela kraju 

_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
11.2.2010 8:23:37   
Anoniman
Definitivno nebi živila sa vsekrom i svekrvom pa makar i mm izgubila zbog toga

(odgovor članu magnolija*)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
11.2.2010 9:09:55   
fatimica09
...ja bih zagrlila svoju Fatimicu, i slikala je.... i trazila da budem s njom bar malo...sama.... zapalila bih... i gledala je i vjerovatno joj nesto rekla....mnogo toga....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
11.2.2010 9:10:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

...ja bih zagrlila svoju Fatimicu, i slikala je.... i trazila da budem s njom bar malo...sama.... zapalila bih... i gledala je i vjerovatno joj nesto rekla....mnogo toga....user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
11.2.2010 9:12:20   
new mama
IZVORNA PORUKA: fatimica09

...ja bih zagrlila svoju Fatimicu, i slikala je.... i trazila da budem s njom bar malo...sama.... zapalila bih... i gledala je i vjerovatno joj nesto rekla....mnogo toga....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
11.2.2010 11:42:01   
misica
Zavrsila bi fakultet definitivno koji sam usput napustila i bila nastavnica biologije.
Mogla bi vise vremena provoditi sa svojim sinom, a ovako nigdje veze.user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
11.2.2010 11:46:38   
reallove
IZVORNA PORUKA: fatimica09

...ja bih zagrlila svoju Fatimicu, i slikala je.... i trazila da budem s njom bar malo...sama.... zapalila bih... i gledala je i vjerovatno joj nesto rekla....mnogo toga....user posted image user posted image user posted image

dusa dragauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
11.2.2010 11:48:37   
Latinka
Više bih učila i prije završila fakultet, a onda i udala se prije user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
11.2.2010 11:49:34   
anidla
IZVORNA PORUKA: Latinka

Više bih učila i prije završila fakultet, a onda i udala se prije user posted image


zavrsila bih fakultet, sad ni tamo ni vamo....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
5.3.2010 18:06:13   
Miau
Neke ljude bi drzala na distanci i ne bi ih pustila u svoj zivot, niti im dala toliku vaznost da utjecu na mene.

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
5.3.2010 18:08:11   
sara.at
ja kako sam hatljava sve bi isto uradila user posted image
al kad bi htjela nesto promjeniti nebi ni jedan tren jer taj bi me tren mozda kostao da nikad svog mm ne upoznam user posted image a onda bi zalila cjelog zivota

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
5.3.2010 18:12:01   
teacher75
ne bih nista promijenila

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
8.3.2010 20:54:24   
de_de
Bila bi vise sa ljudima koje volim, a koji vise nisu tu user posted image user posted image user posted image , a danas mi bas fale

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
8.3.2010 21:02:35   
Medić*
samo bi vise provodila vrijeme sa roditeljima, koji su tako rano preselili na ahiret, ljubila ih ,grlila, igrala sa njima, pjevala, veselila, uljepsavala ima dan iako su bili sretni, eh Boze hvala na dobrom i na losem, ali srasno mi fale, u najljepse vrijeme odose, on 42 a ona 39, iz cista mira kao da ih neko ukrade, user posted image ovu prazninu u dusi ne zelim nikomeuser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
9.3.2010 10:13:18   
Anoniman
Ova tema me podtaknula na razmišljanje "A šta bi ja to mjenjala" i tako mislila sam i mislila, vraćala film i baš sam se prisjetila svega što je lijepo, smješno, ono manje lijepo, tužno... i skontala da ne bih ništa promjenila sve što se desilo desilo se sa razlogom i ima svoje prednosti, svoje mjesto i vrijeme naravno da neke stvari ne bi sa ovim mozgom radila u 15, 18 god. ali to nije to ne bi bilo zanimljivo ...Ja sam u životu veliki optimista tako kad mi sve lađe potonu ja zamislim da sam u podmorniciuser posted image ... za mene nema neuspjeha jer ih ja ne vidim.
Prezadovoljna sam svojim životomuser posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 9.3.2010 10:16:00 >

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
9.3.2010 10:16:38   
salmy
Imala bih 20 a razmisljala  kao da imam 30user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kakvo bi to vrijeme bilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eh pusti snovi...........što je bilo nema nazaduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo naprijed gari.....user posted image user posted image user posted image user posted image gari....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   [Obrisana poruka]
22.5.2010 16:21:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
22.5.2010 16:30:07   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: magnolija* Daaavno bih faks privela kraju 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ja i ja

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
22.5.2010 16:34:51   
aya
samo bih vise, mozda ulozila u sebe, recimo znanje njemackog, otputovala negdje vani da usavrsim engleski, posjetila neke zemlje koje sad, sigurno u narednih 10 godina, dok user posted image  neporaste, necu moci. 



_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
22.5.2010 19:29:51   
Meri29
U sustini ne bih mijenjala puno toga, ali bih zavrsila fakultet van BiH gdje sam zapocela, a ne vratila se i zavrsila ga ovdje da bih sjedila u kuci. Ne bih se mijesala najboljoj prijateljici u losu vezu, koja je kasnije prerasla u brak i nakon koga sam nju izgubila, ali najnajnajnajvise od svega, znala bih sta slijedi, pa bih sacuvala svog ujku koji vise nije tu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
22.5.2010 20:14:31   
koka i po
Nebi činila greške koje sam činila.Nebi dozvolila dotičnim osobama da odlučuju umjesto mene.Rekla bih mom bratu koliko ga volim jer to nikada nisam, učinila.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
22.5.2010 20:39:28   
ivana st
IZVORNA PORUKA: salmy

Imala bih 20 a razmisljala  kao da imam 30user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kakvo bi to vrijeme bilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eh pusti snovi...........što je bilo nema nazaduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo naprijed gari.....user posted image user posted image user posted image user posted image gari....


Upravo tako! Ne bih se vraćala nikud, sve je bilo kako je moralo biti i dobro je tako user posted image .


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
23.5.2010 4:11:20   
veeseelaa
da mi je da vrnem vrijeme sad bi već spavala

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
23.5.2010 9:16:03   
Hanady RR
Evo cejlo jutro kontam kako bih odgovorila i skontah...ja nebih ništa mjenjala.
Sve lijepo što se desilo ponovo bih na isti način doživjela.
na većinu ružnih stavri nebih mogla sama utjecati pa bi ih opet preživaljavala a ta me pomisao ne veseli.
eventualn prekidanja nekih prijateljstava nisu ništa u poređenju sa gubitkom bližnjih, a iz svakog razoarenja naučila sam lekciju za koju sam sretan da sam je naučila u datom momentu.

elem taman mi je nako kako treba da bude.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kada biste mogli vrijeme vratiti unazad...
23.5.2010 9:43:52   
acudesa
Ne bih ni ja ništa mijenjala, šta je tu je ...user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *