|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: izlazci sa drugaricama
2.4.2010 22:27:09   
salmy
Sta je ovo zene veceras odlucile izaciuser posted image user posted image user posted image user posted image slabo ih je ovdjeuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 12:03:25   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Znate kao to bude sa mnom:
vagam: sa drugaricama ili sa malenim, druženje-lijepo bi bilo, ali rađe ostanem sa ovim mišem sa ga uspavam, da ga nahranim, da se zezamo....user posted image



Ja sam kontala da se misli na izlaske u vrijeme kad su djeca već u carstvu snova??

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 12:07:50   
veeseelaa
pa naravno da se misli na noćne izlaske, mada ja kad izlazim izadjem oko 20 sati pa do 23,30 user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 12:11:13   
hanabanana
Bogami mi ( prijateljica i ja ) znamo zalomiti i do dva - tri sata....

Mi dodjemo u onu skupinu nenormalnih. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 12:14:58   
veeseelaa
i ja bi rado al me mama počne kritikovati "kako te nije stid, udata žena, u ovo doba dolaziš  i bla bla"user posted image user posted image user posted image
a meni se ne da slušati jeuser posted image user posted image user posted image  uh i dan danas se "bojim" mame i jako mi je bitno njeno mišljenjeuser posted image
al dogovorile smo se ja, mama i malena... kad bebica bude malo veća ide noćiti kod nane da se malo mama provedeuser posted image  do u kasne sate, ko birvaktile

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 12:23:34   
marny
slažem se, da bi bile dobre majke i supruge moramo se i mi s vremena na vrijeme opustiti.
ja kada sam rodila prvo dijete zamolila sam mog muža da ju čuva dok ja izađem sa svojim curama, on je bez problema prihvatio.
mi smo izašle i baš se proveselile onako ženski izlazak, kada sam krenula kući pogledala na mobitel, a ono 46 neodgovorenih poziva, čovjek je ispalio, ona se derala satima, uopće nije zaspalauser posted image .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 12:33:17   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: marny

slažem se, da bi bile dobre majke i supruge moramo se i mi s vremena na vrijeme opustiti.
ja kada sam rodila prvo dijete zamolila sam mog muža da ju čuva dok ja izađem sa svojim curama, on je bez problema prihvatio.



Meni ovo jako smeta....ja nikada, ali nikada, nisam ni pomislila da bih trebala zamoliti mog muža da pričuva svoje vlastito dijete, nahrani ih, presvuče, okupa....

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 12:48:29   
marny
hanabanana, baš mi se sviđaš kako si to ti odmah ubralauser posted image , e ovako,
ona ti je još bila dojenče, koje je bilo stalno na ciki 6-7 mjeseci stara, boca, duda, nije dolazila u obzir, nju bi samo cika uspavala.
Čovjek ju je satima treskao lagano da zaspe, a ono ništa, samo dernjava, ja sam već znala da će biti takav scenarij, vjeruj nije mu bilo lako, susjed poviše nas je rekao da nije mogao zaspati.
Čim je došla mama cika ona je odmah s vrata zaspalauser posted image .
Ali nije to kraj, ja sutradan opet odlučila ići u izlazakuser posted image  i izašla, ali otom potom idem dokrajčiti ručakuser posted image .

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 12:59:52   
hanabanana
Ma marny, nije ovo bio komentar upućen direktno tebi...nema potrebe za detaljnim objašnjavanjem. Iskreno - ja se nisam usudjivala izlaziti naveče dok mi je mlađa kći dojila upravo zato što se kod nje nikada nije znalo kad će se probuditi i tražiti ciku.

Zato respect sa naklonom ženama koje se usude izaći naveče a imaju bebe koje još doje.

Meni inače smetaju svi komentari tipa:
moj muž mi pomogne, usisa mi, opere mi sudje, pričuva mi djecu....

Jer moj muž, ne pomaže meni, ne usisava meni, niti meni pere sudje, kao što mi ne čuva ni djecu....user posted image On to radi zato što živi sa mnom, i zato što je otac te djece.

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 14:03:14   
sara.at

IZVORNA PORUKA: hanabanana


Meni inače smetaju svi komentari tipa:
moj muž mi pomogne, usisa mi, opere mi sudje, pričuva mi djecu....

Jer moj muž, ne pomaže meni, ne usisava meni, niti meni pere sudje, kao što mi ne čuva ni djecu....user posted image On to radi zato što živi sa mnom, i zato što je otac te djece.


ma on to radi zato sto mu je to duznost i zato sto to voli (najprije jer voli mene) a ne u namjeri danas cu pomoci a sutra necu....
uh ja onda nesmijem ni reci da ja izlazim a trudna sta bi ove zene rekle trudna zena a na derneke ide user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 14:20:40   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: sara.at
uh ja onda nesmijem ni reci da ja izlazim a trudna sta bi ove zene rekle trudna zena a na derneke ide user posted image user posted image


Juu....sram da te bude.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 16:47:40   
tea lana
volim da izadjem i rado se tih izlazaka sjecamuser posted image user posted image user posted image user posted image kako sam pocela raditi evo samo sam jednom sa prijateljicama izasla ali aBd u petak idemo na veceru pa u provod.to je kod nas normalno da izadjemo i odvojeno

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 16:52:31   
teacher75
meni kasnonocni provod uopce vise nije zanimljiv, ako se iko izizlazio godinama onda sam to ja... nije bilo petka ni subote da ne izadjem i ne zaglavim sa prijatljicama i tako nekih 13 godina sigurno. sad je to sve neka faza koju sam prosla i puno mi je draz izaci sa prijatljicama na dnevnu kafu ili shoping nego zaglaviti po kafanama u dimu i guzvi, medju bar 10 godina mladjim ljudima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 19:42:51   
acudesa
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni kasnonocni provod uopce vise nije zanimljiv, ako se iko izizlazio godinama onda sam to ja... nije bilo petka ni subote da ne izadjem i ne zaglavim sa prijatljicama i tako nekih 13 godina sigurno. sad je to sve neka faza koju sam prosla i puno mi je draz izaci sa prijatljicama na dnevnu kafu ili shoping nego zaglaviti po kafanama u dimu i guzvi, medju bar 10 godina mladjim ljudima

kao da sam ja pisala, istouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 20:08:56   
Husic10

IZVORNA PORUKA: salmy

Mislim da u braku "izlasci" nocni sa drugaricama nisu normalni! eh sad mozete reci ova luda ili papanka primitivna! ali u braku sam punih14god,za to vrijeme NAVECER nisam izasla mozda 10puta!S tim sto podnevna kafa sa drugaricama ili kolegama sa posla je redovna.Misljenja sam da CESTI izlasci sa drugaricama ne vode nigdje niti cemu! jer sta da radim ja kao udata zena majka jednom djetetu(sutra njegov uzor)u nocnom terminu u kafani sa drugaricama koje su djevojke....koje gledaju i smekaju frajere!
Moj Muz nema nista protiv da idem na neko slavlje ili neku kaficu sa njima,ali isto tako ni on nikada nije otisao navecer(izuzev posebnih poslovnih prilika) u kafanu.Jednosatvno  tako funkcionisemo godinama i nama super,a osim toga nasi zajednicki prijatelji su udati i ozenjeni parovi sa kojima provodimo vikende i ceste izlaskeuser posted image user posted image  



user posted image user posted image user posted image Slazem se, jednostavno nije to isto kao kad izlazis dok si djevojka sa prijateljicama...a kafice i setnje danju su druga prica ...sto da ne...

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 20:51:05   
jasmin
Na stranu to sto svakako nisam za izlaske po kaficima,al se slazem s vama da za udatu mamicu svakako nije bas pozeljno tako nesto.Super se mozemo provesti i kroz setnju,kaficu,zajednicke vecere,kupovinu i sl.Ja cu sa svojim dragim prijateljicama skoro na bazen akobogda,samo mi,pravimo razna jela,kolace,kupamo se,druzimo i uzivamo.Jedva cekam akobogda.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 20:59:01   
dinciii
Ja volim izaci sa drugaricama kad dodjem u Bosnu,svaku noc odemo na kafu kad mala spava a izadjem i ovako malo na muziku,ne vidim sta je u tome lose...Jest da sigurno nas narod(onakav kakav jeste) odmah prica ne valja joj brak cim hoda itd....ma mozda je moj brak sto puta bolji od neke koja ne proviri nos napolje!!TAko da meni takva seljacka prica prodje kroz usi!!!Jer ako meni mm vjeruje i nema nista protiv zasto bi neka tam nesto imala!!!



_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 21:04:55   
marny
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni kasnonocni provod uopce vise nije zanimljiv, ako se iko izizlazio godinama onda sam to ja... nije bilo petka ni subote da ne izadjem i ne zaglavim sa prijatljicama i tako nekih 13 godina sigurno. sad je to sve neka faza koju sam prosla i puno mi je draz izaci sa prijatljicama na dnevnu kafu ili shoping nego zaglaviti po kafanama u dimu i guzvi, medju bar 10 godina mladjim ljudima


o.t. ti izgledaš ko djevojčica, baš si simpaaaaaa, vidjela na slici na temi kafa u sarajevu, baš si user posted image .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 21:07:00   
Hanady RR
dinci ba neka se priča...stara narodna kaže ''za dobrim konjem prašina se diže''.user posted image user posted image user posted image

Al garant evo mog nedavnog iskustav...vraćam se ja iz grada i to u 21,00...bila sa kolegicama od 18,00 na kafici i zamisli sretne me malo prije kuće 8 ja bez auta)  komšinica koja je inače i neki daljnji rok mm. ja njenog stresa kad me ugledala, ni da se upita sa mnom, već pogled uz mene niz mene, pa pitanja: gdje si bila, a što sama, a na kom mjeszu, a jel to daleko, a šat ti muž kaže, a gdje je on, čuj djeca sa njim...jedva se ja nje kotarisah. dođem u kuću i naravno uz smijeh ja i mm to porkomentarišemo...kad sutra telefon zove tetka mm, sva u očaju....ja hodala nekuda po mraku i to bez njega...i kad joj rekoh da me zaista ne zanima šta ko misli ona meni kaže što bar nisma ''u to doba'' slagala gdje sam bila kao kod zaove...ja joj fino kažem...kad zna Bog nek zna i narod i nemam potrebe da lažem.
A kad bi me sral u neko zaista ''gluho vrijem'' haman bi se morala odselit da ih nebrukam.user posted image user posted image user posted image user posted image

A da me srela


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 21:10:44   
dinciii
user posted image user posted image user posted image user posted image Ma bjezi ba fakat mi je nekad nas narod zaostao...I sve ih zanima!!!Gledaju tudja posla a ne svoja user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 21:31:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: marny

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni kasnonocni provod uopce vise nije zanimljiv, ako se iko izizlazio godinama onda sam to ja... nije bilo petka ni subote da ne izadjem i ne zaglavim sa prijatljicama i tako nekih 13 godina sigurno. sad je to sve neka faza koju sam prosla i puno mi je draz izaci sa prijatljicama na dnevnu kafu ili shoping nego zaglaviti po kafanama u dimu i guzvi, medju bar 10 godina mladjim ljudima


o.t. ti izgledaš ko djevojčica, baš si simpaaaaaa, vidjela na slici na temi kafa u sarajevu, baš si user posted image .


hvala draga, al rodni list ne laze user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 21:37:28   
škorpija
dinci ba neka se priča...stara narodna kaže ''za dobrim konjem prašina se diže''.

Al garant evo mog nedavnog iskustav...vraćam se ja iz grada i to u 21,00...bila sa kolegicama od 18,00 na kafici i zamisli sretne me malo prije kuće 8 ja bez auta) komšinica koja je inače i neki daljnji rok mm. ja njenog stresa kad me ugledala, ni da se upita sa mnom, već pogled uz mene niz mene, pa pitanja: gdje si bila, a što sama, a na kom mjeszu, a jel to daleko, a šat ti muž kaže, a gdje je on, čuj djeca sa njim...jedva se ja nje kotarisah. dođem u kuću i naravno uz smijeh ja i mm to porkomentarišemo...kad sutra telefon zove tetka mm, sva u očaju....ja hodala nekuda po mraku i to bez njega...i kad joj rekoh da me zaista ne zanima šta ko misli ona meni kaže što bar nisma ''u to doba'' slagala gdje sam bila kao kod zaove...ja joj fino kažem...kad zna Bog nek zna i narod i nemam potrebe da lažem.
A kad bi me sral u neko zaista ''gluho vrijem'' haman bi se morala odselit da ih nebrukam.

A da me srela



nevjerovatnouser posted image user posted image user posted image , al ovakava je i moja familija a i mm-ova

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 21:38:47   
tea lana
nas primitivizam nema granica

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 21:47:11   
acudesa
Ne obazirati seuser posted image ...nikad me nije ni 1% bilo briga za narod-ja svoj film furam i super mi, niko me ne zanima...Ima Nasrudun hodža dobru "Narodu niko ne može ugoditi"
Samo za vas-našla jeuser posted image user posted image
Isli nekad davno babo i sin na daleki put, a imali samo jednog konja. Babo jase a sin pjeske, i kad su prolazili kroz prvo selo kaze narod: vidi onog starog lopinasa, jase a jadno dijete ide pjeske.
I on sjase a stavi sina da jase. Kad su prolazili kroz drugo selo, kaze narod: vidi onog mangupa jase a babo mu ide pjeske. Kako ga nije stid. Odluce oni da jasu obadvojica.
I kad su bili kroz trece selo kaze narod: vidi one dvojice magaraca jasu na jednom konju, kako him nije zao jadne zivotinje!
Sjasu oni obadvojica i idu pjeske.
I kad su bili kroz cetvrto selo kaze narod: vidi one dvojice budala, imaju konja a idu pjeske...
kako god da okrenes, narodu nemozes ugoditi!
 
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 21:57:17   
Mya_81 RR
Meni bogami fale noćni izlasci, fali mi ona bezbrižnost kad izadjem da ne mislim šta curica radi već onaj izlazak bez brige i pameti, a toga više nikad neće biti. Fali mi cjelodnevno spavanje poslije dobrog izlaska. Fali mi što ne mogu izaći isti tren kad meni to padne na pamet već sve moram detaljno planirati. Ali naravno, sve ovo ide valjda uz majčinstvo i ostale obaveze, ali da i dalje volim izaći - itekako volim user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *