|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 22:18:12   
Amelaa RR
Ne bas cesto ali izlazim, ..ma zapravo kad malo bolje prokontam Bogami je to i pocesto.user posted image Odem i do Sarajeva s drugaricama, al to su obicno izlazci u shoping, trzni cetri gdje se kuci vracam max. 22:30. A narod...ma narod ko narod...uvijek vise gleda tudja nego svoja posla.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: izlazci sa drugaricama
13.4.2010 23:21:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: sara.at
uh ja onda nesmijem ni reci da ja izlazim a trudna sta bi ove zene rekle trudna zena a na derneke ide user posted image user posted image


Juu....sram da te bude.


ja sam trudna izlazila ko luda, zašto ne???
i sad bi vala opalila svaki petak/subotu al obaveze, obavezeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: izlazci sa drugaricama
14.4.2010 10:26:20   
lilith
bez uvrede ali meni pravo cudno kad procitam da neko od familije sa bilo koje strane ,komsije,poznanici i sl. prokomentarisu necije izlaskeuser posted image meni niko nikada nista nije prokomentarisao,a da se usudi to bi mu bio prvi i posljednji put...
udata,majka ili ne,nema nikakve veze sa izlascima...svakome treba malo vremena za sebe i svoje prijatelje...mm imamo mnogo zajednickih prijatelja,naravno moji prijatelji su i njegovi prijatelji ali oboje volimo izaci jedno bez drugog...i ne vidim u tome nista lose...dok sam bila slobodna,nije mi cilj izlaska bio "smekati frajere",pa nece sigurno ni sada...izlazila sam prvenstveno da bi uzivala u drustvu dragih ljudi,da napunim baterije i sl. a "smekati frajere" moze se i na popodnevnoj kafi,u sopingu, u granapu i sl.
eh sad,sasvim je druga stvar sto je moja jos uvijek sisavac pravi,kao novorodjence,pa mi to ne dozvoljava ceste izlaske...ali mm  ostane naravno da je cuva zato sto je njen tata i sto se to podrazumjeva...


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 17:19:13   
veeseelaa
lilith svaka ti je zlatna
Naravno da su izlasci obavezni, nek nadje papančuru pa nek mu kući sjedi
Ja Boga mi sinoć zalomila u Lajtu, baš lijepo bilo
Često izadjem u zadnje vrijeme, zašto ne???
i ne kontam žene koje kažu " nema potrebe da izlazim noću"
hahaha eto da se ko nešto po noći ne iskomplikuje
Joj Kliktone hahahaha
HB pa sam ovakva

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 17:26:24   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

lilith svaka ti je zlatna
Naravno da su izlasci obavezni, nek nadje papančuru pa nek mu kući sjedi
Ja Boga mi sinoć zalomila u Lajtu, baš lijepo bilo
Često izadjem u zadnje vrijeme, zašto ne???
i ne kontam žene koje kažu " nema potrebe da izlazim noću"
hahaha eto da se ko nešto po noći ne iskomplikuje
Joj Kliktone hahahaha
HB pa sam ovakva


Ma tako je vesela KRALJICE... Ako će ko varat, može i po bijela dana... manje je sumnjivouser posted image I ja sam baš nedavno sa svojom kumom koja mi je bila u gostima zalomila, stid me reć, došle kući oko 4... Al smo se isplesale, izblesile ko u dobra stara vremena... mm me zeza, u kolko se to dolazi, al se nije ni mrvicu naljutio, on meni sam kaže, izađi, slobodno... Tako i ja njemu... Svako od nas ima jedan dan u tjednu za izlazak( takav je dogovor) a često izađemo i nas dvoje zajedno... Samo malo koja od mol+jih prijateljica izlazi(većini im dosadilo, a ove udate nece - il im ne daju muževi)user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 17:31:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

lilith svaka ti je zlatna
Naravno da su izlasci obavezni, nek nadje papančuru pa nek mu kući sjedi
Ja Boga mi sinoć zalomila u Lajtu, baš lijepo bilo
Često izadjem u zadnje vrijeme, zašto ne???
i ne kontam žene koje kažu " nema potrebe da izlazim noću"
hahaha eto da se ko nešto po noći ne iskomplikuje
Joj Kliktone hahahaha
HB pa sam ovakva


Ma tako je vesela KRALJICE... Ako će ko varat, može i po bijela dana... manje je sumnjivouser posted image I ja sam baš nedavno sa svojom kumom koja mi je bila u gostima zalomila, stid me reć, došle kući oko 4... Al smo se isplesale, izblesile ko u dobra stara vremena... mm me zeza, u kolko se to dolazi, al se nije ni mrvicu naljutio, on meni sam kaže, izađi, slobodno... Tako i ja njemu... Svako od nas ima jedan dan u tjednu za izlazak( takav je dogovor) a često izađemo i nas dvoje zajedno... Samo malo koja od mol+jih prijateljica izlazi(većini im dosadilo, a ove udate nece - il im ne daju muževi)user posted image


e ja sam medju tim sto im je dosadilo! da mi neko plati ne bih mogla vise u guzvu i zadimljene kafane, sa glasnom muzikom koja udara u glavu ni sat vremena a kamoli da zaglavim do nekih doba, pogotovo jos ako su i djeca (novi klinci mladji od mene bar 10 godina) svuda oko mene. vec mi je bilo muka od svega jos dok sam djevojka bila al sam izlazila jer mi je bilo dosadnio i u nadi da cu upoznati nekoga (hvala bogu, na kraju sam i upoznala mm u kafani), a sad mi to uopce nije interesantno...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 17:38:12   
veeseelaa
ja ne izlazim na mjesta gdje su klinci
Prošli petak sam bila u Caballero, ovaj u Lajt i Boga mi bijah jedna od mladjih hahahah
nisam nikada kao djevojka izlazila da bi nekog upoznala, isključivo sam izlazila i izlazim radi zabave i da se sretnem s ljudima koje volim
Ok mi je da mi prijateljice dodju kući na večeru al volim ih i izvesti na večeru, ne da mi se deverati sa sudjemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sve zavisi i kakav si tip žene, respekt za one koje ne žele al da mi mm zabrani i uvodi veto na moje izlaske e to neće moći
Zna i meni mm reći pa gdje ćeš pa ko će biti itd al daleko od toga da mi kaže e nećeš, šta ima nećešuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 17:53:35   
teacher75
ja nikad nisam voljela restorane i narodnu muziku. kad sam izlazila, izlazila sam ili u kafice gdje je zabavna muzika il na party-e elektronske muzike da se isplesem. sad su tu sve djeca i guzva, glasna muzika i dim mi smetaju. sa prijateljicama se redovno vidjam preko dana i tad se bas fino ispricamo, a dok sam bila slobodna izlazila sam izmedju ostalog i da bih upoznala nekoga, nije mi to bio prioritet al jedino sam tako i mogla upoznati nekog...sad mi to nije u interesu, sa prijatljicama se vidjam preko dana pa me onda vise nista ni ne privlaci u nocnim izlascima...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 17:57:40   
veeseelaa
uh ja volim tamburaše.... nisam ni ja baš za Bazene i sl rapoložena... prejako je to za meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali može muzika uživo al da je repertoar šaren 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 18:09:02   
acudesa
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja nikad nisam voljela restorane i narodnu muziku. kad sam izlazila, izlazila sam ili u kafice gdje je zabavna muzika il na party-e elektronske muzike da se isplesem. sad su tu sve djeca i guzva, glasna muzika i dim mi smetaju. sa prijateljicama se redovno vidjam preko dana i tad se bas fino ispricamo, a dok sam bila slobodna izlazila sam izmedju ostalog i da bih upoznala nekoga, nije mi to bio prioritet al jedino sam tako i mogla upoznati nekog...sad mi to nije u interesu, sa prijatljicama se vidjam preko dana pa me onda vise nista ni ne privlaci u nocnim izlascima...

isto , sve osim party el.muzike, tu ide koncert r'n'r...ili diskoteka

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 18:10:07   
acudesa
bez uvrede onima koji slušaju narodnu muziku-ako me hoćeš mučiti: vodi me gdje svira narodna muzika

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 18:11:52   
reallove
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

bez uvrede onima koji slušaju narodnu muziku-ako me hoćeš mučiti: vodi me gdje svira narodna muzika

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 18:25:44   
acudesa
na one "lijepe" stihove ja samo govorim: ojjjhaaa..i tako svu noćuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:18:45   
Anoniman
Otkad imam dvoje djece ti izlasci su se sveli na kafenisanja,s kojim sam sasvim zadovoljna,mada i dalje izlazim preko dana s prijateljicama,ali s nama i djeca,pa se opet i to više svelo na šetnje...user posted image znači bolje da napišem "ne izlazim" user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:29:38   
Anoniman
ja volim izlaske...i rado ih se sjećamuser posted image
Ma gdje ću izlaziti, živim u tako malom mjestu, gdje se stvarno nema gdje izići, i za Novu Godinu nam je frka gdje ćemo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:34:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dinci ba neka se priča...stara narodna kaže ''za dobrim konjem prašina se diže

Al garant evo mog nedavnog iskustav...vraćam se ja iz grada i to u 21,00...bila sa kolegicama od 18,00 na kafici i zamisli sretne me malo prije kuće 8 ja bez auta)  komšinica koja je inače i neki daljnji rok mm. ja njenog stresa kad me ugledala, ni da se upita sa mnom, već pogled uz mene niz mene, pa pitanja: gdje si bila, a što sama, a na kom mjeszu, a jel to daleko, a šat ti muž kaže, a gdje je on, čuj djeca sa njim...jedva se ja nje kotarisah. dođem u kuću i naravno uz smijeh ja i mm to porkomentarišemo...kad sutra telefon zove tetka mm, sva u očaju....ja hodala nekuda po mraku i to bez njega...i kad joj rekoh da me zaista ne zanima šta ko misli ona meni kaže što bar nisma ''u to doba'' slagala gdje sam bila kao kod zaove...ja joj fino kažem...kad zna Bog nek zna i narod i nemam potrebe da lažem.
A kad bi me sral u neko zaista ''gluho vrijem'' haman bi se morala odselit da ih nebrukam.

A da me srela



Asocira me na nešto...vozila ja jednom nanu rahmetli od mm kod njene kćerke, bila noć.Ništa nije tad komentarisala. Nakon dva dana obraća se ona mm( a i ja sam u prostoriji):
Više ne bi nipošto da mlada (ja) sama vozi kola.
On i ja: user posted image
Ona: Kako god koji muški naiđe uperi ona svjetla(farove) u nju, vidi žensko samo, pa gleda.
Mi se valjamo i objašnjavamo sa se svjetla ne mogu tek tako uperati i okretati... a ne ..ona zna...nikako joj nismo mogli objasniti...uvijek se ismijem kad se toga sjetim.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:37:02   
Hanady RR
meni moja druagrica iz švajcarske stigla samo na tri dana, jutros smo kod moje mame kaficu popile...i ona stiže početkom 7 mjeseca...ali stiže i drugarica iz beča i jedna iz zagreba i još dvije što su ovdje...samo druga iz amerike nas ignoriše...rodila je bebu...elem biće to 10 ''teških'' dana...nama noći počinju oko 19,00 i završavaju oko 5 ....treba snage za sve te gluposti naše...al kada smo zajedno nema ništa draže.user posted image user posted image user posted image user posted image

jedva čekam...
sve smo mi mame, sve imamo pačiće ali naše ''noći'' nikome ne damo i tako već godinamauser posted image user posted image user posted image
bilo nas je i trudnih u zoru pred tamburašima....al nema veze nije skup ovakav svaki dan user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:40:37   
acudesa
mislila sam de me ne možeš iznenaditi ni sa jednom dodatnom aktivnošću, ali upravo jesiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:45:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

mislila sam de me ne možeš iznenaditi ni sa jednom dodatnom aktivnošću, ali upravo jesiuser posted image

ma sve se može kad se hoćeuser posted image user posted image user posted image user posted image

a ovo baš hoćuuser posted image user posted image user posted image
uh evo već treperim od pomisli na touser posted image user posted image user posted image sva sam se naježilauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:46:31   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image
kraljiceuser posted image
drago mi je što u nečemu toliko uživaš, a da ti se i ostvariti...bravo mala...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:50:07   
teacher75
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

mislila sam de me ne možeš iznenaditi ni sa jednom dodatnom aktivnošću, ali upravo jesiuser posted image

hehehheh, super komentar, i ja se cesto sjetim sa nostalgijom svojih nocnih izlazaka sa prijateljicama al sada mi to jednostavno vise nije to. kad bi se mogao vratiti sat unazad, pa onako bez obaveza, slobodne da zaglavimo, ne bih se bunila, al ovako...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:50:58   
Apotekarka
Nisam redovna po izlascima,cesto odem pred vecer s prijateljicom,prijateljicama na kavu,a znam ponekad i izaci,mogla bi malo i ucestiti nesto mi se u zadnje vrijeme osladilouser posted image ,mm mi ne brani a svijet ko svijet nek prica...doduse ti nocni izlasci su svakako rjetki

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:53:51   
acudesa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

mislila sam de me ne možeš iznenaditi ni sa jednom dodatnom aktivnošću, ali upravo jesi

hehehheh, super komentar, i ja se cesto sjetim sa nostalgijom svojih nocnih izlazaka sa prijateljicama al sada mi to jednostavno vise nije to. kad bi se mogao vratiti sat unazad, pa onako bez obaveza, slobodne da zaglavimo, ne bih se bunila, al ovako...


kako ću kad više volim spavatiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:58:41   
Hanady RR
teacher ženo pa neće lana biti beba do vijeka...pa nisma ni ja noćni izlazak zadala odvamno radi bebe...šta ću kad ne može bez mene da spava...al garant ja kad djecu ostavim na sigurnom u njihovom krevetu sa njihovim babom, spremljenu. najdenu, napijenu, prsvučebu i zdravu...ja kad izađem ja više obevaz nemam sem da se zdrava i živa djeci kući vratim.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 22:58:53   
teacher75
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

mislila sam de me ne možeš iznenaditi ni sa jednom dodatnom aktivnošću, ali upravo jesi

hehehheh, super komentar, i ja se cesto sjetim sa nostalgijom svojih nocnih izlazaka sa prijateljicama al sada mi to jednostavno vise nije to. kad bi se mogao vratiti sat unazad, pa onako bez obaveza, slobodne da zaglavimo, ne bih se bunila, al ovako...


kako ću kad više volim spavatiuser posted image

ma nije samo to, ne bih se nikako mogla opustiti, samo bih kontala sta lana radi, jel budna, spava li, itd...nervirala bi me glasna muzika i dim, a jos pogotovo ako bi guzva bila pa da me guraju...to bi me bas smorilo... nema vise ko nekad mozak na pasu, pa gledamo okolo ima li ko sladak, pa se zezamo, smijemo, budalesemo, zezamo muskarce sto nam pridju, zafrkavamo se s njima ako su simpaticni a ako nisu iskuliramo ih itd...sad bi bilo : "ne prilazi" natpisuser posted image user posted image user posted image salim se malo, al eto nekako sam jednostavno prerasla te stvari, a jos kada svugdje okolo vidim ucenike, to me jos vise baci u crnjak


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *