|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:04:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Prvo- Anonimna (ona prva) nije napisala jeli dijete u tom trenutku spavalo ili ne...user posted image
Drugo- znate da se sada fino moze vidjeti ko se krije iza tog "anoniman"user posted image
Trece- ja ne spavam user posted image user posted image user posted image mada bih trebala...user posted image .




nemoj nas samo kaznit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pretjerale smo noćas


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:05:41   
noaa
Amrino mi zaboravile da si ti trudna i da je pocela nesanicauser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:06:14   
Amrino
user posted image user posted image user posted image
Vidi zena sto smo se sjatile...umjesto da odmaramo...Ujutro ko zombi (nisam spavala zadnjih sedam dana kako treba)...Kako je krenulo- dobicu i ja zuti user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:08:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Prvo- Anonimna (ona prva) nije napisala jeli dijete u tom trenutku spavalo ili ne...user posted image
Drugo- znate da se sada fino moze vidjeti ko se krije iza tog "anoniman"user posted image
Trece- ja ne spavam user posted image user posted image user posted image mada bih trebala...user posted image .




hahahha da baš



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:10:18   
Hanady RR
pa u pravu je smoa ja znam kako moja vazda škilji na jedno oko nebi ja da rizikujem pa da bude ko kod moje kolegice kad se zakhalo pravo mala stoji u krevetu i kaže ''Pusti moju mamu''

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:10:57   
milenium
pa piše ''pred bebicom''.da je beba imala stisnute oči onda se nebi trebalo ni pisat nebi onda ni bio problemuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:11:21   
veeseelaa
hahhaah cirkus Hanady

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:11:52   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Hanady

pa u pravu je smoa ja znam kako moja vazda škilji na jedno oko nebi ja da rizikujem pa da bude ko kod moje kolegice kad se zakhalo pravo mala stoji u krevetu i kaže ''Pusti moju mamu''


user posted image user posted image user posted image OMG
E odavno se nisam ovako ismijala....majko draga...Treba otvoriti novu temu "Koliko vas ima traume iz djetinjstva jer je vidjelo starce kako...razmjenjuju njeznosti?"


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:12:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: milenium

pa piše ''pred bebicom''.da je beba imala stisnute oči onda se nebi trebalo ni pisat nebi onda ni bio problemuser posted image


žena se samo našalila a i da nije njen problem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:13:29   
milenium
e vesela ti se izda skrozuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:14:20   
Amrino
IZVORNA PORUKA: milenium

e vesela ti se izda skrozuser posted image


user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:14:38   
Hanady RR
ma i šta smo navalile na ženu ...hajd sad isprišajte mi čega se vi sjećate kad ste imale 7-8 mjeseci...

to isto ko ono kao joj znaš kako bebu bole zubi kad rastu...kaže moj zet...hajd ba popustite otkud mi znamo kako boli...ko se jeća kako ga bolilo kad su mu zubi rasli user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:15:04   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

IZVORNA PORUKA: milenium

e vesela ti se izda skrozuser posted image


user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:18:29   
noaa
Ja sam od 7 mjeseci spavala sa bakom u krevetu tako da mamu i tatu nisam vidila da razmjenjuju njeznostiuser posted image jer sigurno bi upamtila

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:21:05   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

ma i šta smo navalile na ženu ...hajd sad isprišajte mi čega se vi sjećate kad ste imale 7-8 mjeseci...

to isto ko ono kao joj znaš kako bebu bole zubi kad rastu...kaže moj zet...hajd ba popustite otkud mi znamo kako boli...ko se jeća kako ga bolilo kad su mu zubi rasli user posted image

KOmu trenutno rastu osmice kao meni sada zna kako boli.... Itekako jaoooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:22:38   
nikita
Ja se odo koprcat pa vi kako hocete,moj maleni svakako niš ne konta, gledo ne gledo user posted image

< Poruku je uredio nikita -- 22.1.2010 1:23:28 >


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:23:29   
Amrino
IZVORNA PORUKA: nikita

Ja se odo koprcat pa vi kako hocete,moj maleni svakako niš ne konta, gledo ne gledo


user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:23:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: nikita

Ja se odo koprcat pa vi kako hocete,moj maleni svakako niš ne konta, gledo ne gledo


e nemoj tako...a čika Frojd...psihologija...ipak ti pažljivo vidiš kako se noaaa bake sjeća nisu to njoj pričali ona se baš sjeća user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:24:06   
noaa

IZVORNA PORUKA: nikita

Ja se odo koprcat pa vi kako hocete,moj maleni svakako niš ne konta, gledo ne gledo

jesi li jedva docekala uhh pokvarit ces mi to djete bludniceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:25:15   
remzy
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: nikita

Ja se odo koprcat pa vi kako hocete,moj maleni svakako niš ne konta, gledo ne gledo

jesi li jedva docekala uhh pokvarit ces mi to djete bludniceuser posted image user posted image user posted image



jao sto me nasmijaste!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:27:45   
nikita
Mogu ga jedino naucitiuser posted image
Muz mi je zaspo user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:28:36   
noaa
remzy samo se ti smiji pa kad sutra budes pisala na temi potraga za starim forumasicama biti ce podug spisak/// gdje su nam noaa,hanady,nikita,milenium,acudesa.... moderatori ce da ti odgovoreuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:29:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

remzy samo se ti smiji pa kad sutra budes pisala na temi potraga za starim forumasicama biti ce podug spisak/// gdje su nam noaa,hanady,nikita,milenium,acudesa.... moderatori ce da ti odgovoreuser posted image user posted image


šejtane idi spavaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:30:24   
milenium
nemoj dera mene muke ti.ja pišem na hanumi a vi začatavate ovde.user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Trenuci nježnosti pred bebom/djetetom
22.1.2010 1:31:20   
noaa
necu MM ima temperaturu visoku 36.9 pa da mi ne predjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *